Pekáče a zapekacie misy

U nás na MALL.sk predávame viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj Pekáče a zapekacie misy. Nakúpte u nás a získajte neoceniteľné výhody:

Zobraziť viac
  • U nás čakať nemusíte – nákup vám privezieme ešte dnes.
  • Chcete si tovar vyzdvihnúť sami? Máme viac ako 1 500 výdajných miest na každom rohu.
  • Potrebujete si vybraný tovar z kategórie Pekáče a zapekacie misy najprv vyskúšať?S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní .
  • Máte nejaké otázky? Zákaznícka podpora MALL.sk funguje 24 hodín denne.

Ušetrite čas a pozrite si najpredávanejší tovar zo sekcie Pekáče a zapekacie misy alebo najlepšie hodnotené produkty tejto kategórie. Pre tých, ktorí chcú ušetriť aj peniaze, odporúčame výpredajový tovar za bezkonkurenčné ceny.

Upresniť parametre
Orion Pekáč liatina 28 x 16 x 7,5 cm veko Cosy & Trendy Miska zapekacia ramekin Cosy&Trendy Yara 9 cm, čierna
Orion Pekáč liatina 28 x 16 x 7,5 cm veko

Obojstranný pekáč z liatiny od značky Orion slúži na prípravu mäsa, zeleniny aj zemiakov. Veko je ideálne pre grilovanie a samotný pekáč na zapekanie. Pokrmy možno pripravovať v rúre, na sporáku, priamom ohni a rozumie si aj s indukčným ohrevom.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Simax Pekáč SIMAX sklenený hranatý s vekom 8 l Cosy & Trendy Miska zapekacia ramekin Cosy&Trendy Yara 9 cm, čierna
Simax Pekáč SIMAX sklenený hranatý s vekom 8 l

Sklenený pekáč Simax s vekom pre zapekanie v rúre. Zhotovené z tvrdého boritokremičitého skla, ktoré je veľmi odolné extrémne vysokým teplotám i mechanickému poškodeniu. Možno umývať v umývačke.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Cosy & Trendy Miska zapekacia ramekin Cosy&Trendy Yara 9 cm, čierna Cosy & Trendy Miska zapekacia ramekin Cosy&Trendy Yara 9 cm, čierna
Cosy & Trendy Miska zapekacia ramekin Cosy&Trendy Yara 9 cm, čierna

Keramická mini miska ramekin Cosy&Trendy Yara Black má moderný vzhľad. Matná čierna farba a špeciálny zrnitý povrch pripomínajúci liatinu. Miska zapekacia pre prípravu zapečených slaných i sladkých dobrôt. Môžete v nej pokrm rovno servírovať.

môžete mať 29.03 - 30.03

Simax Pekáč SIMAX sklenený guľatý s vekom 3,7 l ( 2,50/1,20) Banquet Pekáč s nepriľnavým povrchom PREMIUM Dark Brown, 28 × 28 × 8 cm, s pokrievkou a arómu knob
Simax Pekáč SIMAX sklenený guľatý s vekom 3,7 l ( 2,50/1,20)

Sklenený pekáč Simax s vekom pre zapekanie v rúre. Zhotovené z tvrdého boritokremičitého skla, ktoré je veľmi odolné extrémne vysokým teplotám i mechanickému poškodeniu. Veko je možné použiť aj samostatne ako ďalší pekáč. Hlavná nádoba disponuje objemom 2,5 litra, veko objemom 1,2 litra.

môžete mať 27.03

MALL
Banquet Pekáč s nepriľnavým povrchom PREMIUM Dark Brown, 28 × 28 × 8 cm, s pokrievkou a arómu knob Banquet Pekáč s nepriľnavým povrchom PREMIUM Dark Brown, 28 × 28 × 8 cm, s pokrievkou a arómu knob
Banquet Pekáč s nepriľnavým povrchom PREMIUM Dark Brown, 28 × 28 × 8 cm, s pokrievkou a arómu knob

Liaty hliníkový pekáč doplnený sklenenou pokrievkou s aróma knobom, ktorý umožňuje jemné dávkovanie dochucovadiel. Banquet PREMIUM Dark Brown má dvojvrstvový vnútorný nepriľnavý povrch v mramorovej štruktúre, na ktorý je nanesený vonkajší žiaruvzdorný nástrek.

môžete mať 27.03

MALL
Dr.Oetker Pekáč hlboký s vekom 42x34x13 cm De Gusto Sklenený pekáč s vekom 3,5 L, 35 x 21 x 14 cm
Dr.Oetker Pekáč hlboký s vekom 42x34x13 cm

Pekáč s rozmerom 42×34×13cm je ideálny na prípravu pečienok alebo iných pečených dobrôt. Hlboký pekáč s vekom z rady Premium od Dr.Oetker má veľmi kvalitné spracovanie s vysokou odolnosťou.

môžete mať 27.03

MALL
De Gusto Sklenený pekáč s vekom 3,5 L, 35 x 21 x 14 cm De Gusto Sklenený pekáč s vekom 3,5 L, 35 x 21 x 14 cm
De Gusto Sklenený pekáč s vekom 3,5 L, 35 x 21 x 14 cm

Sklenený pekáč s vekom 3,5 L Sklenený pekáč s vekom je vyrobený z tvrdého boritokremičitého skla, ktoré je mechanicky aj teplotne veľmi odolné. Sklenený pekáč s vekom je vhodný ako na pečenie mäsa, tak aj na zapekanie zemiakov, cestovín alebo zeleniny.

môžete mať 27.03 - 28.03

Pyrex Hrniec s pokrievkou tvrdené sklo 16 cm Berlingerhaus Pekáč liatinový s pokrievkou 20 cm Black Rose Collection
Pyrex Hrniec s pokrievkou tvrdené sklo 16 cm

Tvrdené borosilikátové sklo je najlepšie sklo pre pečenie v rúre. Odolnosť proti teplotnému šoku je 220 ° C. Môžete teda servírovať priamo z rúry na stôl, zo stola do chladničky a z chladničky do rúry. Vhodné pre klasické aj mikrovlnnej rúry, do umývačky, do chladničky a mrazničky.

môžete mať 29.03 - 30.03

Simax Pekáč SIMAX sklenený hranatý s vekom 5,4 l (3,20/2,20) Berlingerhaus Pekáč liatinový s pokrievkou 20 cm Black Rose Collection
Simax Pekáč SIMAX sklenený hranatý s vekom 5,4 l (3,20/2,20)

Sklenený pekáč Simax s vekom pre zapekanie v rúre. Zhotovené z tvrdého boritokremičitého skla, ktoré je veľmi odolné extrémne vysokým teplotám i mechanickému poškodeniu. Veko je možné použiť aj samostatne ako ďalší pekáč. Hlavná nádoba disponuje objemom 3,2 litra, veko objemom 2,2 litra.

môžete mať 27.03

MALL