Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK
Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK

HPA SK s.r.o.

Upresniť parametre
BPG nitrilové rukavice modré nepúdrované 100 ks Veľkost rukavíc: L BPG nitrilové rukavice modré nepúdrované 100 ks Veľkost rukavíc: L
BPG nitrilové rukavice modré nepúdrované 100 ks Veľkost rukavíc: L

Hygienu rúk a ochranu zdravia môžeme na šťastie účinne zvýšiť používaním ochranných rukavíc z nitrilu. Predovšetkým v obchodoch, na cestách, pri práci v rizikovom prostredí aj na ďalších miestach sú rukavice nepostrádateľnou pomôckou.

môžete mať 06.03

BabyOno Bezpečnostná zubná kefka +12m Farba: Tyrkysový BPG nitrilové rukavice modré nepúdrované 100 ks Veľkost rukavíc: L
BabyOno Bezpečnostná zubná kefka +12m Farba: Tyrkysový

Bezpečnostná zubná kefka +12m  Jemná silikónová zubná kefka so zábranou na ochranu pred príliš hlbokým vložením do úst. Je určená na každodennú ústnu hygienu. Vďaka veselému dizajnu sa čistenie zubov stane zábavou. Ideálna na to, aby sa detičky naučili, ako si sami čistiť zuby.

môžete mať 06.03

BabyOno Bezpečnostná zubná kefka +6m Farba: Modrá BPG nitrilové rukavice modré nepúdrované 100 ks Veľkost rukavíc: L
BabyOno Bezpečnostná zubná kefka +6m Farba: Modrá

Bezpečnostná zubná kefka +6m Jemná silikónová zubná kefka so zábranou na ochranu pred príliš hlbokým vložením do úst. Je určená na každodennú ústnu hygienu, užitočná aj pri masáži ďasien, pre deti, ktoré ešte nemajú zúbky. Vďaka veselému dizajnu sa čistenie zubov stane zábavou.

môžete mať 06.03

BabyOno Popôrodné nohavičky jednorazové 5ks Veľkosť: M (obvod bokov cca 90 cm) BabyOno Popôrodné nohavičky jednorazové 5ks Veľkosť: M (obvod bokov cca 90 cm)
BabyOno Popôrodné nohavičky jednorazové 5ks Veľkosť: M (obvod bokov cca 90 cm)

Popôrodné nohavičky jednorazové – veľkosti M, L, XL Jednorazové nohavičky sú určené pre ženy hlavne v období šestonedelia, kedy je správna hygiena mimoriadne dôležitá.

môžete mať 06.03

PRIME Prime Hydration Akciový balík 5+1 ZADARMO BabyOno Popôrodné nohavičky jednorazové 5ks Veľkosť: M (obvod bokov cca 90 cm)
PRIME Prime Hydration Akciový balík 5+1 ZADARMO

TENTO NÁPOJ NEOBSAHUJE KOFEÍN      Objednaním tohto balíka zakúpite   1ks PRIME Hydration Ice Pop 1ks PRIME Hydration Blue Raspberry 1ks PRIME Hydration Lemon Lime 1ks PRIME Hydration Tropical Punch 1ks PRIME Hydration Meta Monn 1ks ZADARMO Prime HydrationIce Pop   Spolu 6ks Originál hydratačný ná…

môžete mať 06.03

Bábätkám Obojstranná skladacia hracia podložka Zvieratká a ABCD BabyOno Popôrodné nohavičky jednorazové 5ks Veľkosť: M (obvod bokov cca 90 cm)
Bábätkám Obojstranná skladacia hracia podložka Zvieratká a ABCD

Milí priatelia, vážení zákazníci. Touto cestou by sme vás chceli požiadať aby ste pri výbere dopravy nevyberali možnosť dodania do Packeta – Z-BOXu. Podložka je nadrozmerná a teda nie je možné ju fyzicky do boxu vložiť. Ďakujeme.

môžete mať 06.03

Bábätkám Školská taška s 3D motívom Zajačik Meetbaby Meetbaby Anatomický vankúšik pre správny rast hlavičky Ružový
Bábätkám Školská taška s 3D motívom Zajačik

Trojkomorová školská taška vyhovuje všetkým školákom na prvom stupni ZŠ. Vzhľadom k výške tašky ju odporúčame pre dievčatá cca od 120 cm výšky. Taška má tri objemné komory, do ktorých sa zmestia všetky potrebné školské pomôcky.

môžete mať 06.03

Nero Oxygen Prenosná Fľaša Kyslík 99,5% 14 l Meetbaby Meetbaby Anatomický vankúšik pre správny rast hlavičky Ružový
Nero Oxygen Prenosná Fľaša Kyslík 99,5% 14 l

Migrény, nadmerná ospalosť či fyzická únava môže byť spojená s nedostatkom kyslíka. Rýchlu úľavu poskytne inhalačný kyslík NERO, ktorý dodá energiu mozgu i svalom a celkovo ich povzbudí.

môžete mať 06.03

Meetbaby Meetbaby Anatomický vankúšik pre správny rast hlavičky Ružový Meetbaby Meetbaby Anatomický vankúšik pre správny rast hlavičky Ružový
Meetbaby Meetbaby Anatomický vankúšik pre správny rast hlavičky Ružový

Vďaka pamäťovej pene vankúšik napomáha k správnemu tvarovaniu detskej hlavičky. Pomáha hlave dieťaťa získať prirodzený okrúhly tvar. Vankúšik veľmi dobre odvádza vlhkosť a teplo vďaka materiálu z bavlny a polyesteru ktorý tvorí profilovú tkaninu. Odporúča sa používať len keď dieťatko spí na chrbte…

môžete mať 06.03

Dada DADA Extra Care Junior Plienky Veľ. 5 - 28 ks (15-25 kg) Dada DADA Extra Care Junior Jumbo plienky Veľ. 5 - 68 ks (15-25 kg)
Dada DADA Extra Care Junior Plienky Veľ. 5 - 28 ks (15-25 kg)

Jednorazové plienky značky Dada. Vhodné pre bábätká od 15–25 kg. Balíček obsahuje 28 ks plienok. Majú žltý indikátor vlhkosti (zmodrá, keď je plienka plná a je potrebné ju vymeniť) a výrez na pupok (nie je vďaka nemu dráždený a chráni ho pred vlhkosťou), preto sú vhodné od narodenia.

môžete mať 06.03

BabyOno Froté osuška s kapucňou zajačie ušká šedá 100x100 cm Dada DADA Extra Care Junior Jumbo plienky Veľ. 5 - 68 ks (15-25 kg)
BabyOno Froté osuška s kapucňou zajačie ušká šedá 100x100 cm

Osuška 3D prvkami – zajačími uškami, zabalená v dekoratívnej kartónovej krabici , poskytne pohodlie citlivej pokožke malého dieťaťa po kúpaní. Froté osuška s kapucňou je nenahraditeľná už pri prvom kúpaní. Je vyrobená z kvalitnej mäkkej 100% froté bavlny, dokonale sajúcej vodu.

môžete mať 06.03

Dada DADA Extra Care Junior Jumbo plienky Veľ. 5 - 68 ks (15-25 kg) Dada DADA Extra Care Junior Jumbo plienky Veľ. 5 - 68 ks (15-25 kg)
Dada DADA Extra Care Junior Jumbo plienky Veľ. 5 - 68 ks (15-25 kg)

Jednorazové plienky značky Dada. Vhodné pre bábätká od 15–25 kg. Balíček obsahuje 68 ks plienok. Majú žltý indikátor vlhkosti (zmodrá, keď je plienka plná a je potrebné ju vymeniť) a výrez na pupok (nie je vďaka nemu dráždený a chráni ho pred vlhkosťou), preto sú vhodné od narodenia.

môžete mať 06.03

BabyOno Senzorická knižka vzdelávacie karty s hryzátkami Dream team Meetbaby Meetbaby Anatomický vankúšik pre správny rast hlavičky Modrý
BabyOno Senzorická knižka vzdelávacie karty s hryzátkami Dream team

Senzorická vzdelávacie karty s hryzátkami – Dream team Vzdelávacie senzorické karty umožňujú získať nové zručnosti, od nácviku úchopu, cez stimuláciu práce ďasien hryzátkami s výstupkami až po prijímanie zaujímavých sluchových vnemov a skúmaním rôznych textúr materiálov.

môžete mať 06.03

Dada DADA Extra Care Plienky Midi Veľ. 3 - 40 ks (4-9 kg) Meetbaby Meetbaby Anatomický vankúšik pre správny rast hlavičky Modrý
Dada DADA Extra Care Plienky Midi Veľ. 3 - 40 ks (4-9 kg)

Jednorazové plienky značky Dada. Vhodné pre bábätká od 4–9 kg. Balíček obsahuje 40 ks plienok. Majú žltý indikátor vlhkosti (zmodrá, keď je plienka plná a je potrebné ju vymeniť) a výrez na pupok (nie je vďaka nemu dráždený a chráni ho pred vlhkosťou), preto sú vhodné od narodenia.

môžete mať 06.03

Meetbaby Meetbaby Anatomický vankúšik pre správny rast hlavičky Modrý Meetbaby Meetbaby Anatomický vankúšik pre správny rast hlavičky Modrý
Meetbaby Meetbaby Anatomický vankúšik pre správny rast hlavičky Modrý

Vďaka pamäťovej pene vankúšik napomáha k správnemu tvarovaniu detskej hlavičky. Pomáha hlave dieťaťa získať prirodzený okrúhly tvar. Vankúšik veľmi dobre odvádza vlhkosť a teplo vďaka materiálu z bavlny a polyesteru ktorý tvorí profilovú tkaninu. Odporúča sa používať len keď dieťatko spí na chrbte…

môžete mať 06.03

Meetbaby Sada chráničov rohov a hrán BabyOno Bezpečnostné kryty elektrický zásuviek 6ks
Meetbaby Sada chráničov rohov a hrán

