Dior Skrášľujúce ochranná hmla na opaľovanie SPF 50 ( Bronze Milky Mist) 125 ml
38,40 € 34,70 €

Akcia

Skrášľujúce hmla chráni pokožku pred spálením a poškodením voľnými radikálmi vďaka kombinácii širokospektrálnych filtrov UVA a UVB. Ľahká, tekutá štruktúra tejto mliečnej hmly obaľuje pokožku ochranným závojom a dodáva pokožke pocit sviežosti, pričom je na pokožke nepostrehnuteľná.

Neutrogena Hydratačná hmla Curcuma Clear (Toning Mist)  125 ml
6,90 € 6 €

Hydratačná hmla Curcuma Clear je ultra jemná hmla s obsahom kurkumy, ktorá osviežuje a upokojuje namáhanú pleť so sklonom k pupienkom. Ideálne na ráno alebo kedykoľvek, keď potrebujete rýchle osvieženie. Skvelá pre citlivú pleť so sklonom k tvorbe vyrážok, pre zmiešanú alebo dehydratovanú pleť.

RYOR Osviežujúci hmla s kyselinou hyalurónovou 100 ml
6,60 €

Osvěžující mlha s kyselinou hyaluronovou je lehké tonikum v praktickém cestovním balení, které obsahuje kyselinu hyaluronovou, aloe vera a svěží parfém. Po její aplikaci je pokožka svěží, vláčná a hydratovaná. Vzhledem k jemné povaze mlhy lze aplikovat i přes make-up. .

RYOR Osviežujúci hmla s vôňou orgovánu 100 ml
6,90 €

Ľahké tonikum v praktickom cestovnom balení obsahuje kyselinu hyaluronovú a aloe vera. Jemná vôňa orgovánu osvieži myseľ a navodí pocit relaxácie. Po aplikácii je pokožka svieža, vláčna a hydratovaná. Vzhľadom k jemnej povahe hmly je možné aplikovať aj cez make-up. Limitovaná edícia!.