Martom DEXIFY shampoo - detoxikačný energizujúci šampón 250ml
28 €

Detoxikačný šampón Iris & Cedar250 mlDetoxikačný energizujúci šampón čistí pokožku hlavy a jemne čistí vlasy. Tea Tree Oil má čistiaci účinok a stimuluje  mikrocirkuláciu. Dexify obsahuje Hydropom®, inovatívnu zmes s antioxidačnými vlastnosťami, ktoré chránia vlasy pred vonkajšími vplyvmi. Ako použí

Martom BREEZE treatment - ukľudňujúci fluid proti začervenaniu 150ml
28 €

Upokojujúce ošetrenieParfumy 0%150 mlUpokojujúce zvláčňujúce ošetrenie  pre citlivú a dehydrovanú pokožku hlavy. Obsahuje Aloe Vera s hydratačnými vlastnosťami a kombináciu aktívnych látok ako Hamamelis, harmanček, nevädza a Orange Blossom, ktoré pôsobia ukľudňujúco. Neobsahuje parfum. Ako používať:

Martom LIFE - intenzívne sérum proti vypadávaniu vlasov 6x10ml
68 €

LIFE stimuluje rast vlasov vďaka prítomnosti látky KOPEXIL a biomimetických aminokyselín. Tento ošetrujúci prípravok očisťuje pokožku a posilňuje vlasové cibuľky, čím sa spomalí padanie vlasov. Navyše dodáva tenkým a oslabeným vlasom lepšiu hustotu, čím predchádza riedeniu vlasov. · Stimuluje rast·

Emani Deluxe Creme foundation - krémový deluxe make up
46 €

Nový a vylepšený krémový mejkap. Tento luxusný krémový mejkap obsahuje peptidy a minerály zlata, ktoré zjednocujú tón pokožky a zabraňujú vzniku jemných vrások. Jeho krémová textúra podporuje prirodzené vyžarovanie pokožky a viditeľne vyhladzuje pleť s jemným oroseným zakončením.  

Emani Flawless Matte Foundations - zmatňujúci make up
44 €

Jeden krok k sviežej a hladkej pleti. Obohatený o organické živiny chrániace pokožku pred vysychaním, a pre dlhšie a pohodlnejšie nosenie. Tento luxusný pleťový podkladový púder obsahuje vysokoodrazové pigmenty, ktoré prekrývajú a maskujú akékoľvek nedokonalosti pleti.

Emani HD Corrective Concealer - krémový korektor s Vitamínom C
32 €

Žiarivý krémový korektor s viacúčinným zložením okamžite skrýva nedokonalosti, rozostruje vzhľad liniek a vrások, a maskuje znaky unavenej pokožky. Navrhnutý s 2% vitamínu C, pomáha pokožke vyzerať pevnejšie, jasnejšie a zlepšuje jej tonus.

Emani Hydra Wear 12hr Foundation - hydratačný make up
45 €

Tento luxusný podkladový mejkap je napustený kyselinou hyalurónovou, organickými živinami a pigmentami okamžite rozjasňujúcimi vašu pokožku. 100% vegánsky a bezlepkový produkt. Vhodný pre normálnu až suchú pleť aj pleť extrémne citlivú.  

Emani Perfecting Crushed Foundation - zdokonaľujúci drťový make up
35 €

Mejkapová drť Emani prináša poslednú vrstvu s úplným krytím, je ľahká ako zamat, dodáva pokožke najlepší možný vzhľad Toto jedinečné zloženie obohacuje zimolez japonský, vitamíne E a čisté minerály pre podporenie zdravšej a žiarivejšej pokožky. Neobsahuje oxychlorid bizmutu. Skvelý pre všetky typy p