Var Var 2

Var Var 2

Hodnotenie: 5
24 €

20,90 €

Turistický plynový varič určený na víkendové pobyty v prírode, cyklovýlety, ale aj na výkonostnú vysokohorskú turistiku a horolezectvo.


Jetboil Flash Java Geo
132,69 €

116,90 €
+ doprava zadarmo

Ultralehká varná sada Jetboil Flash Java Geo posouvá hranice vaření na cestách. Výhodou je poloviční spotřeba plynu než u běžných vařičů díky efektivnímu hořáku a speciálnímu výměníku. Dokáže uvařit 0,5 l vody za pouhých 100 sekund v jakýchkoliv podmínkách


Jetboil Zip Carbon
94,33 €

87,90 €
+ doprava zadarmo

Varná sada Jetboil Zips je skladná a jednoducho obslužná. Rýchlo a úsporne pripravíme vodu na instantné jedlo, čaj, kávu alebo čokoľvek iné. Obsahuje všetko, čo od variča Jetboil čakáte.


Coleman Fyrepower PZ

Coleman Fyrepower PZ

Hodnotenie: 5
43,50 €
42,30 €
+ doprava zadarmo

Coleman Fyrepower PZ je výkonný kartušový varič, ktorý aj za nepriaznivých klimatických podmienok zvláda varenie vo väčších nádobách. Varič je pre väčšie pohodlie vybavený piezozapaľovaním.


Jetboil MiniMo Adventure
179,54 €

169,90 €
+ doprava zadarmo

Vařič s piezozapalováním disponuje ešusem o objemu 1 l a neoprenovým obalem, díky kterému se při dotyku nespálíte. Také obsahuje tepelný indikátor, který vás upozorní na to, že se vaří voda. Jetboil MiniMo Adventure se snadno přepravuje.


MSR Pocket Rocket 2

MSR Pocket Rocket 2

Hodnotenie: 5
35,90 €

MSR Pocket Rocket 2 je lahký, výkonný varič na závitovej plynovej bombe. Veterná zábrana s dobrou stabilitou riadu a jemnou reguláciou umožňuje použitie i v nepriaznivých podmienkach.


Gsi Pinnacle Canister Stove
45,77 €
41,90 €
+ doprava zadarmo

GSI Pinnacle Canister Stove je horák vhodný expedície, kde každý gram hrá úlohu. Je schopný obmedziť spotrebu paliva a zároveň urýchliť dobu varu. Ozubené ramená zaistia dobrú stabilitu hrnca.


Coleman Fyrelite
38 €
37 €

Coleman Fyrelite je jeden z najmenších a najľahších plynových varičov, ktorý je vďaka svojmu obdivuhodnému výkonu vhodný aj pre varenie v extrémnych klimatických podmienkach a navyše s veľmi nízkou spotrebou.


Campingaz 400-S

Campingaz 400-S

Hodnotenie: 5
98,80 €
+ doprava zadarmo

Campingaz 400-S je varič, ktorý disponuje patentovaným systémom Xcelerate™ a piezo zapaľovaním pre rýchle a ľahké uvedenie do chodu. Pohodlný transport zabezpečí kufor s laminátovým madlom.


Outwell Appetizer Select
25,61 €

16,90 €

Outwell Appetizer Select je robustný varič ideálny na pláž, na kempovanie alebo ako záloha v skrini pre prípad núdze.


Campingaz Base Camp

Campingaz Base Camp

Hodnotenie: 4
32 €
28,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Dvojplatničkový varič Camingaz Base camp s dvoma oddelenými horákmi je ideálny na chatu alebo na letné kempovanie.


Campingaz Camp Bistro

Campingaz Camp Bistro

Hodnotenie: 5
30 €

24,70 €

Campingaz Camp Bistro je ideálny stolný varič pre Vaše pohodlné varenie pri kempovaní. Dobre tiež poslúži aj pri výpadku el. prúdu.


Coleman Fyrelite Start + kartuša C300 Performance
28,50 €
26,50 €

Coleman Fyrelite Start + kartuše C300 Performance je praktický set turistického plynového variča s dobrou odolnosťou vo vetre a ventilovej kartuše s plynom.


Outwell Habanaro Stove
128,61 €

110,90 €
+ doprava zadarmo

Outwell Habanaro Stove je kombinovaný varič. 2 horáky a gril ponúkajú viac možností varenia pri rodinných oslavách.


Campingaz Set Vařič BLEUET® MICRO PLUS + kartuše CV 470 plus
23,50 €
21,20 €

Výhodný set kartušového vařiče včetně kartuše CV 470 plus od značky Campingaz. Vařič disponuje sklopnými raménky, díky čemuž je velmi skladný a dobře přenosný. Snadné použití zaručuje přípojení ke kartuši Easy Clic Plus a ergonomické ovládací kolečko. Vysoký výkon zajistí, že se voda ohřeje na 100 °C za cca 5 min. a 15 s.


Coleman Fyrepower Alpine
51,14 €
47,60 €
+ doprava zadarmo

Výkonný, odolný a stabilný outdoorový varič Coleman Fyrepower Alpineintegrovaným predohrevom plynu a širokou základnou. Nechýba piezo zapalovanie a vstavané závetrie, obmedzujúce tepelné straty. Dlhšia hadička zabezpečuje bezproblémovú prevádzku a manipuláciu s veľkou kartušou.


Jetboil Flash Carbon
125,81 €

113,10 €
+ doprava zadarmo

Jetboil Flash Carbon je unikátna varná súprava, ktorá posúva hranice varenia na cestách. Polovičná spotreba plynu než u bežných varičov vďaka efektívnemu horáku a špeciálnemu výmenníku.


Jetboil Flash Matrix
132,69 €
128,90 €
+ doprava zadarmo

Ultralehká varná sada Jetboil Flash Matrix posouvá hranice vaření na cestách. Výhodou je poloviční spotřeba plynu než u běžných vařičů díky efektivnímu hořáku a speciálnímu výměníku.


Jetboil Flash Wilderness
132,69 €
128,90 €

Ultralehká varná sada Jetboil Flash Wilderness hranice vaření na cestách. Výhodou je poloviční spotřeba plynu než u běžných vařičů díky efektivnímu hořáku a speciálnímu výměníku. Dokáže uvařit 0,5 l vody v jakýchkoliv podmínkách.


Jetboil MiniMo Sunset
179,36 €

169,90 €
+ doprava zadarmo

Vařič s piezozapalováním disponuje ešusem o objemu 1 l a neoprenovým obalem, díky kterému se při dotyku nespálíte. Také obsahuje tepelný indikátor, který vás upozorní na to, že se vaří voda. Jetboil MiniMo Sunset se snadno přepravuje.


Outwell Olida Stove
87,96 €

75,90 €
+ doprava zadarmo

Outwell Olida Stove je univerzálny varič. 2 samostatne ovládateľné horáky na malé kartuše isto využijete v kempe či na chate.


Vango Combi IR Grill Herbal
126,54 €

115,90 €
+ doprava zadarmo

Vango Combi IR Grill je dvojplatničkový varič s infračerveným grilom. Vysoký tepelný výkon s individuálnym riadením plameňa ocení nadšený kempingový kuchár.


Vango Diner Cooker
124,53 €

99,63 €
+ doprava zadarmo

Praktický 3 platničkový plynový varič. Vango Diner Cooker má vysoký tepelný výkon a vďaka prevedeniu horákov z nerezovej ocele sa ľahko čistí. Výhodou je individuálna regulácia plameňa každého horáka a pohodlné piezozapaľovanie.