autor neuvedený: Všetko čo už viem
7,50 € 6,45 €

"Vieš už prečo? Deti majú tisíc otázok… Vieš sa už sám obliecť? Ako môžeš pomôcť rodičom v záhrade? Vieš, ako sa máme správať k ostatným? Ďalšia encyklopédia v úspešnej edícii Vieš už prečo?

autor neuvedený: 500 senzácií o dinosauroch
11,99 € 10,31 €

Vedel si, že brachiosaurus mal veľmi silné srdce? Alebo že stopy tyranosaura pripomínajú ozrutného kanárika? Toto a ešte omnoho viac zaujímavostí ťa čaká v tejto zábavnej knižke. Otvor ju a žasni!

autor neuvedený: Vesmír
9,90 € 8,51 €

Čo sa stane, keď sa viaceré galaxie zrazia? Ako veľmi by si sa mohol priblížiť k magnetaru bez toho, aby si sa rozpustil? Existuje viac ako len jeden vesmír?

autor neuvedený: Obrázkové hry na voľné chvíle
9,90 € 8,51 €

50 obojstranných kariet s viac než 100 zaujímavými hádankami a úlohami Nakresli strašidelným hlavám tvár. Sleduj stopy a zisti, ktorá z rakiet bola na Mesiaci. Spoj bodky podľa čísel a uvidíš, kto stojí za Tomom. Zo slov vypadli písmenká.

autor neuvedený: Dinosaury ožívajú!
9,79 € 8,42 €

Všetci milovníci dinosaurov zbystrite očká! Na svet prichádza krásna farebná knižka nabitá zaujímavými informáciami zo sveta dinosaurov. Z každej strany na vás vykuknú tieto nebezpečné predátory zoradené podľa doby, kedy žili.

Kořínek Viliam: Husľová škola - zošit 1
25 € 21,50 €

Prvý zošit husľovej školy popredného husľového pedagóga prof. Viliama Koříneka, ktorá bola v čase svojho prvého vydania (1987) a ešte aj dodnes je jeho najvýznamnejšou pedagogickou prácou.

autor neuvedený: 100 hier, Hádanky a úlohy 6+
6,90 € 5,93 €

V tomto zábavnom zošite nájdeš príklady na sčítanie a odčítanie, hádanky, osemsmerovky a veľa ďalších hier a úloh. Úlohy hýria farbami a hravým spôsobom pozvoľne deti zoznámia so zložitejšími úlohami a hádankami.

Kolektív autorov: Super šitie pre deti
8,51 €

Nechajte svoje deti objaviť čaro ručného šitia! S touto knižkou sa naučia šiť úžasne ľahko, krok za krokom – od toho najjednoduchšieho až po zložitejšie postupy.

autor neuvedený: Encyklopédia kvízov Génius
19,90 € 17,11 €

S KNIHOU ENCYKLOPÉDIA KVÍZOV GÉNIUS SA DOZVIEŠ VEĽA NOVÉHO!

Vieš, kde leží rieka Amazon alebo sopka Fudžisan? Rozoznáš krížovú kosť od hrudnej? Spoznáš archeopteryxa? Zbadáš rozdiel medzi bejzbalovou a tenisovou loptou?

Nie?

Kolektív: Náučné kartičky – Abeceda
8,90 € 7,65 €

Rozťahovacie kartičky umožňujú zábavným spôsobom rozvíjať verbálne schopnosti a základné matematické predstavy už v ranom veku dieťaťa.

• Rozširujú slovnú zásobu, podporujú tvorbu viet a učia deti hláskovať. • Umožňujú rozoznávanie a tvorbu slov.

autor neuvedený: Mám 1 rok - Spoznávam slová
3,99 € 3,43 €

Naše detské knihy pomôžu vášmu dieťaťu rozvinúť 5 základných prvkov: * rozmýšľanie * predstavivosť * emočnú vyspelosť * slovnú zásobu * jazykové znalosti

autor neuvedený: Malý prieskumník – V pohybe
11,90 € 10,23 €

Pozývame všetkých malých prieskumníkov na objavovanie – otvorte viac ako 50 okienok a pozrite si dopravné prostriedky zvonku aj zvnútra. Je toho veľa na objavovanie!

