U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie prípravky na chudnutie, spaľovanie tukov. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie prípravky na chudnutie, spaľovanie tukov doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie prípravky na chudnutie, spaľovanie tukov alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Natural Medicaments FitMe Slim & Sun 100 kapsúl
2x

Natural Medicaments FitMe Slim & Sun 100 kapsúl

16,90 €

FitMe Slim & Sun urýchľuje a zintenzívňuje opálenie pokožky. Formuje a spevňuje postavu. Pôsobí antioxidačne. Zlepšuje kvalitu kože a fyzickú kondíciu. Skratkou CLA je označovaná konjugovaná kyselina linolová. Je nenasýtenú mastnou kyselinou, telu vlastná.

Partner: Vivantis
Natural Pharm L - karnitín tablety 100 ks

Natural Pharm L - karnitín tablety 100 ks

10 €

L-karnitín (L-Karnitin tartrat food) je dôležitý pre zaistenie energie pre svaly. Zvýšený pohyb a tréning vyžaduje omnoho viacej L–karnitinu, ako môže organizmus vyprodukovať. Preto je veľmi dôležitý pri tvrdom fyzickom pohybe prísun dostatočného množstva L-karnitínu.

Partner: Koloid.sk
Salvia Paradise Spirulina 100% prášok BIO (Veľkosť 250 g)
1x

Salvia Paradise Spirulina 100% prášok BIO

14,40 €

100% čistá Spirulina mletá v BIO kvalite bez prídavkov farbív, spojív či iných chemických látok. Antioxidačná aktivita pre zdravie našej imunity, hladinu cukru v krvi, chudnutie, vitalitu. .

Partner: Vivantis
Salvia Paradise čakanka koreň (Varianta 100 g)
2x

Salvia Paradise čakanka koreň

3,60 €
Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Čakanka koreň sekaný pre naše zdravé trávenie, pečeň, srdce, cievy, chudnutie, močové cesty, kĺby, kosti a pre správnu hladinu krvného cukru.

Partner: Vivantis
Topnatur Psyllium Fit&Slim 180 kapsúl
5x

Topnatur Psyllium Fit&Slim 180 kapsúl

10,20 €

Psyllium Fit & Slim je určený ako doplnok stravy k zníženiu hmotnosti. • Vláknina Psyllium pomáha správnemu zažívanie. Psyllium absorbuje vodu viac ako 40 krát vzhľadom k svojej hmotnosti.

Partner: Vivantis
-42%
eSlim® 1 balenie
1x

eSlim® 1 balenie

34,90 €
19,90 €

Prípravok eSlim® je prírodný doplnok výživy zameraný pre mužov a ženy, ktorý chcú znížiť svoju telesnú hmotnosť a celkovo zlepšiť svoj zdravotný stav znížením hmotnosti.

Allnature Jablčný ocot BIO 750 ml

Allnature Jablčný ocot BIO 750 ml

4,40 €

Jablčný ocot sa tiež radí k superpotravinám, ktoré majú na ľudský organizmus veľmi blahodárne účinky. Je bohatý najmä na vitamíny B1, B2, B6 a C, kyselinu listovú a pantoténovú a minerálne látky, ako je napríklad horčík, fosfor, draslík, železo alebo vápnik.

Partner: Vivantis
Mladý jačmeň 60 tabliet

Mladý jačmeň 60 tabliet

8,90 €

Mladý jačmeň obsahuje kombináciu prírodných extraktov z mladého jačmeňa, zeleného čaju, horkého pomaranča a riasy spiruliny doplnenej chrómom. Mladý jačmeň dodáva telu množstvo cenných látok.

Partner: Vivantis