Sefiros Minerálne bahno z Mŕtveho mora (Original Dead Sea Pure Mud) 800 ml
8,40 € 6,70 €

100% prírodné bahno z Mŕtveho mora obsahuje 26 minerálov a stopových prvkov, ktoré sa perfektne hodí k starostlivosti o pokožku tváre i tela. Vysoká koncentrácia výživných látok preukázateľne zlepšuje prirodzené funkcie pokožky, uvoľňuje svalové napätie a celkovo upokojuje organizmus.

Ecce Vita Tarika akné, 20 g
3,99 €

Tarika akné je unikátny 100% prírodný prípravok ajurvedskej medicíny z bylín a minerálov na akné a nečistú pleť.

RYOR Hydratačná maska ​​s minerálmi 100 ml
6,40 €

Hydratační maska s minerály je kosmetický přípravek, který obsahuje mořské řasy a minerální látky, které pokožku hydratují. Je určena pro všechny věkové kategorie, především pro normální, smíšenou, suchou i citlivou pleť. .

Sefiros Pleťová maska s minerálmi z Mŕtveho mora Gold Mask 20 ml
7,50 € 6,40 €

Pleťová maska s minerálmi z Mŕtveho mora s okamžitým vyhladzujúcim účinkom dodáva pleti žiarivý a odpočinutý vzhľad. Celulózová maska obsahuje mikrokryštály pre rýchlu a hlbokú absorciu séra do pleti. Vďaka tomu bude vaša pleť okamžite pripravená na slávnostnú príležitosť.

Himalaya Pleťová maska z Nimba 75 ml
3,70 €

Pleťová maska z NIMBY zabraňuje vzniku pupienkov. Obsahuje výťažky z Indickej rastliny Nimba, ktorá je dobre známa pre svoje antibakteriálne vlastnosti, absorbuje prebytočný kožný maz a do hĺbky čistí upchaté póry. Kurkuma (indický šafrán) pôsobí ako antiseptikum, ktoré omladzuje a rozjasňuje pleť.

Natura Siberica Maska na tvár s okamžitým efektom 75 ml
5,73 €

Maska na tvár Natura Siberica okamžite zlepšuje vzhľad pleti, ktorú rozjasní a osvieži. Vyhladzuje a zlepšuje štruktúru pokožky, eliminuje príznaky únavy. Vitamíny C, E, F zahrnuté do masky, aktivujú intracelulárny metabolizmus a neutralizujú negatívne účinky voľných radikálov.

Natu Červený íl 200 g
3,90 €

Červený íl čiže terrasol je vhodný nielen k starostlivosti o pleť, pokožku celého tela, ale aj o vlasy. .

Záhir Cosmetics Rhassoul - Marocký íl 200 gr
11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Rhassoul – Marocký íl je 100 % prírodný prostriedok na čistenie pleti, stiahnutie pórov a omladenie pokožky. Je vhodný pre telo i tvár, dodá stratené minerály, ľahko – ale efektívne – odstráni usadené nečistoty. Je dobre znášaný aj extrémne náročnou pokožkou. Pôsobí protizápalovo.