Logitech Z906 (980-000468)

Logitech Z906 (980-000468)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
5.1-kanálový systém reproduktorov (subwoofer 165 W + 5× satelity 67 W) s podporou priestorového zvuku THX, DTS a 3D, výkon 500 W, diaľkové ovládanie. Celý popis
243,90 €
Tovar od: CZC.cz
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
243,90 €
Pri zaobstaraní MALL karty 213,90 €

28.3.2023 na vašej adrese

Popis

Logitech Z906

Logitech je známy výrobca počítačových periférií, ako sú klávesnice, myši, reproduktory a slúchadlá. Teraz výrobca predstavuje jedinečný reproduktorový systém Z906, ktorý do vašej obývačky prinesie imerzívny priestorový zvuk s certifikáciou THX.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Priestorový zvuk s 3D stereom a ďalšie funkcie

Reproduktory Logitech Z906 sú šesťkanálový systém priestorového zvuku s certifikáciou THX, 3D stereo zvukom, podporou dekódovania Dolby Digital 5.1 aj DTS. Vďaka tomu bude sledovanie vašich obľúbených filmov omnoho pohlcujúcejšie ako kedykoľvek predtým a vy budete môcť naplno oceniť, ako hudba dokáže umocniť atmosféru v miestnosti.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Výkonnosť kladky

Hoci tento zoznam hovorí sám za seba, nie je to všetko, čím sa táto „digitálna“ výbava môže pochváliť. V skutočnosti má neuveriteľný 500 W (1000 W špičkový) výkon, ktorý roztancuje minimálne celú ulicu. Výkonný 165-wattový subwoofer však nie je to najdôležitejšie. Vďaka piatim satelitom s celkovým maximálnym výkonom 335 W poskytuje vynikajúci výkon pri akejkoľvek hlasitosti a poskytuje vynikajúcu úroveň reprodukcie v celom frekvenčnom rozsahu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Veľmi štýlový dizajn

Systém pôsobí dobrým estetickým a vizuálnym dojmom všade, kde ho nainštalujete. Satelitné reproduktory, centrálny kanál a výkonný subwoofer nielenže úžasne znejú, ale aj skvele vyzerajú.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Sofistikované ovládacie prvky

Sústava reproduktorov sa dodáva s veľmi štýlovým ovládacím pultom, ktorý je vybavený LED indikáciou jednotlivých nastavení a niekoľkými základnými tlačidlami na pohodlnú voľbu jednotlivých parametrov. V strede konzoly sa nachádza veľký ovládač hlasitosti, ktorým rýchlo a jednoducho nastavíte najvhodnejšiu úroveň zvuku v miestnosti.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové funkcie

Zostavu možno používať s televízormi, systémami PlayStation 2, PlayStation 3, XboX 360, Wii (pomocou AV kábla), prehrávačmi Blu-ray alebo DVD a inými zdrojmi s digitálnymi optickými, digitálnymi koaxiálnymi, RCA alebo 3,5 mm konektormi. Reproduktorový systém Logitech Z906 je navrhnutý aj na spoluprácu s počítačmi a prenosnými hudobnými prehrávačmi. V štandardnej konfigurácii systém podporuje pripojenie viacerých rôznych typov zariadení – prostredníctvom optického portu, koaxiálneho vstupu, vstupov RCA a 3,5 mm. Súčasťou balenia je bezdrôtový diaľkový ovládač.