Billonová-Spagnolová Estelle: Nebojím sa prvej triedy
7,90 € 6,79 €

Kniha s úlohami na vyfarbovanie, ktorá ťa pripraví do školy!

Zisti všetko, čo ťa čaká v škole! Choď do triedy, jedálne, telocvične, na školský dvor… a uvidíš, že sa veľa naučíš dobre zabavíš

Ako vyzerá trieda? Čo sa robí cez prestávky?

Verthé Valentin: Povedz mi prečo 2
15,90 € 13,67 €

Povedz mi prečo 2 Kniha plná neuveriteľných informácií, ktoré si nenechaj len pre seba

Táto kniha prináša odpovede na vyše 200 otázok, ktoré kladú všetky deti a na ktoré dospeláci nie vždy vedia odpovedať!

Toméová, Valentina Manuzzatová Ester: Zostroj si 3D lietadlo
15,90 € 13,67 €

Zisti, ako lietadlá fungujú a oboznám sa s ich rozličnými typmi. Spoznaj fascinujúci príbeh ich vynálezcov a aký bol let prvého lietadla. Zostroj si model slávneho lietadla Fokker Dr.1, s ktorým letel slávny letec Červený Barón.

Jourdainová Sabine: Povedz mi: Dinosaury
14,90 € 12,81 €

Podľa čoho spoznáme dinosaura? Čo bolo obávanou zbraňou diplodoka? Ako sa volá najmenší dinosaurus? Sú morské plazy dinosaury? Ako pterosaury lietali?

Feketeová Iveta: Aktivity v materskej škole
17 € 14,62 €

Praktická príručka o organizácii školských akcií s dokumentáciou s tým súvisiacou na CD. Je určená pre riaditeľov i učiteľov materských škôl.

Jackson Tom: Ilustrovaná kniha: Zvieratá
14,90 € 12,81 €

Táto nádherne ilustrovaná knižka ťa vezme na cestu do divočiny, kde stretneš tie najúchvatnejšie zvieratá.
Nájdeš v nej ohromujúce ilustrácie rôznych druhov cicavcov od pôvabného tigra a veľkolepého hrocha po drobnú kombu.

Kolektív autorov: Odborná spôsobilosť v elektrotechnike 1.
15 € 12,90 €

"Učebnica Odborná spôsobilosť v elektrotechnike 1 obsahuje aktuálne informácie o nových technických normách, právnych i bezpečnostných predpisoch a zásadách poskytovania prvej pomoci pri úrazoch elektrickým prúdom, ktoré sú nevyhnutné na dosiahnutie

Miler Zdeněk: Kniha s magnetkami: Malý krtko
9,90 € 8,51 €

Malý krtko má vždy dobrú náladu. Najradšej je vonku na veľkej lúke. Choď tam s ním a stretni sa s ježkom, zajačikom, myškou a mnohými ďalšími kamarátmi!

autor neuvedený: Obrázková kniha - Slová
9,99 € 8,59 €

Hravá kniha pre deti s farebnými fotografiami a tematickými otázkami, ktoré učia deti spoznávať slová. Pomocou farebných záložiek si jednoducho nájdu stranu, ktorá sa im páči. Čo by si chcel mat’ vo svojej izbe? Čo všetko môžeš vidieť v parku?

autor neuvedený: Vyškrabovacia kniha Vesmír
9,99 € 8,59 €

Interaktívna kniha s vyškrabovacími obrázkami, ktorá ťa očarí! Táto kniha ťa prenesie do vesmíru a naučíš sa s ňou nakresliť mnohé vesmírne telesá! Obsahuje postup ako krok za krokom nakresliť raketu, astronauta alebo vesmírnu loď.

autor neuvedený: Brumko - Zvieratká
3,25 € 2,80 €

Pracovný zošit s roztomilým mackom Brumkom. Hrajte sa, učte sa a dobre sa bavte. Navyše obsahuje 100 krásnych nálepiek.

autor neuvedený: 500 senzácií o zvieratách
11,99 € 10,31 €

Vedel si, že kožušina medveď bieleho nie je biela? A že najväčší spachtoš z cicavcov je koala? Toto a ešte omnoho viac zaujímavostí ťa čaká v tejto zábavnej knižke. Otvor ju a žasni!

autor neuvedený: Učím sa so samolepkami
6,90 € 5,93 €

Zábavná samolepková „učebnica“ prvých slovíčok a ich významov je určená najmenším deťom. Viac ako 500 samolepiek, obrázky a celý rad rôznorodých aktivít.

Kolektív: Zo škôlky do školy
3,90 € 3,35 €

Cvičenia a omaľovánky pre predškolákov, pri ktorých sa naučia pracovať podľa predlohy, písať číslice a rozcvičia si ruku pre písanie písmen.

OOO "Laboratórium 24": Živé omaľovánky
7,99 € 6,87 €

Publikácia rozvíja schopnosti deti v rôznych smeroch. Ide o tzv. živé omaľovanky – dieťa si obrázok najskôr vymaľuje a potom prostredníctvom aplíkácie (dostupnej zadarmo) v telefone alebo tablete zvieratko, prípadne iný obrázok ožije.

Arredondo Francisco: Veľký atlas zvierat, 4. vydanie
4,80 € 4,13 €

Nádherne ilustrovaný atlas sveta, v ktorom sú svetadiely znázornené zjednodušene a jednotlivé typy prostredia spolu so zvieratami realisticky. Atlas deťom poskytuje obraz o svete a prírode na našej planéte.

Pastorková Táňa: Učíme sa písať číslice
3,25 € 2,80 €

Pracovný zošit určený prváčikom na nácvik písania číslic. Deti si najskôr grafomotorickými cvičeniami pripravia ruku na písanie a potom sa obrázkami a veselými veršíkmi o každej číslici motivujú k jej písaniu podľa vyznačeného vzoru.

autor neuvedený: Moja prvá knižka - 2. vydanie
5,95 € 5,12 €

Kniha je určená pre malé deti. Dokáže zaujať aj 1,5– ročné, ale tak isto aj 3– ročné deti. Nájdu v nej farby, tvary, abecedu ale aj čísla, sú v nej zvieratká, ale aj veci s ktorými sa denne stretáva či už doma alebo vonku.

Bezegová Jana: Zajko Rátajko PZ
5,30 € 4,56 €

Novinka

Pracovný zošit je určený na podporu osvojovania si matematických zručností prvákov. Zošit môže slúžiť ako doplnkový materiál pri výučbe v škole, ako zošit domácich úloh či zošit na kontrolné práce.

autor neuvedený: Mám 2 roky – Učím sa slová
3,99 € 3,43 €

Všetky knihy z tejto série sú pripravené pre konkrétny vek dieťaťa. Pomáhajú rozvíjať 5 základných prvkov:

slovnú zásobu,
jazykové znalosti,
rozmýšľanie,
emočnú vyspelosť,
predstavivosť.

Berkes Judit Tariné: Čarovné obrázky - Delenie
2,50 € 2,15 €

Pracovný zošit je určený ako pomôcka pri precvičovaní delenia. Vo zväzku nájdete až 1100 príkladov. Deťom výpočet príkladov prináša, radosť pretože výsledkom je zaujímavý obrázok.

autor neuvedený: Cvičenia na každý deň: Matematika
4,90 € 4,21 €

Pomôž Julke a Jankovi napísať číslo, ktoré patrí doprostred. Dokonči nosorožca a vyfarbi ho. Pomôž Tomimu vyriešiť príklady.
Vyfarbi balóny s nepárnymi číslami na červeno a s párnymi na žlto. Pripočítavaj po 2 a doplň čísla na húsenici.

Kolektív: Hravá Matematika 1 PZ 1.diel
5 € 4,30 €

Pracovný zošit Hravá matematika 1 je moderná učebná pomôcka zameraná na rozvoj kľúčových kompetencií žiaka. Obsahuje úlohy rôznej náročnosti a typológie podporujúce efektívne precvičovanie učiva.

Kolektív: Hravá Matematika 1 PZ 2.diel
5 € 4,30 €

Pracovný zošit Hravá matematika 1 je moderná učebná pomôcka zameraná na rozvoj kľúčových kompetencií žiaka. Obsahuje úlohy rôznej náročnosti a typológie podporujúce efektívne precvičovanie učiva.

Šulc Petr: Hraj sa a spoznávaj- Už to vieš?
5,90 € 5,07 €

Publikácia UŽ TO VIEŠ? Hraj sa a spoznávaj je určená pre deti od 3 rokov. Titul obsahuje viac než 100 zvedavých otázok a úloh. Pri hre je nutná spolupráca rodiča, ktorý popisuje dieťaťu obrázky a kladie mu jednoduché otázky, ako napr.

Šulc Petr: Začarovaná škola-obrázkové čítanie (MV)
3,30 € 2,84 €

Pre zvedavých predškolákov a žiakov 1. triedy ponúkame obrázkové čítanie Začarovaná škola. Tri veselé kúzelníčky Todie, Bonie a Debie nie sú žiadne zlé čarodejnice, ktoré by škodili ľuďom.