Garmont Nebraska GTX-23%

Garmont Nebraska GTX

Hodnotenie: 4,7
189,18 € 144,90 €

Akcia

Unisex celokožené vyššie pohorky Garmont NEBRASKA GTX s GORE-TEX membránou a Vibram podrážkou. Preverená klasika medzi turistickými topánkami, určená pre outdoorových nadšencov, ktorí vyžadujú veľmi stabilnú členkovú topánku s maximálnou ochranou chodidla a dostatočne komfortný pre viacdenné horské prechody s ťažkým batohom.

Garmont Trail Beast + GTX-24%

Garmont Trail Beast + GTX

Hodnotenie: 4,9
156,27 € 118,50 €

Akcia

Pánske ľahké nízke kombinované turistické topánky Garmont Trail Beast GTX M s GORE-TEX membránou a Vibram podrážkou. Obuv je vhodná na výlety do prírody či mesta. Mimoriadne pohodlné topánky v ktorých sa budete cítiť skvele celý deň.

Garmont Dragontail Lt

Garmont Dragontail Lt

Hodnotenie: 5
138 €

Pánske nízke kožené nástupové topánky Garmont Dragontail LT sú veľmi univerzálne outdoorové topánky s Vibram podrážkou. Skvelá voľba pre milovníkov zaistených horských ciest, ale rovnako tak aj tých turistov, ktorí podnikajú túry v horských podmienkach so stredne ťažkým batohom.

Garmont pánska treková obuv Dragontail LT
139 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske nízke kožené nástupové topánky Garmont Dragontail LT sú veľmi univerzálne outdoorové topánky s Vibram podrážkou. Skvelá voľba pre milovníkov zaistených horských ciest, ale rovnako aj turistov, ktorí podnikajú túry v horských podmienkach so stredne ťažkým batohom.

Garmont Vetta Gtx

Garmont Vetta Gtx

Hodnotenie: 5
183,10 €

Pánska obuv Garmont Vetta GTX je určená pre turistov a horolezcov, ktoré hľadajú stredne vysokú, univerzálnu topánku pre širokú škálu športových aktivít od turistiky až po lezenie a via ferraty. Jedným z hlavných benefitov týchto topánok je vysoká tuhosť a stabilita pri zachovaní vysokej odolnosti a zároveň zachovanie prijateľnej hmotnosti. Gore-Tex membrána zaistí, že topánky, ani za zlých podmienok nepremoknú.

Garmont Dragontail Lt GTX
165,53 € 148,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske nízke nástupové topánky Garmont Dragontail LT GTX sú určené pre horolezcov či turistov, ktorí preferujú nízku topánku, ale vyžadujú vysoko stabilnú a tuhú topánku. Obuv ideálna pre zaistené cesty, lezenie či pre turistov, ktorí idú niekoľkodňové prechody s ťažším batohom. Nepremokavá membrána Gore-Tex.

Garmont Dragontail LT GTX WMS
159,95 € 143,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske nízke nastupové topánky Garmont Dragontail LT GTX WMS sú určené pre horolezcov či turistov, ktorí preferujú nízku topánku, ale vyžadujú vysoko stabilnú a tuhú topánku. Obuv ideálna pre zaistené cesty, lezenie či pre turistov, ktorí idú niekoľkodňové prechody s ťažším batohom. Nepromokavá membrána Gore-Tex.

Garmont pánska obuv Lagorai GTX
161,90 € 129,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánska trekingová obuv Lagorai GTX značky Garmont je univerzálna a ľahká obuv. Zvršok obuvi je vyrobený zo semišovej kože a odolnej textílie. Nepremokavá membrána sa postará o to, aby vaše nohy boli stále v suchu. Či už ste v meste alebo v teréne, s touto obuvou bude každý váš krok pohodlný a ľahký.

Garmont Dragontail Lt Wms
136,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska veľmi univerzálna topánka Dragontail Lt Wms, ktorá je bestsellerom medzi topánkami Garmont. Celková tuhosť konštrukcie na jednej a komfort a flexibilita na druhej strane robia túto topánku skvelou voľbou pre milovníkov zaistených horských ciest, bouldrovaní ale rovnako tak aj tých turistov ktorí podnikajú túry v horských podmienkach so stredne ťažkým batohom a preferujú nízku topánku.

Garmont Pordoi Nubuck GTX

Garmont Pordoi Nubuck GTX

Hodnotenie: 4,5
173,41 € 155,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske celokožené vyššie pohorky Garmont Pordoi Nubuck GTX s GORE-TEX membránou a Vibram podrážkou. Tento model je určený pre hiking s primeranou záťažou, ale vďaka svojej univerzálnosti je vhodný pre celý rad aktivít v prírode a bude dobrou voľbou nielen pre outdoorových nadšencov.

Garmont Pordoi Nubuck GTX W
173,41 € 155,80 €

Dámské celokožené vyšší pohorky Garmont Pordoi Nubuck GTX s GORE-TEX membránou a Vibramovou podrážkou. Tento model je určen pro hiking s přiměřenou zátěží, ale díky své univerzálnosti je vhodný pro celou řadu aktivit v přírodě a bude dobrou volbou nejen pro outdoorové nadšence.

Garmont Momentum WP

Garmont Momentum WP

Hodnotenie: 5
154,95 € 133,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske zimné trekové topánky Garmont Momentum WP sú rokmi preverený zimný model, určený pre celý rad zimných aktivít, od zimných trekov, cez turistiku na snežniciach po prechádzky v zime v meste. Obuv má vynikajúcu priľnavosť vďaka podrážke Hypergrip Icelock, ktorá obsahuje prvky mikroskelných vlákien umožňujúce skvelý záber a stabilitu aj v namrznutom, alebo mokrom teréne.

Garmont dámska obuv Tiya GTX WMS
176,90 € 141,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska nepremokavá obuv Tiya GTX WMS značky Garmont je ideálna na každodenné použitie v meste, nech už je počasie akékoľvek. Tvar obuvi je špeciálne prispôsobený anatómii ženského chodidla. Zvršok kože je vyrobený z nubukovej kože pokrytý membránou, takže vaše nohy budú stále v suchu.

Garmont Santiago Low GTX W
156,27 € 133,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske ľahké nízke kombinované turistické topánky Garmont SANTIAGO LOW GTX W s GORE-TEX membránou a Vibram podrážkou. Obuv je vhodná pre ľahšiu turistiku, voľný čas a bežné nosenie.