Vichy Pleť ové sérum Idéalia Serum 30 ml
32,30 €

Idéalia Life Serum účinne pôsobí na všetky aspekty pleti negatívne ovplyvnené životným štýlom. Je určené pre všetky ženy bez ohľadu na ich vek, typ alebo odtieň pleti. Prvý sérum pre pleť skúšanú životom, nevídaná premena kvality pleti už po 8 dňoch!.


Alcina Protivrásková starostlivosť (Anti Age Ampulle) 5 ml
10,90 €

Novinka

Protivrásková starostlivosť je účinné sérum, ktoré efektívne redukuje vrásky a linky v tvári. Redukuje drobné linky a vrásky, vyhladzuje pleť a dodáva jej sviežosť a vitalitu. Je tiež vhodná k starostlivosti o očné okolie.


Ampulky na bleskové oživenie pleti Flash 5 x 2 ml
15,60 €

Novinka

Ampulky s kyselinou hyalurónovou pre okamžité oživenie pleti. Sérum bleskovo pôsobí a v okamihu zmaže prejavy únavy a stresu z vašej tváre. Vďaka kombinácii kyseliny hyalurónovej, kremíka a Silicon ampulky hydratujú, spevňujú a viditeľne oživujú všetky typy pleti.


Ampulky s 15% vitamínom C Platinum Photo Age 10 x 2 ml
50,30 €

Novinka

Ampulky Photo-Age intenzívne pôsobí proti starnutiu pokožky. Hydratujú, spevňujú a rozjasňujú pokožku, napomáhajú redukciu vrások. Upokojujú a regenerujú pleť namáhanú slnkom a chráni proti účinkom UV žiarenia. Sú preto vhodné na pravidelnému používaniu najmä v letnom a jarnom období.


Ampulky s 20% vitamínovým komplexom Black Diamond Skin Complex 10 x 2 ml
54,20 €

Novinka

Ampulky s 20% vitamínovým komplexom: 15% vitamínu C, 5% vitamínov B5, F, A, E. Účinne revitalizuje pleť, predchádza jej starnutiu, redukuje vrásky, upokojuje pleť a chráni ju pred začervenaním. Prípravok obsahuje Proteum 89+, proteoglykánmi tretej generácie patentovaný spoločnosťou MARTI DERM.


Ampulky s 5% vitamínom C pre suchú pleť Proteos Hydra Plus 10 x 2 ml
19,50 €

Novinka

Ampulky s 5% vitamínom C obsahujú rastlinné proteoglykánmi, látky, ktoré vykazujú intenzívny účinok na hydratáciu a rozjasnenie pokožky. Čistý vitamín C, esenciálne antioxidant napomáha oprave spojivového tkaniva, zvyšuje produkciu kolagénu a má aj depigmentačný účinok.


Auriga Intenzívne sérum proti vráskam Flavo C Forte (Anti-Age Serum)
41,60 €

Intenzívne sérum proti vráskam Flavo-C je vysoko efektívny v boji so známkami starnutia. Redukuje drobné linky aj hlboké vrásky v okolí pier, očí a na čele. Revolučný sérum obsahuje vysokú koncentráciu kyseliny L-askorbovej, ktorá má schopnosť preniknúť do hĺbky pleti a pôsobiť tu až 10 hodín.


Bione Cosmetics Ochranné protivráskové sérum Cannabis 40 ml
4,30 €

Novinka

Ochranné protivráskové sérum Cannabis je veľmi ľahké, rýchlo sa vstrebávajúce pleťové sérum. Obsahuje osvedčené a obľúbené účinné zložky s protivráskovou aktivitou, ochranné, zvláčňujúce a hydratačné a regeneračné.


Bione Cosmetics Pleť ové sérum s kyselinou hyalurónovou Hyaluron Life 40 ml
5,70 €

Novinka

Pleť ové sérum s kyselinou hyalurónovou Hyaluron Life je luxusná pleťové sérum, ktoré je odporúčané pre zmiešanú až mastnú pleť k hydratáciu, výžive a ochrane na celý deň, so zníženým obsahom tukových zložiek, so zvýšeným obsahom nízkomolekulárne a vysokomolekulárne kyseliny hyalurónovej pre hĺbkové


Biotherm Antioxidačné sérum Skin Oxygen ( Strength ening Concentrate )
33,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Antioxidačné sérum Skin Oxygen od značky Biotherm je určené pre každú pleť, ktorá túži po starostlivosť a potrebné výžive. Dodáva pleti odolnosť voči negatívnym vplyvom vonkajšieho prostredia a rozjasňuje ju. Zjednocuje jej farebný tón, hydratuje pleť a redukuje jej nedokonalosti.