DEUTER Wallet

DEUTER Wallet

Hodnotenie: 4,5
13,33 €

9,90 €

Deuter Wallet je praktická peněženka se zapínáním na suchý zip. Dostatek přihrádek pro vše potřebné.


Tatonka Euro Wallet

Tatonka Euro Wallet

Hodnotenie: 5
11,50 €
10,90 €

Peňaženka Tatonka Euro Wallet od renomovanej outdoorovej firmy Tatonka. Ponúka dostatok miesta pre poznámky, vizitky aj kreditné karty a samozrejme aj pre vaše peniaze, či už papierové alebo kovové.


Tatonka Hang Loose
15,35 €

10,90 €

Univerzálna peňaženka Tatonka Hang Loose od renomovanej outdoorové firmy Tatonka. Môžete ju pripevniť na opasok alebo ju vďaka nastaviteľnému popruhu nosiť cez rameno


DEUTER Wallet
13,81 €

11,90 €

Deuter Wallet je praktická peňaženka so zapínaním na suchý zips. dostatok priehradok pre všetko potrebné.


Easy Camp Neck Wallet
8,27 €
7,90 €

Peněženka Easy Camp Neck Wallet snadno pojme peníze, doklady i klíče. Díky dvěma kapsám na zip a 4 vnitřním kapsičkám budete mít o svých dokladech i hotovosti dokonalý přehled. Můžete ji zavěsit na krk pod tričko a je tak ideální na cestování.


High Peak Napoli
20,39 €
18,90 €

High Peak Napoli je plochá kapsa na zip s elastickým páskem pro bezpečně skryté cennosti.


Lifeventure Money Belt black
12,65 €
11,90 €

Elegantný opasok Lifeventure Money Belt black s tajným vnútorným vreckom na zips pre uschovanie bankoviek. Spoľahlivá náhrada za peňaženku v neznámom prostredí.


Lifeventure Money Belt sand
12,65 €
11,90 €

Elegantný opasok Lifeventure Money Belt sand s tajným vnútorným vreckom na zips pre uschovanie bankoviek. Spoľahlivá náhrada za peňaženku v neznámom prostredí.


Lifeventure RFiD Wallet
20,90 €

Novinka

Peňaženka disponuje ochranou RFID, ktorá zamedzuje zneužitiu dát z kariet. Vnútri je 6 priehradok na karty, 1 priehľadná a priestor na bankovky. Na mince poslúži vrecko na zips. Lifeventure RFID Wallet má bezpečné uzatváranie.


Nitro Nitro Pencil Case Broken Palms-54%
14,44 €

6,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Nitro Pencil Case unisex je školské puzdro ideálnych rozmerov na všetky potrebné písacie potreby, ako sú ceruzky, perá, nožnice, lepidlo, kružidlo či lepiaca páska.


OSPREY Document Zip Wallet Black
42,90 €
+ doprava zadarmo

Osprey Document Zip Wallet Black je praktická cestovní peněženka, která výborně poslouží i jako stylový organizér. Peněženka je chráněna blokátorem proti krádeži elektronických informací z karet.


OSPREY Quicklock RFID Wallet
24,19 €
22,90 €

Peněženka Osprey Quicklock Wallet s unikátním zavíracím systémem pro maximální bezpečnost a vnitřním lemem chránícím bankovky před zraky ostatních. Vnitřní organizér pojme několik kreditních karet, vizitek a také obsahuje průhlednou nylonovou kapsu na mince.


Puma Plus Wallet
13 €

7,90 €

Klasická unisex peněženka od značky Puma vyrobená z polyesterových vláken. Uvnitř najdete mnoho kapsiček na bankovky, sloty pro karty a přihrádku se zipem na mince. Puma Plus Wallet má rozměry 13 × 9 cm a vejdou se do ní všechny nezbytnosti.


Quiksilver Call Out PL Black-54%
18,48 €

8,50 €

Výpredaj

Quiksilver Call Out PL Black je kombinácia púzdra a peňaženky – sloty na platobné karty a doklady. Je vhodná pre uloženie napr. iPhonu 4 alebo 5, zadná strana má výrez na šošovku fotoaparátu.


Tatonka Skin Neck Pouch RFID B natural
26,12 €
23,90 €

Tatonka Skin Neck Pouch RFID B je premyslená kapsička na krk s prehľadným organizérom. Ochranná fólia zabráni odcudzeniu dát z vašich kariet.


Westige Star Bank Wallet-59%

Westige Star Bank Wallet

Hodnotenie: 4
3,67 €

1,50 €

Výpredaj

V štýlovej pánskej textilnej peňaženke Westige Star Bank Wallet nájdete miesto pre vaše peniaze, kreditné karty, doklady i fotografie a samozrejme oddelenú kapsu na mince.