FeelEco Odstraňovač škvŕn 900 g

FeelEco Odstraňovač škvŕn 900 g

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Odstraňovač škvŕn – S nízkym dávkovaním 25 g dosiahnete vysokej účinnosti u škvŕn i nečistôt. Môžete kombinovať s pracím práškom aj prácam gélom. Ekonomický, ekologický, výkonný. S ľahkosťou odstraňuje mastné škvrny. Podporuje bielenie, bráni zošednutie a zožltnutie bielej bielizne. Celý popis
5,60 €
Vrátane DPH
5,40 €
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

3.12.2021 - 6.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100043709132

Popis

Odstraňovač škvŕn – S nízkym dávkovaním 25 g dosiahnete vysokej účinnosti u škvŕn i nečistôt. Môžete kombinovať s pracím práškom aj prácam gélom. Ekonomický, ekologický, výkonný. S ľahkosťou odstraňuje mastné škvrny. Podporuje bielenie, bráni zošednutie a zožltnutie bielej bielizne. Popri bežných nečistôt si pred ním nemôžu byť isté ani škvrny od omáčok, čaju, kávy, vína alebo krvi.

Zloženie:

Ekologicky nezávadný perkarbonát sodný doplnený aktivátorom bielenia, aktívnymi látkami z kokosového a repkového oleja a enzýmy, bieli a účinne odstraňuje škvrny. 30% a viac Bieliace činidlá na báze kyslíka Používame ekologicky nezávadný perkarbonát sodný, ktorý dokonale vybieli pomocou sódy a peroxidu. Je vhodný aj pre deti a alergikov, neobsahuje chlór ani optické rozjasňovače. menej ako 5% Aniónové povrchovo aktívne látky Aktívne látky na báze rastlinných olejov (najmä repkový, kokosový a palmový), ktoré dodávajú výrobku penivosť a účinnosť. Neiónové povrchovo aktívne látky Látky na báze rastlinných olejov a cukrov (repkový, kokosový a čiastočne palmový a glukóza). Zaisťujú odmastenie a odstránenie špiny. Enzýmy Aktívne zložky umožňujúce účinne prať pri nízkych teplotách. Štiepi komplikované nečistoty na menšie, o ktoré sa postarajú ostatné aktívne látky. Parfumy Zmes esenciálnych olejov, extraktov a vzácne syntetické zložky, ktoré sa síce v prírode vyskytujú, avšak v nedostatočnom množstve. Parfumy určujú vôňu produktu, prinášajú radosť, upokojujú aj povzbudzujú.

Dávkovanie:Pre bežne znečistené tkaniny pridajte 25g odstraňovače škvŕn k Vášmu bežnému praciemu prostriedku.
Pre odolné škvrny odporúčame použiť dávku 50g.
Na vysoko znečistenú bielizeň a zaschnuté škvrny zmiešajte odstraňovač s vodou v pomere 1: 3, vzniknutú zmes nalejte na škvrnu a nechajte niekoľko minút pôsobiť. Potom bielizeň vyperte v práčke. Ručné namáčanie:

30 g odstraňovače škvŕn rozpustite v 4 litroch teplej vody (40 ° C) Do vzniknutej kúpele bielizeň namočte.
V prípade bielej bielizne nechajte namáčať maximálne 6 hodín, farebné prádlo namáčajte maximálne 1 hodinu. Nakoniec odporúčame bielizeň vyprať alebo dôkladne vyplákať.Balenie:

900 g

Upozornenie:Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí.

PRI ZASAŽENĺ OČÍ. Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je Ize odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. Skladujte v chlade a v suchu. Dátum výroby a spotreby je uvedený na obale.