1. BEZPEČNOŠŤ: Sada chráničov rohov a hrán pre bábätká obsahuje viac ako 2 metre gumovej peny s vysokou hustotou absorbujúcej náraz.

môžete mať 06.03

BabyOno Univerzálne bezpečnostné zámky 2 ks BabyOno Bezpečnostné kryty elektrický zásuviek 6ks
BabyOno Univerzálne bezpečnostné zámky 2 ks

BEZPEČNOSTNÉ ZÁMKY – univerzálne 2ks Pre každého zodpovedného rodiča je bezpečnosť jeho dieťaťa najvyššou prioritou. Vysoko kvalitné zámky nábytku sú určené pre batoľatá, ktoré aktívne skúmajú svoje bezprostredné okolie. Ich inštalácia je mimoriadne jednoduchá.

môžete mať 06.03

BabyOno Bezpečnostné kryty elektrický zásuviek 6ks BabyOno Bezpečnostné kryty elektrický zásuviek 6ks
BabyOno Bezpečnostné kryty elektrický zásuviek 6ks

BEZPEČNOSTNÉ KRYTY ELEKTRICKÝCH ZÁSUVIEK – 6ks Malé deti sa učia a objavujú svet prostredníctvom dotyku. Bohužiaľ, nie všetky veci doma sú pre deti bezpečné. Elektrické zásuvky by mali byť absolútne mimo dosahu vášho dieťaťa.

môžete mať 06.03

BabyOno Mäkká lopta s hrkálkou pre bábätká - CONTRAST C MORE COLLECTION BabyOno Mäkká lopta s hrkálkou pre bábätká - CONTRAST C MORE COLLECTION
BabyOno Mäkká lopta s hrkálkou pre bábätká - CONTRAST C MORE COLLECTION

Lopta je vo svojej jednoduchosti skvelá hračka. Sprevádza takmer každé dieťa v rôznych etapách života, reaguje na nové a nové kognitívne potreby.

môžete mať 06.03

BabyOno Hygienické prebaľovacie podložky 40x60 cm 10 ks BabyOno Mäkká lopta s hrkálkou pre bábätká - CONTRAST C MORE COLLECTION
BabyOno Hygienické prebaľovacie podložky 40x60 cm 10 ks

Hygienické prebaľovacie podložky 40 × 60 cm – 10 ks Hygienické podložky sú ideálne na prebaľovanie bábätiek, ale aj pre ženy v šestonedelí na pokrytie postele. Extrémne savé podložky poskytujú pocit hygieny a pohodlia.

môžete mať 06.03

BabyOno Detská hrkálka RAINBOW FLOWER BabyOno Mäkká lopta s hrkálkou pre bábätká - CONTRAST C MORE COLLECTION
BabyOno Detská hrkálka RAINBOW FLOWER

Detská hrkálka RAINBOW FLOWER Radostný dúhový kvet s jemnými farbami je najlepším spoločníkom na hranie. Vďaka jemnému zvuku hrkálky sa bude bábätko cítiť bezpečne a v pohode.

môžete mať 06.03

BabyOno Sieťka proti hmyzu na kočiar BabyOno Antikolikový cumlík na fľaše so širokým hrdlom rýchly prietok +6m
BabyOno Sieťka proti hmyzu na kočiar

Sieťka proti hmyzu na kočiar Sieťka účinne chráni dieťatko pred hmyzom. Kompatibilná s väčšinou kočíkov na trhu. Rozmery 95 × 60 × 20 cm

môžete mať 06.03

BabyOno Antikolikový cumlík na fľaše so širokým hrdlom rýchly prietok +6m BabyOno Antikolikový cumlík na fľaše so širokým hrdlom rýchly prietok +6m
BabyOno Antikolikový cumlík na fľaše so širokým hrdlom rýchly prietok +6m

Antikolikový cumlík na fľaše so širokým hrdlom – rýchly prietok +6m Cumlík odporúčame používať na tekutiny: mlieko, voda, čaj a pod. Druh a prietok cumlíka do fľaše treba prispôsobiť veku a individuálnemu vývoju dieťaťa, ako aj hustote potravy.

môžete mať 06.03

BabyOno Bezpečnostné násady na ostré hrany nábytku 4ks Farba: Šedá BabyOno Antikolikový cumlík na fľaše so širokým hrdlom rýchly prietok +6m
BabyOno Bezpečnostné násady na ostré hrany nábytku 4ks Farba: Šedá

BEZPEČNOSTNÉ NÁSADY NA OSTRÉ HRANY NÁBYTKU Každý rodič vychovávajúci dieťa vie, koľko nebezpečenstiev číha na malé stvorenie na každom kroku. Aby sa batoľa mohlo plnohodnotne hrať alebo sa učiť chodiť v bezpečných podmienkach, stojí za to znížiť riziká na minimum.

môžete mať 06.03