Master monoplutva Mermaid modrá

Master monoplutva Mermaid modrá

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Akcia
Monoplutva MASTER Mermaid je skutočným hitom medzi deťmi. Zábavná pomôcka na plávanie pre mladých začínajúcich i pokročilých plavcov, ktorá naučí deti vyváženému „delfíniemu“ kopu. Celý popis
26,80 €
Vrátane DPH
22,90 €
Platí do 31.8.2021 alebo do vypredania
Partner: Mastersport

Skladom u partnera 5+ kusov

6.8.2021 - 9.8.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100028919426

Popis

Monoplutva MASTER Mermaid je skutočným hitom medzi deťmi vďaka tomu, že sa v posledných rokoch stáva „mermaiding“ čoraz populárnejšia. Obstará zábavu na dlhé hodiny, ako u Vás v bazéne, tak na dovolenke pri mori. Zábavná pomôcka na plávanie pre mladých začínajúcich i pokročilých plavcov. Monoplutva naučí deti vyváženému „delfíniemu“ kopu. Dodá deťom potrebné sebavedomie pri pohybe pod vodou. Plutva má veľmi pohodlný a flexibilný priestor na chodidlá z mäkkého silikónu, vďaka ktorému pri pohybe plutva netlačí. Otvory v oblasti palcov vypúšťajú vodu von pre lepší pohyb vo vode, taktiež zabraňujú podtlaku pri skladaní plutiev z nôh.

Chodidlá sú od seba v pätke oddelené gumovou prepážkou, vďaka ktorej o seba nohy nedrú kĺby. Nohy možno v plutvách prichytiť pevným mierne strečovým pásikom, ktorý je možné individuálne nastaviť po oboch stranách. Vďaka protišmykovej úprave spodnej časti monoplutvy sa deti môžu bezpečne pohybovať aj na dne vody alebo v jej okolí.

Technické dáta: 

  • vhodné pre veľkosť nohy podľa číslovania EU 28–36
  • vo farbách pre dievčatá i chlapcov

Váha tovaru: 0.3 kg