LIFEFIT RUBBER EXPANDER

LIFEFIT RUBBER EXPANDER

Hodnotenie: 4
7,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitný gumový posilňovač s upraviteľným odporom. Lifefit RUBBER EXPANDER je ideálnym pomocníkom, s ktorým precvičíte všetky časti tela od ramien až po stehná. Cvičenie s gumovým posilňovačom je veľmi zdravé, keďže ide o prirodzený pohyb, ktorý je šetrný ku kĺbom.

LIFEFIT PUSH UP BAR

LIFEFIT PUSH UP BAR

Hodnotenie: 4
7,60 €

Kvalitné úchopy na kľučky. Lifefit PUSH UP BAR sú ideálnou pomôckou pre efektívne klikovanie. Úchopy sú vybavené mäkkými gripmi, takže sa dobre držia a poskytujú istotu pri cvičení.

LIFEFIT JOGA ROLLER B01

LIFEFIT JOGA ROLLER B01

Hodnotenie: 4,6
15,34 € 14 €

Masážny valec. Lifefit JOGA ROLLER B01 je neoceniteľnou pomôckou pre uvoľnenie svalového napätia a zlepšenie krvného obehu. Cvičenie s masážnym valcom má tiež pozitívny dopad na redukciu podkožného tuku.

Mediashop VibroLegs

Mediashop VibroLegs

Hodnotenie: 4,5
128,70 € 125,90 €

Prístroj pre masáž nôh je opatrený diaľkovým ovládaním, ktoré ponúka 2 automatické a 2 manuálne nastaviteľné programy. Disponuje rotujúcimi akupresúrnymi valčekmi a odnímateľnými silikónovými podrážkami. Mediashop VibroLegs uvoľňuje pocit napätia nôh.

Mediashop Vibro Shaper - fitness prístroj na precvičenie celého tela-42%
267,80 € 152,90 €

Fitness prístroj odbúrava celulitídu, spevňuje svalstvo a podporuje prekrvenie. Počítač meria čas a možno na ňom nastsavit požadovanú rýchlosť i intenzitu. Mediashop Vibro Shaper – fitness prístroj na precvičenie celého tela stačí zapnúť len na 10 minút denne.

BROTHER Závesné MTF popruhy D51
24,81 € 23,90 €

Multifunkčný závesný posilňovací systém (TRX popruhy) sú viacúčelové posilňovacie a rehabilitačné pomôcky slúžiace na kondičné cvičenia aj k intenzívnemu posilňovaniu pomocou vlastnej váhy tela aj k rôznym balančným cvičeniam za pomoci napr. Bosov ballu, balančných dosiek, masážneho balančného vankúšika a podobne. Jedná sa o dokonalejší model popruhov vybavený kovovými prackami na nastavenie dĺžky popruhov (až do maximálnej dĺžky 245 cm), kovovou karabínou na ľahké a rýchle upevnenie. Dĺžka dielu s koncovkou na uchytenie do dverí je 20 cm.

Acra Fitness sada - 5 dielov
14,90 €

Univerzálna Acra Fitness sada – 5 dielov umožňuje rôznorodé využitie k cvičeniu v domácich podmienkach.

HMS sada gumového expandéra TX30
15,64 €

TX30 zostava cvičebných gúm a príslušenstvo k nim. Sada obsahuje 5× odporová guma, 2 – úchyty na ruky, 2 – úchyty členku, 1 – upevnenie na dvere. Každá dvojica gum má inú tuhosť, ktorá vám umožní vybrať rôzne úrovne intenzity cvičenia.

Alum online Multifunkčná posilňovacia guma
24,99 €

Bez ohľadu na to, či ste v cvičení začiatočník alebo expert, ak hľadáte niečo na zefektívnenie svojho tréningu, táto všestranná sada vám umožní získať rýchlejšie a efektívnejšie výsledky!

HMS sada fitness gum GU04

HMS sada fitness gum GU04

Hodnotenie: 4,5
10,67 €

Set 4 posilňovacích gúm HMS ktoré sú využívané v silovom tréningu, kondičnom tréningu, ale aj v rehabilitačnom cvičení. V silovom tréningu slúži ako dopomoc alebo ako dynamická záťaž.

