Befado Chlapčenské zateplené čižmy 162Q103
15,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské čižmy disponujú vyberateľnou zateplenou stielkou a náhradnými stielkami pre použitie v letnom období. Sú veľmi ľahké, pohodlné a neprepúšťajú vlhkosť. Befado Chlapčenské zateplené čižmy 162Q103 sú vhodné pre širšiu nohu a vyšší priehlavok.

Befado Dievčenské zateplené čižmy Befado 162P101
13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské čižmy disponujú vyberateľnou zateplenou stielkou a náhradnými stielkami pre použitie v letnom období. Sú veľmi ľahké, pohodlné a neprepúšťajú vlhkosť. Befado Dievčenské zateplené čižmy 162P101 sú vhodné pre širšiu nohu a vyšší priehlavok.

Befado Chlapčenské zateplené čižmy 162P103
13,40 €

Chlapčenské čižmy disponujú vyberateľnou zateplenou stielkou a náhradnými stielkami pre použitie v letnom období. Sú veľmi ľahké, pohodlné a neprepúšťajú vlhkosť. Befado Chlapčenské zateplené čižmy 162P103 sú vhodné pre širšiu nohu a vyšší priehlavok.

Befado Chlapčenské zateplené čižmy 162P106
13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské čižmy disponujú vyberateľnou zateplenou stielkou a náhradnými stielkami pre použitie v letnom období. Sú veľmi ľahké, pohodlné a neprepúšťajú vlhkosť. Befado Chlapčenské zateplené čižmy 162P106 sú vhodné pre širšiu nohu a vyšší priehlavok.

Befado dievčenské tenisky Sport 516Y033
21,40 €

Pohodlné tenisky z kolekcia Befado Sport sú ideálne pre všetky športové aktivity vonku aj v telocvični. Tenisky Befado Sport sú veľmi ľahké a majú pružnú, profilovanú podrážkou uľahčujúcu chôdzu aj beh.

Befado dievčenské sandálky Papi 342P009
15,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské sandálky nadchnú každú malú parádnicu svojím roztomilým vzhľadom. Sandálky sú veľmi ľahké, pružné a úspešne splnili testy skúšobného ústavu ITC Zlín.

Befado dievčenské sandálky Papi 342P014
15,30 €

Dievčenské sandálky nadchnú každú malú parádnicu svojím roztomilým vzhľadom. Sandálky sú veľmi ľahké, pružné a úspešne splnili testy skúšobného ústavu ITC Zlín.

Befado chlapčenské papuče Speedy 190P096
15 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlné členkové papučky Speedy 190P096 od značky Befado v čierno-sivom prevedení poteší každého nezbedníka. Prezuvky zodpovedajú všetkým nárokom kladeným pre zdravé a pohodlné obutie doma aj v škôlke.

Befado dievčenské papučky Blanca 116Y274
15 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne a štýlové papučky Blanca 116Y274 od značky Befado sú tie pravé pre každú malú princeznú. Papučky majú originálny vzor plný malých psíkov a mašličku na špičke. Topánočky sú vhodné do školy, na doma alebo na návštevu.

Befado Dievčenské papučky Speedy 109P186
14 €

Posledný kus za túto cenu!

Originálne papučky Speedy 109P186 v trblietavom modrom prevedení s kamienkami potešia každú malú slečnu. Prezuvky zodpovedajú všetkým nárokom kladeným na zdravé a pohodlné obutie doma aj v škôlke.

Befado dievčenské papučky Blanca 116Y271
14,20 €

Krásne a štýlové papučky Blanca od značky Befado sú tie pravé pre každú slečnu. Papučky majú originálny vzor plný mušlí a vyšívané mušle na špičke. Topánočky sú vhodné do škôlky, na doma alebo na návštevu.

Befado dievčenské papučky Befado Speedy 110P377
13,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne a štýlové papučky Speedy 110P377 od značky Befado pre každú malú princeznú. Papučky majú mašličku na priehlavku a veľa mačičiek po celej ploche. Topánočky sú vhodné do škôlky, na doma alebo na návštevu.

Befado chlapčenské papučky 290Y191
14,20 €

Pohodlné nazúvacie papučky od značky Befado v modrom prevedení potešia každého nezbedníka. Prezuvky zodpovedajú všetkým nárokom kladeným na zdravé a pohodlné obutie doma a v škole.

Befado chlapčenské prezuvky 290Y190
13,40 €

Chlapčenské prezuvky Befado v ľahkom plátenom prevedení s futbalovým motívom a pružnou podošvou, ktorá uľahčuje chôdzu a tým pôsobí proti únave nožičiek. Každé dieťa si ich ľahko obuje vďaka elastickému pásku. Podrážka obuvi je odvetraná a skvele odvádza prebytočnú vlhkosť. Obuv je tak ideálna na celodenné nosenie doma, v škole, alebo v škôlke.

Befado Dievčenské zateplené čižmy Befado 162P102
13,40 €

Dievčenské čižmy disponujú vyberateľnou zateplenou stielkou a náhradnými stielkami pre použitie v letnom období. Sú veľmi ľahké, pohodlné a neprepúšťajú vlhkosť. Befado Dievčenské zateplené čižmy 162P102 sú vhodné pre širšiu nohu a vyšší priehlavok.

Befado chlapčenské papučky Skate 290Y198
13,80 €

Chlapčenské papučky Befado v ľahkom plátenom prevedení so žraločím motívom a pružnou podošvou, ktorá uľahčuje chôdzu a tým pôsobí proti únave nožičiek. Každé dieťa si ich ľahko obuje vďaka elastickému remienku. Podrážka obuvi je odvetraná a skvele odvádza prebytočnú vlhkosť. Obuv je tak ideálna na celodenné nosenie doma, v škole, alebo v škôlke.

Befado dievčenské papučky Blanca 114X396
13,80 €

Krásne a štýlové papučky Blanca od značky Befado sú tie pravé pre každú malú princeznú. Papučky majú originálny vzor plný srdiečok a na špičke s roztomilou mašličku. Topánočky sú vhodné do škôlky, na doma alebo na návštevu.

Befado Dievčenské papučky Papi 213P114
13 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské papučky – sandálky Papi 213P114 disponujú vystuženou zadnou časťou pre skvelú stabilitu. Zapínajú sa pomocou pracky cez priehlavok. Sú vyrobené z vysoko funkčného priedušného materiálu Majú široké a vysoké špičky pre voľný pohyb prstov.

Befado chlapčenské topánočky Speedy
12,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlné členkové papučky Speedy v šedom prevedení s modrými autíčkami potešia každého nezbedníka. Prezuvky zodpovedajú všetkým nárokom kladeným na zdravé a pohodlné obutie doma aj v škôlke.

Befado chlapčenské papučky Speedy 110P370
12,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské papučky Speedy značky Befado sú ideálne pre prvé kroky. Ľahké topánky Speedy majú priedušnú podošvu, ktorá zaisťuje vynikajúce vetranie. Široká špička dáva voľnosť prstom, pričom vyššia päta stabilizuje detskú nohu a zaisťuje ich správny vývoj.

Befado chlapčenské papučky Speedy 110P354
12,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské papučky Speedy 110P354 sú určené pre deti, ktoré práve podnikajú prvé kroky. Detské nohy sa vyvíjajú najintenzívnejšie až do veku 4 rokov, preto Befado venuje osobitnú pozornosť detským topánkam. Ľahké topánky Speedy majú priedušnú podošvu, ktorá zaisťuje vynikajúce vetranie. Bavlnená tkanina zaručuje priedušnosť a vďaka tomu topánky perfektne sedia na nohe. Širšie špičky dávajú voľnosť malým prstom, zatiaľ čo vyššia päta stabilizuje detskú nohu a zaisťuje ich správny vývoj.

Befado chlapčenské papučky Speedy 110P368
12,30 €

Detské papučky Speedy 110P368 sú určené pre deti, ktoré práve podnikajú prvé kroky. Detské nohy sa vyvíjajú najintenzívnejšie až do veku 4 rokov, preto Befado venuje osobitnú pozornosť detským topánkam. Ľahké topánky Speedy majú priedušnú podošvu, ktorá zaisťuje vynikajúce vetranie. Bavlnená tkanina zaručuje priedušnosť a vďaka tomu topánky perfektne sedia na nohe. Širšie špičky dávajú voľnosť malým prstom, zatiaľ čo vyššia päta stabilizuje detskú nohu a zaisťuje ich správny vývoj.

Befado Chlapčenské papučky Speedy 110P372
12,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské papučky s prackou disponujú vystuženou zadnou časťou pre skvelú stabilitu. Sú opatrené nízkym klinovým podpätkom, ktorý tlmí nárazy v oblasti päty. Befado Chlapčenské papučky Speedy 110P372 majú ľahkú a pružnú podrážku.

Befado dievčenské papučky Speedy 110P364
12,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské balerínky s prackou disponujú vystuženou zadnou časťou pre skvelú stabilitu. Sú vybavené nízkym klinovým podpätkom, ktorý tlmí nárazy v oblasti päty. Befado Dievčenské papučky Speedy 110P364 majú ľahkú a pružnú podrážku.

Befado dievčenské papučky Speedy 110P379
12,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne a štýlové papučky Speedy značky Befado potešia každú malú princeznú. Papučky majú roztomilého zajačika s mašličkou na špičke topánky. Topánočky sú vhodné do škôlky, na doma alebo na návštevu.

Befado Dievčenské balerínky Nelly 980Y070
12,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské balerínky disponujú vystuženou zadnou časťou pre skvelú stabilitu. Sú vyrobené z vysoko priedušného materiálu a ľahko sa obúvajú. Befado Dievčenské balerínky Nelly 980Y070 majú široké a vysoké špičky pre voľný pohyb prstov.

Befado dievčenské papučky s medvedíkom Speedy
15,35 € 12,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Očarujúce bodkované papučky Speedy v ružovom prevedení s obrázkom medvedíka potešia každú malú slečnu. Prezuvky zodpovedajú všetkým nárokom kladeným na zdravé a pohodlné obutie doma aj v škôlke.

Befado dievčenské papučky Speedy 110P359
12,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne a štýlové papučky Speedy značky Befado potešia každú malú princeznú. Papučky majú roztomilého jednorožca na špičke topánky a srdiečka po celej ploche. Topánočky sú vhodné do škôlky, na doma alebo na návštevu.

Befado chlapčenské papučky Speedy
14,20 €

Pohodlné členkové papučky Speedy v modrom prevedení s dinosaurami potešia každého nezbedníka. Prezuvky zodpovedajú všetkým nárokom kladeným na zdravé a pohodlné obutie doma a v škole.

Befado chlapčenské papučky Skate 273X289
14 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské papučky Befado s farebným motívom dinosaurov, ktoré si obľúbi každý malý nezbedník. Papučky sú veľmi ľahké a pohodlné, ideálne pre celodenné nosenie. Majú textilný povrch, gumovú podrážku, inovatívne mäkčenú vnútornú stielku pre mäkký došľap, odvetranú podrážku a zapínanie na suchý zips.

Befado dievčenské papučky Speedy 109P183
12,43 € 9 €

Posledný kus za túto cenu!

Očarujúce papučky Speedy 109P183 v ružovom prevedení s drobnými kamienkami potešia každú malú slečnu. Prezuvky zodpovedajú všetkým nárokom kladeným na zdravé a pohodlné obutie doma a v škole.

Befado dievčenské papučky Speedy
14,20 € 7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Očarujúce papučky Speedy v čierno-šedom prevedení s trblietavým motýlikom potešia každú malú slečnu. Prezuvky zodpovedajú všetkým nárokom kladeným na zdravé a pohodlné obutie doma a v škole.

Befado Chlapčenské papučky Speedy 110P373
12,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské papučky Befado Speedy 110P373 ideálne pre prvé kroky. Ľahké topánky Speedy majú priedušnú podošvu, ktorá zaisťuje vynikajúce vetranie. Bavlnená tkanina umožňuje priedušnosť a vďaka tomu topánky perfektne sedia na nohe. Široké špičky dávajú voľnosť prstom, pričom vyššia päta stabilizuje detskú nohu a zaisťuje ich správny vývoj.

Befado chlapčenské papuče Speedy 110P371
13 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské papučky Speedy 110P371 sú určené pre deti, ktoré práve podnikajú prvé kroky. Detské nohy sa vyvíjajú najintenzívnejšie až do veku 4 rokov, preto Befado venuje osobitnú pozornosť detským topánkam. Ľahké topánky Speedy majú priedušnú podošvu, ktorá zaisťuje vynikajúce vetranie. Bavlnená tkanina zaručuje priedušnosť a vďaka tomu topánky perfektne sedia na nohe. Širšie špičky dávajú voľnosť malým prstom, zatiaľ čo vyššia päta stabilizuje detskú nohu a zaisťuje ich správny vývoj.

Befado chlapčenské topánočky Speedy 110P355
13,40 €

Detské papučky určené pre deti, ktoré práve podnikajú prvé kroky. Detské nohy sa vyvíjajú najintenzívnejšie až do veku 4 rokov, preto Befado venuje osobitnú pozornosť detským topánkam. Ľahké topánky Speedy majú priedušnú podošvu, ktorá zaisťuje vynikajúce vetranie. Bavlnená tkanina zaručuje priedušnosť a vďaka tomu topánky perfektne sedia na nohe. Širšie špičky dávajú voľnosť malým prstom, zatiaľ čo vyššia päta stabilizuje detskú nohu a zaisťuje ich správny vývoj.

