CURVER Odpadkový kôš Curver Decobin 20l pedál
48,90 €
+ doprava zadarmo

Plastový odpadkový kôš Deco Bin 20l je vďaka použitým materiálom vhodný do priestorov so zvýšenou vlhkosťou. Otváranie je riešené pomocou nožného pedálu.

Rotho Odpadkový kôš Twist 50 l, silver-51%
31,83 € 15,40 €

Akcia

Metalický kôš na odpadky má objem 50 l a odklápacie veko. Klasické a neutrálne prevedenie zapadne do každého interiéru a uplatnenie nájde aj vo vašej domácnosti.

Meliconi Koš na odpadky 14 l biela
19,35 € 13,92 €

Pedálový odpadkový kôšobjemom 14 l v bielej farbe. Taliansky dizajn Meliconi zaručuje štýlový vzhľad, praktickosť aj kvalitný materiál.

HIMAXX Premium 30L - Odpadkový kôš-47%
87,99 € 46 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Elegantný nerezový odpadkový kôš Premium s objemom 30 litrov s bezdotykovým ovládaním predstavujúci absolútne hygienické riešenie pre váš domov. Stačí sa priblížiť k oblasti jeho veka a kôš sa vďaka senzorom automaticky otvorí pre ľahké vhodenie odpadkov.

Heidrun Sada odpadkových košov 3x 50 l-47%
36,95 € 19,30 €

Akcia

Stohovateľné koše v sade sú farebne rozlíšené, takže sa skvele hodia ** k triedeniu plastov, papiera a skla. Koše sú vyrobené z pevného plastu a každý má objem **50 litrov, takže sa hodí predovšetkým k domu.

Helpmation Bezdotykový kôš OVAL (40 litrov),GYT 40-1
96 € 86 €
+ doprava zadarmo

Bezdotykový odpadkový kôš od značky Helpmation rady OVAL má infračervený senzor, ktorý ponúka hygienickú prácu s odpadom. Koše Helpmation sa vyznačujú kvalitným spracovaním, úspornou prevádzkou a tichým systémom otvárania a zatvárania veka. Objem koša je 40 l.

Rotho Odpadkový kôš Paso 40 l-26%
36,93 € 27 €

Akcia

Šikovný odpadkový kôš s objemom 40 litrov užijete predovšetkým v kuchyni, kde si obľúbite možnosť otvoriť kôš pedálom zo všetkých troch strán. Pre odpadkové vrece má kôš držiak, ktorý zabezpečí, že bude držať na svojom mieste.

Helpmation Bezdotykový kôš 50 l (DZT50-9)
147 € 99 €
+ doprava zadarmo

Ste zástancom najmodernejšej technológie? V tom prípade vám ponúkame skvelý bezdotykový kôš Helpmation s infračerveným senzorom, ktorý umožňuje veľmi jednoduchý spôsob, ako nakladať s odpadom. Koša sa nemusíte ani dotknúť a tým pádom zaručuje celkovú hygienu.

HIMAXX Premium 42l - Odpadkový kôš-46%
99,99 € 53,70 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Bezdotykový odpadkový kôš Premium s objemom 42 litrov z ušľachtilej nerezovej ocele predstavujúci absolútne hygienické riešenie pre váš domov. Stačí sa priblížiť k oblasti jeho veka a kôš sa vďaka senzorom automaticky otvorí pre ľahké vhodenie odpadkov.

Heidrun Odpadkový kôš 60 l, čierny-48%
16,76 € 8,60 €

Akcia

Veľký odpadkový kôš s objemom 60 litrov a farebným pruhom je vhodný na triedenie odpadu, svoje využitie však nájde v akejkoľvek domácnosti. Má dvojstupňové otváranie veka, kedy možno použiť malé otvorenie pre drobný odpad a väčšie, aby veko zostalo čisté. Je vyrobený z pevného plastu a vďaka svojmu objemu pojme veľké množstvo neporiadku.

Helpmation Bezdotykový kôš 30 l (GYT 30-1)
99 € 76 €
+ doprava zadarmo

Kôš Helpmation s bezdotykovým senzorom ponúka najmodernejšiu technológiu, ktorá Vám pomôže znížiť výskyt baktérií vo Vašej domácnosti alebo kancelárii. Celý proces vysypania odpadkov tak bude úplne hygienický. Nerezovo – čierne prevedenie sa bude hodiť kamkoľvek.

Rotho Kompostový kyblík s karbonovým filtrom 8 l
9,35 € 7,47 €

Zelený kýblik pre biologický odpad má kapacitu 8 l a je opatrený karbónovým filtrom s aktívnym uhlím, ktorý eliminuje zápach. Vďaka ergonomickému držadlu sa ľahko prenáša.

Heidrun Odpadkový kôš Althea 60 l-58%
20,30 € 8,50 €

Akcia

Veľký kôš s objemom 60 litrov značky Heidrun bude dobrým parťákom v kuchyni pri varení vďaka jeho výklopnému veku. Pri výmene odpadkového vreca jednoducho vyberiete celú hornú časť a nové vrece ľahko upevníte.

CURVER Odpadkový kôš Essentials 40 l
15,51 € 13,50 €

Väčší kôš Curver z radu Essentials so svojim jednoduchým tvarom a univerzálnym šedým prevedením sa bude hodiť ako do kuchyne, izby i kancelárie. Vďaka otváraniu nožným pedálom je jeho použitie hygienické.

Helpmation Bezdotykový kôš OVAL 12 l (GYT 12-1)
69 € 59 €
+ doprava zadarmo

Bezdotykový odpadkový kôš Helpmation radu OVAL so zabudovaným infračerveným senzorom, ktorý ponúka hygienické nakladanie s odpadom. Tento kôš je prevádzkovaný na batérie (2×1, 5 V) a je vyrobený z matnej nerez ocele s plastovými prvkami.

TORO Odpadkový kôš (270273)
129 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Odpadkový kôš na triedený odpad s dvomi vyberateľnými nádobami po 30 l a rozmeroch 30 × 29 × 64,8 cm. Každá nádoba je vybavená samostatným madlom a možno do nej vkladať sáčky na smeti. Tento pomocník vám pomôže efektívne triediť domový odpad. Vonkajší plášť je z brúseného nerezu a veko z tvrdeného čierneho plastu.

Heidrun Odpadkový kôš 35 l, čierny
11,16 € 7,43 €

Čierny odpadkový kôš s farebným pruhom možno použiť na triedenie odpadu, svoje využitie však nájde v akejkoľvek domácnosti. Má dvojstupňové otváranie veka, kedy možno použiť malé otvorenie pre drobný odpad a väčšie, aby veko zostalo čisté. Je vyrobený z pevného plastu a vďaka svojim menších rozmerom sa zmestí aj tam, kde je potrebné šetriť každý centimeter.

Orion Odpadkový koš Duo 2 x 20 l
62,54 €
+ doprava zadarmo

Dvojitý odpadkový koš s pedálovým otvíráním a uchem pro snadné přenášení. Koš DUO od značky Orion je ideální pro třídění odpadu. Koš je vyrobený z kvalitního nerezu.

Heidrun Odpadkový kôš 18 l, čierny-41%
8,55 € 5 €

Akcia

Čierny odpadkový kôš s farebným pruhom možno použiť na triedenie odpadu, svoje využitie však nájde v akejkoľvek domácnosti. Má dvojstupňové otváranie veka, kedy možno použiť malé otvorenie pre drobný odpad a väčšie, aby veko zostalo čisté. Je vyrobený z pevného plastu a vďaka svojim menších rozmerom sa zmestí aj tam, kde je potrebné šetriť každý centimeter.

Simplehuman Vstavaný kôš 20 + 15 l-25%
99,53 € 73,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Vstavaný kôš na triedenie odpadov je ideálnym riešením do kuchyne, ako mať kôš pri ruke, ale napriek tomu elegantne skrytý. Konštrukcia je vyrobená z ocele a nádoby z pevného plastu, ktorých odolnosť potvrdzuje aj predĺžená záruka 5 rokov.

Simplehuman Pedálový kôš na triedený odpad 24 + 34 l
188,34 € 175 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Precízne vyrobený pedálový kôš je vo vnútri delený na dve časti s vyberateľnými nádobami na jednoduché triedenie odpadu. Kôš obsahuje vrecko na náhradné vrecká pre ich rýchlu výmenu, ticho sa otvára a je vyrobený z prvotriednych materiálov.

CURVER Odpadkový kôš Essentials 20 l
9,58 € 8,50 €

Funkčný odpadkový kôš, ktorý pomáha udržiavať v čistote akúkoľvek miestnosť. Dokonale sa osvedčí v kuchyni, kúpeľni aj kancelárii, otvára sa nožným pedálom a je vyrobený z vysoko kvalitného plastu.

