Hľadáte tovar z kategórie plavecké plutvy? U nás na MALL.SK si ho môžete porovnať podľa parametrov, alebo od najlacnejšieho či od najlepšie hodnoteného ostatnými užívateľmi.

Zobraziť viac
 • Nákup vám doručíme ešte dnes, alebo keď budete chcieť.
 • Produkty z kategórie Plavecké plutvy vám privezieme domov, alebo si nákup môžete vyzdvihnúť v jednom z našich 350 výdajných miest.
 • Operátori našej klientskej podpory riešia požiadavky zákazníkov 24 hodín denne.
 • Tovar môžete zaplatiť online alebo dobierkou.
 • Ak zakúpený výrobok nespĺňa vaše predstavy, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
Aga Potápačské plutvy M 22,5-24,5 cm

Aga Potápačské plutvy M 22,5-24,5 cm

6,40 €

Skvelé plutvy na potápanie. Ideálne na výučbu plávania a potápania. Umožní vám preskúmať vodný svet. Veľmi ľahko sa nasadzujú a zaberajú málo miesta. Odporúčaná veľkosť: 36/38. Max. Dlhé. nohy: cca. 24,5cm.

Partner: Aga24
Aga Detské potápačské plutvy S 17-20cm

Aga Detské potápačské plutvy S 17-20cm

4,40 €

Skvelé potápačské plutvy pre deti. Ideálne na výučbu plávania a potápania. Umožnite svojmu dieťaťu preskúmať vodný svet. Veľmi ľahko sa nastavujú a zaberajú málo miesta. Odporúčaná veľkosť: 28/32. Max. Dlhé. nohy: cca. 20cm.

Partner: Aga24
Mares Detské plutvy X-ONE JUNIOR ružová S (30/34) růžová
1x

Mares Detské plutvy X-ONE JUNIOR

23,60 €
Posledný kus za túto cenu!

Detské rastúce plutvy Mares X-ONE JUNIOR sú perfektné, pretože nejaký čas porastú s vašimi deťmi. Veľký rozsah plutiev umožňuje menej časté kupovanie nových plutiev.

Master monoplutva Mermaid ružová
4x

Master monoplutva Mermaid ružová

26,80 €
23,90 €
Akcia

Monoplutva MASTER Mermaid je skutočným hitom medzi deťmi. Zábavná pomôcka na plávanie pre mladých začínajúcich i pokročilých plavcov, ktorá naučí deti vyváženému „delfíniemu“ kopu.

Partner: Mastersport
Mares Plutvy X-ONE žltá L/XL (44/47) žltá

Mares Plutvy X-ONE

41,40 €
Posledný kus za túto cenu!

Plutvy Mares X-ONE sú rastúce plutvy pre dospelých. Plutvy na šnorchlovanie a plávanie v bazéne s dierovanou vreckom a krátkym listom. Plutvy u ktorých vás nemusí trápiť veľkosť.

Fin Fun Monoplutva ORIGINAL, Junior

Fin Fun Monoplutva ORIGINAL

48,08 €
45,77 €

Bezpečne a komfortne budete plávať v našej patentovanej monoplutve navrhnutej s ohľadom na najlepšie zážitky z plávania.

Master kostým a plavky morská panna Diana - 140 cm
1x

Master kostým a plavky morská panna Diana - 140 cm

38,50 €

Zaujímalo by vás, aké by to bolo byť morskou pannou? S týmito neobyčajnými plavkami to môžete jednoducho zažiť. Pozostávajú z klasického horného a spodného dielu plaviek a z imitácie chvostu morskej panny.

Partner: Mastersport

Plavecké plutvy

Plavecké plutvy stoja za rýchlejším pohybom vo vode, pretože zväčšujú plochu chodidla. Iné plutvy vyberiete na šnorchlovanie či freediving. S výučbou plávania pomáhajú detské plutvy.

Plutvy do vody na plávanie

Pre plávanie v bazéne sa odporúča použitie krátkych plutiev. Mäkké a dlhé plutvy sú vhodné pre rekreačné používanie. Pre tréning plaveckých štýlov sa používajú krátke tréningové plutvy priamo určené pre konkrétny štýl.

 • Krauliarske plutvy - pre plavecký štýl kraul
 • Monoplutva - pre plavecký štýl motýlik
 • Flap Fins - pre plavecký štýl prsia

Aké vybrať plutvy na šnorchlovanie a potápanie?

 • Pre šnorchlovanie môžete použiť všetky typy plutiev. Najlepšie sú však dlhé plutvy. Pre hĺbkové potápanie sa používajú potápačské plutvy s väčšou plochou záberu.

Freediving plutvy

 • Freediving plutvy sú dlhé a úzke so silným záberom. Plutvy sú pomerne tuhé a do správneho uhla sa stavia pohybom členkov. Hodia sa predovšetkým pre skúsených potápačov.

Detské plutvy

 • Plutvy pomáhajú lepšie cítiť odpor vody a sú vhodnou pomôckou pre výučbu plávania, rovnako ako plavecký pás a iné plavecké pomôcky pre deti. Detské plutvy kúpite od veľkosti 27.

Rybie plutvy

 • Obľúbeným modelom monoplutvy je rybia plutva v tvare rybieho chvosta. Populárna je najmä u detí, pretože je inšpirovaná príbehmi morských panien.

Plavecké plutvy na ruky

 • Pohyb vo vode vám uľahčí aj plavecké plutvy na ruky v podobe blany alebo plaveckých paciek.

→ Pre kondičné plávanie vyberte tiež vhodné športové plavky a ďalšie plavecké potreby.