LIFEFIT Rotační úchopy na kliky PUSH UP BAR ROTATE
19,18 € 14,90 €

Kvalitní rotační úchopy na kliky Lifefit PUSH UP BAR ROTATE jsou ideální pomůckou pro efektivní klikování. Úchopy jsou vybaveny protiskluzovými gripy, takže se dobře drží a poskytují jistotu při cvičení. Rotace umožňuje snadno změnit styl cvičení a zaměřit se na jinou část muskulatury.

LIFEFIT JOGA ROLLER B01

LIFEFIT JOGA ROLLER B01

Hodnotenie: 4,5
15,34 € 14,10 €

Masážní válec. Lifefit JOGA ROLLER B01 je neocenitelnou pomůckou pro uvolnění svalového napětí a zlepšení krevního oběhu. Cvičení s masážním válcem má také pozitivní dopad na redukci podkožního tuku.

Spokey Fitseat

Spokey Fitseat

Hodnotenie: 5
12,73 € 10,70 €

Spokey Fitseat je balančná, masážna podložka. Navrhnutá pre všetky typy cvičení s vlastnou váhou. Pre posilnenie hlbokého stabilizačného systému je vhodné precvičovanie rovnováhy. Zlepšenie držania tela obmedzuje bolesti chrbta.

DUVLAN Vibračná plošina Freesia
350 € 299 €

Vibračná plošina DUVLAN Freesia pomáha k redukcii váhy a k rýchlemu a efektívnemu formovaniu postavy.

LIFEFIT Rotační disk ROTANA COMPUTER 28 cm
14,90 €

Rotační disk Lifefit ROTANA COMPUTER 28 cm je praktická cvičební pomůcka, která pomůže při zeštíhlování postavy. Cvičení na disku má pozitivní efekt na prokrvení chodidel, díky čemuž je disk vhodný jak pro dospělé, tak i pro děti. Tento model je navíc vybaven přehledným LCD displejem pro monitorování cvičení.

LIFEFIT YOGA MAT EXKLUZIV PLUS
19,18 € 17,90 €

Kvalitní cvičební podložka. Lifefit YOGA MAT EXKLUZIV PLUS je profesionální podložka vyrobená ze syntetického kaučuku. Podložka je 1,5 cm silná, díky čemuž je velmi pohodlná a výborně se hodí i pro časté cvičení typu pilates nebo aerobic.

LIFEFIT Posilňovač brušných svalov AB EFFECT
38,40 € 36,90 €

Skladný posilňovač brušných svalov. LIFEFIT Posilňovač brušných svalov AB EFFECT ponúka 3 stupne obtiažnosti cvičenia. Posilňovanie s týmto pomocníkom je veľmi efektívne a zároveň bezpečné a komfortné. Posilňovač je naviac odolný a pri rozložení zaberá minimum priestoru.

Tunturi Posilňovacie koliesko s mol.ruk. a podl.
13,90 €

Tunturi Posilňovacie koliesko s mol.ruk. a podl. je veľmi obľúbená tréningová pomôcka pre zosilnenie brušných svalov, core svalov a celej hornej polovice tela. Dodávaná vrátane podložky.

HMS TX PRO Súprava

HMS TX PRO Súprava

Hodnotenie: 5
37,90 € 35,20 €

HMS TX Pro Súprava slúži ako viacúčelový systém posilňovania s váhou vlastného tela. Súprava obsahuje rad popruhov, ktoré možno ľahko uchytiť takmer kdekoľvek vďaka kvalitnej karabíne.

Master vibračný posilňovací stroj - G4 - čierny-14%
271,90 € 233 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Vibračný posilňovací stroj MASTER G4 funguje na princípe vibrácií, ktoré spôsobujú reflexívne sťahovanie svalov. Stačí 5 minút denne a výsledky sa okamžite dostavia. Precvičujete celé telo.

MARBO Sport Bradla MH-D211
56,50 €
+ doprava zadarmo

Bradlá disponujú nastaviteľnou výškou v rozmedzí 88–97 cm a znesú zaťaženie do 140 kg. Je ideálne pre cvičenie s váhou vlastného tela a umožní efektívne posilnenie všetkých svalov. MARBO Sport Bradlá MH-D211 sú vyrobené z odolnej ocele.

