Helpmation Bezdotykový kôš 50 l (DZT50-9)
147 € 99 €

Ste zástancom najmodernejšej technológie? V tom prípade vám ponúkame skvelý bezdotykový kôš Helpmation s infračerveným senzorom, ktorý umožňuje veľmi jednoduchý spôsob, ako nakladať s odpadom. Koša sa nemusíte ani dotknúť a tým pádom zaručuje celkovú hygienu.

Helpmation Bezdotykový kôš 30 l (GYT 30-1)
99 € 76 €

Kôš Helpmation s bezdotykovým senzorom ponúka najmodernejšiu technológiu, ktorá Vám pomôže znížiť výskyt baktérií vo Vašej domácnosti alebo kancelárii. Celý proces vysypania odpadkov tak bude úplne hygienický. Nerezovo – čierne prevedenie sa bude hodiť kamkoľvek.

Helpmation Bezdotykový kôš OVAL (40 litrov),GYT 40-1
96 € 86 €

Bezdotykový odpadkový kôš od značky Helpmation rady OVAL má infračervený senzor, ktorý ponúka hygienickú prácu s odpadom. Koše Helpmation sa vyznačujú kvalitným spracovaním, úspornou prevádzkou a tichým systémom otvárania a zatvárania veka. Objem koša je 40 l.

Meliconi Kôš na odpadky 14L BRUSHED striebro
19,29 € 15,30 €

Pedálový odpadkový kôš Meliconi New Line o objeme 14 litrov je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele v striebornej farbe. Vnútorná odnímateľná nádoba sa ľahko udržuje čistá vďaka svojej polypropylénovej vrstve.

Kis Kôš Chic Bin 50 l Coffee Menu
44,36 € 26,90 €

Veľký odpadkový kôš si obľúbite nielen v kuchyni vďaka tesneniu veka, ktorý bráni úniku pachov. Ďalšou výhodou sú tiež pogumované nôžky, ktoré zaisťujú maximálnu stabilitu a kôš zostane na svojom mieste.

Heidrun Odpadkový kôš Althea 60 l
20,30 € 10,20 €

Veľký kôš s objemom 60 litrov značky Heidrun bude dobrým parťákom v kuchyni pri varení vďaka jeho výklopnému veku. Pri výmene odpadkového vreca jednoducho vyberiete celú hornú časť a nové vrece ľahko upevníte.

Heidrun Sada odpadkových košov 3x 50 l
36,95 € 17,50 €

Stohovateľné koše v sade sú farebne rozlíšené, takže sa skvele hodia ** k triedeniu plastov, papiera a skla. Koše sú vyrobené z pevného plastu a každý má objem **50 litrov, takže sa hodí predovšetkým k domu.

HIMAXX Trendy 38L - Odpadkový kôš
111,99 € 60,50 €

Úžasný bezdotykový odpadkový kôš Trendy v lesklom dizajne z nerezovej ocele, ktorý má objem 38 litrov. Jeho automatické ovládanie vás úplne očarí – stačí sa priblížiť k oblasti jeho veka a kôš sa vďaka senzorom automaticky otvorí pre ľahké vhodení odpadkov. Pre váš úplne hygienický domov.

Heidrun Odpadkový kôš Althea 18 l
9,21 € 5,60 €

Jednoduchý a praktický kôš značky Heidrun nájde využitie od izby až po kuchyňu. Je vyrobený z pevného plastu a celú hornú časť možno odňať pre lepšiu výmenu odpadkového vreca a čistenie.

Orion Odpadkový kôš Duo DUST 40 l
34,90 €

Odpadkový kôš DUO na triedenie odpadu s otváraním pomocou klipu na veku. Dva samostatné koše spája plastová obruč. Objem jedného koša je 20 l. Ľahké triedenie odpadu.

Simplehuman Pedálový odpadkový koš 30 l, matná ocel
116,49 € 91,20 €

Odpadkový koš s nášlapným pedálem pro jednoduché otevření disponuje tichým mechanismempomalým zavíráním. Simplehuman koš je opatřen technologií nano stříbra, která chrání povrch před otisky a choroboplodnými zárodky. Praktický a odolný.

Brabantia Kôš Touch Bin New 30L oceľ bezotisková
143,94 € 135,80 €

Dizajnový kôš Touch Bin s bezotiskovou úpravou od známeho výrobcu Brabantia. Tento krásny kúsok pojme odpad celej domácnosti a pritom nezaberie veľa priestoru. Populárny tichý dotykový mechanizmus. Otvoríte ho tým najjemnejším stiskom. Odnímateľné veko z kvalitnej ocele.

Brabantia Vstavaný kôš - 15 L, lesk
63,99 € 60,50 €

Vstavaný kôš s vyberateľným plastovým vedrom šetrí priestor vo vašom interiéri. Kôš o objeme 15 l je ideálny na zavesenie na dvere skrinky a je určený pre kombináciu pravých aj ľavých dverí.

CURVER Odpadkový kôš Flipbin London 25 l
11,80 €

Odpadkový kôš Curver Flipbin je vďaka svojmu dekoru skvelým a zároveň praktickým doplnkom k Vášmu pracovnému stolu či do detskej izby. Veko možno otvoriť dvojstupňovo, takže zostane vždy čisté.

Brabantia Koš Touch Bin New 30 l šedá
113,90 €

Dizajnový kôš Touch Bin známeho výrobcu Brabantia. Tento krásny kúsok pojme odpad celej domácnosti a pritom nezaberie veľa priestoru. Populárny tichý dotykový mechanizmus. Otvoríte ho tým najjemnejším stiskom. Odnímateľné veko z kvalitnej ocele.

Hailo Big-Box Swing XL strieborná
95,93 € 84,60 €

Odpadkový kôš s veľkým objemom 52 l má špeciálne dvojkrídlové veko, ktoré zaisťuje ľahké plnenie. Koše je vďaka hranatému tvaru možné zlúčiť, a vytvoriť tak ucelený systém pre triedenie odpadu. Hailo Big-Box Swing XL strieborná je vďaka konštrukcii ľahké zmontovať.

Rotho Pedálový odpadkový kôš Paso Hipster 40 l
56,12 € 28,80 €

Originálny kôš na odpadky s objemom 40 litrov je vyrobený z čierneho plastunerezovým mechanizmom. Otvára sa pohodlne pomocou pedálu, vďaka čomu je jeho používanie úplne hygienické. Svoje využitie nájde kdekoľvek vo vašej domácnosti.

Brabantia Pedálový kôš newIcon 20 l červená
67,34 € 62,30 €

Zabudnite na koše, ktorým po chvíli používania odíde pedálové otváranie. Tento z radu newIcon je vyrobený z vysoko kvalitnej ocele a s perfektným spracovaním otváracieho mechanizmu, takže sa ticho zatvára a vydrží roky.

Lamart LT8022 bezdotykový kôš SENSOR, 42 litrov
62,99 € 59 €

42 litrový bezdotykový kôš sa vyznačuje jednoduchou obsluhou, ergonomickým a dizajnovým spracovaním. Kôš je vyrobený z kvalitných materiálov. Používanie koša s využitím systému fotoelektrickej techniky. Senzorické otváranie koša s využitím snímača pohybu je úplne automatické a tiež veľmi hygienické (bezdotyková prevádzka).

Rotho Odpadkový kôš Paso 40 l
36,93 € 28,80 €

Šikovný odpadkový kôš s objemom 40 litrov užijete predovšetkým v kuchyni, kde si obľúbite možnosť otvoriť kôš pedálom zo všetkých troch strán. Pre odpadkové vrece má kôš držiak, ktorý zabezpečí, že bude držať na svojom mieste.

Rotho Odpadkový kôš Twist 50 l, silver
31,83 € 16,80 €

Metalický kôš na odpadky má objem 50 l a odklápacie veko. Klasické a neutrálne prevedenie zapadne do každého interiéru a uplatnenie nájde aj vo vašej domácnosti.

HIMAXX Premium 30L - Odpadkový kôš
87,99 € 56 €

Elegantný nerezový odpadkový kôš Premium s objemom 30 litrov s bezdotykovým ovládaním predstavujúci absolútne hygienické riešenie pre váš domov. Stačí sa priblížiť k oblasti jeho veka a kôš sa vďaka senzorom automaticky otvorí pre ľahké vhodenie odpadkov.

CURVER Odpadkový kôš Curver Decobin 20l pedál
47 € 23,50 €

Plastový odpadkový kôš Deco Bin 20l je vďaka použitým materiálom vhodný do priestorov so zvýšenou vlhkosťou. Otváranie je riešené pomocou nožného pedálu.

Meliconi Koš na odpadky 14 l biela
19,35 € 15,30 €

Pedálový odpadkový kôšobjemom 14 l v bielej farbe. Taliansky dizajn Meliconi zaručuje štýlový vzhľad, praktickosť aj kvalitný materiál.

Helpmation Bezdotykový kôš Mini, 12 l
59 €

Bezdotykový odpadkový kôš Helpmation z radu Mini ponúka kapacitu 12 litrov a je vybavený infračerveným senzorom. Pri priložení ruky 25 cm nad senzor koša sa veko automaticky a veľmi ticho otvorí. Po vhodení odpadu sa potom veko opäť samo zavrie. Jeho nerezový povrch je opatrený ochranou proti odtlačkom prstov.

Meliconi Kôš na odpadky 40L BULLET striebro
38,54 € 31 €

Elegantný strieborný odpadkový kôš Meliconi Bullet 40L sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Špeciálny kryt umožňuje hygienicky vhadzovať odpadky bez dotyku koša. Vyrobený je z ocele a polymérov odolných proti vlhkosti a teplotám, takže vydrží roky používania.

Meliconi Dvojkomorový odpadkový kôš ECOLUX 60 l nerezová oceľ
142,59 € 112,20 €

Odpadkový kôš na triedenie od značky Meliconi s objemom 60 l otvoríte jedným pohybom ruky. Vstavaný pedál a vyberateľné vedro umožňuje pohodlné vynášanie odpadkov bez nebezpečenstva prevrhnutia. Praktická priehradka pre sáčok na odpadky je príjemným doplnkom.

Meliconi Kôš na odpadky 40L BULLET kartáčovaná oceľ
38,65 € 30,90 €

Odpadkový kôškartáčovanej ocele. Meliconi BULLET sa s objemom 40 l hodí do kancelárií a väčších priestorov. Špeciálny kryt je nad úrovňou vreca, preto sa vám nemôže stať, že by odpadky blokovali zatváranie

Hailo Öko trio Plus L čierna
96,14 € 82,50 €

Odpadkový kôš vhodný na triedenie vďaka trom separovaným komorám. Kôš na odpad Hailo Öko trio Plus L v čiernej farbe disponuje tlmeným zatváracím mechanizmom a širokým nášľapným pedálom.

Meliconi Dvojkomorový odpadkový kôš ECOLUX 40 l nerezová oceľ-39%
107,81 € 64,90 €

Akcia

Odpadkový kôš na triedenie od značky Meliconi o celkovom objeme 40 l otvoríte jedným pohybom ruky. Vstavaný pedál a vyberateľné vedro umožňuje pohodlné vynášanie odpadkov bez nebezpečenstva prevrhnutia. Praktická priehradka pre sáčok na odpadky je príjemným doplnkom.

Helpmation Bezdotykový kôš OVAL 12 l (GYT 12-1)
69 € 59 €

Bezdotykový odpadkový kôš Helpmation radu OVAL so zabudovaným infračerveným senzorom, ktorý ponúka hygienické nakladanie s odpadom. Tento kôš je prevádzkovaný na batérie (2×1, 5 V) a je vyrobený z matnej nerez ocele s plastovými prvkami.

Simplehuman Bezdotykový kôš 45 l Rose Gold
214,24 € 175,80 €

Pologuľatý bezdotykový kôš v luxusnom medenom prevedení si obľúbite pre jeho tichosť, maximálnu funkčnosť a vysoko kvalitné prevedenie. Povrch koša je opatrený nano úpravou, ktorá ho chráni a udržiava čistý.

Simplehuman Odpadkový kôš na triedený odpad 24+34 l
219,30 €

Dizajnový odpadkový kôš značky Simplehuman je určený pre recykláciu odpadu doma či v kancelárii. Má oceľový pedál, tiché zatváranie veka a dve vyberateľné nádoby na odpad, každý s objemom 58 l (24 a 34 l). Povrch koša je odolný voči odtlačkom prstov a je veľmi jednoduchý na údržbu.

Simplehuman Vrecká do koša typ M (45 l) 20 ks
8 €

Extra silné sťahovacie vrecia do odpadkového koša veľkosti M majú objem 45 l, dvojité švy a pevnú sťahovaciu šnúru. Balenie obsahuje 20 kusov. Vhodné pre koše značky Simplehuman s vreckom na sáčky.

Brabantia Kôš Touch Bin New 30 l biela
112,79 € 104,90 €

Dizajnový kôš Touch Bin známeho výrobcu Brabantia. Tento krásny kúsok pojme odpad celej domácnosti a pritom nezaberie veľa priestoru. Populárny tichý dotykový mechanizmus. Otvoríte ho tým najjemnejším stiskom. Odnímateľné veko z kvalitnej ocele.

Simplehuman Vrecká do koša typ R (10 l) 60 ks
15,57 € 15,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Vrecia do odpadkového koša Simplehuman typu R sú vyrobené z extra silného plastu a sú určené pre malé koše s objemom 10 litrov. Sú opatrené dvojitými švami a pevnou sťahovacou šnúrou. Balenie obsahuje 60 kusov. Vhodné pre koše značky Simplehuman s vreckom na sáčky.

Meliconi Kôš na odpadky EKONOMICKÝ, KOV 12 L
15,42 € 12,10 €

Pedálový odpadkový kôš Meliconi New Line o objeme 12 litrov je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele v originálnej farebnej textúre Origami. Vnútorná odnímateľná nádoba sa ľahko udržuje čistá vďaka svojej polypropylénovej vrstve.

Simplehuman Vrecká do koša typ M (45 l) 100 ks
36,60 €

Extra silné sťahovacie vrecká typu M do odpadkových košov majú objem 45 l, dvojité švy s pevnou sťahovacou šnúrou. Balenie obsahuje 100 kusov. Vhodné pre koše značky Simplehuman s vreckom na sáčky.

Meliconi Kôš na odpadky New Line 14L Mramor čierny
19,29 € 15,20 €

Pedálový odpadkový kôš Meliconi New Line o objeme 14 litrov je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele vo farbe čierneho mramoru. Vnútorná odnímateľná nádoba sa ľahko udržuje čistá vďaka svojej polypropylénovej vrstve.

Simplehuman Vrecká do koša typ E (20 l) 60 ks
16,40 €

Vrecia do odpadkového koša Simplehuman typu E sú určené pre koše s objemom 20 litrov. Sú vyrobené z extra silného plastu a opatrené dvojitými švami a pevnou sťahovacou šnúrou, ktorá zaistí bezpečný prenos až k smetiaku bez nehody. Balenie obsahuje 60 kusov. Vhodné pre koše značky Simplehuman s vreckom na sáčky.

Brabantia Bo pedálový kôš 11 + 23 l - bezodtlačková oceľ-27%
175,38 € 126,50 €

Akcia

Odpadkový kôšbezodtlačkovou úpravou a 2 komorami sa pýši celkovým objemom 34 l a je vhodný pre triedenie odpadu. Má tiché veko a nekĺzavé dno, vďaka ktorému sa nepoškriabe podlaha. Brabantia Bo pedálový kôš 11 + 23 l – bezodtlačková oceľ sa stane dizajnovým prvkom vášho bytu alebo kacelárie.

Simplehuman Vstavaný kôš 20 + 15 l
99,53 € 91,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Vstavaný kôš na triedenie odpadov je ideálnym riešením do kuchyne, ako mať kôš pri ruke, ale napriek tomu elegantne skrytý. Konštrukcia je vyrobená z ocele a nádoby z pevného plastu, ktorých odolnosť potvrdzuje aj predĺžená záruka 5 rokov.

Simplehuman Pedálový odpadkový kôš pologuľatý 45 l
129,58 € 127,90 €

Odpadkový kôš Simplehuman je navrhnutý tak, aby vám dobre slúžil dlhé roky. Jeho objem je 45 l a vyrobený je z odolnej nerezovej ocele. Patentovaný mechanizmus zatvárania umožňuje plynulosť pohybu veka a tiché zatvorenie. Záruka 10 rokov.

Kis Chic Bin M American Flag 35 l
27 €

Odpadkový kôš s motívom americkej vlajky a pedálovým mechanizmom pojme až 35 l neporiadku a vďaka dobre prilnavému veku udrží všetko schované. Je opatrený rámčekom pre pevné uchytenie vreca. Moderný dizajn sa bude hodiť do pracovne i študentskej izby.

Meliconi Dvojkomorový odpadkový kôš ECOLUX 60 l kartáčovaná oceľ
107,81 € 88,60 €

Odpadkový kôš od značky Meliconi s celkovým objemom 60 l otvorte jedným pohybom ruky. Vstavaný pedál a vyberateľné vedro umožňuje pohodlné vynášanie odpadkov bez nebezpečenstva prevrhnutia. Praktická priehradka pre sáčok na odpadky je príjemným doplnkom.