U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie prípravky na lupiny. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie prípravky na lupiny doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie prípravky na lupiny alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Natura Siberica Šampon proti lupům Moc jelena 250 ml

Natura Siberica Šampon proti lupům Moc jelena 250 ml

4,49 €

Šampón proti lupinám „Moc jeleňa“ značky Natura Siberica je najsilnejším súborom prírodných ingrediencií pre silu a zdravie vlasov. Intenzívne odstraňuje lupiny a zabraňuje ich opätovnému výskytu. Vlasy hĺbkovo hydratuje a vyživuje, dodáva im silu a pevnosť.

Partner: FOLLY.sk
Bioturm Šampon proti lupům 200 ml

Bioturm Šampon proti lupům 200 ml

5,89 €

Speciální formule šampónu Bioturm No.105 proti lupům s jalovcem a šalvějí, normalizují pokožku hlavy a účinně působí proti tvorbě lupů. Navrací jim zdravý vzhled a vitalitu. Nová formule šamponu vytváří jemnou a bohatou pěnu.

Partner: FOLLY.sk
Bioturm šampón proti lupinám špeciál - 200ml

Bioturm šampón proti lupinám špeciál - 200ml

12,95 €

Jemné a šetrné čistenie vlasov a vlasovej pokožky.Dokonalá receptúra ​​proti mastným lupinám spôsobeným plesňovými infekciami. Špeciálna rastlinná zložka kyseliny mliečnej účinne znižuje tvorbu lupín.