Pharma Activ Colostrum 60 kapsúl

Pharma Activ Colostrum 60 kapsúl

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Colostrum má špeciálne výživné zloženie, ktoré podporuje celkové posilnenie organizmu. Celý popis
Partner: Vivantis
10,40 €
Vrátane DPH
10 €

Skladom u partnera 5+ kusov

1.2.2022 - 2.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100002245243

Popis

Colostrum má špeciálne výživné zloženie, ktoré podporuje celkové posilnenie organizmu.

Colostrum je dôležitým zdrojom výživných proteínov, uhľohydrátov, tukov, minerálov a vitamínov. Obsahuje tiež niekoľko desiatok biologicky aktívnych molekúl, ktoré pozitívnym spôsobom ovplyvňujú ako imunitný systém, tak správny rastový vývoj. V kolostre je tiež obsiahnutých viac ako 20 protilátok, okrem iného proti baktériám Escherichia coli a Salmonella, Streptococcus, Staphylococcus a Cryptosporidia.

Prípravok Colostrum obsahuje jednu z najcennejších a najušľachtilejších prírodných látok na svete. Jeho hodnota je neporovnateľná s ktorýmkoľvek prípravkom určeným na posilnenie imunity. Kolostrum je v prírodnej podobe žltá, suspendovaná tekutina, produkovaná mliečnymi žľazami matky v priebehu prvých hodín laktácie. Po určitej dobe dochádza pod vplyvom príslušných hormónov k začatí vlastnej laktácie, čiže produkcie mlieka. Kolostrum, inak nazývané mledzivo, je prvou potravou pre novorodenca. Čisté colostrum možno získať len v priebehu šiestich hodín po pôrode. Ako potravinové doplnky na posilnenie odolnosti sa v súčasnej dobe vo svete využívajú nasledujúce prípravky: kravské colostrum, koncentrát kobylieho mlieka, lamie, kozie a ovčie kolostrum. Len kravské colostrum však obsahuje všetky imunitné a rastové faktory, ktoré sa nachádzajú v colostre iných cicavcov, a preto ho tiež môžu užívať aj iné cicavce, vrátane človeka.

Colostrum obsahuje faktory zásadne ovplyvňujúce odolnosť, ktoré ďalej umožňujú intenzívny rast a vývoj. Colostrum predstavuje veľmi silný prostriedok, ktoré zdravému, novo narodenému cicavcovi úplne postačí na začatie samostatného života bez obáv o jeho zdravie. U zvierat, ktoré cicajú materské mlieko, sa prakticky nevyskytujú problémy s infekciami narodených mláďat a tiež u ľudí sú od začiatku dojčenia novorodenci chorí len výnimočne.

Prídavné látky:

stearan horečnatý, želatína

Dávkovanie:
  • Užívajte 1–6 kapsúl denne.
  • Osobám so „sedavým“ spôsobom života odporúčame užívať 1 kapsulu denne.
  • U aktívnejších osôb je možné podávať 2 kapsule denne.
  • U osôb s náročným životným rytmom je možné podávať 1 kapsulu 3× denne.
  • Rekonvalescenti a osoby s intenzívnym a stresujúcim životným štýlom by mali užívať 4–6 kapsúl denne v priebehu 2–4 týždňov. Neskôr je potrebné znížiť dávku na 1 kapsulu denne.
Balenie:

60 kapsúl – dávka na 2 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. V prípade negatívnych vedľajších účinkov (vyrážka, žalúdočné ťažkosti, chrípkové prejavy) znížte dennú dávku tak, aby bola dobre tolerovaná. Negatívne vedľajšie účinky väčšinou po niekoľkých dňoch užívania lieku ustúpi. Skladujte na chladnom a suchom mieste pri izbovej teplote 15–30 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Ukladajte mimo dosahu detí. Krajina pôvodu Poľsko.


Zloženie v 1 kapsuli:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Kolostrum 270 mg