Orion Panvica liatinová 25 cm
19,50 €

Novinka

Panvica z liatiny vám pomôže pri príprave chutných pokrmov z mäsa, zeleniny, zemiakov. Panvicu s hotovým pokrmom môžete umiestniť na akúkoľvek doštičku a rovno na nej jedlo servírovať. Ozvláštnite tak bežné stolovanie a podávanie pokrmov.

Lamart Grilovacia panvica 26 cm Rock LT1140-23%
22,72 € 17,40 €

Grilovacia panvica ROCK LT1140 s priemerom 26 cm je vyrobená z vysoko odolného hliníka. Panvica je opatrená vnútorným mramorovým povrchom bez použitia PFOA. Nevyparuje žiadne toxické látky pri prehriatí.

Tefal Excellence grilovacia panvica 26 cm E2314074-17%
52,90 € 43,60 €

Novinka

AKCIA: Získajte darček za nákup vybraných produktov TEFAL! (Po registrácii, platí do 30.4.2021 ) Víac tu!
rcek-velkanoc" target=„_blank“> Víac tu!Grilovacia panvica Tefal Excellence 26 cm E2314074 s povrchom obsahujúcim častice titánu je veľmi odolná na denné používanie v kuchyni a pripravíte s ňou akýkoľvek pokrm od grilovaného mäsa až po zeleninu. Indikátor teploty Thermo-Signal zmení farbu a vy tak spoznáte, že je panva optimálne nahriata pre najlepšie výsledky pri varení. Povrch panvice je 100 % bezpečný a nepriľnavý. Panvica Excellence je kompatibilná so všetkými druhmi sporákov, vrátane indukcie.
Tescoma Grilovacia panvica Premium 28x28cm (601252)
38,90 €

Grilovacia panvica PREMIUM 28×2 cm má profilované dno, ktoré je prispôsobené priamo na grilovanie. Panvica opatrená prvotriednym antiadhéznym povlakom Teflon Classic. Táto masívna panvica má špeciálne zabrúsené dno pre dokonalý kontakt s varnou plochou. Určená pre plynové, elektrické a sklokeramické sporáky.

Tescoma Panvica steaková PREMIUM 26x26 cm (601246)-26%
35,30 € 26 €

Akcia

Masívna, steaková, odlievaná panvica Premium 26×26 cm má profilované grilovacie dno pre prípravu steakov, rýb, špízov a ďalších pochúťok z grilu. Panvica je vybavená prvotriednym antiadhéznym povlakom Teflon Classic ™ proti pripaľovaniu a špeciálne zabrúseným dnom pre dokonalý kontakt s varnou plochou. Určená pre plynové, elektrické a sklokeramické sporáky. Vhodné umývanie v umývačke. 3 roky záruka.

Tescoma Grilovacia panvica Premium 24x24cm (601250)
29,90 €

Masívna grilovacia panvica PREMIUM 24×24 cm s profilovaným dnom prispôsobená priamo na grilovanie. Je vybavená prvotriednym antiadhéznym povlakom Teflon Classic. Má špeciálne zabrúsené dno pre dokonalý kontakt s varnou plochou. Určená pre plynové, elektrické a sklokeramické sporáky.

Banquet Panvica steaková s nepriľnavým povrchom ADVANTAGE, 28 × 28 × 5,5 cm-26%
34,60 € 25,30 €

Liata hliníková grilovacia panvica s rozmermi 28 × 28 × 5 cm od spoločnosti Banquet. Produkty zo série ADVANTAGE sú opatrené troma vrstvami nepriľnavého povrchu a vonkajším dvojvrstvovým nástrekom odolným proti teplu. Odnímateľná rukoväť so soft touch úpravou umožňuje použitie panvice do rúry a zároveň šetrí priestor v kuchyni.

Tescoma Panvica grilovacia SmartCLICK 26x26 cm
53,90 €

Panvica s rebrovaným povrchom o rozmere 26×26 cm je ideálna na prípravu luxusného mäska. Masívna kuchynská panvica s odnímateľnou rukoväťou, vynikajúca pre prípravu pokrmov na sporáku aj v rúre.

Tefal Simply Clean grilovací pánev 26 × 26 cm B5674053
30,90 € 28,70 €

Novinka

AKCIA: Získajte darček za nákup vybraných produktov TEFAL! (Po registrácii, platí do 30.4.2021 ) Víac tu!
rcek-velkanoc" target=„_blank“> Víac tu!

