ELO indukčný pekáč so skleneným vekom a roštom 7 l
115,51 €
+ doprava zadarmo

Hlboký pekáč s nepriľnavým povrchom a skleneným vekom od značky ELO sa vo vašej kuchyni stane nepostrádateľným. Je vyrobený z vysokokvalitného liateho hliníkaindukčným dnom s otvormi. Vhodný do umývačky. Vyrobené v Německu.


Küchenprofi Pekáč so sklenenou pokrievkou aróma 36 cm-20%
145,45 €

115 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Pekáč so sklenenou pokrievkou a mriežkou značky Küchenprofi patrí medzi vysoko kvalitné kuchynské príslušenstvo. V balení okrem pekáča nájdete aj pokrievku vyrobenú zo žiaruvzdorného skla a praktický nerezový rošt.


Tescoma Pekáč s poklopom PREMIUM 39 cm x 22 cm (601939)
66,10 €

Kvalitný masívny pekáč PREMIUM s prvotriednym antiadhéznym povlakom Teflon Classic ™, ktorý je veľmi odolný proti pripaľovaniu. Pekáč má špeciálne zabrúsené dno, ktoré zaisťuje dokonalý kontakt s varnou plochou. Jeho súčasťou je aj žiaruvzdorný poklop z varného skla, ktorý možno použiť ako ďalší, samostatnú nádobu na pečenie, je teda možné piecť v dvoch nádobách zároveň, čo oceníte predovšetkým pri veľkých rodinných stretnutiach.


Tescoma Pekáč hlboký SAPHIR 38x28 cm (624604)
13,20 €

Pekáč hlboký Saphir 38×28 cm uľahčí vám pečenie bez pripálenia za dobu kratšiu a pri teplotách nižších ako je obvyklé u klasických foriem na pečenie a tým vám ušetrí čas aj peniaze. Pekáč je vybavený kvalitným antiadhéznym povlakom s vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou.


TORO Pekáč so sklenenou pokrievkou
39,40 €

Pekáč so sklenenou pokrievkou vhodný na indukciu. Pekáč je vyrobený z odolnej liatiny v klasickej čiernej farbe. Možno ho používať do teploty 240 °C.


Tescoma Pekáč hlboký SAPHIR 42x31 cm (624602)
15,40 €

Pekáč hlboký Saphir 42×31 cm vám uľahčí pečenie bez pripálenia za dobu kratšiu a pri teplotách nižších ako je obvyklé u klasických foriem na pečenie a tým vám ušetrí čas aj peniaze. Pekáč je vybavený kvalitným antiadhéznym povlakom s vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou.


Guardini Set na pečenie
31,04 €

Posledný kus za túto cenu!

Set Guardini je ideálny pre varenie, pečenie a zapekanie v rúre. Trojdielna sada pekáča, veka a mriežky. Vďaka mriežke môžete variť niekoľko pochutín na raz.


Lamart Pekáč 8,5l s pokrievkou AROMA HL0803
45 €
42,40 €

Pekáč s pokrievkou AROMA HL0803 s objemom 8,5 litra je hliníkový liaty pekáč so skleneným vekom s vnútorným keramickým povrchom odolným proti pripaľovaniu, opatrený silným dnom. Pokrievka z odolného varného skla s otvorom pary pre dokonalú kontrolu varenia.


Pasabahce Borcam Pekáč sklenený oválny s vekom 6 l
12,17 €

Posledný kus za túto cenu!

Oválny pekáč 6 l s vekom z varného skla. Varné sklo patrí medzi žiadané materiály v modernej kuchyni, v ponuke sú rôzne tvary a veľkosti pekáčov. Pekáč s dĺžkou 34 cm má dlhú životnosť a nezávadnosť.


Tescoma Pekáč hlboký s roštom SAPHIR 38x28 cm (624624)
17,60 €

Pekáč hlboký s roštom Saphir 38×28 cm uľahčuje pečenie bez pripálenia za dobu kratšiu a pri teplotách nižších ako je obvyklé u klasických foriem na pečenie. Pekáč je vybavený kvalitným antiadhéznym povlakom s vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou. Rošt ktorý možno z pekáča vybrať.


