10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Obsession Kusový koberec Inca 359 cream 120x170

Obsession Kusový koberec Inca 359 cream 120x170

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Krémový koberec s orientálnym motívom sa vďaka svojej neutrálnej farbe hodí do každej domácnosti. Je vyrobený zo 100% soft polypropylénu, takže je veľmi príjemný na dotyk a odolný zároveň. Krátky vlas zaisťuje ľahkú údržbu a ďalšou výhodou je kompatibilita s podlahovým kúrením.

Dĺžka

Šírka

98,90 €
Tovar od: Můjkoberec
98,90 €
Doprava zadarmo

6.8.2024 na výdajnom mieste
6.8.2024 - 9.8.2024 na vašej adrese

Popis

Koberce z radu Inca sú vyrábané vo veľmi modernom vzhľade, ktorý je sprevádzaný myšlienkou na staršie doby. Má príjemný hodvábny povrch, ktorý si každý rýchlo zamiluje. Vlas je vyrobený zo 100% polypropylénového vlákna.

Obsession koberce

Spoznajte koberce Obsession

Mladý nemecký výrobca kusových kobercov a doplnkov bol založený len v roku 2012. Za tak krátky čas si však vybudovala silnú pozíciu na trhu, najmä vďaka originálnym a farebným moderným kolekciám a používaniu najkvalitnejších materiálov. Tím mladých dizajnérov vytvára návrhy, ktoré nikde inde nenájdete, a nevyhýba sa ani použitiu materiálov, ktoré sú vo svete kobercov neznáme, ako napríklad koža alebo imitácia kožušiny. Časť výroby sa uskutočňuje v Nemecku a časť v Turecku alebo Indii. Medzi kobercami Obsession nájdete aj tzv. hand-loom koberce, t. j. ručne tkané.

stáhnout pdf katalog Katalog Obsession v PDF (všetko bude dodané v priebehu 4 týždňov)

Webové stránky výrobce Obsession

Ponuka Obsession