Grilovací pánev Tefal Simply Clean 26 × 26 cm B5674053 s nepřilnavým povrchem Titanium je skvělým pomocníkem pro chutnou přípravu masa, zeleniny, tofu a dalších potravin. Indikátor teploty Thermo-Signal změní barvu a vy tak poznáte, že je pánev optimálně nahřátá pro nejlepší výsledky při vaření. Povrch pánve je 100% bezpečný a nepřilnavý. Pánev Simply Clean je kompatibilní se všemi druhy sporáků kromě indukce.

shumee GRANITOVÁ GRILOVACIA PANEL 24 cm KINGHOFF KH-1510 ODDELITEĽNÁ RUKOJETA
27 €

Žulový nepriľnavý povlak je obohatený o žulové pokuty, vďaka čomu získava väčšiu tvrdosť. Je tvrdší ako teflón, ale zároveň si zachováva svoje výhody: nehorí, dobre distribuuje teplo. Spája výhody liatiny a teflónového riadu. panvica s odnímateľnou rukoväťou (pre ľahké skladovanie) Materiál: vys

shumee GRANITOVÁ GRILOVACIA panvica 28cm KINGHOFF KH-1511 ODDELATEĽNÁ RUKOJETA
30 €

Žulový nepriľnavý povlak je obohatený o žulové pokuty, vďaka čomu získava väčšiu tvrdosť. Je tvrdší ako teflón, ale zároveň si zachováva svoje výhody: nehorí, dobre distribuuje teplo. Spája výhody liatiny a teflónového riadu. panvica s odnímateľnou rukoväťou (pre ľahké skladovanie) Materiál: vys

CS Solingen Panvica grilovacia s pokrievkou EMDEN 28 cm-19%
33,95 € 27,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Grilovacia panvica s pokrievkou a mramorovým povrchom EMDEN značky CS Solingen s priemerom 28 cm využijete na všetkých typoch sporákov vr. indukcie. Oceníte ergonomickú zmäkčenú rukoväť, nepriľnavý povrch či žiaruvzdornú pokrievku.

Tescoma Grilovacia panvica Premium 34x24 cm (601254)-18%
39,70 € 32,20 €

Grilovacia panvica PREMIUM 34×24 cm má profilované dno, ktoré je prispôsobené priamo na grilovanie. Panvica opatrená prvotriednym antiadhéznym povlakom Teflon Classic. Táto masívna panvica má špeciálne zabrúsené dno pre dokonalý kontakt s varnou plochou. Určené pre plynové, elektrické a sklokeramické sporáky

Tescoma Panvica grilovacia PRESTO MINI 14 × 14 cm
11,20 €

Grilovacia panvica PRESTO MINI značky TESCOMA je perfektná pre prípravu malých pokrmov. Určite oceníte antiadhézny povlak a protišmykovú rukoväť, vďaka ktorej budete mať prípravu jedla pevne v rukách. Skvele si poradí na plynovom, elektrickom a sklokeramickom sporáku.

shumee KINGHOFF KH-3846 TEFLONOVÁ GRILOVACIA PANEL 28cm
24 €

Panvice sú vyrobené z tlakového liateho hliníka a pokryté špeciálnou teflónovou vrstvou ILAG CORFLON, ktorá zaručuje, že sa jedlo neprilepí na vnútornej strane riadu. To znamená, že na prípravu našich jedál môžeme použiť minimálne množstvo tuku, v súlade so zásadou, že menej tukov – viac chutí – me

Banquet Panvica steaková PREMIUM Dark Brown 28 cm
20 €

Panvica ideálna na steaky má rukoväť Softtouch. Panvica s nepriľnavým povrchom PREMIUM Dark Brown o priemere 28 cm je vhodná na všetky druhy ohrevu vrátane indukcie. Kameninový obojstranný vzhľad.

Beka Panvica grilovacia rebrovaná ENERGY 28x28 cm-16%
36 € 30 €

Grilovacia rebrovaná panvica od Beka je vyrobená z kvalitného liateho hliníka. Oceníte ju hlavne preto, že sa rovnomerne rozohrieva a vďaka tomu dokáže dlho udržať teplo. Grilovanie s ňou bude radosť aj kvôli nepriľnavému povrchu a zdravému vyprážaniu bez tuku a bez pripaľovania.