Toméová, Valentina Manuzzatová Ester: Zostroj si 3D lietadlo
15,90 € 13,67 €

Zisti, ako lietadlá fungujú a oboznám sa s ich rozličnými typmi. Spoznaj fascinujúci príbeh ich vynálezcov a aký bol let prvého lietadla. Zostroj si model slávneho lietadla Fokker Dr.1, s ktorým letel slávny letec Červený Barón.

Urvoyová Delphine: Počítame s Montessori
12,90 € 11,09 €

Počítame s Montessori Vitajte v našom kurze Montessori, ktorý ponúka viac ako 100 rôznych cvičení so stúpajúcou náročnosťou, umožňujúce deťom od 3 do 6 rokov objaviť svet matematiky.

Kolektív autorov: Hmyz - môj zošit pozorovania a aktivít
5,90 € 5,07 €

Tento pracovný zošit je iný ako ostatné! Vyzýva ťa sústrediť pozorovanie na všetok hmyz, ktorý žije okolo teba. Nie je nič jednoduchšie, pretože tieto zvieratá sú v podstate všade. Stačí len chvíľku hľadať a objavíš celý ich bohatý svet.

Kolektív: Náučné kartičky – Zvieratá
8,90 € 7,65 €

Rozťahovacie kartičky umožňujú zábavným spôsobom rozvíjať verbálne schopnosti a základné matematické predstavy už v ranom veku dieťaťa.

• Rozširujú slovnú zásobu a tvorbu viet. • Umožňujú rozoznávanie slov a hláskovanie. • Učia deti abecedu.

autor neuvedený: Moja prvá knižka - Svet okolo nás
5,95 € 5,12 €

Kniha je určená pre malé deti. Dokáže zaujať aj 1,5– ročné, ale tak isto aj 3– ročné deti. Nájdu v nej všetky veci o sebe, rodine, byte, zvieratkách doma, aj na farme, v ZOO, doprave, stavbe, ulici aj o našej zemi.

autor neuvedený: Vedecké experimenty
9,90 € 8,51 €

Možno vytvorit dúhu? Môže balónik pohánat raketu? V tejto zábavnej publikácii na vás cakajú jednoduché pokusy pre malých vedcov.

autor neuvedený: Mám 2 roky - Zvieratká na farme
3,99 € 3,43 €

Všetky knihy z tejto série sú pripravené pre konkrétny vek dieťaťa. Pomáhajú rozvíjať 5 základných prvkov:

– slovnú zásobu
- jazykové znalosti
- rozmýšľanie
- emočnú vyspelosť
- predstavivosť

autor neuvedený: Poskladaj si traktor
7,90 € 6,79 €

S touto knihou sa dozvieš nielen veľa zaujímavostí pri objavovaní sveta veľkých strojov, ale môžeš si vytvorit aj vlastnú kolekciu ich papierových modelov! Ako ľahko sa dá učiť hrou!

Kolektív: Svet divých zvierat-Veľká kniha nálepiek
7,90 € 6,79 €

Táto kniha s nálepkami vás zavedie do nepredvídateľného sveta zvierat. Vstúpte do nebezpečného sveta krokodílov, preskúmajte úkrýt divej mačkovitej šelmy.Vzneste sa do výšky s útočiacimi dravými vtákmi.

Števíková Mária: Cestovateľská násobilka
5,90 € 5,07 €

Pracovný zošit, ktorý vysvetlí, čo je násobenie a delenie, názorne pracuje s jednotlivými násobilkami (v obore do 100) a prepája námety s učivom prírodovedy, slovenského jazyka, vlastivedy či informatiky. Na prácu v triede i precvičenie doma.

autor neuvedený: Nočná obloha
7,90 € 6,79 €

Staň sa prieskumníkom prírody!

Zistíš, prečo Mesiac zdanlivo mení tvar, z čoho sa skladajú prstence Saturna a čo je to zatmenie. Spoznáš jednotlivé súhvezdia a naučíš sa všetko o nočnej oblohe.

Kolektív autorov: Kuliferdo - jemná motorika a grafomotorika
7,90 € 6,79 €

Až 96 úžasných aktivít, ktoré rozvíjajú grafomotorické zručnosti škôlkarov pred vstupom do základnej školy. Pre deti od 5 do 7 rokov. Aktivity na nácvik písania a vnímania, možnosť sledovania individuálneho napredovania detí, dobrý štart do školy.