autor neuvedený: Aktivity s nálepkami: Chlapci
1,90 €

1,63 €

Objavte svet chlapcov – plný dobrodružstiev, áut a hier! Zoznámte sa s knihami plnými žiarivých a farebných obrázkov, nálepiek a zábavných aktivít, vďaka ktorým sa určite dozviete niečo nové.

Translation © 2018 by Barbora Vinczeová


autor neuvedený: Aktivity s nálepkami: Dievčatá
1,90 €

1,63 €

Odhaľte rozprávkový svet dievčat, ktorý sa ukrýva pod rúškom tajomstva. Zoznámte sa s knihami plnými žiarivých a farebných obrázkov, nálepiek a zábavných aktivít, vďaka ktorým sa určite dozviete niečo nové.


autor neuvedený: Aktivity s nálepkami: Dinosaury
1,90 €

1,63 €

Objavte fascinujúci svet pradávnych dinosaurov! Zoznámte sa s knihami plnými žiarivých a farebných obrázkov, nálepiek a zábavných aktivít, vďaka ktorým sa určite dozviete niečo nové.

Translation © 2018 by Barbora Vinczeová


autor neuvedený: Aktivity s nálepkami: Pod hladinou mora
1,90 €

1,63 €

Skúmanie podmorského sveta nebolo nikdy také pútavé! Zoznámte sa s knihami plnými žiarivých a farebných obrázkov, nálepiek a zábavných aktivít, vďaka ktorým sa určite dozviete niečo nové.

Translation © 2018 by Barbora Vinczeová


autor neuvedený: Aktivity s nálepkami: Zvieratá
1,90 €

1,63 €

Fascinuje vás svet zvierat? Spoznajte ich život v džungli aj na farme. Zoznámte sa s knihami plnými žiarivých a farebných obrázkov, nálepiek a zábavných aktivít, vďaka ktorým sa určite dozviete niečo nové.

Translation © 2018 by Barbora Vinczeová


autor neuvedený: Biblia pre celú rodinu
24,90 €

21,41 €

Prináša krásne ilustrované prerozprávanie Biblie prostredníctvom viac ako130 nesmrteľných príbehov.

Sprostredkuje jedinečnú poetiku a ducha pôvodných starozákonných a novozákonných spisov a textov.


autor neuvedený: Cvičenia na každý deň: Angličtina
4,90 €

4,21 €

Je podstatné meno v jednotnom alebo množnom čísle? Zaškrtni správne podstatné meno. Krížovka. Zakrúžkuj slová uvedené nižšie. Nasleduj abecedné poradie v bludisku a pomôž včielke dostať sa k úľu. Priraď malé písmená k ich veľkým ekvivalentom.


autor neuvedený: Cvičenia na každý deň: Matematika
4,90 €

4,21 €

Pomôž Julke a Jankovi napísať číslo, ktoré patrí doprostred. Dokonči nosorožca a vyfarbi ho. Pomôž Tomimu vyriešiť príklady.
Vyfarbi balóny s nepárnymi číslami na červeno a s párnymi na žlto. Pripočítavaj po 2 a doplň čísla na húsenici.


autor neuvedený: Cvičenia na každý deň: Veda
4,90 €

4,21 €

Priraď slová zo skupiny k orgánom a dokonči ju. Pomôž chlapcovi nájsť hviezdu tak, že pospájaš čísla zaradom od 1 po 10. Čistenie zubov každý deň je dôležité. Pomôž chlapcovi nájsť cestu k šťavnatému ovociu.


autor neuvedený: Nalepuj a spoznávaj: Slová
1,90 €

1,63 €

Naša slovná zásoba je taká bohatá, že všetko okolo nás dokážeme nejako pomenovať. Precvičte si slovíčka a naučte sa aj nejaké nové, anglické.

Translation © 2018 by Lucia Golianová


autor neuvedený: Rekordy na 4 kolesách
9,90 €

8,51 €

Hravé učenie Obrovské nákladné autá a traktory Rekordy na 4 kolesách

Základné údaje, zábavné skutočnosti a rekordy!

A nechcel by si zdokonaliť obrovské vozidlo? Si na štarte rely v kreslení – nastúp teda a pridaj plyn!


autor neuvedený: Super vymaľovánky
1,90 €

1,63 €

Zvieratká z džungle aj z farmy, krotké aj divoké, s mláďatkami aj zvieracími kamarátmi ? pozrite sa, aké sú pestrofarebné a nádherné! Vyfarbite ich podľa obrázkových vzorov a zoznámte sa s nimi.


autor neuvedený: Vyfarbi a spoznaj: Hračky a hry
2,50 €

2,15 €

Vyfarbite a spoznajte svoje obľúbené hračky a hry! S touto knižkou v rukách sa každý malý čitateľ nielen zabaví, ale možno objaví nejakú novú zábavnú hru.

Translation © 2018 by Barbora Vinczeová Poetry © 2018 by jana Kantorová-Báliková


autor neuvedený: Vyfarbi a spoznaj: Zvieratká
2,50 €

2,15 €

Vyfarbite a spoznajte svoje obľúbené zvieratká! S touto knižkou v rukách sa každý malý čitateľ nielen zabaví, ale aj dozvie niečo nové.

Translation © 2018 by Barbora Vinczeová


Billonová-Spagnolová Estelle: Nebojím sa prvej triedy
7,90 €

6,79 €

Kniha s úlohami na vyfarbovanie, ktorá ťa pripraví do školy!

Zisti všetko, čo ťa čaká v škole! Choď do triedy, jedálne, telocvične, na školský dvor… a uvidíš, že sa veľa naučíš dobre zabavíš

Ako vyzerá trieda? Čo sa robí cez prestávky?


Daubaová Laurie: Prázdniny na chalupe s Montessori
7,90 €

6,79 €

Prázdniny sú vzácne obdobie, kedy máme čas v deťoch prebúdzať prirodzenú zvedavosť, nechať ich objavovať prírodu, ktorá nás obklopuje, a tým podporovať proces učenia sa.


Dienerová Eva: Diktáty a doplňovačky pre 2. triedu
3,50 €

3,01 €

V tejto publikácii nájdete množstvo cvičení pre žiakov 2. triedy, ktoré precvičujú pravopis samohlások, dvojhlások, spoluhlások, slabík a viet. Cvičebnica je výbornou pomôckou pre rodiča, učiteľa i žiaka.


Dienerová Eva: Diktáty a doplňovačky pre 4. triedu
3,50 €

3,01 €

V tejto publikácii nájdete množstvo diktátov a doplňovacích cvičení pre žiakov 4. triedy, ktoré precvičujú pravopis vybraných slov, predpôn, spodobovania, podstatných a prídavných mien, slovies, zámen a čísloviek.


Gifford Clive: Veľká kniha porovnaní
12,90 €

11,09 €

Táto kniha je plná úžasných faktov a prekvapivých porovnaní všetkého možného, čo je malé aj veľké, pomalé aj rýchle, ľahké aj ťažké a vysoké aj nízke. Váš pohľad na svet sa navždy zmení!

Pre čitateľov od 7 rokov.


Hoganová Martina: Moja prvá cesta okolo sveta
9,90 €

8,51 €

Roztvorením leporela získate glóbus. Tento atraktívny formát knihy prinesie najmenším čitateľom pri spoznávaní sveta veľa zábavy aj poučenia.

Pre deti od troch rokov.


Japiot, Maud Bihanová Xavier: Môj malý sprievodca prírodou: Stromy
9,90 €

8,51 €

V meste, na vidieku, v lese, v záhrade… existuje veľa rozličných druhov stromov, no rozpoznať ich nie je vždy ľahké! Vďaka tomuto sprievodcovi zistíš, čo je strom, a naučíš sa, ako si vyrobiť herbár, vypočítať výšku stromu a dokonca aj jeho vek!


Kolektív: Angličtina pre každého, Cvičebnica  Úroveň 4  Pokročilý
15,90 €

12,72 €

Novinka

Precvičte si slovnú zásobu a gramatiku, ktorú ste sa naučili v učebnici pomocou stoviek cvičení, aktivít a sprievodných nahrávok. Jednoduché cvičenia pomôžu precvičiť si kľúčové jazykové zručnosti: písanie, čítanie, hovorenie a počúvanie.


Kucharská Nikola: Ako to funguje? Ľudské telo
7,90 €

6,79 €

Kláru fascinuje okolitý svet. Rada by vedela, ako funguje ľudské telo – jedného dňa by sa totiž chcela stať lekárkou alebo zdravotnou sestrou. Každú voľnú chvíľku venuje tomu, aby sa naučila niečo nové.