Vopi Nášľapy na schody Astra hnedá obdĺžnik 24x65 obdĺžnik (rozmer vrátane ohybu)

Vopi Nášľapy na schody Astra hnedá obdĺžnik 24x65 obdĺžnik (rozmer vrátane ohybu)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Hnedé obdĺžnikové nášľapy Astra zo 100% polypropylénového vlákna sú praktické slučkové nášľapy s lištou pre ľahšie prichytenie, ktoré ochránia schodisko pred opotrebovaním. Celý popis

Dĺžka

Šírka

6,55 €
Vrátane DPH
Partner: Můjkoberec
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 5+ kusov

24.3.2023 - 29.3.2023 na vašej adrese
 

Tovar od predajcu Můjkoberec

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 6503616

Popis

Cenovo dostupné, ľahko čistiť v Čechách vyrábané nášľapy na schody z radu Astra u nás zakúpite v polkruhovom i obdĺžnikovom prevedení. Vyrábajú sa zo 100% polypropylénového vlákna, na spodnej strane je tzv. Actionback, čiže spevňujúci mriežka. Nášľapy sú obšité chemlonom ap ro prichytenie ku schodu slúži lepiaca páska, ktorá je už z výroby pripevnená na spodnú stranu koberčeku. Nášľapy slúži nielen ako dizajnový prvok, ale tiež chráni schody pred opotrebovaním.

V rovnakom odtieni Vám môžeme ponúknuť aj klasické kusové koberce. Pozrite sa na všetky naše koberce radu Astra: TU

Inštrukcie: Pri odstránení nášľapov na schody ľahko odstránite aj zvyšky kobercové pásky, bez toho aby sa schody poškodili. Nášľapy však dôrazne odporúčame prilepiť nielen obojstrannou lepiacou páskou, ktorá je súčasťou nášľapov, ale aj spoľahlivým fixačným lepidlom, aby sa predišlo nechcenému uvoľneniu nášľapov zo svojej pozície. Bohužiaľ nemôžeme niesť zodpovednosť za prípadné škody, pri nedodržaní vyššie uvedeného postupu inštalácie nášľapov.

Video: Nášľapy na schody – predstavenie:

(Nejedná sa o konkrétny typ výrobku, len o podobný)

Vopi koberce

Spoločnosť Vopi je jedným z mála čisto českých výrobcov kobercov a rohoží. Kúpou tohto výrobku podporíte a pomôžete zachrániť tradičný český priemysel, ktorý to naozaj potrebuje. Celá výroba prebieha priamo v malebnom mestečku Nové Mesto na Morave. Výrobca umožňuje výrobu väčšiny kobercov v ľubovoľnej veľkosti na mieru a na požiadanie môže vyrobiť takmer akýkoľvek tvar. Možnosti sú takmer neobmedzené, od srdiečok až po ovály alebo domčeky. Spoločnosť Vopi zaznamenáva z roka na rok stabilný rast. Koberce sú veľmi obľúbené aj u našich susedov v zahraničí, kde sa dopyt po nich neustále zvyšuje. Vďaka veľmi dobrej cenovej dostupnosti a detailnej kontrole kvality sa koberce začínajú čoraz viac objavovať vo všetkých českých obchodoch. Koberce sú obzvlášť krásne pestré a farebné, čo je presne to, čo na českom trhu chýba. Spoločnosť Vopi tak oživuje český trh a prináša na domáci trh s kobercami veľkú inováciu.

Video

Recenze koberce Astra