Attitude Prací gél Nature+ s vôňou citrónovej kôry 1050 ml (35 pracích dávok)

Attitude Prací gél Nature+ s vôňou citrónovej kôry 1050 ml (35 pracích dávok)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Prací gél ATTITUDE s NATURE + technológiou inšpirovala sila prírody a vedy; berie ohľad na vás, vašu rodinu i celú planetu. Celý popis
Partner: Vivantis
12,70 €
Vrátane DPH
12,50 €

Skladom u partnera 5+ kusov

31.1.2022 - 1.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100024013748

Popis

Prací gél ATTITUDE s NATURE + technológiou inšpirovala sila prírody a vedy; berie ohľad na vás, vašu rodinu i celú planetu.Věděli ste, že väčšina pracích gélov obsahuje enzýmy, ktoré ľahko vytiahnu špinu z vášho oblečenia? Bohužiaľ tieto enzýmy tiež môžu dráždiť vašu pokožku aj citlivú pokožku vašich detí. Prací prostriedok ATTITUDE je z prírodných zdrojov, neobsahuje enzýmy, fosfáty ani optické rozjasňovače a zároveň je veľmi účinný pre pranie bielizne celej rodiny.Prací gél obsahuje len hypoalergénne zložky.

Výrobca podrobil produkty rozsiahlemu testovaniu za účelom odstránenia všetkých bežných alergénov zo zloženia produktov. Obsahuje výťažky zo zeleného čaju, ktorý je známy svojimi antibakteriálnymi a antioxidačnými účinkami .Vysoko koncentrovaný – balenie vystačí na 35 pracích dávok, čo je viac ako je u balení tejto veľkosti štandardnej. Veľmi dobre funguje aj pri nízkych teplotách. Použiteľný v práčke i pre ručné pranie. Možno použiť na prírodné aj syntetické materiály. Je vhodný ako pre biele, tak pre farebné prádlo.S príjemnou a sviežou vôňou citrusovej kôry. Je vyrobený z vysoko účinných rastlinných prísad. Ekologický. Obsahuje viac ako 95% biologicky rozložiteľných zložiek. Má certifikáciu EcoLogo, ktorá ide ruka v ruke so záväzkom značky ATTITUDE šetrnosti k životnému prostrediu. Certifikácia súčasne zaručuje, že takto označené prípravky pre domácnosť boli podrobené prísnym vedeckým testom a / alebo vyčerpávajúci kontrole tak, aby vyhoveli prísnym normám ekologickej šetrnosti tretích strán. Neprítomnosť škodlivých látok (ako napr. fosfátov, optických rozjasňovače, farbív) je testovaná nezávislým laboratóriom. Všetky produkty ATTITUDE sú bez živočíšnych zložiek, neboli testované na zvieratách. ATTITUDE je členom programu PETA ( „People for the Ethical Treatment of Animals“), čo je najväčší nezisková organizácie bojujúce za práva zvierat na svete. Pre výrobu produktov ATTITUDE sú použité 100% obnoviteľné zdroje energie. 100% recyklovateľný obal. Vo výrobkoch ATTITUDE nájdete len zložky šetrné k nášmu zdraviu ( „worry-free ingredients“), a to bez kompromisov. Krajina pôvodu: Kanada.

Zloženie:

voda, 5–15% rastlinné aniónové povrchovo aktívne látky (sodicum coco sulfát), 5–15% rastlinné neiónové povrchovo aktívne látky (lauryl glukozid), citrát sodný, glukonát sodný, glycerín, extrakt zo zeleného čaju Camellia sinensis, terpineol (citrus – prírodné vône), decanal (citrus – prírodné vône), allylkaproát (sladké ovocie – prírodné vône)

Ako používať:

Vysoko koncentrovaný – balenie vystačí na 35 pracích dávok, čo je viac ako je u balení tejto veľkosti štandardnej.

Balenie:

1050 ml (35 pracích dávok)

Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte styku s očami, pri ich zasiahnutí dôkladne oči vypláchnite vodou.