Meliconi Koš na odpadky 14 l biela
19,35 € 13,92 €

Pedálový odpadkový kôšobjemom 14 l v bielej farbe. Taliansky dizajn Meliconi zaručuje štýlový vzhľad, praktickosť aj kvalitný materiál.

HIMAXX Premium 30L - Odpadkový kôš
87,99 € 59,90 €
+ doprava zadarmo

Elegantný nerezový odpadkový kôš Premium s objemom 30 litrov s bezdotykovým ovládaním predstavujúci absolútne hygienické riešenie pre váš domov. Stačí sa priblížiť k oblasti jeho veka a kôš sa vďaka senzorom automaticky otvorí pre ľahké vhodenie odpadkov.

Lamart LT8022 bezdotykový kôš SENSOR, 42 litrov
63,80 €
+ doprava zadarmo

42 litrový bezdotykový kôš sa vyznačuje jednoduchou obsluhou, ergonomickým a dizajnovým spracovaním. Kôš je vyrobený z kvalitných materiálov. Používanie koša s využitím systému fotoelektrickej techniky. Senzorické otváranie koša s využitím snímača pohybu je úplne automatické a tiež veľmi hygienické (bezdotyková prevádzka).

Rotho Odpadkový kôš Paso 40 l-25%
36,93 € 27,40 €

Výpredaj

Šikovný odpadkový kôš s objemom 40 litrov užijete predovšetkým v kuchyni, kde si obľúbite možnosť otvoriť kôš pedálom zo všetkých troch strán. Pre odpadkové vrece má kôš držiak, ktorý zabezpečí, že bude držať na svojom mieste.

Prosperplast kôš na triedený odpad 3x20l Šedá
28,70 € 22,20 €

Koše na triedený odpad veľkosti 20 litrov. Prosperplast kôš na triedený odpad 3×20l Šedá disponuje modulárnou konštrukciou a ľahkú stohovateľnosťou. Farebné veká pomáhajú rozpoznať, do ktorého boxu patria konkrétne odpady.

Prosperplast kôš na triedený odpad 3x20l Biela
28,70 € 22,20 €

Koše na triedený odpad veľkosti 20 litrov. Prosperplast kôš na triedený odpad 3×20l Biela disponuje modulárnou konštrukciou a ľahkou stohovateľnosťou. Farebné veká pomáhajú rozpoznať, do ktorého boxu patria konkrétne odpady.

Heidrun Sada odpadkových košov 3x 50 l čierna
33,25 € 14,90 €

Sada troch odpadkových košov je vďaka farebne rozlíšeným veku ideálna na triedenie odpadu. Každý kôš má objem 50 litrov a ak sú prázdne, možno ich stohovať do seba a ušetria tak miesto.

Helpmation Bezdotykový kôš 30 l (GYT 30-1)
99 € 76 €
+ doprava zadarmo

Kôš Helpmation s bezdotykovým senzorom ponúka najmodernejšiu technológiu, ktorá Vám pomôže znížiť výskyt baktérií vo Vašej domácnosti alebo kancelárii. Celý proces vysypania odpadkov tak bude úplne hygienický. Nerezovo – čierne prevedenie sa bude hodiť kamkoľvek.

Heidrun Sada odpadkových košov 3x 50 l-46%
36,95 € 19,60 €

Výpredaj

Stohovateľné koše v sade sú farebne rozlíšené, takže sa skvele hodia ** k triedeniu plastov, papiera a skla. Koše sú vyrobené z pevného plastu a každý má objem **50 litrov, takže sa hodí predovšetkým k domu.

Heidrun Odpadkový kôš 35 l, čierny-44%
11,16 € 6,20 €

Výpredaj

Čierny odpadkový kôš s farebným pruhom možno použiť na triedenie odpadu, svoje využitie však nájde v akejkoľvek domácnosti. Má dvojstupňové otváranie veka, kedy možno použiť malé otvorenie pre drobný odpad a väčšie, aby veko zostalo čisté. Je vyrobený z pevného plastu a vďaka svojim menších rozmerom sa zmestí aj tam, kde je potrebné šetriť každý centimeter.

Helpmation Bezdotykový kôš OVAL 12 l (GYT 12-1)
69 € 59 €
+ doprava zadarmo

Bezdotykový odpadkový kôš Helpmation radu OVAL so zabudovaným infračerveným senzorom, ktorý ponúka hygienické nakladanie s odpadom. Tento kôš je prevádzkovaný na batérie (2×1, 5 V) a je vyrobený z matnej nerez ocele s plastovými prvkami.

Orion Odpadkový kôš Poker 4 x 20 l-16%
46,89 € 39,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Odpadkové koše na triedený odpad štyri kusy môžete používať jednotlivo alebo ako súpravu košov na triedený odpad. Možnosť stohovania. Využijete v kuchyni, ale aj v garáži či v dielni.

HIMAXX Trendy 38L - Odpadkový kôš-51%
111,99 € 54,50 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Úžasný bezdotykový odpadkový kôš Trendy v lesklom dizajne z nerezovej ocele, ktorý má objem 38 litrov. Jeho automatické ovládanie vás úplne očarí – stačí sa priblížiť k oblasti jeho veka a kôš sa vďaka senzorom automaticky otvorí pre ľahké vhodení odpadkov. Pre váš úplne hygienický domov.

HIMAXX Trendy 48L - Odpadkový kôš-51%
119,99 € 58,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Úžasný bezdotykový odpadkový kôš Trendy s objemom 48 litrov v lesklom dizajne z nerezovej ocele, ktorého automatické ovládanie vás úplne očarí – stačí sa priblížiť k oblasti jeho veka a kôš sa vďaka senzorom automaticky otvorí pre ľahké vhodenie odpadkov. Pre váš úplne hygienický domov.

Helpmation Bezdotykový kôš 50 l (DZT50-9)
147 € 99 €
+ doprava zadarmo

Ste zástancom najmodernejšej technológie? V tom prípade vám ponúkame skvelý bezdotykový kôš Helpmation s infračerveným senzorom, ktorý umožňuje veľmi jednoduchý spôsob, ako nakladať s odpadom. Koša sa nemusíte ani dotknúť a tým pádom zaručuje celkovú hygienu.

Helpmation Bezdotykový kôš 80 l (DZT80-4R)
160 €
+ doprava zadarmo

Odpadkový kôš, ktorý nepokazí dizajn v žiadnej kuchyni! Áno! Predstavujeme vám nový bezdotykový kôš s veľmi jednoduchou obsluhou a skvelým dizajnom. Navyše zaručuje, že odpadkové vrecia nikdy neuviaznu v nádobe koša.

HIMAXX Elegance II, 38 l

HIMAXX Elegance II, 38 l

Hodnotenie: 5
62,87 €
+ doprava zadarmo

Bezdotykový kôš na odpadky Himaxx z radu Elegance II predstavuje jednoduché a hygienické používanie. Stačí iba priblížiť ruku k oblasti hornej časti koša a veko sa samo plynule otvorí. Kôš ponúka kapacitu 38 l a je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele.

Helpmation Bezdotykový kôš OVAL (40 litrov),GYT 40-1
96 € 86 €
+ doprava zadarmo

Bezdotykový odpadkový kôš od značky Helpmation rady OVAL má infračervený senzor, ktorý ponúka hygienickú prácu s odpadom. Koše Helpmation sa vyznačujú kvalitným spracovaním, úspornou prevádzkou a tichým systémom otvárania a zatvárania veka. Objem koša je 40 l.

Heidrun Odpadkový kôš Althea 60 l
20,30 € 9,90 €

Veľký kôš s objemom 60 litrov značky Heidrun bude dobrým parťákom v kuchyni pri varení vďaka jeho výklopnému veku. Pri výmene odpadkového vreca jednoducho vyberiete celú hornú časť a nové vrece ľahko upevníte.

Simplehuman Bezdotykový odpadkový koš 45 l, bílá ocel-36%
245,05 € 156,50 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Bezdotykový nerezový koš na odpadky od značky Simplehuman se otvírá pomocí pohybu ruky nebo nohy před infračerveným senzorem. Koš je opatřen nano povrchovou úpravou proti otiskům prstů a ulpívání bakterií. Tichý motorek zajišťuje, že se víko otevře o 50 % tišeji než u konkurence.

TORO Kôš so senzorom na triedený odpad, nerez, 50 l
110,09 € 96,21 €
+ doprava zadarmo

Len priblížite ruku a veko je otvorené! S odpadkovým bezdotykovým košom Toro vás bude triedenie odpadu naozaj baviť – takto poslušný kôš ste totiž nikdy nemali. Infračervený senzor sníma pohyb ruky a šikovne otvára veko, bez toho aby ste naň siahli. Vo vnútri koša sú 2 nádoby, celkový objem je 50 l.

TORO Odpadkový koš nerez 32l - AUTOMATICKÝ (270258)-40%
83,99 € 49,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Oválny plastový odpadkový kôš 32lautomatickým alebo manuálnym otváraním v modernom štýle. Systém otvárania je založený na pohybovom senzore s možnosťou manuálneho otvorenia pomocou tlačidiel OPEN a CLOSE.

CURVER Odpadkový kôš Essentials 40 l
15,51 € 13,50 €

Väčší kôš Curver z radu Essentials so svojim jednoduchým tvarom a univerzálnym šedým prevedením sa bude hodiť ako do kuchyne, izby i kancelárie. Vďaka otváraniu nožným pedálom je jeho použitie hygienické.

Orion Odpadkový koš Duo 2 x 20 l
62,54 €
+ doprava zadarmo

Dvojitý odpadkový koš s pedálovým otvíráním a uchem pro snadné přenášení. Koš DUO od značky Orion je ideální pro třídění odpadu. Koš je vyrobený z kvalitního nerezu.

Brabantia Kôš Touch Bin New, 30L - Čierna-32%
121,90 € 81,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Dizajnový odpadkový kôš od značky Brabantia nielen že dobre vyzerá, ale tiež bude dobre slúžiť po veľa rokov. Tichý dotykový mechanizmus a nehlučné zatváranie veka len umocňujú luxusný pocit z vyhadzovania zvyškov. Vyberateľná nádoba uľahčuje následné vynášanie odpadkov.

Simplehuman Pedálový odpadkový kôš 45 l
185,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nerezový kôš na odpadky so širokým nášľapným pedálom a patentovaným systémom pre rýchle otváranie a ľahké tiché zatváranie. Objem 45 litrov poslúži aj veľkým domácnostiam. Vďaka atraktívnemu dizajnu sa aj z odpadkového koša stane pekný interiérový doplnok. Záruka 10 rokov.

Meliconi Odpadkový kôš de-luxe metal 60l-58%
95 € 39,20 €

Výpredaj

Odpadkový kôš Soft-Touch od značky Meliconi má objem 60 litrov. Otvára sa ticho dotykom veka, odpadkové vrece sa nezhrňuje vďaka praktickej lište pre zachytenie a ľahko sa vynáša vybratím základne.

Rotho Odpadkový kôš Trio 41 l
51,41 € 40,30 €
+ doprava zadarmo

Odpadkový kôš Rotho Trio je rozdelený na tri samostatné časti o objeme 16 litrov. Každá obsahuje vnútornú nádobu, ktorú možno vybrať a ľahko vyčisti. Kôš sa otvorí stlačením pedálu a zostane otvorený aj po pustení pedálu.

Heidrun Odpadkový kôš 60 l, čierny
16,76 € 10,41 €

Veľký odpadkový kôš s objemom 60 litrov a farebným pruhom je vhodný na triedenie odpadu, svoje využitie však nájde v akejkoľvek domácnosti. Má dvojstupňové otváranie veka, kedy možno použiť malé otvorenie pre drobný odpad a väčšie, aby veko zostalo čisté. Je vyrobený z pevného plastu a vďaka svojmu objemu pojme veľké množstvo neporiadku.

Simplehuman Pedálový odpadkový koš 45 l, bílá ocel
221,68 € 174,93 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Odpadkový koš s nášlapným pedálem pro jednoduché otevření disponuje tichým mechanismempomalým zavíráním. Simplehuman koš je opatřen technologií nano stříbra, která chrání povrch před otisky a choroboplodnými zárodky. Praktický a odolný.

Heidrun Odpadkový kôš Althea 35 l-52%
12,16 € 5,80 €

Výpredaj

Klasický odpadkový kôš Althea je postupným riešením do každej kuchyne. Kôš sa otvára jemným tlakom ruky veka a celú hornú časť možno zložiť, pre lepšiu výmenu odpadkového vreca.

Rotho Kompostový kyblík s karbonovým filtrom 8 l
9,35 € 7,47 €

Zelený kýblik pre biologický odpad má kapacitu 8 l a je opatrený karbónovým filtrom s aktívnym uhlím, ktorý eliminuje zápach. Vďaka ergonomickému držadlu sa ľahko prenáša.

Simplehuman Vrecká do koša typ M (45 l) 100 ks
36,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Extra silné sťahovacie vrecká typu M do odpadkových košov majú objem 45 l, dvojité švy s pevnou sťahovacou šnúrou. Balenie obsahuje 100 kusov. Vhodné pre koše značky Simplehuman s vreckom na sáčky.

Rotho Pedálový odpadkový kôš Duo Paso 50 l-56%
89,94 € 39,20 €

Výpredaj

Pedálový kôš na triedený odpad je vybavený dvojkrídlovým vekom a vnútri skrýva dve oddelené nádoby s objemom 2× 25 l. Strieborné metalické prevedenie sa bude hodiť aj do vašej domácnosti.

