10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Obsession Kusový koberec My Babylon of Obsession 303 navy 80x150

Obsession Kusový koberec My Babylon of Obsession 303 navy 80x150

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Kusový koberec s nádherným orientálnym motívom. Uprostred je niekoľko kruhov, okolo nich je tmavo modrý ovál posiaty drobnými prírodnými motívmi, a ten obklopujú obdĺžniky. Tento vydarený kúsok sa jednoznačne stane dominantou každej domácnosti. Najlepšie sa hodí do obývacej izby alebo spálne.

Dĺžka

Šírka

292,67 €
Tovar od: Můjkoberec
292,67 €
Doprava zadarmo
Posledné 3 kusy

6.8.2024 na výdajnom mieste
6.8.2024 - 9.8.2024 na vašej adrese

Popis

Kolekcia MY BABYLON OF OBSESSION od výrobcu Obsession prináša koberce s klasickými orientálnymi motívmi. Sú strojovo vyrábané v Turecku a majú krátky veľmi hustý vlas, vďaka ktorému sú mäkké a komfortné na došľap. Jedná sa o kvalitné kúsky, ktoré vyzerajú ako ručne vyrábané, a na kratších stranách majú ozdobné strapce. Medzi ich prednosti patrí kompatibilita s podlahovým kúrením a jednoduchá údržba. Stačí pravidelné vysávanie, avšak bez použitia kefového nástavca, aby nedošlo k poškodeniu vlasu. Škvrny je možné očistiť navlhčenou handričkou.

Obsession koberce

Spoznajte koberce Obsession

Mladý nemecký výrobca kusových kobercov a doplnkov bol založený len v roku 2012. Za tak krátky čas si však vybudovala silnú pozíciu na trhu, najmä vďaka originálnym a farebným moderným kolekciám a používaniu najkvalitnejších materiálov. Tím mladých dizajnérov vytvára návrhy, ktoré nikde inde nenájdete, a nevyhýba sa ani použitiu materiálov, ktoré sú vo svete kobercov neznáme, ako napríklad koža alebo imitácia kožušiny. Časť výroby sa uskutočňuje v Nemecku a časť v Turecku alebo Indii. Medzi kobercami Obsession nájdete aj tzv. hand-loom koberce, t. j. ručne tkané.

stáhnout pdf katalog Katalog Obsession v PDF (všetko bude dodané v priebehu 4 týždňov)

Webové stránky výrobce Obsession

Ponuka Obsession