Beauty Relax Masážny ultrazvukový prístroj na formovanie postavy CelluForm BR-1220
135,60 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Estetický přístroj napomáhá efektivně formovat postavu. Redukuje podkožní tuk, odstraňuje celulitidu a pokožku dokonale zpevňuje. Ultrazvuková kavitace generuje ultrazvukové vlny, které pronikají do podkoží. Radiofrekvence uvolňuje energii se zcela specifickým výkonem a frekvencí.

Allnature Epsomská soľ materina dúška 1000 g
7,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Epsomská soľ je prírodná forma soli horčíka bez vône s veľmi horkou chuťou. Prípravok je vhodný d o kúpeľa celého tela pre uvoľnenie svalov a detoxikáciu alebo na kúpele nôh, pretože pomáha neutralizovať ich prípadný zápach.

Allnature Epsomská soľ levandule 1000 g
7,80 €

Epsomská soľ je prírodná forma soli horčíka bez vône s veľmi horkou chuťou. Prípravok je vhodný d o kúpeľa celého tela pre uvoľnenie svalov a detoxikáciu alebo na kúpele nôh, pretože pomáha neutralizovať ich prípadný zápach. Levanduľa pôsobí priaznivo na kvalitu spánku.

Allnature Epsomská soľ harmanček 1000 g
7,80 €

Epsomská soľ je prírodná forma soli horčíka bez vône s veľmi horkou chuťou. Prípravok je vhodný d o kúpeľa celého tela pre uvoľnenie svalov a detoxikáciu alebo na kúpele nôh, pretože pomáha neutralizovať ich prípadný zápach. Harmanček jemne stará o pokožku a uvoľňuje upchaté dýchacie cesty.

Allnature Epsomská soľ dubová kôra 1000 g
7,80 €

Epsomská soľ je prírodná forma soli horčíka bez vône s veľmi horkou chuťou. Prípravok je vhodný do kúpeľa celého tela pre uvoľnenie svalov a detoxikáciu alebo na kúpele nôh, pretože pomáha neutralizovať ich prípadný zápach.

Allnature Epsomská soľ mäta 1000 g
7,80 €

Epsomská soľ je prírodná forma soli horčíka bez vône s veľmi horkou chuťou. Prípravok je vhodný d o kúpeľa celého tela pre uvoľnenie svalov a detoxikáciu alebo na kúpele nôh, pretože pomáha neutralizovať ich prípadný zápach. Mäta prispieva k zvýšeniu kvality spánku a k priechodnosti dýchacích ciest.

Saloos Bio Telový peeling - Čokoláda 140 ml
4,80 €

Bio Telový peeling Čokoláda predstavuje harmonizujúci zmes extraktu kakaových bôbov, morskej soli a bio kokosového oleja, ktorá zjemňuje, hydratuje a zvláčňuje pokožku, drsné lakte, kolená i päty.

Saloos Bio Telový peeling - Levanduľa - Tea tree 140 ml
4,90 €

Bio Telový peeling Levanduľa – Tea tree predstavuje upokojujúce zmes esenciálnych olejov levandule a tea tree, morskej soli a rastlinných bio olejov pre zjemnenie a zvláčnenie celého tela, hrubých miest lakťov, kolien a pat.

Saloos Bio Telový peeling - Mojito 140 ml
4,60 €

Bio Telový peeling Mojito predstavuje vyhladzujúci zmes osviežujúcich esenciálnych olejov z mäty a limetky, morskej soli a rastlinných bio olejov pre hebkú a vláčnu pokožku celého tela, vrátane drsných lakťov, kolien aj pat.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: