Max sport tyčinka čokoláda 60g (bal. 24ks)
44,43 €

Novinka

Tyčinka Protein Bar je produkt pre aktívnych ľudí každého veku, obľúbená je medzi mužmi, ako aj medzi ženami. Je skvelou voľbou pre ľudí,ktorí sa venujú oddychovému, či profesionálnemu športu, ale je tiež vhodnou voľbou pre ľudí v kanceláriach, na cestác

Max sport Tyčinka jahoda 60g (bal. 24ks)
44,43 €

Novinka

Bezlepkový produkt pre aktívnych ľudí každého veku, obľúbená je nielen medzi mužmi, ale aj medzi ženami. Je skvelou voľbou pre ľudí, ktorí sa venujú oddychovému, či profesionálnemu športu, ale tiež môže byť vhodnou voľbou pre ľudí v kanceláriach, na cesty.

BIOAKTÍVNA voda W74 s magnéziom 0,500l (bal. 6ks)
12,20 €

Novinka

Neperlivá BIOAKTÍVNA voda W74 s Magnéziom, s vysokým obsahom prírodného, vysoko biologicky využiteľného Horčíka. Ideálny doplnok pri strate minerálnych látok počas športovej aktivity. Zloženie prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a lepšej regenerácii. Vitamíny C, B6. Balenie 6ks.

Max sport Tyčinka oriešok 60g (bal. 24ks)
44,43 €

Novinka

Tyčinka Protein Bar je bezlepkový produkt pre aktívnych ľudí každého veku, obľúbená je nielen medzi mužmi, ale aj medzi ženami. Je skvelou voľbou pre ľudí, ktorí sa venujú oddychovému, či profesionálnemu športu, ale tiež môže byť vhodnou voľbou pre ľudí.