10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

O nás

Od roku 2005 sme v MALL.SK Vaším spoľahlivým partnerom vždy, keď potrebujete rýchlo a pohodlne nakúpiť. Za posledný rok sa z nás stalo internetové trhovisko, kde nájdete už takmer 700 e-shopov na jednom mieste. Chceme, aby ste u nás kúpili všetko, pre čo ste si na internet prišli, a dostali to s tými najlepšími službami na trhu. V ponuke máme už viac ako 1 milión produktov, a neustále si tak upevňujeme svoju pozíciu e-shopu s jednoznačne najširšou ponukou na slovenskom trhu. Okrem tradičných kategórií tovaru u nás môžete kúpiť aj športové a outdoorové vybavenie, hudobné nástroje alebo veľké záhradné trampolíny a sekacie kosačky.

Objednávky si u nás môžete vyzdvihnúť už na viac ako 1 500 výdajných miestach po celom Slovensku.

Doma sme tu, ale staviame niečo väčšieho.

Okrem slovenskej republiky pôsobíme aj v Česku, v Poľsku, Maďarsku, Slovinsku a Chorvátsku. Od roku 2016 sme súčasťou MALL Group, najväčšej e-commerce skupiny v strednej a východnej Európe. Portfólio skupiny kombinuje dve hlavné oblasti: e-commerce a finančné služby pre internetové nakupovanie. Pôsobí v deviatich krajinách a s viac ako štyrmi tisícmi zamestnancami ponúka svoje služby 130 miliónom obyvateľov strednej a východnej Európy. V roku 2020 doručila svojim zákazníkom viac ako 14 miliónov objednávok. Stratégiou MALL Groupu je vytvoriť okolo samotného nákupu celú platformu rozširujúcich služieb a funkcií, aby sa stala synonymom pre e-commerce skupinu 21. storočia. Víziou a cieľom skupiny je stať sa nákupnou destináciou číslo jedna pre e-nakupujúcich, čo znamená, že pre väčšinu ľudí bude miestom číslo jedna, kam vyrazia za online nákupmi.

Od jari 2022 je MALL súčasťou e-commerce skupiny Allegro Group. Skupina Allegro je e-commerce platformou pre európskych spotrebiteľov aj obchodníkov a každoročne rýchlo rastie. Skupina so sídlom v Luxembursku a kótovaná na Varšavskej burze cenných papierov (WSE) prevádzkuje popredné online trhovisko v strednej a východnej Európe. Jej poľská doména Allegro.pl patrí medzi desať najnavštevovanejších webových stránok elektronického obchodovania na svete a zároveň sa radí medzi 100 najnavštevovanejších webových stránok na svete. Allegro poskytuje európskym spotrebiteľom ľahký prístup k miliónom ponúk za tie najvýhodnejšie ceny.

Našim spoločným cieľom je byť pre zákazníkov nákupnou destináciou číslo jedna všade tam, kde pôsobíme. Vieme, že pre zákazníkov je najdôležitejší široký výber tovaru za priaznivé ceny a jeho pohodlné a rýchle dodanie. Spoločne sme pripravení im takýto nákupný zážitok dodať.