Montgomeryová Hedvig: Čaro rodičovstva
10,90 €

9,37 €

„Ako psychologička, ktorá sa dvadsať rokov venuje rodinnej psychológii, môžem potvrdiť, že dobrým rodičom sa človek nerodí. Zároveň však viem, že sa ním môže stať takmer ktokoľvek a každý sa môže ustavične zlepšovať.


Mierauová Susanne: Ale ja nechcem!
9,90 €

8,51 €

Kniha, ktorá vám pomôže prekonať fázu vzdoru

Ako láskavo pomôcť deťom

Nejdem si umyť zuby! Chcem ešte jednu zmrzlinu! Hneď!


Tettinger, Juraj Snopek Marek: Ako si zostaviť rodokmeň
16,90 €

14,53 €

Viete, kto boli vaši predkovia? Kde a ako žili a či vám v žilách nekoluje modrá krv? Alebo len radi riešite rôzne záhady a máte chuť odhaliť nejaké skryté tajomstvo z minulosti svojho rodu?


autor neuvedený: Môj malý princ
12,90 €

11,09 €

Toto je len a len tvoj album!

Darček od tvojich rodičov. Je zbierkou emócií a odkazov na tie najkrajšie videospomienky a fotografie. Prerozpráva príbeh tvojho detstva, na ktorý si raz veľmi rád spomenieš.


autor neuvedený: Moja malá princezná
12,90 €

11,09 €

Toto je len a len tvoj album!

Darček od tvojich rodičov. Je zbierkou emócií a odkazov na tie najkrajšie videospomienky a fotografie. Prerozpráva príbeh tvojho detstva, na ktorý si raz veľmi rada spomenieš.


Fry Hannah: Matematika lásky
10,90 €

9,37 €

Či už ide o počet sexuálnych partnerov alebo o to, komu napíšeme na internetovej zoznamke, tieto vzorce nám život obracajú hore nohami ako láska samotná. Ale všetky sa dajú matematicky odhaliť.


Pekařová Lidmila: Ako žiť a nezblázniť sa
10,90 €

9,37 €

Začínajúci aj pokročilí rodičia, ktorí chcú dobre vychovávať svoje ratolesti, určite ocenia praktické rady od skúsenej autorky, ktorá o obyčajných ľudských veciach hovorí zrozumiteľne a s nadhľadom.


Gray John: Muži sú z Marsu, ženy z Venuše, 2. vydanie
9,90 €

8,51 €

Láska je vždy zázrak. Zaľúbeným sa zdá, že ich láska bude trvať večne. Sú presvedčení, že sú jeden druhému súdení a budú žiť šťastne až do smrti. Mnohé dvojice sa však neskôr bolestne rozchádzajú. Naozaj sa ich láska stratila?


Murín Gustáv: Návod na manželstvo, 2. vydanie
9,90 €

8,51 €

Táto knižka má všetkých päť P – príjemné, poučné, pekné, pikantné a pohodové čítanie. (ohlas čitateľky Jany)

Viete, že: Manželstvo nie je o sexe. Najviac sa hádame na Vianoce. Láska je droga, na ktorú treba dvoch.


Pekařová Lidmila: S.O.S.
9,90 €

8,51 €

Rodičovstvo, výchova detí, partnerské vzťahy, spolužitie generácii… Chceme to zvládať čo najlepšie, bez stresu a zbytočných konfliktov, nikto však nie je dokonalý.


Rijt van de, Frans X.Plooij Hetty: Aha, ja rastiem!
19,90 €

17,11 €

Celosvetový bestseller, viac než 2 milióny predaných kníh, ktoré vyšli v 25 jazykoch

Kniha, ktorá sa stane nepostrádateľným pomocníkom pre súčasné i budúce mamičky, pretože do starostlivosti o dieťa vnáša pokoj a radosť.


Antošová Monika: Sprievodca detskými chorobami
17,90 €

15,39 €

Medzi základné podmienky správneho telesného vývoja a psychickej pohody dobrý zdravotný stav. Hovorí sa, že deti rastú s chorobami. Myslia sa tým, samozrejme, bežné detské ochorenia, s ktorými zápasia často.


Kolektív: Nová veľká kniha o dieťati
17,50 €

15,05 €

Nová veľká kniha o dieťati má slúžiť budúcim rodičom jako rozsiahly, aktuálny a praktický poradca. Jej úlohou je aj príprava na zodpovedné rodičovstvo, správne ošetrovanie a výchovný prístup k dieťaťu počas prvých troch rokov.


Arslan Šinková Petra: Ako rozvíjať schopnosti dieťaťa
15,90 €

13,67 €

Zaujíma vás, ktorá schopnosť sa u vášho dieťaťa práve rozvíja? Akými aktivitami podchytíte jej rozvoj? Ako pripravíte v detskej izbe vhodné prostredie? Ako naučíte dieťa samoobslužným činnostiam? Ako v ňom vypestujete zmysel pre poriadok?


Veronesiová Elena: Môj tehotenský denník
14,90 €

12,81 €

Tehotenstvo je v živote každej ženy výnimočné obdobie. Čaká ju množstvo nových skúseností, prežije výrazné telesné, psychické aj emocionálne zmeny.


Staffordová Rachel Macy: Dnes len miluj
13,90 €

11,95 €

Rachel Macy Staffordová, úspešná blogerka a autorka článkov v mienkotvorných médiách, v knižke Dnes len miluj povzbudzuje čitateľa, aby si život a svojich blízkych užíval plnými dúškami.


autor neuvedený: Zlatý rodinný album
12,90 €

11,09 €

Zlatý rodinný album pre tých, ktorých milujete, ktorí majú miesto vo vašom srdci. Môžete ho s láskou zaplniť fotografiami najbližších a najdrahších ľudí, a tak navždy zachovať spomienku pre ďalšie rodinné generácie.


Rogožíková Gončarova Tamara: Mamou po 30
12 €

10,32 €

Unikátna multižánrová kniha pre všetky mamy a tatov (nielen) po tridsiatke. Kniha je určená vnímavým rodičom, ktorí hľadajú svoju cestu k šťastnému životu. Dojímavý polyfonický príbeh kamarátok, ktoré sa stali mamami po 30.


Chapman Gary: Päť jazykov lásky na každý deň
11,50 €

9,89 €

Pri spoločnom čítaní Biblie a zamyslení, ktoré vám pomôžu aplikovať biblický text na vaše vzťahy, sa prehĺbi váš vzťah jedného s druhým aj s Bohom. Výskumy ukazujú, že páry, ktoré si čítajú Bibliu a spolu sa modlia, majú oveľa zdravší vzťah.


Chapman, Randy Southern Gary: Päť jazykov lásky pre muža
9,90 €

8,51 €

V srdci muža sa ukrýva túžba zvládať všetko, čo sa mu zdá dôležité. Je skvelé byť užitočným v práci alebo na ihrisku, ale nič sa nevyrovná tomu, keď vám manželka povie: „Vďaka tebe sa cítim milovaná.


Dobson James: Výchova chlapcov
9,90 €

8,51 €

„Väčšina odborníkov verí, že u chlapcov je tendencia riskovať, byť asertívny, bojovať a súťažiť, hádať sa a vychvaľovať, vynikať v istých zručnostiach, ako napríklad v riešení problémov v matematike alebo prírodovede, priamo závislá od usporiadania m


Leman Kevin: 5 dní, ktoré zmenia vašu rodinu
9,90 €

8,51 €

Keď ide o zdravie a šťastie rodiny, každý jej člen hrá dôležitú rolu. Každý si zaslúži lásku a rešpekt, a potrebuje vedieť, že aj keď urobí chybu, rodina ho bezpodmienečne miluje. A keď všetci ťahajú za jeden povraz, tak majú všetci vyhraté.


Murrayová Karis Kimmel: Výchova a milosť
9,90 €

8,51 €

Hovoriť o milosti vo výchove a formácii človeka je náročné a v kontexte digitálneho veku aj zriedkavé. Dnešný človek zvyčajne vníma len právny rozmer, ale nerozumie podstate „milosti“, nerozumie tomu, čo sa skutočne skrýva za týmto pojmom.

K. K.


Leman Kevin: 5 dní, ktoré zmenia vaše dieťa
8,90 €

7,65 €

Priamo vo vašom dome sa pripravuje jedno sprisahanie za druhým. Vaše deti – armáda malých prefíkancov a divízia poháňaná hormónmi majú premyslenú stratégiu, ako vás pripraviť o rozum. Päť dní, ktoré zmenia vaše dieťa nie je obyčajná knižka.


Wright Norman: Budeme sa brať
8,82 €

7,59 €

Od chvíle vášho vstupu do manželstva sa budú diať veci, ktoré majú svoju príčinu a nestávajú sa len tak náhodou. V tejto knihe nájdete biblickú múdrosť a spoľahlivé rady, ktoré vám môžu pomôcť pri prekonávaní úskalí spolužitia.