Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Partnerské vzťahy, rodina

Upresniť parametre
Marek Herman: To tajemství je pevný pár - …když žena je královna a muž je král Marek Herman: To tajemství je pevný pár - …když žena je královna a muž je král
Marek Herman: To tajemství je pevný pár - …když žena je královna a muž je král

Knížka fejetonů, ve kterých populární vysokoškolský pedagog a lektor Marek Herman hledá, co je klíčem k rodinné pohodě a k výchově malých dětí.

môžete mať 27.02 - 28.02

Marta Jandová: Můj každodeník Marek Herman: To tajemství je pevný pár - …když žena je královna a muž je král
Marta Jandová: Můj každodeník

Tento produkt je v češtině. Tenhle KAŽDODENÍK je jen a jen tvůj. Škrtej, čmárej, vybarvuj a piš… prostě cokoli budeš zrovna chtít. Je to jen na tobě.

môžete mať 27.02 - 28.02

Mami, miluju - Rozhovory o lásce navzdory Marek Herman: To tajemství je pevný pár - …když žena je královna a muž je král
Mami, miluju - Rozhovory o lásce navzdory

Vztah mezi matkou a dcerou patří k těm nejdůležitějším, ale také nejsložitějším. Co dělat, pokud se mateřská láska vůbec nenastartuje a místo vřelosti přijde odmítnutí? Jak se na vztahu mezi matkou a dcerou projeví, když do něj vstoupí vnější agrese?

môžete mať 27.02 - 28.02

Žiju bez dětí Tanith Carey: Ako myslí moje dieťa - Praktická dětská psychologie pro moderní rodiče
Žiju bez dětí

Tento produkt je v češtině. Moderátorka ČT Martina Hynková Vrbová v průběhu dvou let vyzpovídala bezdětné ženy různého věku, povolání i zájmů. Vznikla tak fascinující mozaika příběhů, které otevírají hluboká témata rodiny, hodnot i partnerských vztahů.

môžete mať 27.02 - 28.02

Sophia Godkin: Päťminútový denník vďačnosti Tanith Carey: Ako myslí moje dieťa - Praktická dětská psychologie pro moderní rodiče
Sophia Godkin: Päťminútový denník vďačnosti

Tento produkt je v češtině. Niekedy stačí 5 minút, aby sme sa na svoj život pozreli úplne inak. Ak si nájdete čas na vyplnenie tohto denníka, vnesiete do svojho života optimizmus, vďačnosť, pokoj a šťastie.

môžete mať 29.02 - 01.03

Tanith Carey: Ako myslí moje dieťa - Praktická dětská psychologie pro moderní rodiče Tanith Carey: Ako myslí moje dieťa - Praktická dětská psychologie pro moderní rodiče
Tanith Carey: Ako myslí moje dieťa - Praktická dětská psychologie pro moderní rodiče

Tento produkt je v češtině. Aké myšlienkové pochody sa skrývajú za správaním vášho dieťaťa? Zoznámte sa s najnovšími poznatkami z oblasti detskej psychológie a neurológie a pristupujte k svojmu dieťaťu s novou dôverou.

môžete mať 28.02 - 29.02

Rebeca Wildová: Naučiť sa žiť s deťmi - Bytím k výchově Rebeca Wildová: Naučiť sa žiť s deťmi - Bytím k výchově
Rebeca Wildová: Naučiť sa žiť s deťmi - Bytím k výchově

Výchova detí sa začína u dospelých. Namiesto toho, aby sme sa snažili prispôsobiť deťom naše požiadavky, mali by sme sa snažiť pozerať na svet z pohľadu detí a vytvárať prostredie, ktoré zodpovedá ich vývojovým potrebám.

môžete mať 01.03 - 05.03

Zrozeni k propojení Zrozeni k propojení Rebeca Wildová: Naučiť sa žiť s deťmi - Bytím k výchově
Zrozeni k propojení Zrozeni k propojení

Zásadná kniha, ktorá je novým a prelomovým objavom nášho ľudského kolektívneho nevedomia. Nový pohľad na minulosť, ktorá vytvára a obmedzuje našu prítomnosť, čo vám umožní pochopiť mužské a ženské postoje, ktoré vytvárajú oddelenie a nespoluprácu.

môžete mať 29.02 - 01.03

Wednesday Zápisník kroužkový - This Is My Writing Time Rebeca Wildová: Naučiť sa žiť s deťmi - Bytím k výchově
Wednesday Zápisník kroužkový - This Is My Writing Time

Tento produkt je v češtině. Kroužkový zápisník s motivem ze světa Wednesday, oficiálně licencováno. Velikost A5, linkovaný.

môžete mať 29.02 - 01.03

Album A4 čierny Lilo a Stitch - zápisník
Album A4 čierny

Tento produkt je v češtině. Album alebo ScrapBook? Čokoľvek chcete! Albumy majú krúžkovú väzbu pre lepšie otáčanie stránok a sú uzavreté štýlovou mašľou so stuhou. Rozprávajte príbeh o rodine, priateľoch a rôznych zážitkoch!

môžete mať 28.02 - 29.02

Lilo a Stitch - zápisník Lilo a Stitch - zápisník
Lilo a Stitch - zápisník

Tento produkt je v češtině. Zápisník kroužkový ve velikosti A5 v licenčním provedení Lilo a Stitch, linkovaný, kroužková vazba.

môžete mať 28.02 - 29.02

Smysluplné vztahy Lilo a Stitch - zápisník
Smysluplné vztahy

Bestseller v oblasti vzťahovej a rozvojovej literatúry. Osloboďte sa od starých bremien a choďte za tým, čo vám dáva zmysel života. S ľahkosťou, hrdosťou a odvahou. Z knihy sa predalo viac ako 40 000 výtlačkov.

môžete mať 29.02 - 01.03