FeelEco univerzálny čistič 1l
6,43 €

Vysoko účinný univerzálny čistiaci prostriedok s jemnou vôňou seaweed & watermint vhodný na čistenie všetkých typov povrchov.

FeelEco pracie gél Color na farebné bielizeň - 5 l
24,70 €

Feel Eco prací gél na farebné prádlo 5 l Skvele ochráni farby vašej bielizne. Vysoko účinný, odporúčaná dávka 60 ml prostriedku na 1 pranie zároveň šetrí produkt a vďaka zloženiu tiež čističku odpadových vôd. Nedráždi a nevysušuje kožu.

FeelEco WC čistič 750 ml
3,20 €

WC čistič je účinný prostriedok bez agresívne chémie a chlóru s jemnou vôňou citrónu. Vyčistí nečistoty pod i nad hladinou, pritom je šetrný ku všetkým povrchom. Dermatologicky testované, certifikácia EÚ Ecolabel. Vysoká koncentrácia je šetrná k vašej peňaženke i prírode.

FeelEco Leštidlo do umývačky 450 ml
3,60 €

Leštidlo do umývačky – Pri umývaní riadu je nutné starať io umývačku, preto používajte soľ, prášok i leštidlo. Leštidlo jemne oplachuje riadu a odstraňuje zvyšné kvapky. Vyrobené len z prírodných zložiek. Zabraňuje vzniku škvŕn na riad. Riad bez šmúh.

FeelEco odstraňovač škvŕn Baby 200ml
4,19 €

Feel Eco odstraňovač škvŕn Baby – derMatologicky Testovaný prostriedok na biele i farebné prádlo dojčiat, batoliat, detí a osôb s citlivou pokožkou. Účinný na odstraňovanie škvŕn od potravín, kozmetiky, blata aj trávy. Obal s pRaktickým rozprašovačom pre priamu aplikáciu na škvrnu a blízke okolie.

FeelEco Odstraňovač škvŕn Baby 200 ml
4,10 €

Odstraňovač škvŕn Baby je dermatologicky testovaný prostriedok na biele i farebné prádlo dojčiat, batoliat, detí a osôb s citlivou pokožkou.

FeelEco Čistič kúpeľní 450 ml
3,90 €

Čistič kúpeľní – Pri jeho použití v kúpeľni nevdychujete výpary ako pri chemických čističov. Nie je agresívny k vašej pokožke a pritom oceníte jeho vysokú účinnosť. Výborne odstraňuje vodný kameň a mydlovej usadeniny.

FeelEco pracie gél Baby 5l
26,60 €

Feel Eco prací gél Baby – tekutý prací prostriedok určený pre bielizeň našich dojčiat a batoliat, detí a všetkých osôb s citlivou pokožkou. Je vhodný na biele, farebné i tmavé prádlo. Neobsahuje žiadne alergény, parfumácie ani konzervanty. DerMatologicky Testované.

FeelEco prostriedok na umývanie dudlíkov 500ml
5,83 €

Dermatologicky testovaný prostriedok na umývanie dudlíkov, detských fľaší a riadu, plastových hračiek. Vyvážené zloženie s glycerínom sa stará o pokožku Vašich rúk.

FeelEco aviváž s prírodný vôňou bavlny -1 l
3,85 €

Feel Eco aviváž s prírodnou vôňou bavlny 1 l Zmäkčí vaše bielizeň a uľahčí žehlenie. Príjemná vôňa prírodnej bavlny, neobsahuje alergény. Aviváž nepoužívajte na funkčné prádlo a ani na bielizeň, ktorá sa bude sušiť v sušičke.

FeelEco čistiace prostriedok Univerzálny čistič - 1 l
4,45 €

Feel Eco čistiaci prípravok univerzálny čistič 1 l Oceníte ho pri každodennom upratovaní všetkých umývateľných povrchov, vrátane okenných rámov a záhradného nábytku. Poradí si s každou mastnotou. Oceníte najmä pri odmastenie povrchov a veľmi jemný prostriedok s neutrálnym pH.

FeelEco čistič kúpeľní - 450 ml
4,07 €

Feel Eco čistič kúpeľní 0,45 l Pri jeho použití v kúpeľni nevdychujete výpary ako pri chemických čističov. Nie je agresívny k vašej pokožke a pritom oceníte jeho vysokú účinnosť. VýBorne odstraňuje vodný kameň a mydlovej usadeniny.

FeelEco Odstraňovač škvŕn 900 g
5,40 €

Odstraňovač škvŕn – S nízkym dávkovaním 25 g dosiahnete vysokej účinnosti u škvŕn i nečistôt. Môžete kombinovať s pracím práškom aj prácam gélom. Ekonomický, ekologický, výkonný. S ľahkosťou odstraňuje mastné škvrny. Podporuje bielenie, bráni zošednutie a zožltnutie bielej bielizne.

FeelEco odstraňovač škvŕn a bieliace prostriedok - 900 g
5,66 €

Feel Eco odstraňovač škvŕn a bieliaci prostriedok 900 g S nízkym dávkovaním 25 g dosiahnete vysokej účinnosti u škvŕn i nečistôt. Môžete kombinovať s pracím práškom aj prácam gélom. Ekonomický, ekologický, výkonný.

FeelEco Pracie gél BABY 1,5 l
9,08 €

Feel Eco prací gél BABY 1,5 l Jedinečný tekutý prací prostriedok určený pre bielizeň našich dojčiat a batoliat, detí a všetkých osôb s citlivou pokožkou. Je vhodný na biele, farebné i tmavé prádlo. Neobsahuje žiadne alergény, parfumácie ani konzervanty. DerMatologicky Testované.

FeelEco tekuté mydlo s arnikou - 5 l
39,70 €

Feel Eco tekuté mydlo s arnika – podporuje mikrocirkuláciu a navracia Tak pokožke sviežosť. Priaznivo pôsobí na hojenie pokožky. Mydlo je šetrné k pokožke, ocenia ho alergici. Malá dávka šetrí vaše peniaze aj prírodu. Vhodné pre každodenné umývanie rúk.

FeelEco Univerzálny prací prášok 660 g
4 €

Univerzálny prací prášok je ideálny pre stálofarebné bielizeň aj pri nízkych teplotách od 30 ° C. Intenzívne bielia biele prádlo. Jednoduchú biologickú odbúrateľnosť obsiahnutých aktívnych látok zase ocenia príroda a majitelia domácich čističiek vôd. Vhodný na svetlé a stálofarebné prádlo.

FeelEco aviváž BABY -1 l
4,27 €

Feel Eco aviváž BABY 1 l Uľahčí prácu mamičkám, bielizeň je po použití mäkké, ľahko sa žehlí. Aviváž má antistatický efekt. Šetrná k pokožke aj prírode, ocenia ju majitelia domácich čističiek vôd.

FeelEco aviváž s prírodný vôňou bavlny -5 l
16,70 €

Feel Eco aviváž s prírodnou vôňou bavlny 5 l Zmäkčí vaše bielizeň a uľahčí žehlenie. Príjemná vôňa prírodnej bavlny, neobsahuje alergény. Aviváž nepoužívajte na funkčné prádlo a ani na bielizeň, ktorá sa bude sušiť v sušičke.

FeelEco aviváž s prírodný vôňou čerstvého ovocie - 1 l
3,85 €

Feel Eco aviváž s vôňou čerstvého ovocia 1 l Vašej bielizni dodá osviežujúcu vôňu čerstvého ovocia. Neobsahuje alergény, je šetrná k citlivej pokožke i prírode. Aviváž nepoužívajte na funkčné prádlo a ani na bielizeň, ktorá sa bude sušiť v sušičke.

FeelEco aviváž s prírodný vôňou čerstvého ovocie - 5 l
16,70 €

Feel Eco aviváž s vôňou čerstvého ovocia 5 l Vašej bielizni dodá osviežujúcu vôňu čerstvého ovocia. Neobsahuje alergény, je šetrná k citlivej pokožke i prírode. Aviváž nepoužívajte na funkčné prádlo a ani na bielizeň, ktorá sa bude sušiť v sušičke.

FeelEco čistiace prostriedok do umývačky - leštidlo - 500 ml
3,71 €

Feel Eco čistiaci prostriedok do umývačky – pri umývaní riadu je nutné starať io umývačku, preto používajte soľ, prášok i leštidlo. Leštidlo jemne oplachuje riadu a odstraňuje zvyšné kvapky. Tento produkt je vyrobený len z prírodných zložiek, zabraňuje vzniku škvŕn na riad.

FeelEco čistiace prostriedok do umývačky - prášok - 860 g
8,30 €

Feel Eco čistiaci prostriedok do umývačky 860 g Pri umývaní riadu je nutné starať io umývačku, preto používajte soľ, prášok i leštidlo. Prášok obstojí proti nečistotám všetkého druhu. Odstraňuje zaschnutú kávu, čaj, víno, vajíčka, mäso i omáčky už pri teplote 50 ° C. Zlepšuje lesk riadu.

FeelEco čistiace prostriedok do umývačky - soľ - 1 kg
3,28 €

Feel Eco čistiaci prostriedok do umývačky – soľ 1 kg Pri umývaní riadu je nutné starať io umývačku, preto používajte soľ, prášok i leštidlo. Soľ do umývačky sa postará o správnu funkciu zmäkčovača vody v umývačke.

FeelEco čistiace prostriedok Univerzálny čistič - 5 l
19,90 €

Feel Eco čistiaci prípravok univerzálny čistič 5 l Oceníte ho pri každodennom upratovaní všetkých umývateľných povrchov, vrátane okenných rámov a záhradného nábytku. Poradí si s každou mastnotou. Oceníte najmä pri odmastenie povrchov a je veľmi jemný prostriedok s neutrálnym pH.

