Logitech G840 XL, látková (943-000118)

Logitech G840 XL, látková (943-000118)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Podložka pod myš, vhodná pre profesionálnych hráčov, pogumovaná základňa, hrúbka 3 mm, puzdro na prenášanie. Rozmery: 400 × 900 mm. Celý popis
54,28 €
Vrátane RP a DPH
42,47 €
-21%
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 3 kusy

1.12.2021 - 2.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100060320541

Popis

Herná podložka pre ešte lepší výkon

Spoločnosť Logitech, známy výrobca periférií nielen pre profesionálnych hráčov, pripravila špeciálnu podložku, ktorá zvyšuje presnosť ovládania myši. S rozmermi 900 × 400 milimetrov ponúka podložka dostatočne veľký manévrovací priestor. Jeho spodná časť je pokrytá gumou. Podložka preto veľmi dobre priľne k doske stola.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Rovnomerný a súvislý vzor povrchu

Starostlivo premyslená textúra materiálu, ktorý tvorí horný povrch tejto podložky, poskytuje herným myšiam vynikajúcu presnosť a stabilitu. Horná časť ponúka optimálnu úroveň citlivosti optického snímača a dokonale premieňa pohyby myši na pohyby kurzora, a to aj pri vysokých rýchlostiach.

Môžete cítiť pohyb myši

Nie je to len slovná hračka – jedinečne textúrovaný povrch myši G840 XL vám dáva možnosť zapamätať si konkrétne pohyby myši na podložke. Jeho plynulý a rovnomerný pohyb budete doslova cítiť aj pri veľmi vysokých alebo nízkych rýchlostiach. To všetko vám pomôže dosiahnuť ešte lepšie a stabilnejšie herné výsledky. 

Stabilita počas intenzívnej hry

Hráči, ktorí používajú nízke hodnoty DPI, musia vykonávať rýchle a energické pohyby rukou. Pogumovaná základňa podložky pomáha udržať podložku na jednom mieste a zabraňuje zhŕňaniu poťahu podložky. Podložka s hrúbkou 3 milimetre je pre túto veľkosť úplne optimálna.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jednoduché cestovanie s extra veľkou podložkou pod myš

Podložka pod myš G840 je taká odolná a flexibilná, že ju môžete zrolovať do malej rolky a umiestniť do dodanej prepravnej trubice. Vezmite si so sebou všade väčšie pohodlie a ovládateľnosť myši a klávesnice.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Špeciálna herná podložka pod myš, ktorá zlepšuje presnosť ovládania. Je určený nielen pre profesionálnych hráčov, ktorým pomôže zlepšiť výkon. Podložka má pogumovaný povrch, vďaka ktorému veľmi dobre drží na pracovnej ploche. Aby sa zabránilo poškodeniu počas prepravy, výrobca dodáva prepravný kufor.

Rozmery: 400 × 900 × 3 mm.