Befado dievčenské papučky Speedy 110P374
12,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne a štýlové papučky Speedy značky Befado potešia každú malú princeznú. Papučky majú roztomilého zajačika s mašličkou mašličku na špičke topánky. Topánočky sú vhodné do škôlky, na doma alebo na návštevu.

Befado chlapčenské papuče Skate 290Y209
14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské papuče Skate 290Y209 od značky Befado v modrom prevedení sú veľmi ľahké a pohodlné, ideálne pre celodenné nosenie. Topánočky majú textilný povrch, gumovú podrážka a zmäkčenú vnútornú stielku pre mäkký došľap.

Befado dievčenské prezuvky 116Y261
13,40 €

Dievčenské prezúvky na doma, do škôlky, či do školy s mäkkou podrážkou pre celodenné pohodlné nosenie. Prezuvky majú dva elastické pásiky, vďaka ktorým skvele držia na nohe, mierny okop chrániaci špičku a spevnenú pätu pre lepšiu stabilitu.

Befado Tenisky Sport 516X048
25 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlné tenisky z kolekcia Befado Sport sú ideálne pre všetky športové aktivity vonku aj v telocvični. Tenisky Befado Sport sú veľmi ľahké a majú pružnú, profilovanú podrážku uľahčujúcu chôdzu aj beh.

Befado Chlapčenské sandáliky Snake 350P012
15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské sandále disponujú vystuženou zadnou časťou pre skvelú stabilitu. Zapínajú sa na suchý zips. Sú opatrené nízkym klinovým podpätkom, ktorý tlmí nárazy v oblasti päty. Befado Chlapčenské sandáliky Snake 350P012 majú ľahkú a pružnú podrážku.

Befado Chlapčenské sandáliky Sunny 065P127
16,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské sandáliky disponujú vystuženou zadnou časťou pre skvelú stabilitu. Zapínajú sa pomocou klasických suchých zipsov Sú vyrobené z vysoko priedušného materiálu. Befado Chlapčenské sandáliky Sunny 065P127 majú široké a otvorené špičky pre voľný pohyb prstov.

Befado Chlapčenské tenisky Tim 251Y148
16,20 €

Krásne a štýlové chlapčenské tenisky Tim značky Befado sú tie pravé pre každého chlapca. Originálny vzor s kockami sa nestratí v telocvični, ani v parku. Veľmi ľahká a pružná podrážka uľahčuje chalanom každý krok, po ktorom sa noha len tak neunaví.

Befado Dievčenské balerínky Nelly 980X098
13,80 €

Dievčenské balerínky disponujú vystuženou zadnou časťou pre skvelú stabilitu. Sú vyrobené z vysoko priedušného materiálu a ľahko sa obúvajú. Befado Dievčenské balerínky Nelly 980X098 majú široké a vysoké špičky pre voľný pohyb prstov.

Befado dievčenské papučky 114Y359
14,20 €

Roztomilé a štýlové papučky od značky Befado zaujmú farebným prevedením s motívom psíkov. Papučky sú vyrobené z príjemného, priedušného materiálu a ľahko sa obúvajú pomocou pracky.

Befado dievčenské papučky
15,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské topánočky Befado s priedušným pláteným povrchom, ideálne pre celodenné nosenie či už doma, alebo v škôlke. Topánočky sú zdobené ňufáčikom na špičke, majú zapínanie na pásiky so suchým zipsom, pružnú podošvu z gumy a spevnenú pätu, ktorá fixuje chodidlo v správnej polohe.

Befado Dievčenské papučky Blanca 114X288
15 €

Krásne a štýlové papučky Blanca 114X288 od značky Befado sú tie pravé pre každú malú princeznú. Papučky majú originálny vzor s trblietavou kytičkou. Topánočky sú vhodné do škôlky, na doma alebo na návštevu.

Befado dievčenské papučky Blanca 114X388
13,80 €

Krásne a štýlové papučky Blanca 114X388 od značky Befado sú tie pravé pre každú malú princeznú. Papučky majú originálny vzor mušlí a na špičke roztomilú mašličku. Topánočky sú vhodné do škôlky, na doma alebo na návštevu.

Befado dievčenské papučky Blanca 114X393
14,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne a štýlové papučky Blanca 114X393 od značky Befado sú tie pravé pre každú malú princeznú. Papučky majú originálny vzor s mačičkami a mašličkou na špičke. Topánočky sú vhodné do škôlky, na doma alebo na návštevu.