U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie prípravky na osvieženie tela. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie prípravky na osvieženie tela doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie prípravky na osvieženie tela alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Natural Medicaments Ženšen + vitamín E 60 kapslúl

Natural Medicaments Ženšen + vitamín E 60 kapslúl

11,20 €
9,80 €

Ženšen kórejský prispieva k normálnej hladine glukózy v krvi. Podporuje fyzický výkon, pomáha udržiavať fyzické a duševné schopnosti a dobré sexuálne vzťahy. Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. .

Partner: Vivantis
Salvia Paradise Škorica cejlonská celá (Veľkosť 100 g)

Salvia Paradise Škorica cejlonská celá

7,90 €
Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Škorica cejlonská bohatá na antioxidanty pre zdravie nášho trávenie, žalúdka, srdca, ciev, pohlavných orgánov, močových a dýchacích ciest, pokožky. Pôsobí priaznivo na osvieženie tela a zdravú hladinu cholesterolu v krvi.

Partner: Vivantis
Advance nutraceutics BrainActive 60 kapslí
7x

Advance nutraceutics BrainActive 60 kapslí

19,10 €

Doplnok stravy BrainActive je komplexný mozgový stimulant, ktorý obsahuje 13 prírodných látok. Má pozitívne účinky na pamäť, kognitívne schopnosti a sústredenie. Ďalej podporuje energiu, odolnosť voči stresu a zlepšujú váš mentálny výkon.

Partner: Vivantis
Salvia Paradise Rozchodnica - Rhodiola koreň (Varianta 50 g)
1x

Salvia Paradise Rozchodnica - Rhodiola koreň

9,60 €

100% čistá Rozchodnica ružová koreň bohatá na antioxidanty pre zdravie nášho srdca, ciev, krvného tlaku, trávenie, fyzickej kondície, výkonosti a pre uchovanie si našich mentálnych, psychických funkcií.

Partner: Vivantis
Salvia Paradise Rozchodnica - rhodiola AF tinktúra (Objem 50 ml)
4x

Salvia Paradise Rozchodnica - rhodiola AF tinktúra

7,50 €

100% čistá Rozchodnica ružová tinktúra s 0% alkoholu bohatá na antioxidanty pre zdravie nášho srdca, ciev, krvného tlaku, trávenie, fyzickej kondície, výkonosti a pre uchovanie si našich mentálnych, psychických funkcií.

Partner: Vivantis
Natural Medicaments Mumio 250 mg 90 tabliet
7x

Natural Medicaments Mumio 250 mg 90 tabliet

14,90 €

Mumio je horská živica nazývaná aj „Slzy hôr“ alebo „Čierne zlato“ . Jedná sa o vzácnu prírodnú látku, ktorá sa nachádza iba v niektorých pohoriach, ako sú Himaláje a pohoria Altaj v ťažko dostupných skalách, jaskyniach a prasklinách. Slovo „mumio“ pochádza z gréčtiny s významom „uchovávajúce telo“.

Partner: Vivantis
Allnature Guarana prášok BIO 80 g

Allnature Guarana prášok BIO 80 g

4,90 €

100% BIO Guarana prášok je vyrobený zo semien rastliny Paullinia cupana. Prášok prirodzene obsahuje kofeín a pôsobí tak proti únave a vyčerpaniu. Podporuje imunitný systém a fyzickú i psychickú vitalitu, pomáha pri kontrole telesnej hmotnosti a metabolizmu tukov.

Partner: Vivantis