HMS sada Hip band HB12 3v1

HMS sada Hip band HB12 3v1

Hodnotenie: 4,9
17,55 €

Sada Hip band HMS HB12 2v1 pre posilnenie sedacích svalov a svalov dolných končatín. Balenie obsahuje 3 gumy veľkosti S, M a L.

LIFEFIT MAGNETIC

LIFEFIT MAGNETIC

Hodnotenie: 3,8
7,90 €

Rotačný disk Lifefit ROTANA 25 cm je praktická cvičebná pomôcka, ktorá pomôže pri zoštíhľovaní postavy. Cvičenie na disku má pozitívny efekt na prekrvenie chodidiel, vďaka čomu je disk vhodný ako pre dospelých, tak i pre deti.

LIFEFIT Podložka Yoga Mat Exkluziv, 100 × 58 × 1 cm
13,60 €

Podložka zo syntetického kaučuku, vhodná pre rôzne typy podlahových športov (joga, pilates, kalanetika, atď.). Vyrobená z mäkkej pamäťovej peny, ktorá zaisťuje komfort pri cvičení. Odolnosť voči potu a vode. LIFEFIT Podložka Yoga Mat Exkluziv, 100 × 58 × 1 cm je prispôsobená aj k náročnému a pravidelne sa opakujúcemu cvičeniu.

MXM Sada odporových gúm 0-45kg, 4ks
31 €

Zvýhodnená sada 4 kusov odporových gúm pre efektívne cvičenie doma. Posilňovacie gumy (expandéry) sú ideálne pre rehabilitáciu ale aj pre kondičný a silový tréning. S odporovou gumou precvičíte všetky partie vášho tela.

commshop Six Pack - veľká sada pre fit postavu
20 €

Najobľúbenejší posilňovač na svete – zariadenie pre posilňovanie brušných svalov Six Pack sa postará o vašu fit postavu. Posilovač Six Pack je špeciálne navrhnutý tak, že stimuluje brušné svaly a pomáha ich ľahko a rýchlo vytvarovať.

LIFEFIT Gymnastická lopta s expanderom GYMBALL EXPAND 55 cm-17%
10,33 € 8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická cvičebná lopta s expanderom Lifefit Gymball EXPAND spája výhody gymnastickej lopty a klasického expandera do jedného balenia. S touto loptou možno ľahko vykonávať ako relaxačné, tak rehabilitačné a fitnes cviky.

Trigger Point CHARGE VIBE Roller
119,95 €
Doprava zadarmo

CHARGE VIBE Roller kombinuje masážny povrch CHARGE ™ a technológia 3 rôznych vibrácií prinášajúce silný masážne stimul.

shumee Nafukovacia žinenka s pumpou 300x100x10 cm PVC zelená
214 €
Doprava zadarmo

Hľadáte veľkú a profesionálnu podložku na cvičenie alebo na hranie? Naša nafukovacia gymnastická žinenka je pre vás ako stvorená. Nafukovacia gymnastická žinenka sa vyznačuje neporovnateľnou pevnosťou a trvácnosťou a môžete si ju jednoducho zobrať so sebou a nafúknuť. Dá sa využívať aj v parkoch, šk

Acra Balanční podložka s expandéry 58 cm
58,89 € 56,90 €

Acra Balanční podložka s expandéry 58 cm je skvelý doplnok pre aeróbne a balančné cvičenia. Zvlášť vhodné pre posilnenie hlbokého stabilizačného systému.

HMS step na aerobic AS004 modrý
29,78 €

Výškovo nastaviteľný step HMS AS004 slúži ako pomôcka pri aerobiku. Mostík je nastaviteľný do troch výšok a nosnosť je 100 kg.

LIFEFIT JOGA ROLLER A11

LIFEFIT JOGA ROLLER A11

Hodnotenie: 4,6
21,10 € 19,90 €

Masážny valec. Lifefit JOGA ROLLER A11 je neoceniteľnou pomôckou pre uvoľnenie svalového napätia a zlepšenie krvného obehu. Cvičenie s masážnym valcom má tiež pozitívny dopad na redukciu podkožného tuku.

DUVLAN Viacúčelové bradlá BR01-18%
85 € 69 €

Vyformujte si svaly a spáľte prebytočné kalórie prostredníctvom viacúčelových bradiel značky Duvlan. Efektívne posilňovanie zaručí využitie vlastnej váhy počas cvičenia. Nosnosť 150 kg.