shumee TITÁNOVÁ GRILOVACIA PANEL BERLINGER HAUS 28 cm BH-6050 EMERALD
29 €

Hrnce, panvice a doplnky zo série EMERALD METALLIC LINE od spoločnosti BERLINGE RHAUS sú vyrobené z vysoko kvalitného kovaného hliníka pokrytého vo vnútri titánovým povlakom s veľmi vysokým koeficientom tvrdosti. Zelený vonkajší plášť s charakteristickým kovovým leskom. Tieto atraktívne a módne jed

shumee TEFLÓNOVÝ MAT na grilovanie Pečenie 5 ks.
10 €

TEFLÓNOVÝ ROHOŽ NA GRIL 5 KS TEFLÓNOVÝ NÁTER – tepelný odpor (-200 až + 260 ° C, krátkodobo do 300 ° C), ohňovzdorný. Veľkou výhodou teflónu je jeho nepriľnavý povlak, vďaka ktorému na ňom ľahko opečieme zeleninu, vajcia a mäso bez potreby použitia tuku. V IELOKROTNEGO USE – odolný materiál, z kt

Orion Panvica grilovacia GRANDE + lopárik bambus odním. ruk.
38,80 € 34,40 €

Akcia

Špeciálna grilovacia panvica od značky Orion je z jednej strany vrúbkovaná a z druhej hladká, teda je ideálna nielen pre prípravu steakov, špízov a zeleniny, ale tiež na prípravu volského okaminimálnou potrebou tuku. Bez rukoväte ju možno tiež použiť v rúre či umývať v umývačke riadu. Vyznačuje sa nepriľnavým povrchom. Dodávaný lopárik poslúži ako podložka pri servírovaní.

Tescoma Panvica grilovacia SmartCLICK 42 x 28 cm
60 € 55,20 €

Panvica s rebrovaným povrchom o rozmere 42×28 cm je ideálna na luxusnú prípravu mäsa. Masívna kuchynská panvica od značky Tescoma je vynikajúca na prípravu pokrmov na sporáku aj v rúre.

Beka Panvica grilovacia rebrovaná NOMAD 28 cm
32,40 € 29,80 €

Grilovacia panvica značky Beka je vyrobená z kvalitnej uhlíkovej ocele s rukoväťou z agátového dreva. Použiť ju môžete na všetkých typoch sporákov vrátane indukcie. Grilovanie s ňou bude naozaj radosť.

shumee GRANITOVÁ PANEL NA GRIL 28 cm BERLINGER HAUS RED METALLIC BH-1613
37 €

Grilovacia panvica BERLINGERHAUS s pokrievkou 28 × 28 cm zo série RED METALLIC Hrnce a príslušenstvo série BERLINGER HAUS METALLIC sú vyrobené z vysoko kvalitného kovaného hliníka pokrytého vo vnútri potiahnutým trojitým žulovým povlakom (mramor) s veľmi vysokým koeficientom tvrdosti. Vonkajší po

Mehrzer AL grilovacia panvica, 28 cm, STONE STRONG
53 € 50,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Výnimočne pevná a odolná hliníková grilovacia panvica STONE STRONG s rozmerom 28 × 28 cm od talianskeho výrobcu Mehrzer. Má vnútorný nepriľnavý povrch tvorený z 5 vrstiev PTFE a moderný kameninový vzhľad. Ergonomická rukoväť je potom v dekore dreva. Použiť môžete na všetkých typoch ohrevu vrátane indukcie. A umyť možno jednoducho v umývačke.

Michelino Lara grilovacia panvica 28 cm - zelená
22,70 € 20,20 €

Akcia

Grilovacia panvica pre zdravé varenie s robustným držadlom. Michelino Lara grilovacia panvica 28 cm – zelená disponuje zaoblenými hranami pre bezpečnú manipuláciu, vnútorným nepriľnavým povrchom Pfluon a vonkajším povrchom odolným proti teplu. Vhodné na všetky druhy sporákov a do umývačky riadu.

shumee DVOJSTRANNÁ GRILOVÁ DOSKA KINGHOFF KH-1262
31 €

  • Vyrobené z vysoko kvalitnej liatiny – Obojstranná liatinová grilovacia platňa – Liatinová konštrukcia zaisťuje vynikajúce rozloženie a zadržiavanie tepla – Dlhé a pohodlné rukoväte uľahčujú prenášanie – Nemusí byť vhodný pre niektoré sporáky so sklenenou doskou – Nie je vhodné do umývačky riadu –
shumee GRILOVACIA PANEL BERLINGER HAUS CARBON METALLIC LINE BH-1249
24 €

