MedPharma Panthenol 10% Sensitive telové mlieko s aloe vera 230 ml
4,70 €

Panthenol 10% Sensitive telové mlieko s vysokým obsahom panthenolu, aloe vera, prírodných olejov a vitamínov pre maximálnu upokojenie, intenzívnu hydratáciu a podporu regenerácie pokožky podráždenej slnečným žiarením, kúpaním, suchom, vetrom či mrazom.

Astrid Hydratačné mlieko po opaľovaní Sun
5,60 €

Hydratačné mlieko po opaľovaní Sun 200 ml je to pravé pre vašu pokožku namáhanú slnkom! Obsahuje extra upokojujúci komplex (D-panthenol, alantoín a bisabolol), vďaka ktorému bude vaša pokožka hydratovaná, vyživená a upokojená. Ľahko sa vstrebáva a je nemastné.

Astrid Ľadovo chladivý gél po opaľovaní Sun 200 ml
4,10 €

Ľadovo chladivý gél po opaľovaní Sun s čistým extraktom z BIO aloe vera prináša pokožke po slnení hydratáciu až na 24 hodín. Ide o produkt vegánsky, nelepí a upokojuje pokožku po opaľovaní. .

Astrid Detské mlieko na opaľovanie OF 50 Sun
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské mlieko na opaľovanie OF 50 Sun 200 ml ponúka vašim deťom vysokú ochranu pred škodlivými slnečnými lúčmi. Mlieko je určené na telo i tvár, je vysoko vodeodolné a má vyvážený pomer ochranných filtrov. Obsahuje D-panthenol a multivitamínový komplex (beta-karotén a vitamíny A, E, F).

Astrid Mlieko po opaľovaní Sahara 200 ml
2,90 €

Mlieko po opaľovaní Sahara je to pravé pre vašu pokožku namáhanú slnkom! Obsahuje upokojujúci komplex (D-panthenol a betakarotén), vďaka ktorému bude vaša pokožka hydratovaná a upokojená. Ľahko sa vstrebáva a je nemastné.

Čokoládové mlieko po opaľovaní (After Tan Lotion) 200 ml
7,70 € 7,20 €

Akcia

Mlieko po opaľovaní je to pravé pre vašu pokožku namáhanú slnkom! Nová jedinečná receptúra ​​obsahuje vysokú koncentráciu hydratačných a výživných látok, vitamínov, antioxidantov, prírodných extraktov, látok so silnými hydratačnými, protizápalovými a anti-aging vlastnosťami, vďaka čomu dostane vaša

Hydratačné karamelové mlieko po opaľovaní (Velvet Caramel After Tan) 200 ml
7,70 € 7,30 €

Mlieko po opaľovaní je to pravé pre vašu pokožku namáhanú slnkom aj soláriom! Nová jedinečná receptúra ​​obsahuje vysokú koncentráciu hydratačných a výživných látok, vitamínov, antioxidantov, prírodných extraktov, látok so silnými hydratačnými, protizápalovými a anti-aging vlastnosťami, vďaka čomu d

Melónové mlieko po opaľovaní (Sweet Melone After Tan Lotion) 200 ml
7,70 € 7,20 €

Akcia

Mlieko po opaľovaní je to pravé pre vašu pokožku namáhanú slnkom! Nová jedinečná receptúra ​​obsahuje vysokú koncentráciu hydratačných a výživných látok, vitamínov, antioxidantov, prírodných extraktov, látok so silnými hydratačnými, protizápalovými a anti-aging vlastnosťami, vďaka čomu dostane vaša

RYOR Regeneračné mlieko po opaľovaní s panthenolom Sun Care 200 ml-16%
6 € 5 €

Akcia

Regeneračné mlieko po opaľovaní s panthenolom Sun Care je ľahko roztierateľné a ľahko vstrebateľné mlieko určené na ošetrenie pokožky celého tela po slnení. Obsahuje vysoko hydratačný komplex a D- Panthenol, ktoré pomáhajú regenerovať prirodzený ochranný kožný film.

Saloos Bio Rakytníkový olej (olejový extrakt)
13,20 €

Bio Rakytníkový olej (olejový extrakt) – unikátny prírodný produkt s vysoko regeneračnými účinkami. Čistý prírodný produkt v biokvalite, veľmi vhodný aj pre malé deti.

Soaphoria Bronzetone aktivátor opálenie 150 ml
18,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Jedinečná kombinácia organických hojivých olejov z domáceho prostredia v spojení s olejmi získanými z brazílskeho pralesa vytvorila jemný, pritom účinný organický olejový aktivátor opálenia značky Soaphoria .