Happy Socks unisex ponožky Sunny Side Up LowSock
7,95 € 6,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Hravé unisex ponožky od značky Happy Socks s motívom volských ôk. Prevedenie v nízkom členkovom strihu z prevažne bavlneného kvalitného materiálu. Vhodné ako darček aj pre každodenné nosenie.

Happy Socks unisex ponožky Beatles Legend Crossing Sock-31%
13,95 € 9,49 €

Akcia

Viacfarebné unisex ponožky od značky Happy Socks s motívom anglickej hudobnej skupiny Beatles. Prevedenie v klasickom vyššom strihu z prevažne bavlneného kvalitného materiálu. Vhodné ako darček aj pre každodenné nosenie.

Happy Socks unisex ponožky Skiers Sock-29%
9,95 € 6,99 €

Akcia

Viacfarebné unisex ponožky od značky Happy Socks s motívom lyžiarov. Prevedenie v klasickom vyššom strihu z prevažne bavlneného kvalitného materiálu. Vhodné ako darček aj pre každodenné nosenie.

EWERS ponožky Thermo-40%

EWERS ponožky Thermo

Hodnotenie: 4,5
6,40 € 3,80 €

Výpredaj

Thermo ponožky od značky Ewers udržia vaše nohy v teple aj počas najchladnejšieho počasia. Tieto thermo ponožky vďaka materiálovému zloženiu chránia nohy pred chladom, zároveň účinne odvádzajú pot tak, aby nohy zostali v suchu. Ponožky sú vyvedené v klasickom dizajne, vďaka ktorému sa hodia ako pre deti, tak pre dospelých.

Vans M Classic Super No Show
13,95 €

Výhodný set 3 párov pánskych ponožiek Vans M Classic Super No Show. Ponožky sú členkového strihu a majú zosilnenú oblasť členku. Sú vybavené kontrastným logom VANS. Nevyhnutný doplnok pre každého priaznivca tejto kultovej značky.