Ronnefeldt LeafCup Sweet Berries - 15 porcií
7,96 € 6,45 €

Ronnefeldt LeafCup Sweet Berries obsahuje 15 vrecúšok s hmotnosťou 3,2 gramu, celková hmotnosť balenia je 48 gramov. Aromatizovaný ovocný čaj s jahodou.

Eilles Tee Letné plody, 4 x 25ks
11,29 €

Porciovaný Eilles Tee Letné plody sa skladá z ovocných plodov s obľúbenou jahodovo-malinovou arómou a s nádychom vanilky. Najlepšie chutí čistý alebo s trochou cukru alebo kandisu.

Eilles Tee Earl Grey, 4 x 25ks
10,90 €

Porciovaný Eilles Tee Earl Grey je ušľachtilá zmes lístkov z Ceylona, Darjeelingu a Číny, ktorá bola namočená v pikantnom aromatickom oleji z najušľachtilejších plodov bergamotu. Čaj vhodný na raňajky aj popoludní. Najlepšie čistý alebo s nádychom cukru.

Eilles Tee Assam Special, 4 x 25ks
10,90 €

Porciovaný Eilles Tee Assam Special je najsilnejší severoindický čierny čaj od úpätia rieky Brahmaputra. Má medeno červenú farbu v šálke, ktorú si každý obľúbi. Najlepšie chutí s hnedým kandisem a troškou čerstvého mlieka alebo smotany. xcvcxvxcv

Ronnefeldt LeafCup Morgentau -15 porcií
7,16 € 6,68 €

Posledný kus za túto cenu!

Ronnefeldt LeafCup Morgentau –15 porcií je aromatizovaný zelený čaj veľmi dobrej chuti. Nechajte sa uniesť lahodnou chuťou každej šálky. Vôňa a chuť výrazného manga vás zaiste osloví.

Pickwick Slow Tea - Velvet Green 25 ks
11,68 €

Jemný zelený čaj s kvetinovými tónmi má extra dlhé čajové lístky pre plnú chuť a farbu. Doprajte si chvíľku odpočinku s čajmi Pickwick Slow Tea. Spomaľte a vychutnajte si každý okamih!

Eilles Tee Máta, 4 x 25 ks
11,29 €

Porciovaný Eilles Tee Mäta sa skladá z jemne nasekaných vybraných lístkov mäty s blahodárnym a osviežujúcim účinkom. Balenie obsahuje 2 × 25 čajových vrecúšok.

Ronnefeldt Joy of Tea Rooibos Cream Orange 15 ks
8,70 €

Africký čaj rooibos je známy svojou zdravotnou prospešnosťou vďaka antioxidačným účinkom a obsahu minerálnych látok. Jeho ľahko orieškovú chuť dopĺňa svieži pomaranč a zjemňuje smotanová príchuť.

Pickwick Slow Tea - Smooth Grey 25 ks
11,68 €

Delikátny čierny čaj doplnený o svieži bergamot má extra dlhé čajové lístky pre plnú a intenzívnu chuť. Doprajte si chvíľku odpočinku s čajmi Pickwick Slow Tea. Spomaľte a vychutnajte si každý okamih!

Eilles Tee Grüntee Asia Superior, 4 x 25ks
10,90 €

Porciovaný Eilles Tee Grüntee Asia Superior je zelený čaj z úrodnej Ázie, so sympaticky mäkkou, príjemne natrpklou príchuťou so žiarivo žltou farbou v šálke. Vriacu vodu nechajte vychladnúť na 80 °C a až potom zalejte.

Pickwick Ranný 100x1,75g
5,04 €

Pickwick Ranný je vybraná kompozícia vysoko kvalitného čierneho čaju z Cejlónu. Ľahko a rýchlo pripravíte čaj nielen na raňajky, ale v ktorúkoľvek dennú dobu pre príjemné chvíle strávené nad šálkou lahodného čaju.

Eilles Tee Jablko, 4 x 25ks
10,90 €

Porciovaný Eilles Tee Jablko je jablkovej chuti plné letného slnka. Chutí studený aj horúci. Balenie obsahuje 4 × 25 čajových vrecúšok.

Eilles Tee Ovocný, 4 x 25ks
10,90 €

Porciovaný Eilles Tee Ovocný obsahuje ibištekové a slnečnicové kvety, kúsky jabĺk, šupky šípok a citrusu. Zušľachtený marhuľovou a broskyňovou arómou. Najlepšie chutí s nádychom cukru alebo kandisu.

Pickwick Slow Tea - Royal English 25 ks
11,68 €

Čierny čaj s plnou, ale jemnou chuťou má extra dlhé čajové lístky pre intenzívnu chuť s čerstvými tónmi. Doprajte si chvíľku odpočinku s čajmi Pickwick Slow Tea. Spomaľte a vychutnajte si každý okamih!

Eilles Tee Sonne Asiens, 4 x 25ks
11,29 €

Porciovaný Eilles Tee Sonne Asiens jemne trpký zelený čajcitrónovou trávou a exotickou arómou citrusových plodov. Vriacu vodu nechajte vychladnúť na 80 °C a až potom zalejte.

Hampstead Tea London BIO Darjeeling 250ks
21,40 € 20 €

Posledný kus za túto cenu!

Černý čaj z indické provincie Darjeeling pěstovaný v podhůří Himalájí s muškátovými a ovocnými tóny. Osvěžující čistý černý čaj plný chuti s detoxikačními účinky a bohatý na antioxidanty. Nefermentovaný. Obsahu balení: 250 × 2 g.

Eilles Tee Rooibos Vanilla, 4 x 25ks
10,90 €

Porciovaný Eilles Tee Rooibos Vanilla je aromatizovaný čaj z juhoafrického červeného kríka s jemnou vanilkovou arómou a kúskami vanilky. Má sladkastú chuť a neobsahuje kofeín.

Ronnefeldt Simplicitea Tropical Green Tea Float 10 kapsúl
4,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zelený čaj značky Ronnefeldt Simplicitea Tropical Green Tea Float 10 × 3g kapsúl. Aromatizovaný čaj s príchuťou manga a maracuje je naporciovaný v kapsulách, ktoré sú vhodné pre systém Nespresso.

Ronnefeldt Simplicitea Strong Assam Swing 10 kapsúl
4,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Čierny čaj značky Ronnefeldt Simplicitea Strong Assam Swing 10 × 4g kapsúl. Silný čierny indický čaj je naporciovaný v kapsulách, ktoré sú vhodné pre systém Nespresso.

Hampstead Tea London BIO English Breakfast 250ks
21,40 € 20 €

Posledný kus za túto cenu!

Čierny čaj English Breakfast spočíva v starostlivo namiešaných čajoch Darjeeling a Assam zo severnej Indie. Tradične sa dochucuje mliekom, prípadne i dosladí cukrom. Balenie obsahuje 250 × 2g.

Ronnefeldt LeafCup Masala Chai - 15 porcií
7,96 € 6,45 €

Ronnefeldt LeafCup Masala Chai Obsahuje 15 vrecúšok s hmotnosťou 4,3 gramu, celková hmotnosť balenia je 64,5 gramu. Lahodný čierny korenený čaj.

Ronnefeldt LeafCup Winter Harmony - 15 porcií
7,96 € 6,45 €

Ronnefeldt LeafCup Winter Harmony Obsahuje 15 vrecúšok s hmotnosťou 3,2 gramu, celková hmotnosť balenia je 48 gramov. Ovocný čaj s mandľovo škoricovou arómou.

Eilles Tea Diamond Rooibos Vanilla 2,5g, 50 ks
19,96 € 18,71 €

Balenie čaju Tea Diamond Rooibos Vanilla po päťdesiatich kusoch v pyramídových sáčkoch. Juhoafrický červený krík s obľúbenou vanilkovou arómou. Trendový nápoj bez kofeínu.

