Logitech G440 Gaming Mouse Pad

Logitech G440 Gaming Mouse Pad

Akcia
Herná podložka Logitech G440 Gaming Mouse Padtvrdým polymerovým povrchom a gumovou základňou je ideálna pre presný a okamžitý pohyb pre zariadenia s vysokými hodnotami DPI. Povrch sa vyznačuje nízkym trením a konzistentnou štruktúrou, ktorá zlepšuje výkon snímačov. Celý popis
33,96 €
19 €
-44%
Platí do 9.5.2021 alebo do vypredania
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
21.4.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 581352

Popis

Keď vaším tromfom je obratnosť

Podložka G440 sa vyznačuje nízkym trením a tvrdým polymérovým povrchom ideálnym pre pohyb s vysokými hodnotami DPI, vďaka čomu uľahčuje ovládanie myši a umožňuje presné umiestňovanie kurzora. Konzistentná štruktúra povrchu umožňuje zlepšiť výkon snímačov, najmä pri použití s hernými snímačmi Logitech G. Gumová základňa a tvrdé polymérové jadro navyše prispievajú k udržaniu stability.

Kľúčové vlastnosti:

Zotrvačnosť porazená

Podložka G440 sa vyznačuje ultranízkým povrchovým trením, a ponúka tak hráčom, ktorí využívajú nízke hodnoty DPI, ideálny povrch pre jemné pohyby ruky a rýchle gestá myši. Polyetylénový povrch umožňuje pohyb myši aj za použitia minimálnej sily, čím minimalizuje riziko chýb vznikajúcich použitím prehnanej sily pri začatí či ukončení pohybu.


Stabilný výkon a na okrajoch

Zložité vzory a dizajnové prvky môžu narušovať výkon snímača. Podložka G440 sa vyznačuje konzistentnou štruktúrou povrchu. Umožňuje tak snímačom lepšie snímať povrch pre účely premeny pohybov myši na pohyb kurzora, a zlepšovať tak výkon na nekonzistentných či špinavých povrchoch stolov.


Společne to ide lepšie

Či už s optickou alebo laserovou myšou, podložka G440 poskytne hráčom vylepšenú presnosť snímača. Podložka G240 disponuje štruktúrou povrchu porovnateľnú s optimálnym testovacím prostredím pre myši Logitech G.


  • Jediná vec kĺzajúca sa na podložke G440 je vaša myš. Prírodná gumová základňa je pevne spojená s húževnatým polystyrénovým jadrom, udržujúc tak tuhý povrch podložky na stole presne tam, kam ju položíte.

  • Podložka G440 využíva solídnu konštrukciu v podobe troch kľúčových vrstiev. Horná polypropylénová vrstva disponuje povrchom s nízkym trením. Húževnaté polystyrénové jadro poskytuje pevný, polotuhý základ. A nakoniec – gumová základňa zabraňuje pohybu podložky.

Stále váhate? Pozrite sa na video.

G440 Gaming Mouse Pad

Špecifikácia:

  • P/N: 943–000050
  • Šírka: 340 mm
  • Hĺbka: 280 mm
  • Hrúbka: 3 mm
  • Hmotnosť: 229 g (približne)

Obsah balenia:

  • Podložka pod myš
  • Užívateľská dokumentácia

Užitočné odkazy: