Doodlebone Postroj Airmesh Snappy Army XS

Značka: Doodlebone Náš kód: 1321794001

Doodlebone Postroj Airmesh Snappy Army XS

Jednoduchý, pevný a veľmi pohodlný postroj. Vhodný predovšetkým pre aktívne plemená psov. Priedušné materiály, komfortný strih, vysoká kvalita a pevné švy. Celý popis

23

23 € vrátane DPH

Náš kód: 1321794001

Popis

Popis produktu

Postroj Airmesh Snappy je bestseller od anglickej značky Doodlebone. Odporúčame pre energické psy, ktoré sa nemôžu dočkať každej prechádzky. Postroj Airmesh Snappy drží pevne na svojom mieste, a tak máte vášho psa neustále pod kontrolou. Mäkučký postroj Airmesh Snappy je navrhnutý tak, aby predchádzal vzniku otlačenín alebo modrín u psov, ktorí majú tendenciu ťahať. Tento typ postroja odborníci odporúčajú aj pre miniatúrne psy, u ktorých je zvýšené riziko poranenia krku pri použití klasického obojku.

Na rozdiel od iných postrojov, Airmesh Snappy obopína väčšiu plochu tela psa, takže je vhodnou voľbou aj pre najenergickejších psov. Postroj sa zapína na suchý zips. Špeciálny dizajn postroja zamedzuje ťahanie za hlavu, a tak Airmesh Snappy uvítajú všetci psi, ktorým bežný postroj nie je pohodlný. Postroj je tiež vhodný pre psy s veľkou hlavou, ako sú buldočky a mopsovia, a pre ďalšie psy s atypickou postavou (napr. vipeti).

Veľkosť Obvod trupu Obvod krku Typické Plemená
XS 24 – 26 cm 19 cm Miniatúrna čivava
S 30 – 32 cm 24 cm Yorkshirský teriér
M 37 – 39 cm 28 cm Pudel
L 41 – 43 cm 32 cm Jackl Russell teriér
XL 50 – 52 cm 36 cm Bígl, Kokršpaniel
XXL 66 – 68 cm 42 cm Dalmatin
  • Tabuľka veľkostí, postroj Airmesh *

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Prevedenie polyester
Farba hnedá/zelená
Veľkosť XS
Veľkosť plemena malé