Kód: 12035539

Vitex-belita GLOBÁLNE OMLADENIE Denný Vyplňujúci Krém proti Vráskam na Tvár a Krk 60+ (50ml)

Vitex-belita GLOBÁLNE OMLADENIE Denný Vyplňujúci Krém proti Vráskam na Tvár a Krk 60+ (50ml)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
ČIERNA HĽÚZOVKA + ČERVENÝ KAVIÁR OBNOVENIE ELASTICITY ZNÍŽENIE PIGMENTÁCIE Vďaka špeciálnym inovatívnym komponentom má krém vlastnosti výplne, vypĺňa vrásky a nosoústne ryhy a „vytláča“ ich zvnútra. Celý popis
5,49 €
0,11 €/ml
Tovar od: Biotino
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
5,49 €
0,11 €/ml

4.4.2023 na výdajnom mieste
3.4.2023 - 4.4.2023 na vašej adrese

Popis

OBNOVENIE ELASTICITY

ZNÍŽENIE PIGMENTÁCIE

Výplňový krém špeciálne navrhnutý pre omladzujúcu dennú starostlivosť o pleť po 60 roku života.

Bohaté zloženie silných anti-aging zložiek poskytuje zrelej pleti tváre a krku plnohodnotnú regeneračnú starostlivosť, spomaľuje proces starnutia buniek, navracia pleti mladistvejší a príťažlivejší vzhľad. Vďaka špeciálnym inovatívnym komponentom má krém vlastnosti výplne, vypĺňa vrásky a nosoústne ryhy a „vytláča“ ich zvnútra.

Červený kaviár nasýti bunky základnými živinami a regeneračnými látkami, robí pokožku pevnou a pružnou, prispieva k rýchlemu a citeľnému zlepšeniu vzhľadu pokožky, navracia jej hladkosť a sviežosť a dodáva krásnu jemnú pleť.

Čierna hľuzovka je vynikajúca pochúťka pleti s bezkonkurenčnými vlastnosťami proti starnutiu. Spomaľuje prirodzený proces starnutia pokožky, hydratuje a vyživuje, znižuje ochabovanie, pomáha vyhladzovať aj hlboké vrásky.

Pozitívne výsledky sú badateľné už po niekoľkých dňoch používania: pružnosť pokožky sa výrazne zlepšuje, počet a hĺbka vrások sa výrazne znižuje, kontúra tváre je spevnená a upravená, pigmentácia je znížená, pleť sa stáva rovnomernou a sviežou.

Použitie:

Rovnomerne naneste krém ráno na čistú, suchú pokožku tváre a krku.