Kód: 28860964

Halantex Bavlnené posteľné obliečky Demon Slayer - Tanjiro & Nezuko

Halantex Bavlnené posteľné obliečky Demon Slayer - Tanjiro & Nezuko

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Súprava posteľnej bielizne Zabijak démonov – Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – motív Tanjiro a Nezuko. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny a majú zapínanie na zips. Na lícnej strane obliečky na perinu je obrázok démonky Nezuko a jej staršieho brata Tanjiro Kamado. Celý popis
26,39 €
Tovar od: HONZINO
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
26,39 €

5.4.2023 na výdajnom mieste
5.4.2023 - 6.4.2023 na vašej adrese

Popis

Súprava posteľnej bielizne Zabijak démonov – Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – motív Tanjiro a Nezuko. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny a majú zapínanie na zips. Na lícnej strane obliečky na perinu je obrázok démonky Nezuko a jej staršieho brata Tanjiro Kamado. Na druhej strane povlaku prikrývky sú logá mangy Demon Slayer na bielom podklade. Veľké logo Demon Slayer zdobí aj obe strany vankúša. Táto súprava posteľnej bielizne obsahuje 1× obliečku na prikrývku 140 × 200 cm a 1× obliečku na vankúš 70 × 90 cm.

Táto posteľná súprava Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Ak ste tiež prepadli japonskej dark fantasy mange Zabijak démonov, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Demon Slayer.

Materiál: bavlna 100%

Obliečka periny: 140 × 200 cm

Obliečka vankúša: 90 × 70 cm