CURVER Odpadkový kôš Duo 21 l
25,19 € 19,37 €

Kôš na triedenie odpadu „Duo“ je riešenie kombinujúce praktickosť so starostlivosťou o životné prostredie. Dve oddelené komory vnútri koša pomôžu členom domácnosti ľahko triediť odpad. Objem 21 l.

CURVER Odpadkový kôš Curver Decobin pedal 40l-52%
58 € 27,40 €

Výpredaj

Plastový odpadkový kôš Deco Bin 40l má moderný dizajn a je vhodný do kuchyne, kúpeľne či kancelárie. Kôš je s metalickou fóliou a otvára sa pomocou nožného pedálu.

Rotho Odpadkový kôš Paso 20 l-31%
25,84 € 17,60 €

Výpredaj

Praktický odpadkový kôš sa otvára stlačením pedálu, ktorý je možné zošliapnuť z troch strán koša a vyniká aj svojim tichým chodom. Odpadkové vrece je zaistené držiakom, vďaka ktorému sa vrece nezhrňuje.

Rotho Odpadkový kôš Twist 25 l-43%
10,31 € 5,80 €

Výpredaj

Odpadkové koše Twist majú rôzne farebné veká, ktoré sú šikovné pre odlíšenie košov pri triedení odpadu. Veko koša možno otvoriť dvoma spôsobmi, buď stlačením veka, alebo otvorením do maximálnej polohy.

Simplehuman Pedálový kôš na triedený odpad 24 + 34 l
188,34 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Precízne vyrobený pedálový kôš je vo vnútri delený na dve časti s vyberateľnými nádobami na jednoduché triedenie odpadu. Kôš obsahuje vrecko na náhradné vrecká pre ich rýchlu výmenu, ticho sa otvára a je vyrobený z prvotriednych materiálov.

Brabantia Koš Touch Bin New, 30L - Mandlová
110,70 € 109 €
+ doprava zadarmo

Dizajnový odpadkový kôš od značky Brabantia nielen že dobre vyzerá, ale tiež bude dobre slúžiť po veľa rokov. Tichý dotykový mechanizmus a nehlučné zatváranie veka len umocňujú luxusný pocit z vyhadzovania zvyškov. Vyberateľná nádoba uľahčuje následné vynášanie odpadkov.

Helpmation Bezdotykový kôš Deluxe GYT 30-5 30 l
103 € 86 €
+ doprava zadarmo

Bezdotykový kôš s objemom 30 litrov z prémiového radu Deluxe je okrem štandardných vlastností košov značky Helpmation vybavený najnovším systémom otvárania veka Protect, ktorý zaručuje jeho väčšiu odolnosť a dlhú životnosť.

Simplehuman Vrecká do koša typ J (30-45 l) 60 ks
19,17 €

Veľké balenie obsahuje 60 ks vreciek Simplehuman typu J, ktoré sú určené pre odpadkové koše objemu 30 – 45 litrov. Vrecká majú zosilnené dvojité švy a sú vyrobené z pevného plastu, takže skutočne vydržia.

Heidrun Odpadkový kôš 60 l-45%
18,62 € 10,20 €

Výpredaj

Praktický odpadkový kôš s objemom 60 l má dvojstupňové otváranie veka na malé otvorenie pre drobný odpad a väčšie, aby veko zostalo čisté. Je vyrobený z pevného plastu a svojím jednoduchým dizajnom sa hodí do kuchyne i pracovne.

Meliconi Kôš na odpadky 14L BRUSHED striebro
19,29 € 13,90 €

Pedálový odpadkový kôš Meliconi New Line o objeme 14 litrov je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele v striebornej farbe. Vnútorná odnímateľná nádoba sa ľahko udržuje čistá vďaka svojej polypropylénovej vrstve.

Rotho Odpadkový kôš Twist 25 l, silver-52%
18,71 € 8,90 €

Výpredaj

Metalický kôš na odpadky má objem 25 l a hojdacie veko. Klasické a neutrálne prevedenie zapadne do každého interiéru a uplatnenie nájde aj vo vašej domácnosti.

HIMAXX Premium 42l - Odpadkový kôš
99,99 € 63,90 €
+ doprava zadarmo

Bezdotykový odpadkový kôš Premium s objemom 42 litrov z ušľachtilej nerezovej ocele predstavujúci absolútne hygienické riešenie pre váš domov. Stačí sa priblížiť k oblasti jeho veka a kôš sa vďaka senzorom automaticky otvorí pre ľahké vhodenie odpadkov.