Pickwick Darčekové balenie ovocných čajov v plechovke
8,10 €

Darčekové balenie vreckových čajov Pickwick v peknej plechovej krabičke. Čaje v sete sú Delicious Raspberry, Juicy Orange a Sweet Strawberry, ovocné čaje, ktoré určite urobia radosť ako darček.

Pickwick Darčekové balenie bylinných čajov s hrnčekom
7 €

Darčekové balenie sáčkových čajov Pickwick s porcelánovým hrnčekom s motívom pleteniny v piatich náhodných farbách. Čaje v sete sú Energia, Upokojenie hrdla a Priedušky, jedná sa teda o mix ovocných a bylinných.

Ronnefeldt Simplicitea Fresh Peppermint Heaven 10 kapsúl-25%
4,66 € 3,49 €

Posledný kus za túto cenu!

Mätový čaj značky Ronnefeldt Simplicitea Fresh Peppermint Heaven 10 × 2g kapsúl. Svieži mätový čaj je naporciovaný v kapsulách, ktoré sú vhodné pre systém Nespresso.

Ronnefeldt LeafCup Darjeeling Summer Gold - 15 porcií
7,96 € 6,45 €

Posledný kus za túto cenu!

Ronnefeldt LeafCup Darjeeling Summer Gold Obsahuje 15 vrecúšok s hmotnosťou 2,5 gramu, celková hmotnosť balenia je 37,5 gramov. Je to výborný čierny čaj so zlatým nádychom.

Ronnefeldt Joy of Tea Fruit Power 15 ks
8,70 €

Ovocný čaj Fruit power je plný chuti šťavnatých jahôd a malín. Výborne chutí aj studený s ľadom a cukrom ako osviežujúca letná limonáda. Samostatné balenie čajových vrecúšok zaručuje bohatú chuť a arómu.

Eilles Tea Diamond Sonne Asiens 2,5 g, 50 ks
19,96 € 18,71 €

Balenie čaju Tea Diamond Sonne Asiens po päťdesiatich kusoch v pyramídových sáčkoch. Jemne trpký zelený čaj s citrónovou trávou a exotickou arómou citrusových plodov.

Link Natural SAMAHAN 25 x 4g
9,90 €

Samahan má protizápalové účinky, pôsobí ako analgetikum, antipyretikum (pomáha znížiť zvýšenú teplotu), umožňuje vykašliavanie.

Matcha Tea Harmony BIO 30x2g
13,61 €

Vďaka vysokej kvalite čaju Matcha a atraktívnemu vzhľadu je balenie BIO Matcha Tea Harmony najobľúbenejšie.

Link Natural SAMAHAN 10 x 4g
5,85 €

Samahan má protizápalové účinky, pôsobí ako analgetikum, antipyretikum (pomáha znížiť zvýšenú teplotu), umožňuje vykašliavanie.

BIO Chaga 28 x 0,75g
20,69 €

Chaga je medicinálna huba rastúca divoko, a to na brezách v chladných oblastiach severnej pologule, predovšetkým v Škandinávii a Rusku.

Eilles Tee adventní kalendář
16,30 €

Novinka

Adventní kalendář od značky Eilles obsahuje 24 sáčků různých druhů čajů na každý den adventu až do Štědrého dne. Vyzkoušejte sofistikovanější verzi než klasický čokoládový adventní kalendář a ochutnejte různé druhy čajů. Balení je vhodné také jako dárek pro milovníka čaje.

Eilles Tea Diamond Letné plody 4 g, 50 ks
19,96 € 18,71 €

Balenie čaju Tea Diamond Letné plody po päťdesiatich kusoch v pyramídových sáčkoch. Čistá, harmonická ovocná zmes zjemnená vďaka malinovo-jahodovej aróme.

Hampstead Tea London BIO zelený čaj 250ks
21,35 € 20 €

Posledný kus za túto cenu!

Zelený čaj je veľmi osviežujúci a pochádza z indickej provincie Dajeeling. Má detoxikačné účinky a je bohatý na antioxidanty. Nefermentovaný. Balenie obsahuje 250 × 2 g.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: