Salvia Paradise Kotvičník zemný - Tribulus ns 20 x 2 g

Salvia Paradise Kotvičník zemný - Tribulus ns 20 x 2 g

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
100% čistý Kotvičník zemný vv nálevových vreckách pre naše pohlavné orgány a hormonálnu aktivitu, ktoré vám uľahčia prípravu vášho obľúbeného čaju. Celý popis
Partner: Vivantis
3,50 €
Vrátane DPH

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100003406146

Popis

100% čistý Kotvičník zemný vv nálevových vreckách pre naše pohlavné orgány a hormonálnu aktivitu, ktoré vám uľahčia prípravu vášho obľúbeného čaju.

Kotvičník zemný je jednoročná bylina pôvodom z Číny a Indie. Kvôli svojim blahodárnym účinkom je v súčasnosti jednou z najobľúbenejších bylín u nás.

Kotvičník Salvia Paradise ® je veľmi kvalitný. Vňať obsahuje aj semená, ktoré majú najvyšší obsah saponínov z celej rastliny. U nepoctivých dodávateľov sú semená vyberané a predávaná zvlášť. Táto skutočnosť môže veľmi znížiť účinnosť byliny.

Kotvičník je obľúbenou bylinou najmä mužov. Priaznivo pôsobí na funkcie reprodukčných a močových orgánov, pričom účinky pocítia najmä muži vo veku nad 40 rokov.

Kotvičník podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu - imunitný systém. Prispieva k udržaniu normálneho zdravia nervového, kardiovaskulárneho a dýchacieho systému.

Pôsobí na zrážanlivosť krvi a jej prečistenie. Uvoľňuje svalové napätie, má vplyv na hormonálnu aktivitu a energiu tela. Kotvičník zemný podporuje prirodzené zdravie pleti a ústnej dutiny – najmä ďasien.

Odkiaľ Salvia Paradise ® dováža kotvičník zemný vňať?

Najkvalitnejšie vňať kotvičníka je pôvodom z Bulharska a cena tohto kotvičníka je výrazne lepšia oproti pestovateľom v Čechách. Je to spôsobené tým, že vypestovať kotvičník v našich podmienkach je mnohonásobne náročnejší. Kvalita však nie je lepšie, je to skôr naopak. Bulharský kotvičník je synonymom pre kvalitu tejto rastliny a jedná sa o najvyššiu svetovú akosť kotvičníku, akú je možné nakúpiť.

Dávkovanie:

Jeden nálevové vrecúško zalejte 250 ml práve vriacej vody a nechajte 15 min. vylúhovať pod pokrievkou. Užívame 1 × denne.

Upozornenie:

doplnok stravy
Neslúži ako náhrada pestrej stravy.
Nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v tme a suchu.


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Kotvičník zemný (Tribulus terrestris)
Normálny stav pokožky
Pohlavné orgány / hormonálna aktivita
Normálne funkcie močovej sústavy (močenie)
Zdravie úst a ďasien