Posilňovacie a fitness pomôcky

Hľadáte tovar z kategórie posilňovacie a fitness pomôcky? U nás na MALL.SK si ho môžete porovnať podľa parametrov, alebo od najlacnejšieho či od najlepšie hodnoteného ostatnými užívateľmi.

Zobraziť viac
  • Nákup vám doručíme ešte dnes, alebo keď budete chcieť.
  • Produkty z kategórie Posilňovacie a fitness pomôcky vám privezieme domov, alebo si nákup môžete vyzdvihnúť v jednom z našich 350 výdajných miest.
  • Operátori našej klientskej podpory riešia požiadavky zákazníkov 24 hodín denne.
  • Tovar môžete zaplatiť online alebo dobierkou.
  • Ak zakúpený výrobok nespĺňa vaše predstavy, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
LIFEFIT JOGA ROLLER B01 zelená 33
15x

LIFEFIT JOGA ROLLER B01

15,34 €
14,60 €

Masážny valec. Lifefit JOGA ROLLER B01 je neoceniteľnou pomôckou pre uvoľnenie svalového napätia a zlepšenie krvného obehu. Cvičenie s masážnym valcom má tiež pozitívny dopad na redukciu podkožného tuku.

Tovar od predajcu MALL
-31%
LIFEFIT HOME BASIC čierno-červený
38x

LIFEFIT HOME BASIC

30,72 €
20,90 €

Ďalšia ponuka za 19,50 €

Závesný posilňovací systém je výborný pomocník pre kondičné cvičenie celého tela. Cvičenie so závesným systémom je veľmi zdravé, keďže ide o prirodzený pohyb, ktorý je šetrný ku kĺbom. LIFEFIT HOME BASIC je ideálny na použitie v domácnosti.

Tovar od predajcu MALL
LIFEFIT Balančná masážna podložka 33 cm svetlo zelená
69x

LIFEFIT Balančná masážna podložka

11,70 €
Posledný kus za túto cenu!

Kvalitná podložka pre správne sedenie. Lifefit balančná masážna podložka v tvare šošovky je vyrobená z odolného materiálu. Vhodný doplnok pre správne sedenie. Podložka pôsobí proti bolesti chrbta a má rehabilitačné účinky.

Tovar od predajcu MALL
-16%
LIFEFIT BALANCE BALL 58 cm ružová 58
31x

LIFEFIT BALANCE BALL 58 cm

76,93 €
64,30 €

Viacúčelová balančná podložka. Lifefit BALANCE BALL 58 cm je výborným pomocníkom pre rozvoj koordinácie pohybov a posilnenie vnútorných vrstiev svalstva. Ideálna pre posilnenie jadra a ďalších svalov, ktoré sa bežným spôsobom zle precvičujú. Podložku možno tiež použiť na účinné preťahovanie rôznych svalových skupín.

Tovar od predajcu MALL
Trickboard Classic Jackal

Trickboard Classic

97 €
Doprava zadarmo
Novinka

Balančná doska Classic od značky Trickboard. Rozmer dosky 87 × 30/26,5 × 2 cm. Rozmer valca 13 × 36,5 cm. Koncové bezpečnostné zarážky na spodnej strane dosky. Maximálna nosnosť 120 kg. Ideálna pomôcka pre zlepšenie motorických zručností. Odporúčaný vek 9+.

Tovar od predajcu MALL
HMS DD11 Hrazda do zárubní
1x

HMS DD11 Hrazda do zárubní

56,50 €

Ďalšia ponuka za 48 €

HMS DD11 od značky HMS je samodržiaca hrazda pre tréning príťahov. Výklopné háky slúžia k rýchlej montáži, kedy sa vyklopí, zaistí a položí. Zaistenie sa vykoná zvesením konštrukcie tak, aby sa spodná časť hrazdy oprela o prednú časť zárubní alebo obložiek. Cvičenie na hrazde je veľmi univerzálnym, vďaka zapojeniu mnohých svalových skupín. Najmä sú zapojené chrbát, svaly paží, ramien a brušné svalstvo.

Tovar od predajcu MALL
LIFEFIT Podložka Yoga Mat Exkluziv, 100 × 58 × 1 cm, svetloružová
9x

LIFEFIT Podložka Yoga Mat Exkluziv, 100 × 58 × 1 cm

14,40 €

Podložka zo syntetického kaučuku, vhodná pre rôzne typy podlahových športov (joga, pilates, kalanetika, atď.). Vyrobená z mäkkej pamäťovej peny, ktorá zaisťuje komfort pri cvičení. Odolnosť voči potu a vode. LIFEFIT Podložka Yoga Mat Exkluziv, 100 × 58 × 1 cm je prispôsobená aj k náročnému a pravidelne sa opakujúcemu cvičeniu.

Tovar od predajcu MALL
LIFEFIT JOGA ROLLER A01 33x14 cm, zelený
61x

LIFEFIT JOGA ROLLER A01

15,29 €

Masážny valec. Lifefit JOGA ROLLER A01 je neoceniteľnou pomôckou pre uvoľnenie svalového napätia a zlepšenie krvného obehu. Cvičenie s masážnym valcom má tiež pozitívny dopad na redukciu podkožného tuku.

Tovar od predajcu MALL
-16%
LIFEFIT Podložka Balance Ball 58 cm, bordó
1x

LIFEFIT Podložka Balance Ball 58 cm, bordó

75,60 €
63,50 €

Fitness podložka vhodná pre balančné aj aeróbne cviky. Prispieva ku koordinácii pohybov a odstraňuje bolesti chrbta. Namáha svaly v hlbších vrstvách, ktoré je zvyčajne ťažké precvičiť. LIFEFIT Podložka Balance Ball 58 cm, bordó je vyrobená podľa noriem EU, teda neobsahuje ftaláty a ťažké kovy. Maximálna nosnosť až 200 kg.

Tovar od predajcu MALL
HMS Premium DD03 Hrazda do dverí

HMS Premium DD03 Hrazda do dverí

17,10 €

Ďalšia ponuka za 10 €

DD03 od značky HMS Premium je hrazda do dverí vyrobená zo železa. Jednoduchá montáž a vďaka robustným držiakom so závitom aj veľmi bezpečná. Sada obsahuje ďalšie dve podložky a dve skrutky. Veľký rozsah hrazdy dopomáha tomu, že je vhodná do akéhokoľvek typu dverí. 

Tovar od predajcu MALL