Fougerová Isabelle: Povedz mi prečo
14,90 € 12,81 €

Táto knižka prináša odpovede na viac ako 180 otázok, ktoré kladú všetky deti a na ktoré dospeláci nie vždy vedia odpovedať!

Kolektív: Náučné kartičky – Abeceda
8,90 € 7,65 €

Rozťahovacie kartičky umožňujú zábavným spôsobom rozvíjať verbálne schopnosti a základné matematické predstavy už v ranom veku dieťaťa.

• Rozširujú slovnú zásobu, podporujú tvorbu viet a učia deti hláskovať. • Umožňujú rozoznávanie a tvorbu slov.

Miler Zdeněk: Kniha s magnetkami: Malý krtko
9,90 € 8,51 €

Malý krtko má vždy dobrú náladu. Najradšej je vonku na veľkej lúke. Choď tam s ním a stretni sa s ježkom, zajačikom, myškou a mnohými ďalšími kamarátmi!

Kolektív: Náučné kartičky – Zvieratá
8,90 € 7,65 €

Rozťahovacie kartičky umožňujú zábavným spôsobom rozvíjať verbálne schopnosti a základné matematické predstavy už v ranom veku dieťaťa.

• Rozširujú slovnú zásobu a tvorbu viet. • Umožňujú rozoznávanie slov a hláskovanie. • Učia deti abecedu.

Žoldošová Kristína: Prírodoveda pre 4. ročník ZŠ
16 € 13,76 €

Pracovná učebnica Prírodoveda pre 4. ročník základnej školy je zostavená podľa iŠVP pre oblasť Človek a príroda. Kladie dôraz na splnenie cieľov a vzdelávacieho štandardu predmetu prírodoveda.

Jourdainová Sabine: Povedz mi: Dinosaury
14,90 € 12,81 €

Podľa čoho spoznáme dinosaura? Čo bolo obávanou zbraňou diplodoka? Ako sa volá najmenší dinosaurus? Sú morské plazy dinosaury? Ako pterosaury lietali?

autor neuvedený: Detská encyklopédia Pegasus
19,90 € 17,11 €

Detská encyklopédia Pegasus vďaka komplexnému prístupu prináša mladým čitateľom spoľahlivé informácie. Obrazový materiál napomáha k ich lepšiemu pochopeniu.

Gilletová Émilie: Povedz mi: Kone
15,90 € 13,67 €

Táto kniha prináša odpovede na vyše 200 otázok, ktoré kladú všetky deti o fascinujúcich zvieratách, akými sú kone!

Kolektív: Náučné kartičky – Čísla
8,90 € 7,65 €

Rozťahovacie kartičky umožňujú zábavným spôsobom rozvíjať verbálne schopnosti a základné matematické predstavy už v ranom veku dieťaťa.

• Zlepšujú numerické schopnosti dieťaťa. • Sú ideálne pri rozličných matematických hrách.

Fougerová Isabelle: Povedz mi ako
14,90 € 12,81 €

Táto kniha prináša odpovede na vyše 200 otázok, ktoré kladú všetky deti a na ktoré dospeláci nie vždy vedia odpovedať!

Kolektív: Piráti - predškolská knižka
7,60 € 6,54 €

Maľovanky, hádanky, čísla, písmená, tvary, farby

Hry a úlohy v tejto knižke podporujú u detí hravým a zábavným spôsobom:

  • logické myslenie
  • schopnosť sústrediť sa
  • fantáziu

Štruktúra knižky a jednotlivé úlohy sa opierajú o najnovšie poznatky m

autor neuvedený: Obrázková kniha - Doprava
9,99 € 8,59 €

Hravá kniha pre deti s farebnými fotografiami a tematickými otázkami, ktoré učia deti spoznávať dopravné prostriedky. Pomocou farebných záložiek si jednoducho nájdu stranu, ktorá sa im páči. Vyber si vozidlo a hurá na cestu!

autor neuvedený: 365 zábavných úloh
6,99 € 6,01 €

Rozvíjaj svoje schopnosti vďaka týmto rôznorodým úlohám, od klasického bludiska a osemsmeroviek po originálnejšie a zložitejšie hlavolamy. Priestorové videnie, pozornosť, logické myslenie, všeobecné vzdelanie, výpočty z hlavy…

Barusseauová Lydie: Moja prvá angličtina s Montessori
12,90 € 11,09 €

Vitajte v našom programe Montessori, ktorý ponúka viac ako 60 rôznych cvičení so zvyšujúcou sa náročnosťou. Vďaka nim objavia deti od 3 do 6 rokov základnú slovnú zásobu anglického jazyka.

autor neuvedený: Vedecké experimenty
9,90 € 8,51 €

Možno vytvorit dúhu? Môže balónik pohánat raketu? V tejto zábavnej publikácii na vás cakajú jednoduché pokusy pre malých vedcov.

autor neuvedený: Ako čo funguje? 2.vydanie
11,90 € 10,23 €

Odklop viac než 110 okienok tejto encyklopedickej knižky pre deti a nahliadni do divov sveta okolo nás. Zisti, čo ako funguje, a otvor dveredo sveta vedy!

autor neuvedený: Obrázkové hry na voľné chvíle
9,90 € 8,51 €

50 obojstranných kariet s viac než 100 zaujímavými hádankami a úlohami Nakresli strašidelným hlavám tvár. Sleduj stopy a zisti, ktorá z rakiet bola na Mesiaci. Spoj bodky podľa čísel a uvidíš, kto stojí za Tomom. Zo slov vypadli písmenká.

autor neuvedený: Veľká kniha školáčika
9,90 € 8,51 €

Deti, ktoré už nie sú celkom maličké, vyrástli, rozvíjajú sa, no sú stále hravé, snívajúce, so zvedavým noštekom, stále v pohybe, potrebujú veselú knižku. Táto deti neomrzí.

Erne Andrea: Všetko o pirátoch
9,90 € 8,51 €

Poznáš najznámejších pirátov? Vieš, ako sa v minulosti mohol niekto stať pirátom? Spoznaj pirátsku stratégiu dobývania lodí, čo robili s korisťou a drsný život pirátov s prísnymi pravidlami na palube.

OOO "Laboratórium 24": Živé omaľovánky
7,99 € 6,87 €

Publikácia rozvíja schopnosti deti v rôznych smeroch. Ide o tzv. živé omaľovanky – dieťa si obrázok najskôr vymaľuje a potom prostredníctvom aplíkácie (dostupnej zadarmo) v telefone alebo tablete zvieratko, prípadne iný obrázok ožije.

autor neuvedený: Všetko čo už viem
7,50 € 6,45 €

"Vieš už prečo? Deti majú tisíc otázok… Vieš sa už sám obliecť? Ako môžeš pomôcť rodičom v záhrade? Vieš, ako sa máme správať k ostatným? Ďalšia encyklopédia v úspešnej edícii Vieš už prečo?

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: