Partis a.s. SK

Spirit Elektrobicykel skladačka, JOY 18Ah, modrá

Spirit Elektrobicykel skladačka, JOY 18Ah

1 183 €

Elektrobicykel pre každodennú jazdu patrí medzi najobľúbenejšie elektrobicykle v Českej republike.Skladačka Spirit má 20 "kolesá, je vhodná pre jazdu po meste, do zamestnania a podobne.Dojazd elektrobicykla maximálne 80–120 km v optimálnych podmienkach a podľa využitia stupňa podpory elektromotora.

Spirit Elektrobicykel skladačka, JOY 13Ah, červená

Spirit Elektrobicykel skladačka, JOY 13Ah

1 059 €

Elektrobicykel pre každodennú jazdu patrí medzi najobľúbenejšie elektrobicykle v Českej republike. Skladačka Spirit má 20 "kolesá, je vhodná pre jazdu po meste, do zamestnania a podobne. Dojazd elektrobicykla maximálne 60–90 km v optimálnych podmienkach a podľa využitia stupňa podpory elektromotora.

Aerocool PC skrinka Klaw

Aerocool PC skrinka Klaw

66 €
62,50 €

High-performance skrinka formátu Middle Tower so štýlovým designem. RGB LED na prednom paneli s 13 řežimami osvetlenia. Dodáva sa s akrylovým bočným panelom a podporuje kvapalinové chladenie. Balenie s dvoma 12cm RGB ventilátormi hore a jedným 12cm RGB ventilátorom v zadnej časti skrine.

Aerocool PC skrinka Shard

Aerocool PC skrinka Shard

55 €
49 €

High-performance skrinka formátu Middle Tower so štýlovým dizajnom. RGB LED na prednom paneli s 13 režimami osvetlenia a akrylovým bočným panelom. Shard je univerzálna skriňa pre systémové konfigurácie aj pre komplexné kvapalinové chladiace riešenia.