Simply you Lipoxal Radical 180 tabliet
37,40 €

Lipoxal Radical je radikálne účinný doplnok stravy so zvýšeným obsahom zeleného čaju, guaranou a synefrín pre radikálnu spaľovanie tukov a zníženie hmotnosti. Obsiahnutý extrakt vínnej révy navyše napomáha redukcii celulitídy a zlepšuje celkový vzhľad pokožky.

Nobilis Tilia Telový a masážny olej Starostlivosť pri striách 200 ml
17,22 €

Účinná zmes éterických olejov v telovom a masážnom oleji Starostlivosť pri striách značky Nobilis Tilia prispieva k zlepšeniu pružnosti podkožného väziva, k prevencii vzniku strií pri zmenách telesnej hmotnosti (redukčná diéta, tehotenstvo, metabolické poruchy) a ich regeneráciu.

Saloos Bio telový a masážny olej - Antistri
4 € 3,90 €

Bio telový a masážny olej – Antistri je špičkový čisto prírodný telový olej, ktorý je vhodný ako prevencia proti striám. Preniká do najhlbších vrstiev pokožky, kde pôsobí komplexne a najúčinnejšie.

Biomedix Collagen Plus 400 g - jahoda
86,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Biomedix Collagen Plus- jahoda je Morský kolagén na vnútorné použitie vyrobený z tresky z prírodných lovísk v Severnom ľadovom oceáne, s Vitamínom C a kyselinovú hyaluronovú pre sviežu a mladistvú pleť bez vrások, strií a celulitídy.

Biomedix Collagen Plus 400 g - pomaranč
86,20 €

Biomedix Collagen Plus- jahoda je Morský kolagén na vnútorné použitie vyrobený z tresky z prírodných lovísk v Severnom ľadovom oceáne, s Vitamínom C a kyselinovú hyaluronovú pre sviežu a mladistvú pleť bez vrások, strií a celulitídy.

Biomedix Collagen Plus Pomeranč
48,60 €

Biomedix kolagén je ideálnou náhradou kolagénneho peptidu, je produkt najvyššej kvalít, vyrobený výhradne zo Severoatlantickej ľadovej tresky (Gadus morhua). Kolagén je najviac zastúpenou bielkovinou v tele. Jednou z hlavných súčasťou nášho organizmu.

Saloos Telový a masážny olej Celulinie 125 ml
9,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Tělový a masážní olej Celulinie značky Saloos je špičkový čistě přírodní masážní olej, který podporuje lymfatický systém. Celulinie oběh opět aktivuje, zlepšuje cirkulaci tekutin, a tím pomáhá odplavovat z těla zadržené toxiny a odpadní látky.

Wellmaxx BODY LOTION na tvarovanie postavy DENNÝ 200ml Wellmaxx Shape
28 €

BODY LOTION na tvarovanie postavy DENNÝ 200ml Tento denný lotion (pleťový krém) je vyvinutý v kombinácií s nočným pleťovým krémom, na dosiahnutie maximálnych účinkov. Jeho zloženie pomáha pleti dodávať výraznú pevnosť, pomáha redukovať celulitídu a zlepšovť cirkuláciu v danej oblasti.

Wellmaxx Pleťový sprej na formovanie postavy 200ml Wellmaxx Shape
24 €

Pleťový sprej na formovanie postavy 200ml Osviežujúci hydro sprej je super zvlhčovač pleti a pomáha udržiavať pleť elastickú a hebkú. Najideálnejšie je použitie v lete, keď je pleť unavená a suchá od slnka. Aplikácia Sprej nasprejujte na pleť ráno a večer. Absorbuje sa rýchlo.