Dr.Oetker Pekáč hlboký s vekom 42x34x13 cm
55,42 €

Pekáč s rozmerom 42×34×13cm je ideálny na prípravu pečienok alebo iných pečených dobrôt. Hlboký pekáč s vekom z rady Premium od Dr.Oetker má veľmi kvalitné spracovanie s vysokou odolnosťou.


Stoneline Pekáč s mramorovým povrchom štvorcový 32 cm
110,99 €

103 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Štvorcový pekáč s pokrievkou je vhodný na všetky typy sporákov, vrátane veľmi obľúbenej indukcie. Pekáč je vyrobený z liateho hliníka s nepriľnavým povrchom STONELINE, ktorý je absolútne odolný proti poškriabaniu.


Ballarini FERRARA pekáč 30x22 cm
48,61 €
46,63 €

Posledný kus za túto cenu!

Pekáč 30×22 cm nového radu FERRARA od značky Ballarini je ideálny pre zdravé pečenie bez použitia oleja alebo masla. Vďaka nepriľnavému povrchu sa jednoducho čistí a je vhodný do umývačky riadu.


Ballarini FERRARA pekáč 35x25 cm
57,48 €
54,06 €

Posledný kus za túto cenu!

Pekáč 35×25 cm nového radu FERRARA od značky Ballarini je ideálny pre zdravé pečenie bez použitia oleja alebo masla. Vďaka nepriľnavému povrchu sa jednoducho čistí a je vhodný do umývačky riadu.


Banquet Pekáč hranatý smaltovaný 35 cm, 2 diely
24,51 €

Hranatý smaltovaný pekáč s objemom 4 litre je skvelým doplnkom do každej kuchyne. Kvalitný materiál je vhodný pre všetky typy sporákov a do rúry. Pekáč je dodávaný s nevyhnutným vekom.


Banquet Pekáč hranatý smaltovaný 42 cm
8,27 €

Hranatý smaltovaný pekáč 42 cm je skvelým doplnkom do každej kuchyne. Kvalitný materiál je vhodný pre všetky typy sporákov a do rúry. Vďaka svojej hĺbke je vhodný tiež na sladké pečenie.


Banquet Pekáč Metallic Platinum 40x22x16,5 cm
46,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Hliníkový pekáč so sklenenou termo pokrievkou a aróma knobom o dĺžke 4 dcm a objeme takmer 6 litrov. Kvalitný nepriľnavý povrch, ktorý je veľmi odolný aj proti nárazu zamedzí akémukoľvek fyzickému poškodeniu výrobku.


Banquet Pekáč oválny nerezový AKCENT 46 cm
37,72 €

Posledný kus za túto cenu!

Oválny antikorový pekáč s objemom 6 litrov je skvelým doplnkom do každej kuchyne. Pripravíte v ňom väčšiu hydinu, ale aj kačicu. Súčasťou pekáča je drôtený rošt, ktorý využijete pri grilovaní, varení aj ohrievaní v pare.


Banquet Pekáč oválny smaltovaný 38 cm, 2 diely
24,51 €

Oválny smaltovaný pekáč s objemom 6,5 litra je skvelým doplnkom do každej kuchyne. Kvalitný materiál je vhodný pre všetky typy sporákov a do rúry. Pekáč je dodávaný s nevyhnutným vekom.


Banquet Pekáč PREMIUM Dark Brown 39,5x22x11 cm
40,67 €

Posledný kus za túto cenu!

Pekáč s nepriľnavým povrchom PREMIUM Dark Brown a extra tvrdými titánovými časticami, odolný proti poškriabaniu. Sklenené veko so systémom aróma knob umožňuje jemné dávkovanie tekutých dochucovadiel.


Banquet Pekáč s nepriľnavým povrchom EXCELLENT 30
46,61 €

Posledný kus za túto cenu!

Hliníkový liaty pekáč s rozmermi 30 × 24 X 12 cm s celohliníkovou pokrievkou a nerezovým knobom, vnútorný extra kvalitný 3-vrstvový čierny nepriľnavý povrch.