Kuchynský riad série BERLINGER HAUS METALLIC je vyrobený z vysoko kvalitného kovaného hliníka, ktorý je vo vnútri pokrytý vrstvou trojitej žuly (mramoru) s veľmi vysokým koeficientom tvrdosti. Vonkajší povlak je k dispozícii v niekoľkých farebných prevedeniach s charakteristickým kovovým leskom. Ti

shumee TEFLÓNOVÝ MAT na grilovanie Pečenie 3 ks.
8 €

TEFLÓNOVÝ ROHOŽ NA GRIL 3 KS TEFLÓNOVÝ NÁTER – tepelný odpor (-200 až + 260 ° C, krátkodobo do 300 ° C), ohňovzdorný. Veľkou výhodou teflónu je jeho nepriľnavý povlak, vďaka ktorému na ňom ľahko opečieme zeleninu, vajcia a mäso bez potreby použitia tuku. V IELOKROTNEGO USE – odolný materiál, z kt

shumee Tristar Multifunkčná elektrická grilovacia panvica PZ-2964 40 cm 1500 W
58 €
Doprava zadarmo

S týmto multifunkčným elektrickým grilom Tristar PZ-2964 môžete grilovať, piecť alebo smažiť prakticky čokoľvek, od zemiakov až po ryby. Panvica má priemer 40 cm a 5 nastavení. Je vybavená nastaviteľným termostatom na odnímateľnom kábli a odnímateľným priehľadným vrchnákom s odsávaním pary. Panvica

shumee ZÁSOBNÍK KINGHOFF KH-1420 GRILOVÁ DOSKA
35 €

Na grilovanom tanieri môžeme pripraviť mäso, zeleninu a ryby prakticky bez tuku. Varnú dosku je možné položiť na sporák alebo vložiť do rúry. – Vhodné pre všetky typy sporákov: plynové, elektrické, keramické, halogénové a indukčné a pre rúru. – Vybavený systémom Turbo Induction, vďaka ktorému sa

shumee GRANITOVÁ GRILOVACIA PANELKA 28 cm BERLINGER HAUS RED METALLIC LINE BH-1271
23 €

Hrnce a príslušenstvo série BERLINGER HAUS METALLIC sú vyrobené z vysoko kvalitného kovaného hliníka pokrytého vo vnútri potiahnutým trojitým žulovým povlakom (mramor) s veľmi vysokým koeficientom tvrdosti. Vonkajší povlak je k dispozícii v niekoľkých farebných prevedeniach s charakteristickým kovo

shumee GRANITOVÁ GRILOVACIA panvica 28 cm BERLINGER HAUS ČIERNE BURGUNDY BH-1623
29 €

Gril na grilovanie z rady Black Burgundy. Hrnce a príslušenstvo série BERLINGER HAUS METALLIC sú vyrobené z vysoko kvalitného kovaného hliníka pokrytého vo vnútri potiahnutým trojitým žulovým povlakom (mramor) s veľmi vysokým koeficientom tvrdosti. Vonkajší povlak je k dispozícii v niekoľkých fare

shumee GRANITOVÁ PANEL NA GRIL 28 cm BERLINGER HAUS AQUAMARINE BH-1873
29 €

Hrnce a príslušenstvo série BERLINGER HAUS METALLIC sú vyrobené z vysoko kvalitného kovaného hliníka pokrytého vo vnútri potiahnutým trojitým žulovým povlakom (mramor) s veľmi vysokým koeficientom tvrdosti. Vonkajší povlak je k dispozícii v niekoľkých farebných prevedeniach s charakteristickým kovo

shumee GRANITOVÁ PANVA KINGHOFF KH-1364
25 €

Dve samostatné polia na grilovanie mäsa alebo rýb a jedno na zeleninu. Vyrobené z masívneho tlakového liateho hliníka. Pokryté žulovým povlakom novej generácie. Na rozdiel od klasických ľahkých panvíc sa táto viac zahrieva a udržuje teplotu dlhšie. Má silikónovú neohrievaciu rukoväť. Nanesený žulo

shumee Tristar Multifunkčná elektrická grilovacia panvica PZ-2963 30 cm 1500 W
49 €
Doprava zadarmo

S týmto multifunkčným elektrickým grilom Tristar PZ-2963 môžete grilovať, piecť alebo smažiť prakticky čokoľvek, od zemiakov až po ryby. Panvica má priemer 30 cm a 5 nastavení. Je vybavená nastaviteľným termostatom na odnímateľnom kábli a odnímateľným priehľadným vrchnákom s odsávaním pary. Panvica

Berlingerhaus BH-1208 grilovacia panvica s mramorovým povrchom 28 cm Forest Line
29,95 € 25,90 €

Grilovacia panvica s priemerom 28 cm je vyrobená z kovaného hliníka s mramorovým povrchom s teflónovým vnútorným povrchom, ktorý je nepriľnavý, a tak je k vareniu treba len minimum tuku. Panvica je osadená TURBO indukčným dnom, je vhodná pre všetky typy ohrevu a možno ju umývať v umývačke riadu .

Michelino Nora grilovacia panvica 24 cm - petrolejová
22,60 €

Grilovacia panvica pre zdravé varenie a nízkotučné pečenie mäsa. Michelino Nora grilovacia panvica 24 cm – petrolejová je vyrobená z kvalitného kovaného hliníka s plastovou rukoväťou, ktorá je mäkká na dotyk. Vnútorný nepriľnavý povrch Pfluon a vonkajší povrch odolný proti teplu. Vhodné na všetky druhy sporákov a do umývačky riadu.

shumee Elektrický grilovaný hriankovač BERLINGER HAUS BH-9060
50 €

Elegantný a moderný elektrický gril od spoločnosti Berlinger Haus z línie Burgundsko Metallic. Bude dokonale ladiť s firemným riadom a kuchynskými doplnkami. Umožní vám to pripraviť steaky, klobásy, zeleninu alebo ryby bez pridania tuku. Môžeme z neho pripraviť toasty alebo horúce sendviče. Príkon:

shumee GRANITOVÁ GRANITOVÁ PANVA 28 cm BERLINGER HAUS BH-1846 ČIERNA STRIEBORNÁ
29 €

Hrnce a príslušenstvo série BERLINGER HAUS METALLIC sú vyrobené z vysoko kvalitného kovaného hliníka s vnútorným poťahom z trojitej žuly (mramor) s veľmi vysokým koeficientom tvrdosti. Vonkajší povlak je k dispozícii v niekoľkých farebných prevedeniach s charakteristickým kovovým leskom. Tieto atra

shumee GRANITOVÁ GRANITOVÁ PANVA 28 cm BERLINGER HAUS BH-1889 RUŽOVÝ ZLATÝ NOIR
29 €

Hrnce a príslušenstvo série BERLINGER HAUS METALLIC sú vyrobené z vysoko kvalitného kovaného hliníka s vnútorným poťahom z trojitej žuly (mramor) s veľmi vysokým koeficientom tvrdosti. Vonkajší povlak je k dispozícii v niekoľkých farebných prevedeniach s charakteristickým kovovým leskom. Tieto atra

shumee GRANITOVÁ GRILOVACIA panvica 28 cm BERLINGER HAUS ČIERNA RUŽA BH-1636
29 €

Hrnce a doplnky BLACK ROSE od spoločnosti BERLINGER HAUS sú vyrobené z vysoko kovaného hliníka pokrytého vo vnútri potiahnutým trojitým žulovým povlakom (mramor) s veľmi vysokým koeficientom tvrdosti. Čierny vonkajší plášť. Tieto atraktívne a módne jedlá sú štandardne vybavené SOFT TOUCH (silikónov

shumee GRANITOVÁ GRILOVACIA panvica 28cm BERLINGERHAUS BH-6130
40 €

Hrnce a príslušenstvo BERLINGER HAUS 'BLACK PROFESSIONAL LINE sú vyrobené z vysoko kvalitného kovaného liateho materiálu, vo vnútri pokrytého vrstvou trojitej žuly s veľmi vysokým koeficientom tvrdosti. Vonkajší plášť je čierny. Tieto atraktívne a módne pokrmy sú štandardne vybavené SOFT TOUCH (

shumee GRANITOVÁ PANEL KINGHOFF GRANITOVÁ KH-3945 24cm
21 €

Žulový nepriľnavý povlak je obohatený o žulové pokuty, vďaka čomu získava väčšiu tvrdosť. Je tvrdší ako teflón, ale zároveň si zachováva svoje výhody: nehorí, dobre distribuuje teplo. Kombinuje výhody liatiny a teflónového riadu. Má všetky výhody teflónu, je však odolnejšia proti poškodeniu, dokonc

shumee KINGHOFF GRANIT GRP KH-3946 28cm
25 €

Žulový nepriľnavý povlak je obohatený o žulové pokuty, vďaka čomu získava väčšiu tvrdosť. Je tvrdší ako teflón, ale zároveň si zachováva svoje výhody: nehorí, dobre distribuuje teplo. Kombinuje výhody liatiny a teflónového riadu. Má všetky výhody teflónu, je však odolnejšia proti poškodeniu, dokonc