Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Prečo nakupovať v MALL.SK

Nákup v MALL.SK je bezpečný a spoľahlivý! Sme spoločnosť s profesionálnym zázemím, ktorá vznikla v Prahe v roku 2000 a teraz pôsobí v piatich krajinách Európskej únie. Máme obrovské distribučné centrum, kamenné predajne a niekoľko pobočiek s profesionálnym personálom. Tu sú hlavné dôvody, prečo nakupovať práve u nás:

Distribučné centrum 25 000 m2

Ako je možné, že máme tak veľké skladové zásoby? Prevádzkujeme totiž vlastné distribučné centrum, ktoré pojme cez 25 000 paliet s najžiadanejšími produktmi. Všetky tieto produkty sú pripravené k expedícii alebo osobnému odberu po obdržaní sms a e-mailovej notifikácie o pripravený objednávky na vyzdvihnutie.


Odborníci na sortiment

Pôsobíme na trhu už od roku 2000 a od začiatku kladieme maximálny dôraz na kvalitný odborný servis pri predaji tovaru. V našom tíme sú odborníci, ktorí sa venujú svojmu sortimentu už veľa rokov, majú prehľad o všetkých novinkách, technológiách a produktoch, ktoré sú momentálne najžiadanejšie. Ochotne vám poradia buď priamo v komentároch k tovaru, alebo telefonicky.

Produktový manažér u nás nie je človek, ktorý len pridáva tovar do ponuky, ale ponukou skutočne aktívne žije. Každý kolega, ktorý príde s produktmi do styku, absolvuje niekoľko odborných školení za rok.


Vždy výhodnejšie

K najžiadanejšiemu tovaru ponúkame vždy niečo naviac, nákup u nás je tak výhodnejší. Či už je to ďalší výrobok ako darček, cenove výhodný set (tovar zakúpený dohromady v sete je vždy lacnejší, než by ste ho kupovali zvlášť) alebo napríklad možnosť zaobstarať si tovar na splátky.

Samozrejmosťou je aj kvalitný popredajný servis. Na tovar poskytujeme plnú záruku a prípadné reklamácie sa snažíme riešiť vo váš prospech tak, aby ste boli spokojní.


Garantovaná dostupnosť

Dostupnosť pri tovare je kľúčovým údajom a v našom obchode ju skutočne garantujeme! Pokiaľ je tovar skladom, máte ho v nasledujúci pracovný deň doma. Pokiaľ tovar nakupujeme od nášho dodávateľa, máme dopredu overené, že je skutočne k dispozícii. Nedostupný tovar sa nedá vložiť do nákupného košíka, na miesto neho vám ponúkneme dostupnú alternatívu alebo vás na požiadanie budeme o zmene dostupnosti automaticky informovať.

Nechceme sklamať vaše očakávania, preto vám vždy odporučíme radšej taký tovar, kde máme jeho dostupnosť spoľahlivo overenú a môžeme ju garantovať.

Viac o garantovanej dostupnosti


Expresná expedícia

Vďaka priestornému distribučnému centru vybavenému špičkovou technológiou a spoľahlivému systému, sme schopní vybaviť obrovské množstvo zásielok v priebehu veľmi krátkej doby. Aj preto vám pri tovare objednanom do 13:00 garantujeme, že ho budete mať nasledujúci pracovný deň vždy u vás.

Expresná expedícia sa vzťahuje samozrejme na všetky objednávky, môžete sa na nás spoľahnúť.

Viac o službe Dnes objednáte, zajtra doručíme