Logitech

Spoločnosť Logitech, zameriavajúci sa na inováciu a kvalitu, vyvíja osobné periférne zariadenia, ktoré ľuďom umožňujú si lepšie vychutnať digitálny svet. Začala v roku 1981 s myšami, ktoré (vo svojej dobe ako novinka) poskytovali intuitívnejší spôsob komunikácie s osobným počítačom. Stala sa svetovou jednotkou v oblasti počítačových myší, a vyvinula tucet ich rôznych variantov, cieľom pokryť zvýšené potreby užívateľov stolových počítačov a notebookov.

Od tých čias sa rozšírila jej odbornosť v dizajne produktov mimo oblasť počítačových myší, so širokým portfóliom ovládacích zariadení, ktoré predstavujú ten „posledný milimeter“ medzi vami a vaším počítačom, hrou na konzolu, digitálnou hudbou, alebo systémom domácej zábavy.

S produktmi predávanými takmer v každej krajine sveta teraz vedúce postavenie spoločnosti Logitech v oblasti inovácií zahŕňa široké portfólio osobných periférnych zariadení (bezdrôtových i káblových), so špeciálnym dôrazom na produkty pre ovládanie počítačov, hranie hier, komunikáciu cez internet, digitálnu hudbu a ovládanie systémov domácej zábavy.

U jednotlivých kategórií ich produktov študuje, akým spôsobom jej zákazníci používajú svoje digitálne zariadenia, a potom sa jej dizajnéri a inžinieri zamerajú na to, ako by mohli tieto zariadenia vylepšiť – urobiť ich tak pohodlnejšie, zábavnejšie, viac produktívne a úžasnejšie.

Výrobky značky Logitech sú zastúpené v nasledujúcich kategóriách: