RAK chlapčenská vychádzková obuv Dalibor 0207-1
38,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenská vychádzková obuv Dalibor od značky RAK je tá pravá pre správny vývoj nôžky vášho chlapčeka. Je vyrobená z prírodnej kože vrátane priedušnej podšívky. Obuv získala certifikát o zdravotnej a hygienickej nezávadnosti.

RAK dievčenská vychádzková obuv Laura 0207-1
38,40 €

Novinka

Dievčenská vychádzková obuv Laura od značky RAK je tá pravá pre správny vývoj nôžky vašej dievčatká. Je vyrobená z prírodnej kože vrátane priedušnej podšívky. Obuv získala certifikát o zdravotnej a hygienickej nezávadnosti.

RAK dívčí kožené capáčky Bjanka
25 €

Novinka

Dívčí kotníkové capáčky pro první krůčky vašich dětí. Jsou určeny pro batolata od prvních krůčků do 1,5 až 2 let věku.

RAK dievčenské topánočky Róza 0302-1NK
25 €

Novinka

Dievčenské topánočky Róza od značky RAK sú tie pravé pre správny vývoj nôžky vášho dievčatka. Dizajn topánočiek pripomína sandálky, takže sú skvelou voľbou do letného počasia. Sú vyrobené z prírodnej kože Nappa. Obuv získala certifikát o zdravotnej a hygienickej nezávadnosti.

RAK chlapčenská vychádzková obuv Matúš 0207-1
38,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenská vychádzková obuv Matúš od značky RAK je tá pravá pre správny vývoj nôžky vášho chlapčeka. Je vyrobená z prírodnej kože vrátane priedušnej podšívky. Obuv získala certifikát o zdravotnej a hygienickej nezávadnosti.

RAK chlapčenské sandále Margot 0207-5N
38,40 €

Novinka

Minimalistické chlapčenské sandálky Margot od značky RAK sú vhodnou obuvou pre vášho chlapčeka počas letných dní. Sú vyrobené z prírodnej kože, vrátane stielky a podšívky. Obuv získala certifikát o zdravotnej a hygienickej nezávadnosti.

RAK chlapčenské topánočky Cleo 0300-1NK
25 €

Novinka

Chlapčenské capáčky Cleo od značky RAK sú tie pravé pre správny vývoj nôžky vášho chlapčeka. Sú vyrobené z prírodnej kože Nappa vrátane podšívky, ktorá sa plne prispôsobí tvaru chodidla. Obuv získala certifikát o zdravotnej a hygienickej nezávadnosti.

RAK chlapčenské tenisky Dávid 100016-3
25 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské tenisky Dávid od značky RAK si obľúbi každý malý chlapec. Sú vyrobené z textilu a prírodnej kože, čo zaisťuje priedušnosť a plne sa prispôsobia nôžke vášho dieťaťa. Obuv získala certifikát o zdravotnej a hygienickej nezávadnosti.

RAK chlapčenské topánočky Móric 0302-1NK
25 €

Novinka

Chlapčenské topánočky Móric od značky RAK sú tie pravé pre správny vývoj nôžky vášho chlapčeka. Dizajn topánočiek pripomína sandálky, takže sú skvelou voľbou do letného počasia. Sú vyrobené z prírodnej kože Nappa. Obuv získala certifikát o zdravotnej a hygienickej nezávadnosti.

RAK dievčenské sandále Bambi 0207-5N
38,40 €

Novinka

Minimalistické dievčenské sandálky Bambi od značky RAK sú vhodnou obuvou pre vašej dievčatko počas letných dní. Sú vyrobené z prírodnej kože, vrátane stielky a podšívky. Obuv získala certifikát o zdravotnej a hygienickej nezávadnosti.

RAK dievčenská vychádzková obuv Vanesa 0207-1
38,40 €

Novinka

Dievčenská vychádzková obuv Vanesa od značky RAK je tá pravá pre správny vývoj nôžky vášho dievčatka. Je vyrobená z prírodnej kože vrátane priedušnej podšívky. Obuv získala certifikát o zdravotnej a hygienickej nezávadnosti.

RAK dievčenské papuče

RAK dievčenské papuče

Hodnotenie: 5
15,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenská domáca obuv – papučky, s gumotextilným pásikom cez priehlavok určená pre deti cca od 2 do 10 rokov.

RAK chlapčenské topánočky Miky 0300-1NK
25 €

Novinka

Chlapčenské topánočky Miky od značky RAK sú tie pravé pre správny vývoj nôžky vášho chlapčeka. Sú vyrobené z prírodnej kože Nappa vrátane podšívky, ktorá sa plne prispôsobí tvaru chodidla. Obuv získala certifikát o zdravotnej a hygienickej nezávadnosti.

RAK dívčí bačkůrky 100015-3E SM
13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Dívčí papuče, sandálkového střihu s uzavřenou špičkou se zapínáním na „suchý zip“, určené pro děti do 3 – 4 let.

RAK dívčí bačkůrky 100015-3E KČ
13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Dívčí bačkůrky, sandálkového střihu s uzavřenou špičkou se zapínáním na „suchý zip“, určené pro děti do 3 – 4 let.

RAK dívčí bačkůrky 943022-E SM
13,40 €

Novinka

Dívčí domácí obuv – bačkůrky, s gumotextilním páskem přes nárt určena pro děti cca od 2 do 10 let

RAK dívčí bačkůrky s kočičkami
13,40 €

Novinka

Dívčí domácí obuv – bačkůrky, s gumotextilním páskem přes nárt určena pro děti cca od 2 do 10 let

RAK dievčenské topánočky Lulu 0300-1NK
25 €

Novinka

Dievčenské topánočky Lulu od značky RAK sú tie pravé pre správny vývoj nôžky vášho dievčatka. Sú vyrobené z prírodnej kože Nappa vrátane podšívky, ktorá sa plne prispôsobí tvaru chodidla. Obuv získala certifikát o zdravotnej a hygienickej nezávadnosti.