Banquet Pekáč s nepriľnavým povrchom TITUS 32,5x21 cm
39,25 €

Posledný kus za túto cenu!

Hliníkový pekáč s nepriľnavou vrstvou Titus v krémovej farbe pojme až 5,6 litra. Pekáč so skleneným vekom je široký 31,5 cm. Nová hnedá farba dodá vašej kuchyni úplne nový rozmer.


Belis BSE Smaltovaný oválný pekáč Sfinx 32x24 cm
48,04 €

Posledný kus za túto cenu!

Tradičný, oválny pekáč, vyrobený technológiou SFINX! Vnútri je aplikovaný vysoko odolný, modrý smalt. Hrúbka steny 2 mm zaručuje tvarovú stálosť a rovnomerný rozvod tepla pri pečení.


Belis Queen Line PEK+PO 30 liatinový pekáč
68,18 €

Pekáč liatinový Queen line je určený najmä pre pečenie najrôznejších pokrmov v rúre. Jeho tvar je navrhnutý tak, aby bolo rovnomerne rozvádzané teplo po celom výrobku, čo zaručuje perfektné prepečenie pripravovaných jedál.


Belis Sfinx Dvojpekáč smalt 35 cm čierny s pehou
22,15 €

Smaltový pekáč Belis dvojitý má vnútornú dĺžku 30 cm, je vhodný pre každodenné pečenie mäsa, zeleniny, ale aj domácich buchiet a pod. Tento druh pekáčov česká firma Belis vyrába už viac ako 10 rokov.


Belis Sfinx Dvojpekáč smalt 30 cm čierny s pehou
19,56 €

Posledný kus za túto cenu!

Smaltový pekáč Belis dvojitý má vnútornú dĺžku 30 cm, je vhodný pre každodenné pečenie mäsa, zeleniny, ale aj domácich buchiet a pod. Tento druh pekáčov česká firma Belis vyrába už viac ako 10 rokov.


Dr.Oetker Pekáč hluboký 40x34 cm
36,93 €

Hluboký pekáč z řady Premium značky dr.Oetker má velmi kvalitní zpracování s vysokou odolností. Pekáč o rozměru 40×34 cm je ideální na přípravu pečínek nebo jiných pečených dobrot.


Emile Henry Oválny hrniec s pokrievkou, 5,8 l
99,40 €
+ doprava zadarmo

Emile Henry oválny pekáč s pokrievkou vo farbe „slonovinovej kosti“. Vyrobený je procesom HR® a je vhodný na používanie v rúre klasickej aj mikrovlnnej. Produkty Emile Henry možné vložiť z mrazničky (-20 °C) priamo do rozpálenej rúry.


ETA Grilovacie veko Titanium 6967
62,87 €

Grilovacie veko je vhodné na prípravu rôznych druhov mäsa, zeleniny i kompletných pokrmov. Nepriľnavý povrch s granitovou úpravou umožní varenie bez použitia tukov, pričom neabsorbuje pachy.


Guardini Keramický čtvercový pekáč 25 x 22 x 5,7 cm
9,87 €

Posledný kus za túto cenu!

Čtvercová keramická forma od značky GUARDINI je vhodná do klasickémikrovlnné trouby. Díky bílé barvě se hodí do každé kuchyně. Keramika je vyrobena pro velmi vysoké teploty. Vhodná do myčky na nádobí.


Guardini Keramický obdelníkový pekáč 36 x 24 x 6,5 cm
13,22 €

Posledný kus za túto cenu!

Obdelníková keramická forma od značky GUARDINI je vhodná do klasickémikrovlnné trouby. Díky bílé barvě se hodí do každé kuchyně. Keramika je vyrobena pro velmi vysoké teploty. Vhodná do myčky na nádobí.


Guardini Keramický oválný pekáč 36 x 24 x 6,2 cm
11,05 €

Posledný kus za túto cenu!

Oválná keramická forma od značky GUARDINI je vhodná do klasickémikrovlnné trouby. Díky bílé barvě se hodí do každé kuchyně. Keramika je vyrobena pro velmi vysoké teploty. Vhodná do myčky na nádobí.


Kela Pekáč oválny s pokrievkou 45 cm KERROS
73,98 €

Posledný kus za túto cenu!

Oválny pekáč s dĺžkou 28 cm je zhotovený z tlakovo liateho hliníka s vnútorným keramickým povrchom. Je vhodný pre všetky typy ohrevu. Súčasťou je sklenená pokrievka s praktickým dochucovacím viečkom.


Küchenprofi Forma na pečenie čierna Provence
170,99 €

146 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Čierna forma na pečenie z kolekcie PROVENCE značky Küchenprofi je vyrobená z poctivej liatiny a je v nej možné pokrmy priamo servírovať. 30 rokov záruka iste podporí vašu myšlienku ku kúpe.


Lamart pekáč Double 9l+3l LT1105
64,22 €

Kvalitný hliníkový liaty pekáč a grilovacie veko s vnútorným nepriľnavým povrchom odolným proti pripaľovaniu opatrený silným dnom u oboch nádob. Pekáč značky Lamart pojme deväť litrov do hlavnej nádoby a tri litre do veka.


Lamart Pekáč s pokrievkou ROCK  LT1156 7,5 l
42,74 €

Pekáč s pokrievkou s objemom 7,5 l (nádoba 5,5l, varné veko 2l), hliníková liata nádoba, varná sklenená pokrievka, zosilnené dno pekáča 5,4 mm, možno umývať v umývačke riadu.


Maxwell & Williams Oven Chef vrúbkovaná oválna nádoba na pečenie 31 x 23 cm
28,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Oválna zapekacia misa Oven Chef z kolekcie značky Maxwell & Williams. Je ohňovzdorná, vyrobená z kvalitnej kameniny a perfektná pre použitie do rúry, pre sklokeramické varné dosky a elektrické alebo plynové sporáky. Má elegantný dizajn a je dodávaná v darčekovom balení.


Orion Pekáč AL obojstranný 43x30 cm
50,47 €

Novinka

Hliníkový pekáč využijete ako klasický pekáč s vekom na prípravu mäsa, ale aj jeho diely samostatne – horný diel ako plytký pekáč alebo panvicu na pečenie i smaženie. Pekáč je opatrený s nepriľnavým povrchom, ktorý Vám umožní prípravu jedál na minimálnom množstve tuku.


Orion Pekáč AL sklenené veko AROMA 3 diely
58,24 €

Posledný kus za túto cenu!

Hliníkový pekáč využijete ako klasický pekáč s vekom na prípravu mäsa, ako aróma pekáč, ale aj jeho diely samostatne – stredný diel ako plytký pekáč alebo panvicu na pečenie i smaženie. Pekáč je opatrený nepriľnavým povrchom, ktorý Vám umožní prípravu jedál na minimálnom množstve tuku.


Orion Pekáč keramika glazúra 2 l
11,77 €

Keramický pekáč s glazovaným povrchom v tradičnom dizajne. Dlhá životnosť materiálu. Maximálna teplota pre pečenie je 280°C. Objem pekáča je 2 litre


Orion Pekáč keramika glazúra s vekom, 6 l
23,57 €

Keramický pekáč má glazovaný povrch a je vyrobený v tradičnom dizajne. Dlhá životnosť materiálu. Maximálna teplota pre pečenie je 280°C. Objem pekáča je 6 litrov.


Orion Pekáč keramika glazúra s vekom, 7 l
31,44 €

Posledný kus za túto cenu!

Keramický pekáč má glazovaný povrch a je vyrobený v tradičnom dizajne. Dlhá životnosť materiálu. Maximálna teplota pre pečenie je 280 °C. Objem pekáča je 7 litrov.


Orion Pekáč keramika glazúza s vekom, 4,5 l
19,64 €

Keramický pekáč má glazovaný povrch a je vyrobený v tradičnom dizajne. Dlhá životnosť materiálu. Maximálna teplota pre pečenie je 280°C. Objem pekáča je 4,5 litrov.