Bliz Flowchristmas delivery
116,91 € 81,50 €

Moderné lyžiarske okuliare výrazného dizajnu. Bliz Flow disponujú kvalitnými dvojitými sklami, ktoré sú upravené proti zahmlievaniu. Okuliare majú 100% ochranu proti škodlivému žiareniu UVA a UVB. Komfort je zaistený 3 vrstvami mäkkej peny, ktorá má po stranách dômyselné prelisy OTG pre nožičky dioptrických okuliarov.

Giro Balance Adult Mediumchristmas delivery
148,50 € 124,60 €

Splátky bez navýšenia

Lyžiarske okuliare Giro Balance vychádzajú z klasických rámových okuliarov, ale pridávajú najnovšie optické technológie, ako je zväčšené zorné pole vďaka technológii EXV a opticky korektné sférické sklá od firmy ZEISS. Dokonalé spojenie klasického vzhľadu a najmodernejších technológií.

Relax Lyžiarske okuliare Feelinchristmas delivery
50,25 € 45,90 €

Lyžiarske okuliare disponujú zorníkom, ktorý je ošetrený úpravou proti zahmlievaniu Antifog aj proti námraze. Súčasťou okuliarov je nastaviteľný remienok so silikónovými protišmykovými prvkami. Relax Lyžiarske okuliare Feelin poskytujú 100% ochranu pred UV žiarením.

Uvex G.GL 300 LGL darkred mat dl/lgl (3030)christmas delivery
60,22 € 49,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové lyžiarske okuliare. Uvex G.GL 300 LGL darkred mat dl/lgl (3030) vynikajú úplnú ochranou pred infračervenými lúčmi. Technológia Supravision potom zaisťuje vysokú odolnosť priezoru a v kombinácii s priamym vetraním minimalizuje zahmlenie. Okuliare disponujú kvalitným gumovým pásikom so silikónom pre pohodlné nosenie. Výhodou je možnosť použitia cez dioptrické okuliare.

Westige lyžiarske okuliare Airbrakechristmas delivery-27%
25,90 € 18,90 €

Akcia

Výnimočné lyžiarske okuliare Airbrake bez rámčeka a so zrkadlovým zorníkom zaistia perfektný výhľad aj do strán. Úprava antifog proti zahmlievaniu HT22.  UV 400 CE Priepustnosť zorníka S3 (8–18%) Použitie: polojasno, slnečno

Alpina Sports Scarabeo S DHchristmas delivery
42,20 € 33,20 €

Lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrstvou Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a zvyšuje viditeľnosť v hmle až o 20%. Sú opatrené protišmykovou páskou, ktorá udrží okuliare vždy na správnom mieste. Alpina Sports Scarabeo S DH majú špeciálny odvetrávací systém. Súčasťou balenia je látkový obal

Uvex Athletic LGL, white dl LGL-rose (2130)christmas delivery-37%
42,70 € 26,90 €

Akcia

Lyžiarske okuliare disponujú cylindrickým zorníkom, ktorý je odolný voči poškriabaniu. Spoľahlivo ochránia pred UVA, UVB a UVC lúčmi. Je možné mať pod nimi dioptrické okuliare vďaka systému OTG. Uvex Athletic LGL, white dl LGL-rose (2130) majú v balení ochranný textilný obal.

Uvex G.GL 3000 LGLchristmas delivery-38%
61,20 € 37,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare disponujú dvojitým zorníkom, ktorý je opatrený prieduchmi a úpravou Antifog, ktorá bráni zahmlievaniu. Spoľahlivo ochránia pred UVA, UVB a UVC lúčmi. Vnútorná strana remienka je opatrená silikónovým prúžkom pre lepšiu priľnavosť. Uvex G.GL 3000 LGL majú v balení ochranný textilný obal.

Salomon XT One Neon Yellow/Solar Bluechristmas delivery-23%
137,60 € 104,90 €

Akcia

Lyžiarske okuliare disponujú 100% ochranou pred UVA a UVB žiarením. Sférické sklá s Max Vision zaisťujú zväčšený uhol pohľadu. Salomon XT One Neon Yellow/Solar Blue sú vybavené penou, ktorá účinne odvádza vlhkosť z tváre. Sú vybavené širokým silikónovým pásikom.

Atomic Countchristmas delivery

Atomic Count

Hodnotenie: 5
99,30 € 76 €

Lyžiarske okuliare disponujú 100% ochranou pred UVA a UVB žiarením. Majú sférické skla so širokým zorným poľom a úpravou Antifog proti zahmlievaniu. Kompatibilné s dioptrickými okuliarmi vďaka technológii OTG. Salomon Count sú vybavené silikónovým pásikom, ktorý ich udrží presne na mieste.

Uvex Athletic LGLchristmas delivery

Uvex Athletic LGL

Hodnotenie: 4
42,10 €

Lyžiarske okuliare disponujú cylindrickým zorníkom, ktorý je odolný voči poškriabaniu. Spoľahlivo ochránia pred UVA, UVB a UVC lúčmi. Je možné mať pod nimi dioptrické okuliare vďaka systému OTG. Uvex Athletic LGL majú v balení ochranný textilný obal.

Uvex Downhill 2000 Vchristmas delivery

Uvex Downhill 2000 V

Hodnotenie: 5
160,70 €

Splátky bez navýšenia

Lyžiarske okuliare disponujú zrkadlovým zorníkom, ktorý je odolný voči poškriabaniu a mení svoje zatmavenie. Spoľahlivo ochránia pred UVA, UVB a UVC lúčmi. Vnútorná strana remienka je opatrená silikónovým prúžkom pre lepšiu priľnavosť. Uvex Downhill 2000 V majú v balení ochranný textilný obal.

Alpina Sports Big Horn HM black mattchristmas delivery
115,40 € 100,30 €

Splátky bez navýšenia

Lyžiarske okuliare so systémom Multi Mirror, ktorý svojím zrkadlovým efektom poskytuje ešte lepšiu ochranu pred slnečným žiarením. Alpina Sports Big Horn HM sú vybavené minimalistickým rámčekom, vďaka ktorému ponúka nielen maximálnu šírku zorného poľa, ale aj skvele vyzerajú. Jasný panoramatický pohľad je navyše podporený vďaka sférickým šošovkám okuliarov.

Alpina Sports Granby HMchristmas delivery

Alpina Sports Granby HM

Hodnotenie: 5
114,90 € 95,80 €

Lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrstvou Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a zvyšuje viditeľnosť v hmle až o 20%. Sú opatrené protišmykovou páskou, ktorá udrží okuliare vždy na správnom mieste. Alpina Sport Granby HM majú zrkadlové sklá. Súčasťou balenia je látkové puzdro.

Alpina Sports Pheos QMM Black Mattchristmas delivery
175,29 € 149,40 €

Splátky bez navýšenia

Lyžiarske okuliare s technológiou MultiMirror, ktorá vďaka zrkadlovému efektu poskytuje lepšiu ochranu pred slnečným žiarením. Alpina Pheos qmm Black Matt dokážu vďaka svojim polarizačným šošovkám filtrovať odlesky svetla, vody a snehu a zaistiť tak vždy jasný výhľad s vysokým kontrastom. Úzky rámik okuliarov nielen skvele vyzerá, ale tiež napomáha k získaniu širokého zorného poľa.

Alpina Sports Scarabeo HMchristmas delivery
103,40 € 75,50 €

Lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrtsvou **Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a zvyšuje **viditeľnosť v hmle až o 20%. Sú vybavené protišmykovou páskou, ktorá udrží okuliare vždy na správnom mieste. Alpina Sport Scarabeo M majú zrkadlové sklá. Súčasťou balenia je látkový obal.

Alpina Sports Scarabeo Mchristmas delivery
84,30 € 73,50 €

Lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrstvou Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a zvyšuje viditeľnosť v hmle až o 20 %. Sú opatrené protišmykovou páskou, ktorá udrží okuliare vždy na správnom mieste. Alpina Sport Scarabeo M majú zrkadlové sklá. Súčasťou balenia je látkový obal.

Atomic Count Jrchristmas delivery
29,90 €

Detské lyžiarske okuliare disponujú 100% ochranou pred UVA a UVB žiarením. Majú cylindrické skla so širokým zorným poľom a úpravou Antifog proti zahmlievaniu. Kompatibilné s dioptrickými okuliarmi vďaka technológii OTG. Salomon Count Jr sú vybavené silikónovým pásikom, ktorý ich udrží presne na mieste.

Atomic Count Stereochristmas delivery

Atomic Count Stereo

Hodnotenie: 5
115,03 € 89,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysoko kvalitné lyžiarske okuliare ideálne pre milovníkov All-mountain lyžovania. Atomic Count Stereo disponujú dvojitým sférickým sklom so zrkadlovou úpravou. Veľkou výhodou sú prelisy OTG, ktoré umožňujú komfortné využitie aj pri nosení dioptrických okuliarov.

Uvex Downhill 2000 CVchristmas delivery
118,60 €

Splátky bez navýšenia

Lyžiarske okuliare disponujú zrkadlovým zorníkom, ktorý je odolný voči poškriabaniu. Spoľahlivo ochránia pred UVA, UVB a UVC lúčmi. Vnútorná strana remienka je opatrená silikónovým prúžkom pre lepšiu priľnavosť. Uvex Downhill 2000 CV majú v balení ochranný textilný obal.

Oakley OF2.0 PRO XL MatteWht w/Persimmon&DkGrychristmas delivery-38%
73,10 € 44,90 €

Akcia

Lyžiarske okuliare disponujú technológiou Prizm, ktorá zaisťuje maximálny kontrast a výbornú viditeľnosť. Súčasťou je úprava proti zahmlievaniu Antifog. Skvelú cirkuláciu vzduchu má na starosť dvojité odvetrávanie. Oakley OF2.0 PRO XL MatteWht w/Persimmon&DkGry majú v balení ochranné vrecúško, ktorým možno čistiť zorník.

Relax Sonic HTG66B Matná Mätováchristmas delivery-51%
30,91 € 14,90 €

Akcia

Lyžiarske okuliare, ktoré sú svojím štíhlym tvarom prispôsobené k prevažne menším tvárom. Relax Sonic HTG66B Matná Mätová umožňujú vďaka systému ventilácie AIR FOG optimálne prúdenie vzduchu a zaručujú pohodlie pokojne počas celodenného lyžovania okrem iného aj vďaka viacvrstvovej pene POLARFOAM.

Bliz Nova Shiny White Brown w Red Multi Cat.3 - 39129-04christmas delivery
100,50 € 76,40 €

Lyžiarske okuliare disponujú otvormi, ktoré zaisťujú kompatibilitu s dioptrickými okuliarmi. Sú opatrené dvojitým sklom s úpravou proti zahmlievaniu, ktoré navyše ochráni pred UVA a UVB lúčmi. Bliz Nova Shiny White Brown w Red Multi Cat.3 – 39129–04 majú dvojitý pás so silikónom pre isté uchytenie na helme.

Oakley Fall Line XL Matte White w/Prizm RoseGBLchristmas delivery
168,50 €

Splátky bez navýšenia

Lyžiarske okuliare disponujú technológiou Ridgelock, ktorá umožňuje rýchlu výmenu skiel. Prizm inovácia zaisťuje maximálnu kontrast a výbornú viditeľnosť. Sú opatrené cylindrickou zrkadlovou šošovkou. Oakley Fall Line XL Matte White w/Prizm RoseGBL sú kompatibilné aj s dioptrickými okuliarmi.

Oakley Fall Line XM Matte Black w/Prizm Rosechristmas delivery
168,50 € 116,90 €

Splátky bez navýšenia

Lyžiarske okuliare disponujú technológiou Ridgelock, ktorá umožňuje rýchlu výmenu skiel. Prizm inovácia zaisťuje maximálnu kontrast a výbornú viditeľnosť. Sú opatrené cylindrickou šošovkou. Oakley Fall Line XM Matte Black w/Prizm Rose sú kompatibilné aj s dioptrickými okuliarmi.

Oakley Line Miner VampirellaGrey w/PrzmHiPnkGBLchristmas delivery
168,50 € 100 €

Splátky bez navýšenia

Lyžiarske okuliare disponujú technológiou Prizm, ktorá zaisťuje maximálny kontrast a výbornú viditeľnosť. Súčasťou je úprava proti zahmlievaniu Antifog. Sú vybavené cylindrickou šošovkou z najčistejšieho polykarbonátu Plutonite. Oakley Line Miner VampirellaGrey w/PrzmHiPnkGBL majú v balení ochranný vrecúško.

Oakley Line Miner XL biele matné, červený zorníkchristmas delivery
174,70 € 100 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare disponujú technológiou Prizm Inferno, ktorá zaisťuje maximálny kontrast a výbornú viditeľnosť. Súčasťou je úprava proti zahmlievaniu Antifog. Sú vybavené cylindrickou šošovkou z najčistejšieho polykarbonátu Plutonite. Oakley LineMiner Matte White w/Prizm Torch majú v balení ochranné vrecúško.

Oakley all Line XL NeonOrgBlk w/PrizmPersimmonGBLchristmas delivery
168,50 € 134,10 €

Splátky bez navýšenia

Lyžiarske okuliare disponujú technológiou Ridgelock, ktorá umožňuje rýchlu výmenu skiel. Prizm inovácia zaisťuje maximálnu kontrast a výbornú viditeľnosť. Sú opatrené cylindrickou šošovkou. Oakley all Line XL NeonOrgBlk w/PrizmPersimmonGBL sú kompatibilné aj s dioptrickými okuliarmi.

Oakley LineMiner Matte Black w/Prizm Rosechristmas delivery
126,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare disponujú technológiou Prizm Inferno, ktorá zaisťuje maximálny kontrast a výbornú viditeľnosť. Súčasťou je úprava proti zahmlievaniu Antifog. Sú vybavené cylindrickou šošovkou z najčistejšieho polykarbonátu Plutonite. Oakley LineMiner Matte Black w/Prizm Rose majú v balení ochranné vrecúško.

Oakley O Frame 2.0 XM Prizmatic Coral w/Persimmon&Dark Greychristmas delivery
69 € 57,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare v ikonickom Oakley dizajnu, ktoré sú vyrobené s ohľadom na čo najväčší komfort a optický výkon. Oakley O Frame 2.0 XM Prizmatic Coral w/Persimmon & Dark Grey disponujú širokými šošovkami, vďaka ktorým vám umožnia viac než uspokojivý výhľad do strán, a ktoré sú vybavené technológiou anti-fog coating, ktorá zabraňuje ich vnútornému zahmleniu.

Oakley OF2.0 PRO XL BlkogrphyVmprla w/Prs&DkGrychristmas delivery
73,10 € 58,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare disponujú technológiou Prizm, ktorá zaisťuje maximálny kontrast a výbornú viditeľnosť. Súčasťou je úprava proti zahmlievaniu Antifog. Skvelú cirkuláciu vzduchu má na starosť dvojité odvetrávanie. Oakley OF2.0 PRO XL BlkogrphyVmprla w/Prs&DkGry majú v balení ochranný vrecúško, ktorým možno čistiť zorník.

Relax Lyžiarske okuliare Jet Sierra HTG61Achristmas delivery
57,50 € 40,70 €

Lyžiarske okuliare disponujú zorníkom, ktorý je ošetrený úpravou proti zahmlievaniu Antifog. Sú vyrobené z veľmi odolného polykarbonátového materiálu. Súčasťou je nastaviteľný protišmykový pásik. Relax Lyžiarske okuliare Jet Sierra HTG61A poskytujú 100% ochranu pred UV žiarením.

Oakley Canopy w/ Prizm Rosechristmas delivery
149 € 112,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare s technológiou šošoviek Prizm, ktoré dramaticky zlepšujú kontrast a viditeľnosť na snehu, vďaka čomu vám umožní jazdiť s väčšou istotou, a zároveň si poradí s širším spektrom svetelných podmienok. Oakley Canopy w/Prizm Rose disponujú širokým zorným poľom a sú vhodné tiež pre dioptrické okuliare.

Giro Cruzchristmas delivery

Giro Cruz

Hodnotenie: 5
50,76 € 34,60 €

Lyžiarske okuliare disponujú Antifog úpravou, vďaka ktorej sa nebudú sklá toľko zahmlievať. Pre pohodlnosť pri nosení sú vybavené dvojitým polstrovaním s microfleecom. Giro Cruz sú kompatibilné s dioptrickými okuliarmi a všetkými prilbami tejto značky.

Giro Index Adult Mediumchristmas delivery
101,57 € 94,90 €

Lyžiarske okuliare disponujú Antifog úpravou, vďaka ktorej sa nebudú sklá toľko zahmlievať. Pre pohodlnosť pri nosení sú vybavené dvojvrstvovým penovým polstrovaním s microfleecom. Giro Index sú kompatibilné s dioptrickými okuliarmi a všetkými prilbami tejto značky.

Bollé Nevadachristmas delivery
101,90 €

Splátky bez navýšenia

Moderné lyžiarske okuliare. Bollé Nevada disponujú dvojitým odvetrávaným sklom, ktoré výborne izoluje a zároveň poskytuje vysokú optickú kvalitu. Technológia Wide Field of View zabezpečuje, že na zjazdovke nikdy nestratíte prehľad o tom, čo sa okolo vás deje. Okuliare sú špeciálne navrhnuté tak, aby minimalizovali zahmlievanie.

Giro Roamchristmas delivery

Giro Roam

Hodnotenie: 4,8
70,30 € 64,40 €

Lyžiarske okuliare klasického dizajnu Giro Roam sa môžu pochváliť technológiami špičkových modelov, ako Expansion View Technology zaisťujúce široké zorné pole. Bonusom je druhé sklo, ktoré je vhodné do zhoršených viditeľnostných podmienok.

Alpina Sports Challenge 2.0christmas delivery-45%
104,54 € 56,90 €

Akcia

Lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrtsvou **Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a **zvyšuje viditeľnosť v hmle až o 20%. Protišmyková páska zaistí, že okuliare zostanú vždy na svojom mieste. Alpina Sport Challenge 2.0 sú dodávané s látkovým obalom.

Alpina Sports Estetica MMchristmas delivery
115,08 € 109,90 €

Splátky bez navýšenia

Esteticky ojedinelé lyžiarske okuliare Alpina Estetica MM so systémom Multi Mirror. Vďaka minimalistickému prevedeniu rámčeku výborne vyzerajú a ponúkajú optimálne zorné pole.

Giro Boreal Futura AR40christmas delivery

Giro Boreal Futura AR40

Hodnotenie: 5
38,57 € 30,50 €

Lyžiarske okuliare disponujú Antifog úpravou, vďaka ktorej sa nebudú sklá toľko zahmlievať. Pre pohodlnosť pri nosení sú vybavené dvojvrstvovým penovým polstrovaním s microfleecom. Giro Boreal sú kompatibilné s dioptrickými okuliarmi a všetkými prilbami tejto značky.

Alpina Sports Challenge 2.0 DHchristmas delivery
65,67 € 48,40 €

Lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrtsvou **Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a **zvyšuje viditeľnosť v hmle až o 20%. Sú opatrené protišmykovou páskou, ktorá udrží okuliare vždy na správnom mieste. Alpina Sport Challenge 2.0 DH sú dodávané s látkovým obalom.

Bliz Novachristmas delivery-53%
97,42 € 44,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitné lyžiarske okuliare. Bliz Nova disponujú dvojitými zrkadlovými sklami, ktoré majú úpravu minimalizujúce zahmlenie. Komfort pre každú tvár zaisťujú tri vrstvy peny s OTG výrezmi pre nožičky dioptrických okuliarov. Bezpečné upevnenie okuliarov zaisťuje 40 mm pásik s flexibilným uchytením.

Bliz Carver SRchristmas delivery
66,05 € 36,60 €

Sférické lyžiarske okuliare so širokým zorným poľom majú skryté otvory na stranách rámika a umožňujú použitie s dioptrickými okuliarmi. Disponujú dvojitými odvetrávanými sklami, ktoré potláčajú zahmlievaniu. Bliz Carver SR sa vďaka dvojitému remienku presne prispôsobia tvaru helmy.

Giro Semichristmas delivery

Giro Semi

Hodnotenie: 5
89,84 € 50,90 €

Lyžiarske okuliare disponujú Antifog úpravou, vďaka ktorej sa nebudú sklá toľko zahmlievať. Pre pohodlnosť pri nosení sú vybavené trojvrstvovým penovým polstrovaním s microfleecom. Giro Semi sú kompatibilné s dioptrickými okuliarmi a všetkými prilbami tejto značky.

Alpina Sports Big Horn QVM black mattchristmas delivery
193,43 € 169,90 €

Splátky bez navýšenia

Lyžiarske okuliare so systémami Quattroflex a Varioflex pre maximálnu ochranu a pohodlie vašich očí pri lyžovaní. Alpina Sports Big Horn QVM black matt ponúka vďaka minialistickému rámčeku nielen optimálnu šírku zorného poľa, ale aj moderný vzhľad. Vďaka protišmykovej úprave vnútornej strany pásky okuliare tiež spoľahlivo držia na lyžiarskej helme.

Alpina Sports Scarabeo MMchristmas delivery
115,82 € 78,30 €

Štýlové lyžiarske okuliare Alpina Scarabeo MM sú založené na jednoduchom tvaru a zrkadlových sklách s technológiou Multi Mirror. Špeciálny vetrací systém pre minimalizáciu zahmlenia skiel.

Atomic Revel Schristmas delivery
96 € 92,30 €

Atomic Revel S sú nové lyžiarske okuliare s výmennými zorníkmi a jednoduchým dizajnom skvele doplnia vašu lyžiarsku výbavu. Vhodné na stredne veľkú tvár.

Uvex lyžiarske okuliare Snowstrike, black mat/psycho (2224)christmas delivery-56%
87,90 € 37,90 €

Akcia

Lyžiarske okuliare disponujú dvojitými sférickými sklami, ktoré sú opatrené protizahmlievacou úpravou. Zorník zvýrazňuje nerovnosti na zjazdovke. Uvex lyžiarske okuliare Jakk Take Off Pola, black mat/litemirror red (2026) zaručujú 100% ochranu proti UVA, UVB aj UVC žiareniu.