LIFEFIT Balančná masážna podložka
10,89 € 9,30 €

Kvalitná podložka pre správne sedenie. Lifefit balančná masážna podložka v tvare šošovky je vyrobená z odolného materiálu. Vhodný doplnok pre správne sedenie. Podložka pôsobí proti bolesti chrbta a má rehabilitačné účinky.

Masterjump Airtrack nafukovacia žinenka 200 x 100 x 10 cm - zelená
194,10 €
Doprava zadarmo

Táto nafukovacia žinienka o veľkosti 200 × 100 cm je vhodná predovšetkým pre gymnastiku, parkour, tanec, bojové športy a ďalšie akrobatické športy. Airtrack MASTERJUMP nájde využitie aj v každom fitness centre, v školách, alebo len tak pre voľný čas doma či na záhrade.

HMS podložka pre jogu YM04 ružová
16,78 €

Podložka pre jogu YM04 – vyrobené z NBR materiálu, zaisťujúci pohodlie pri cvičení jogy, aerobiku a fitnesu. Táto karimatka sa tiež vyznačuje vysokou flexibilitou a veľmi nízkou hmotnosťou.

HMS kovový expandér EM03
9,14 €

Expandér HMS EM03 je opatrený 5-tiocelovými pružinami, odpor je teda nastaviteľný do 5-tich úrovní.

HMS podložka pro jógu YM04 zelená
16,78 €

Podložka pre jogu YM04 – vyrobené z NBR materiálu, zaisťujúci pohodlie pri cvičení jogy, aerobiku a fitnesu. Táto karimatka sa tiež vyznačuje vysokou flexibilitou a veľmi nízkou hmotnosťou.

LIFEFIT Gymnastická masážna lopta MASSAGE BALL
8,80 € 8,10 €

Gymnastická masážna lopta MASSAGE BALL je výborným pomocníkom ako pre cvičenie, tak relaxáciu. Lopta je vyrobená z odolného PVC a vybavený systémom ANTI-BURST, ktorý v prípade potreby pomaly uvoľní pretlak. Povrch lopty má protišmykovú ochranu povrchu pre väčšiu istotu pri cvičení.

SEDCO Balanční podložka SEDCO DYNASO ORIGINAL 55 cm
76,25 €

Balanční podložka SEDCO  DYNASO ORIGINAL Balanční podložka – míč je všestranným doplňkem pro aerobní a balanční cvičení. Cvičení na balanční podložce napomáhá odstraňovat stres, svalové napětí a nerovnováhu. Pomocí dvou pružných madel snadno procvičíte svaly horních i dolních končetin. Podložku lze

Stick Mobility Dlžka 186 cm
84,95 €
Doprava zadarmo

Stick Mobility je koncept slúžiaci k zlepšeniu pohybu pomocou zlepšenia mobility, stability a sily pomocí rôzne dlhých a pružných tyčí.

Master samodržiaca závesná hrazda
21,30 €

Samodržiaca závesná hrazda MASTER je posilňovací hrazda, ktorú možno jednoduchým manévrom zavesiť do dverových zárubní. Po cvičení ju možno rovnako jednoduchým pohybom demontovať.

HMS sada Hip band HB20 3v1
16,78 €

Sada Hip band HMS HB20 3v1 pre posilnenie sedacích svalov a svalov dolných končatín. Balenie obsahuje 3 gumy veľkosti S, M a L.

LIFEFIT BALANCE BALL 58 cm-24%

LIFEFIT BALANCE BALL 58 cm

Hodnotenie: 4,4
76,93 € 58,40 €

Viacúčelová balančná podložka. Lifefit BALANCE BALL 58 cm je výborným pomocníkom pre rozvoj koordinácie pohybov a posilnenie vnútorných vrstiev svalstva. Ideálna pre posilnenie jadra a ďalších svalov, ktoré sa bežným spôsobom zle precvičujú. Podložku možno tiež použiť na účinné preťahovanie rôznych svalových skupín.

HMS medicinbal NKU05, 5 kg
49,28 €

Medicinbal HMS NKU je vybavený úchopy pre širšie využitie počas tréningu. Hmotnosť 5 kg.

HMS Premium gymnastické kruhy TX08
48,52 €

Gymnastické kruhy HMS Premium TX08 sú vybavené popruhmi s karabínou a číselnou stupnicou pre jednoduché nastavenie výšky. Nosnosť 200 kg.