Počet nájdených produktov: 204

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Vichy Pleť ové sérum Idéalia Serum 30 ml
32,50 €

Idéalia Life Serum účinne pôsobí na všetky aspekty pleti negatívne ovplyvnené životným štýlom. Je určené pre všetky ženy bez ohľadu na ich vek, typ alebo odtieň pleti. Prvý sérum pre pleť skúšanú životom, nevídaná premena kvality pleti už po 8 dňoch!.


Alcina Hydratačné sérum (Moisturising serum) 30 ml
21,10 €

Hydratačné sérum vám zaručí pružnejšie a hydratovanú pleť. Vlhkosť v pleti dopĺňa skvele najmä v zimnom a letnom období, v ktorom má pleť zvýšené nároky. Sérum môžete použiť aj ako hydratačný masku.


Alva BIO rakytníkový hydratačný fluid
11,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Pre viac hydratácie, vyššiu elasticitu pleti a mladší vzhľad. Vyhladzuje drobné vrásky a spevňuje pokožku. Vďaka obsahu materskej kašičky a kostihoja stimuluje regeneráciu pleťových buniek.


Biotherm Antioxidačné sérum Skin Oxygen ( Strength ening Concentrate )
33,60 €

Antioxidačné sérum Skin Oxygen od značky Biotherm je určené pre každú pleť, ktorá túži po starostlivosť a potrebné výžive. Dodáva pleti odolnosť voči negatívnym vplyvom vonkajšieho prostredia a rozjasňuje ju. Zjednocuje jej farebný tón, hydratuje pleť a redukuje jej nedokonalosti.


CeraVe Čistiaca emulzia s hydratačným účinkom (Hydrating Cleanser)
8,10 €

Čistiaca emulzia s hydratačným účinkom CeraVe je určená pre hygienu a čistenie pokožky tváre i tela bez narušenia ochrannej kožnej bariéry. Je určená pre suchú a normálnu pleť, hydratuje pokožku a je bez obsahu mydla a parfumácie.


Clarins Exfoliačný krémová emulzia (Gentle Exfoliator Brightening Toner) 125 ml
28,20 €

Peeling je prvý a základný krok zabraňujúce starnutiu. Pravidelný peeling zvyšuje účinky všetkých ostatných prípravkov starostlivosti o pleť, pretože z pokožky odstráni odumreté bunky a všetky nečistoty a dokonale ju tak pripraví na aplikáciu ďalších kozmetických prípravkov.


Clinique Hydratačná emulzia Dramatically Different + (Moisturizing Lotion)
17,50 €

Obľúbená hydratačná emulzia s novým zložením! Emulzia Dramatically Different teraz posilňuje hydratačnú bariéru pleti a zaisťuje tak celodennú hydratáciu. Rovnaká zostáva zamatovo hebká textúra, ktorá sa okamžite vstrebáva. Vhodné pre veľmi suchú, suchú, normálnu i zmiešanú pleť.


Depigmentačné sérum Azelac RU (Liposomal Serum) 30 ml
39,70 €

Sérum je ideálnym riešením pre tých, ktorí bojujú s problémom škvŕn vyvolaných slnečným žiarením, tehotenstvom, starnutím alebo hormonálnou liečbou a pehami. Rozjasňuje a redukuje škvrny rôzneho pôvodu a zabraňuje ich vzniku.