FeelEco čistič kuchyňou - 450 ml
4,24 €

Feel Eco čistič kuchýň 450 ml Vítaný účinný pomocník pri čistení sporákov, digestorov, mikrovlnných rúr, obkladov i pracovných dosiek. Bol vyvinutý na báze sódy, mydlá, zložiek z cukrov a prírodných olejov. Na všetky nečistoty vzniknuté pri Varení, odstraňuje usadený mastný prach.

FeelEco čistič kuchyňou 5l
32,40 €

Feel Eco čistič kuchýň – účinný pomocník pri čistení sporákov, digestorov, mikrovlnných rúr, obkladov i pracovných dosiek. Bol vyvinutý na báze sódy, mydlá, zložiek z cukrov a prírodných olejov. Na všetky nečistoty vzniknuté pri Varení, odstraňuje usadený mastný prach.

FeelEco čistič kúpeľní 5l
32,40 €

Feel Eco čistič kúpeľní – pri jeho použití v kúpeľni nevdychujete výpary ako pri chemických čističov. Nie je agresívny k vašej pokožke a pritom oceníte jeho vysokú účinnosť. VýBorne odstraňuje vodný kameň a mydlovej usadeniny.

FeelEco čistič okien a skiel - 450 ml
3,85 €

Feel Eco čistič okien a skiel Vďaka nemu budete mať okná a sklá bez šmúh, zmizne mastnota aj kvapky vody. Neškodí ani zvieratám, uvítajú ho teda aj majitelia sklenených terárií. Vyvinutý na báze kvasného liehu s prísadou octu a zložiek z cukrov.

FeelEco Komplexné čistič povrchov 450 ml
3,90 €

Komplexné čistič povrchov oceníte pri každodennom upratovaní všetkých povrchov, vrátane okenných rámov a záhradného nábytku. Poradí si s každou mastnotou. .

FeelEco na riad 1000ml ovocie
6,06 €

Vysoko účinný a šetrný čistiaci prostriedok na ručné umývanie riadu a umývanie ovocia a zeleniny, očistí prach a ďalšie nečistoty z povrchu.

FeelEco na riad 1000ml uhorka
6,06 €

Vysoko účinný a šetrný čistiaci prostriedok na ručné umývanie riadu a umývanie ovocia a zeleniny, očistí prach a ďalšie nečistoty z povrchu.

FeelEco na riad neutral 500ml
3,32 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysoko účinný a šetrný prostriedok na ručné umývanie riadu a umývanie ovocia a zeleniny. Je zložený výhradne z ľahko biologicky odbúrateľných surovín, ktoré majú minimálny dopad na životné prostredie. Šetrný k Vašim rukám vďaka obsahu zvláčňujúceho glycerínu.

FeelEco na riad s vôňou uhorky 1L
4,62 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysoko účinný a šetrný prostriedok na ručné umývanie riadu a umývanie ovocia a zeleniny. Je zložený výhradne z ľahko biologicky odbúrateľných surovín, ktoré majú minimálny dopad na životné prostredie. Šetrný k Vašim rukám vďaka obsahu zvláčňujúceho glycerínu

FeelEco prací gel 1,5l color
10,10 €

Koncentrovaný tekutý prostriedok bez optických zjasňovačov určený na pranie farebnej a tmavej bielizne.

FeelEco prací gel 1,5l white
10,10 €

Koncentrovaný tekutý prostriedok bez optických zjasňovačov určený na pranie bielej a stálofarebnej bielizne.

FeelEco pracie gél Color na farebné bielizeň - 1,5 l
8,52 €

Feel Eco prací gél na farebnú bielizeň 1,5 l Skvele ochráni farby vašej bielizne. Vysoko účinný, odporúčaná dávka 60 ml prostriedku na 1 pranie zároveň šetrí produkt a vďaka zloženiu tiež čističku odpadových vôd. Nedráždi a nevysušuje kožu.

FeelEco pracie gél White na biele bielizeň - 1,5 l
8,52 €

Feel Eco prací gél na biele prádlo 1,5 l VýBorne funguje pri praní bielej bielizne aj pri nízkych teplotách. Nedráždi a nevysušuje kožu, šetrí prírodu i vašu čističku odpadových vôd. Pre oblížně odstrániteľné škvrny odporúčame použiť Feel Eco odstraňovač škvŕn.

FeelEco pracie gél White na biele bielizeň - 5 l
24,70 €

Feel Eco prací gél na biele prádlo 5 l VýBorne funguje pri praní bielej bielizne aj pri nízkych teplotách. Nedráždi a nevysušuje kožu, šetrí prírodu i vašu čističku odpadových vôd. Pre oblížně odstrániteľné škvrny odporúčame použiť Feel Eco odstraňovač škvŕn.

FeelEco pracie prášok 2,4 Kg
12,80 €

Feel Eco prací prášok univerzálny 2,4 kg Ideálny na svetlé a stálofarebné prádlo aj pri nízkych teplotách od 30 ° C. Intenzívne bieli biele prádlo. Jednoduchú biologickú odbúrateľnosť obsiahnutých aktívnych látok zase ocenia príroda a majitelia domácich čističiek vôd.