LIFEFIT JOGA ROLLER C01

LIFEFIT JOGA ROLLER C01

Hodnotenie: 4,5
15,90 €

Masážní válec. Lifefit JOGA ROLLER C01 je neocenitelnou pomůckou pro uvolnění svalového napětí a zlepšení krevního oběhu. Cvičení s masážním válcem má také pozitivní dopad na redukci podkožního tuku.

Master Korekčná vesta Posture Corrector
15,50 €

Korekčná vesta MASTER Posture Corrector ponúka okamžitú nápravu nevhodného držania tela s dôrazom na porovnanie hornej časti chrbta. Vesta má univerzálnu veľkosť.

Tunturi Suspension Trainer
42,90 €
+ doprava zadarmo

Závesný posilňovací systém Tunturi Suspension Trainer je ideálny na cvičenie doma aj v prírode. Na závesnom systému je možné vykonávať nespočet cvikov s vlastnou váhou aj so závažím.

Tunturi AB Trainer

Tunturi AB Trainer

Hodnotenie: 4,5
35,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Posilňovacia pomôcka Tunturi AB Trainer je ideálna na cvičenie doma. Efektívny pomocník na posilnenie brušných svalov a zvýšenie telesnej kondície. AB Trainer je šetrný k vašej chrbtici a kĺbom pretože podporuje správny priebeh pohybu a optimálne zaťažuje medzistavcové platničky a kĺby.

LIFEFIT BALANCE BALL 58 cm

LIFEFIT BALANCE BALL 58 cm

Hodnotenie: 4,5
76,93 € 69,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Víceúčelová balanční podložka. Lifefit BALANCE BALL 58 cm je výborným pomocníkem pro rozvoj koordinace pohybů a posílení vnitřních vrstev svalstva. Ideální pro posílení jádra a dalších svalů, které se běžným způsobem špatně procvičují. Podložku lze také použít k účinnému protahování různých svalových skupin.

Yate Posilňovacie koliesko dvojité
7,65 € 7,20 €

Yate posilňovacie koliesko – dvojité má nekĺzavé kolieska pre zaistenie stability a komfortu pri cvičení. Jedným pohybom posilňujete svalstvo takmer celého tela. Ergonomické rukoväte umožňujú pevný úchop a lepšiu kontrolu rovnováhy. Nosnosť 150 kg.

Tunturi Jóga masážny valec Roller EVA
37 €

Tunturi Jóga masážny valec ROLLER EVA je ideálna pomôcka pre cvičenie jogy, preťahovanie, relaxáciu a masáž svalov po náročnom tréningu alebo športovom výkone.

Master stropná hrazda - LCR1103C-15%
36,90 € 31,10 €

Akcia

Stropná hrazda MASTER – LCR1103C Vám umožní cvičiť cviky na hrazde na vybranom mieste s ďaleko väčším komfortom ako pri dverovej hrazde. Na tejto hrazde posilňujete svaly chrbta, paže a brucha.

Master Balančný a masážny vankúš-15%
9,30 € 7,90 €

Akcia

Balančný a masážny vankúšik je vhodný najmä na sedenie (balančné sedenie proti bolestiam chrbta), masáž nôh, rehabilitačné cvičenie.

HMS BSX10 Balanční míč

HMS BSX10 Balanční míč

Hodnotenie: 3,5
71,12 € 70 €
+ doprava zadarmo

HMS BSX10 Balanční míč můžete použít dvěma způsoby. Buď plochou, tvrdou stranou směrem nahoru nebo naopak. V obou případech budete nestabilně balancovat a tím posilovat svůj stabilizační systém.

Yate Wrist Ball

Yate Wrist Ball

Hodnotenie: 4
8,90 €

Gyroskopický posilňovač zápästia Yate Wristballposilňovaniu zápästia a paže. Princíp je založený na rotore, ktorý slúži ako zotrvačník. Ten sa roztočí priloženou šnúrkou a krúživým pohybom zápästia sa udržiava rýchlosť zotrvačníka. Pre športovcov, ale aj pre hudobníkov.

LIFEFIT Balanční masážní podložka
10,89 € 9,90 €

Kvalitní podložka pro správné sezení. Lifefit balanční masážní podložka ve tvaru čočky je vyrobena z odolného materiálu. Vhodný doplněk pro správné sezení. Podložka působí proti bolesti zad a má rehabilitační účinky.

Tunturi Air Pad

Tunturi Air Pad

Hodnotenie: 4,5
13,90 €

Komfortná balančná podložka Tunturi Air Pad je ideálna na tréning stabilizačných svalov, CORE tréning a relaxačné cvičenie. Podložka má masážne výstupky, ktoré príjemne uvoľňujú svaly.

Master masážny valec Eva Foam roller 92 x 15 cm-19%
29,10 € 23,30 €

Akcia

Masážny valec MASTER Eva Foam roller 90 × 15 cm je vyrobený z odolného, nárazuvzdorného materiálu s príjemným reliéfnym povrchom. Pri cvičení masíruje telo a zaisťuje hlbšiu a presnejšiu svalovú stimuláciu.

Acra Fitness sada - 5 dielov
15,90 €

Univerzálna Acra Fitness sada – 5 dielov umožňuje rôznorodé využitie k cvičeniu v domácich podmienkach.

Tunturi Training Mat

Tunturi Training Mat

Hodnotenie: 5
24 €

Komfortná fitness podložka Tunturi Training Mat je ideálna na cvičenie fitnees, jogy, aerobiku a pod. Podložka je vyrobená z kvalitného a trvanlivého materiálu. Vhodné aj na cvičenie pilates.

Master hrazda - LCR1120
42,40 € 38,50 €

Univerzálna hrazda MASTER – LCR1120 Vám umožní cvičiť cviky na hrazde na vybranom mieste s ďaleko väčším komfortom ako pri dverovej hrazde. Na tejto hrazde posilňujete svaly chrbta, paží a brucha.

LIFEFIT JOGA ROLLER A01

LIFEFIT JOGA ROLLER A01

Hodnotenie: 4,5
15,34 € 14,70 €

Masážní válec. Lifefit JOGA ROLLER A01 je neocenitelnou pomůckou pro uvolnění svalového napětí a zlepšení krevního oběhu. Cvičení s masážním válcem má také pozitivní dopad na redukci podkožního tuku.

LIFEFIT HOME BASIC

LIFEFIT HOME BASIC

Hodnotenie: 5
30,72 € 23,90 €

Závesný posilňovací systém je výborný pomocník pre kondičné cvičenie celého tela. Cvičenie so závesným systémom je veľmi zdravé, keďže ide o prirodzený pohyb, ktorý je šetrný ku kĺbom. LIFEFIT HOME BASIC je ideálny na použitie v domácnosti.

Yate Karimatka skladacia s textilom modrá
14 €

Skladacia cvičebná podložka s textilným povrchom veľmi príjemná pre telo. Karimatka je vhodná pre cvičenie alebo na pláž. Textilná vrstva chráni karimatku pred poškodením ostrými predmetmi a zamedzuje nasiaknutiu vlhkosti. Hrúbka karimatky je 0,8 cm.m.

LIFEFIT Gymnastický míč ANTI-BURST
9,10 €

Univerzální gymnastický míč LIfefit ANTI-BURST vyrobený z vysoce odolného PVC ideální pro domácí protahování, cvičení a rehabilitaci. Míč je vybaven systémem ANTI-BURST, který při přetlaku upouští tlak a zvyšuje tím bezpečnost použití.

HMS Posilovač svalů Abs Master Pro
58,60 € 45,50 €
+ doprava zadarmo

Multisada posilovačů svalů s vyšším pokrytím, která funguje na základě zatínání a povolování svalových vláken. Elektronická stimulace svalů k účinné regeneraci. Menitělný režim v 6 typech s celkem 20 úrovněmi intenzity. HMS Posilovač svalů Abs Master Pro lze používat při klasickém tréninku i běžných činnostech.

Nike Women'S Gym Elemental Fitness Gloves
28,90 €

Kvalitní prodyšné dámské fitness rukavice. Nike Nike Women'S Gym Elemental Fitness Gloves bez prstů jsou vyrobeny z elastického materiálu, aby dobře seděly na ruce. Rukavice lze v oblasti zápěstí zpevnit pomocí pásku na suchý zip.