Prečo nakupovať v MALL.SK

Nákup v MALL.SK je bezpečný a spoľahlivý! Sme spoločnosť s profesionálnym zázemím, ktorá vznikla v Prahe v roku 2000 a teraz pôsobí v piatich krajinách Európskej únie. Máme obrovské distribučné centrum, kamenné predajne a niekoľko pobočiek s profesionálnym personálom. Tu sú hlavné dôvody, prečo nakupovať práve u nás:

Distribučné centrum 25 000 m2

Ako je možné, že máme tak veľké skladové zásoby? Prevádzkujeme totiž vlastné distribučné centrum, ktoré pojme cez 25 000 paliet s najžiadanejšími produktmi. Všetky tieto produkty sú pripravené k expedícii alebo osobnému odberu po obdržaní sms a e-mailovej notifikácie o pripravený objednávky na vyzdvihnutie.

Viac o distribučnom centre


Odborníci na sortiment

Pôsobíme na trhu už od roku 2000 a od začiatku kladieme maximálny dôraz na kvalitný odborný servis pri predaji tovaru. V našom tíme sú odborníci, ktorí sa venujú svojmu sortimentu už veľa rokov, majú prehľad o všetkých novinkách, technológiách a produktoch, ktoré sú momentálne najžiadanejšie. Ochotne vám poradia buď priamo v komentároch k tovaru, alebo telefonicky.

Produktový manažér u nás nie je človek, ktorý len pridáva tovar do ponuky, ale ponukou skutočne aktívne žije. Každý kolega, ktorý príde s produktmi do styku, absolvuje niekoľko odborných školení za rok.


Vždy výhodnejšie

K najžiadanejšiemu tovaru ponúkame vždy niečo naviac, nákup u nás je tak výhodnejší. Či už je to ďalší výrobok ako darček, cenove výhodný set (tovar zakúpený dohromady v sete je vždy lacnejší, než by ste ho kupovali zvlášť) alebo napríklad možnosť zaobstarať si tovar na splátky bez navýšenia.

Samozrejmosťou je aj kvalitný popredajný servis. Na tovar poskytujeme plnú záruku a prípadné reklamácie sa snažíme riešiť vo váš prospech tak, aby ste boli spokojní.


Garantovaná dostupnosť

Dostupnosť pri tovare je kľúčovým údajom a v našom obchode ju skutočne garantujeme! Pokiaľ je tovar skladom, máte ho v nasledujúci pracovný deň doma. Pokiaľ tovar nakupujeme od nášho dodávateľa, máme dopredu overené, že je skutočne k dispozícii. Nedostupný tovar sa nedá vložiť do nákupného košíka, na miesto neho vám ponúkneme dostupnú alternatívu alebo vás na požiadanie budeme o zmene dostupnosti automaticky informovať.

Nechceme sklamať vaše očakávania, preto vám vždy odporučíme radšej taký tovar, kde máme jeho dostupnosť spoľahlivo overenú a môžeme ju garantovať.

Viac o garantovanej dostupnosti


Expresná expedícia

Vďaka priestornému distribučnému centru vybavenému špičkovou technológiou a spoľahlivému systému, sme schopní vybaviť obrovské množstvo zásielok v priebehu veľmi krátkej doby. Aj preto vám pri tovare objednanom do 13:00 garantujeme, že ho budete mať nasledujúci pracovný deň vždy u vás.

Expresná expedícia sa vzťahuje samozrejme na všetky objednávky, môžete sa na nás spoľahnúť.

Viac o službe Dnes objednáte, zajtra doručíme


Kamenné predajne

Ako jeden z mála internetových obchodov máme vlastné kamenné predajne a špičkovo vyškolených špecialistov, hlavne z oblasti športu, ktorí sa zákazníkom vždy radi a ochotne venujú. Nájdete nás v Bratislave, Senci, Žiline, Nitre, Trnave a Košiciach. Slúžia len pre osobné prevzatie objednaného tovaru.

Tovar je možné si vyzdvihnúť na predajni hneď po obdržaní sms a e-mailovej notifikácie o pripravený objednávky na vyzdvihnutie. Ďakujeme.

Viac o kamenných predajniach