Kis Kôš Chic Bin 35 l

Kis Kôš Chic Bin 35 l

Hodnotenie: 4,5
19,30 €

Akcia

Pedálový kôš Chic s objemom 35 litrov je plný vychytávok. Veko je opatrené gumovým tesnením proti úniku zápachu, vnútorná vyberateľná nádobadržiak na odpadkové vrecia a stabilitu zaisťujú gumové nožičky.

Helpmation Bezdotykový kôš GYT 40-5 40 l
107 € 95 €
+ doprava zadarmo

Bezdotykový odpadkový kôš Helpmation Deluxe je vyrobený z kvalitnej nerez ocele a má objem 40 litrov. Oproti predchádzajúcim modelom má vylepšený systém otvárania veka Protect, ktorý zaručuje väčšiu odolnosť a dlhšiu životnosť.

Orion Odpadkový kôš Poker 4 x 20 l
46,89 €
+ doprava zadarmo

Odpadkové koše na triedený odpad štyri kusy môžete používať jednotlivo alebo ako súpravu košov na triedený odpad. Možnosť stohovania. Využijete v kuchyni, ale aj v garáži či v dielni.

CURVER Odpadkový kôš Curver Decobin pedal 40l
58 € 57 €
+ doprava zadarmo

Plastový odpadkový kôš Deco Bin 40l má moderný dizajn a je vhodný do kuchyne, kúpeľne či kancelárie. Kôš je s metalickou fóliou a otvára sa pomocou nožného pedálu.

HIMAXX Trendy 38L - Odpadkový kôš-55%
111,99 € 49,80 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Úžasný bezdotykový odpadkový kôš Trendy v lesklom dizajne z nerezovej ocele, ktorý má objem 38 litrov. Jeho automatické ovládanie vás úplne očarí – stačí sa priblížiť k oblasti jeho veka a kôš sa vďaka senzorom automaticky otvorí pre ľahké vhodení odpadkov. Pre váš úplne hygienický domov.

Rotho Odpadkový kôš Trio 41 l
51,41 € 40,32 €
+ doprava zadarmo

Odpadkový kôš Rotho Trio je rozdelený na tri samostatné časti o objeme 16 litrov. Každá obsahuje vnútornú nádobu, ktorú možno vybrať a ľahko vyčisti. Kôš sa otvorí stlačením pedálu a zostane otvorený aj po pustení pedálu.

Rotho Odpadkový kôš Twist 25 l, silver-48%
18,71 € 9,70 €

Akcia

Metalický kôš na odpadky má objem 25 l a hojdacie veko. Klasické a neutrálne prevedenie zapadne do každého interiéru a uplatnenie nájde aj vo vašej domácnosti.

Simplehuman Dotykový odpadkový kôš hranatý 30 l
155,57 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Stredne veľký odpadkový kôš s dotykovým systémom otvárania nájde uplatnenie v každej kuchyni aj inej miestnosti. Je vyrobený z ocele špičkovej kvality, ktorá odoláva opotrebovaniu. Disponuje vyberateľnou vnútornou nádobou s nastaviteľnou polohou. Kôš pojme 30 litrov odpadu.

Rotho Pedálový odpadkový kôš Paso Spicy 40 l
56,12 € 29,91 €

Moderný kôš na odpadky je vďaka svojmu prevedeniu vhodný najmä do kuchyne. Má objem 40 litrov a je vyrobený z čierneho plastunerezovým mechanizmom. Otvára sa pohodlne pomocou pedálu, vďaka čomu je jeho používanie úplne hygienické.

HIMAXX Trendy 48L - Odpadkový kôš-55%
119,99 € 53,70 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Úžasný bezdotykový odpadkový kôš Trendy s objemom 48 litrov v lesklom dizajne z nerezovej ocele, ktorého automatické ovládanie vás úplne očarí – stačí sa priblížiť k oblasti jeho veka a kôš sa vďaka senzorom automaticky otvorí pre ľahké vhodenie odpadkov. Pre váš úplne hygienický domov.

Rotho Odpadkový kôš Twist 25 l-43%
10,31 € 5,80 €

Akcia

Odpadkové koše Twist majú rôzne farebné veká, ktoré sú šikovné pre odlíšenie košov pri triedení odpadu. Veko koša možno otvoriť dvoma spôsobmi, buď stlačením veka, alebo otvorením do maximálnej polohy.

Rotho Odpadkový kôš Paso 20 l
25,84 € 20,30 €

Praktický odpadkový kôš sa otvára stlačením pedálu, ktorý je možné zošliapnuť z troch strán koša a vyniká aj svojim tichým chodom. Odpadkové vrece je zaistené držiakom, vďaka ktorému sa vrece nezhrňuje.

Helpmation Bezdotykový kôš Deluxe GYT 30-5 30 l
103 € 86 €
+ doprava zadarmo

Bezdotykový kôš s objemom 30 litrov z prémiového radu Deluxe je okrem štandardných vlastností košov značky Helpmation vybavený najnovším systémom otvárania veka Protect, ktorý zaručuje jeho väčšiu odolnosť a dlhú životnosť.

Helpmation Odpadkové vrecia do koša 60 l, 5x10 ks
8,50 € 7,90 €

Extra pevné odpadkové vrecia určené do košov Helmpation sú vyrobené z materiálu LDPE. Majú veľký objem 60 litrov a celé balenie obsahuje 5 roliek, z toho má každá 10 vreciek.

Helpmation Bezdotykový kôš Deluxe GYT50-5 50 l
110 € 99 €
+ doprava zadarmo

Odpadkové koše Helpmation z radu Deluxe, ktorého súčasťou je aj tento s objemom 50 l, majú inovovaný systém otvárania veka Protect, vďaka ktorému má väčšiu odolnosť a dlhšiu životnosť. Samozrejmosťou je aj kvalitný čip a nerezové prevedenie.

Orion Odpadkový kôš Duo DUST 40 l
35,16 €

Odpadkový kôš DUO na triedenie odpadu s otváraním pomocou klipu na veku. Dva samostatné koše spája plastová obruč. Objem jedného koša je 20 l. Ľahké triedenie odpadu.

Simplehuman Odpadkový kôš na triedený odpad 24+34 l
218,69 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Dizajnový odpadkový kôš značky Simplehuman je určený pre recykláciu odpadu doma či v kancelárii. Má oceľový pedál, tiché zatváranie veka a dve vyberateľné nádoby na odpad, každý s objemom 58 l (24 a 34 l). Povrch koša je odolný voči odtlačkom prstov a je veľmi jednoduchý na údržbu.

Meliconi Kôš na odpadky 20L BRUSHED kartáčovaná oceľ
30,99 € 23,23 €

Elegantný odpadkový kôš s objemom 20 l. Vďaka kvalitnej leštenej ocele vydrží Meliconi BRUSHED dlhé roky a vnútorná odnímateľná nádoba zase zaručí menšiu námahu pri údržbe.

Simplehuman Vrecká do koša typ J (30 - 45 l) 100 ks
27,84 €

Vrecia do odpadkového koša Simplehuman typu J sú vyrobené z extra silného plastu a sú určené pre koše s objemom 30 – 45 litrov. Sú opatrené dvojitými švami a pevnou sťahovacou šnúrou. Balenie obsahuje 100 kusov. Vhodné pre koše značky Simplehuman s vreckom na sáčky.

Rotho Odpadkový kôš Twist Hipster 50 l
31,83 € 16,83 €

Klasický odpadkový kôš s potlačou s objemom 50 litrov je vyrobený z čierneho plastu a otvára sa pomocou hojdacieho veka. Veľký objem je vhodný najmä do väčších domácností či kancelárií.

Meliconi Kôš na odpadky 14L BRUSHED striebro
19,29 € 13,88 €

Pedálový odpadkový kôš Meliconi New Line o objeme 14 litrov je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele v striebornej farbe. Vnútorná odnímateľná nádoba sa ľahko udržuje čistá vďaka svojej polypropylénovej vrstve.

Brabantia Pedálový kôš newIcon 30 l biela
78,31 € 74,39 €
+ doprava zadarmo

Dizajnový kôš s odolným nášľapným mechanizmom otvárania pristane najmä kuchyni. Kôš obsahuje vyberateľnú vnútornú nádobu a veko sa takmer nečujne zatvára. Jeho kvalitu a perfektné spracovanie dokazuje záruka 10 rokov.

CURVER Odpadkový kôš Duo 21 l
25,19 € 19,37 €

Kôš na triedenie odpadu „Duo“ je riešenie kombinujúce praktickosť so starostlivosťou o životné prostredie. Dve oddelené komory vnútri koša pomôžu členom domácnosti ľahko triediť odpad. Objem 21 l.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: