LEIFHEIT Náhrada Combi M Micro Duo
11,64 € 9,90 €

Náhrada na vytieranie pre mopy Combi od značky Leifheit. Určená pre všetky typy podláh – lino, parkety, drevo a iné. Špeciálne mikrovlákno zachytáva všetky nečistoty, nevytvára hrudky a rýchle osychá. Prichytenie na patentky.

Spontex Quickmax Profi náhrada z mikrovlákna
8 € 6,40 €

Náhrada k mopu Quick Max sa samožmýkateľným systémom. Náhradu možno prať do 60 stupňov. Plochý mop, pre dokonalé vyčistenie bez straty času. Mikrovlákno efektívne čistí a absorbuje.

Spontex Náhrada na Full Action Systém
5,99 € 5,30 €

Náhrada na mop Spontex Full Action System je vyrobená zo 100% mikrovlákna. Zvyšuje efektivitu a znižuje spotrebu čistiacich prostriedkov. Dokonalý pomocník pre rýchle, jednoduché a efektívne upratovanie všetkých podláh v domácnosti.

LEIFHEIT Náhradná hlavica k mopu TWIST DISC 2 ks
18,64 € 10,90 €

Náhradné hlavice pre mopy Twist Disc od značky Leifheit ideálna pre čistenie dlaždíc a kamenných podláh. Hlavica z mikrovlákna intenzívne vstrebáva nečistoty. Určené pre rotačné mopy.

LEIFHEIT Náhradná hlavica k mopu TWIST DISC
8,13 € 6,20 €

Náhradná hlavica pre mopy Twist Disc od značky Leifheit ideálna pre čistenie dlaždíc a kamenných podláh. Hlavica z mikrovlákna intenzívne vstrebáva nečistoty. Určená pre rotačné mopy.

Spontex Full Action systém abrazívna náhrada
5,90 € 5,30 €

Nová verzia náhrady s modrým stredom pre mop Spontex Full Action systém pre ešte efektívnejšie čistenie je vyrobená z mikrovlákna a ľahko zachytí všetky nečistoty, ktoré na podlahe zostali. Balenie obsahuje 1 kus.

LEIFHEIT Náhrada Combi XL Micro Duo
14,75 € 11,90 €

Náhrada na vytieranie pre mopy Combi od značky Leifheit určená pre všetky typy podláh – lino, parkety, drevo a iné. Špeciálne mikrovlákno zachytáva všetky nečistoty, nevytvára hrudky a rýchle osychá. Prichytenie na patentky.

Spontex QuickMax Profi abrazívna náhrada
7,88 € 7,50 €

Abrazívna náhrada určená pre mop Spontex QuickMax Profi je vhodná pre všetky typy podlahových krytín a pomôže s jednoduchým odstránením všetkých nečistôt, ktoré na zemi zostali.

LEIFHEIT Náhrada Combi M Static Plus
11,64 € 8,70 €

Náhrada pre mopy Combi od značky Leifheit určená pre suché vytieranie všetkých typov podláh. Mikrovlákno elektrostaticky priťahuje nečistoty – vhodné na zvieracie chlpy. Prichytenie na patentky.

VILEDA Easy Wring and Clean TURBO 2in1 náhrada 51608
11,12 € 7 €

Náhrada určená k mopu Vileda Easy wring & Clean v sebe kombinuje dva typy vlákien. Biele strapce z mikrovlákna odstránia bežné nečistoty a červené vlákna zo špeciálneho materiálu si zase poradia s odolnou špinou.

Spontex Náhrada na Express systém
7,56 € 6,50 €

Náhrada na mop Spontex Express je vyrobená zo 100% mikrovlákna. Zvyšuje efektivitu a znižuje spotrebu čistiacich prostriedkov. Dokonalý pomocník pre rýchle, jednoduché a efektívne upratovanie všetkých podláh v domácnosti.

Orion Gumový zmeták a teleskopická palica
7,77 € 6,80 €

Klasický zmeták s gumovými štetinami pre ľahký upratovanie aj mokrých plôch, navyše s nastaviteľnou dĺžkou palice v rozmedzí 73–126 cm. Hodí sa nielen pri domácom upratovaní, ale aj do pracovného prostredia, najmä v kaderníctve alebo saunách. Orion Gumový zmeták a teleskopická palica so šírkou až 31 cm vám ušetrí prácu pri každom zábere.

Lamart Náhradný mop plochý Tour LT8019
3 € 2,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Náhradný návlek na mop Tour od značky Lamart je vyrobený z polyesterového mikrovlákna a určený pre ploché mopy. Rozmer návleku je 33 × 16 cm.

Lock&Lock Náhrada k rozprašovaciemu mopu, 2 ks
9,67 € 6,50 €

Náhrada k mopu Lock & Lock vyrobená z mikrovlákien je vhodná na suché i mokré čistenie. Mikrovláknové náhrady zbierajú viac prachu a nečistôt než bežné mopy, rýchlo schnú a na podlahe nezanechávajú žiadne stopy. Po vypraní v práčke je možné použiť opakovane. V balení 2 kusy.

LEIFHEIT Náhrada Picobello/Picollo Micro Duo 56610
9,90 € 5 €

Náhrada k mopom z radu Picobello a Piccolo je tvorená dvoma druhmi mikrovlákien, ktoré sa postarajú o perfektnú absorpciu nečistôt. Je široká 27 cm a vhodná aj na podlahy citlivé na vlhkosť.

LEIFHEIT Náhrada Profi Extra Soft folded
10,90 € 5,80 €

Náhrada na mop Leifheit Profi so záberom 42 cm je určená na podlahy citlivé na vlhko ako sú napríklad parkety. Je možné ju dobre vyžmýkať a výhodou je tiež možnosť prania v práčke až na 60°C.

LEIFHEIT Náhrada k mopu Twist XL, Micro Duo 52017
11,99 € 9,10 €

Náhrada k mopu Twist XL, Micro Duo o dĺžke 42 cm je vhodná na všetky typy podláh. Vďaka špeciálnemu mikroválknu sa skvelo zachytávajú všetky nečistoty. Náhrada nebude padať vďaka spoľahlivému prichyteniu na patentky. Možno prať v práčke.

LEIFHEIT Náhrada Picobello/Piccollo Extra Soft 56609
10 € 4 €

Náhrada k mopom z radu Picobello a Picollo má záber 27 cm a je určená najmä pre podlahy citlivé na vlhko ako sú parkety či lamino. Náhradu možno dobre vyžmýkať a môže sa prať v práčke.

VILEDA 100°C a Steam mop náhrada
13,04 € 9,90 €

Dva náhradné návleky vyrobené z mikrovlákna sú vhodné pre Vileda 100°C mop a Steam mop. Trojuholníkový tvar je veľmi praktický pre upratovanie v rohoch a navyše ho možno vyprať v práčke.

LEIFHEIT Náhrada k mopu Twist XL, Sensitive 52016
11,99 € 6,40 €

Náhrada k mopu Twist XL, Sensitive o dĺžke 42 cm je vhodná na všetky typy podláh. Vďaka špeciálnemu mikrovláknu sa skvelo zachytávajú všetky nečistoty. Náhrada nebude padať vďaka spoľahlivému prichyteniu na patentky. Možno prať v práčke.

LEIFHEIT Náhrada k mopu Twist XL, Static Plus 52018
11,99 € 6,10 €

Náhrada k mopu Twist XL, Static Plus o dĺžke 42 cm je vhodná na suché vytieranie všetkých druhov podláh. Skvele nahrádza mokré vytieranie podláh vďaka elektrostatickému mikrovláknu, ktoré priťahuje nečistoty. Náhrada nebude padať vďaka spoľahlivému prichyteniu na patentky. Možno prať v práčke.

LEIFHEIT Náhradná hlavica k Clean Twist Disc Mop
6,99 € 6,70 €

Náhradná hlavica k mopu Leifheit CLEAN TWIST Disc Mop Active je vyrobená z mikrovlákna, ktoré skvele absorbuje všetky nečistoty. Je prateľná až na 60°C, takže jej použitie je hygienické.

LEIFHEIT Návlek na mop HAUSREIN Cotton Plus 55117
14,90 € 7,90 €

Návlek na mop HAUSREIN Cotton Plus s mikrovláknami s prímesou bavlny, ktorý je vynikajúci pre vytieranie všetkých typov krytín. Možno ho použiť na všetky mopy o šírke 42 cm a určite oceníte aj možnosť prania v práčke. Praktický pomocník pre upratovanie nečistôt.

LEIFHEIT Náhrada Profi Micro Duo Collect long 55128
14 € 7 €

Náhrada určená na mopy Leifheit z radu Profi je špeciálne tvarovaná do tvaru polmesiaca, vďaka ktorému efektívnejšie pozbiera špinu. Je tvorená dvoma druhmi mikrovlákien pre odstránenie všetkých nečistôt.

LEIFHEIT Návlek na mop HAUSREIN Micro Duo 55126
19,90 € 8,40 €

Návlek na mop HAUSREIN Micro Duo, ktorý je ideálny pre mokré vytieranie všetkých druhov podláh. Vďaka použitému mikrovláknu, ktoré má vynikajúcu absorpciu nečistôt, ho možno následne vyprať v práčke. Možno použiť v spojení so žmýkacím vedrom PROFI.

VILEDA Ultramax mop náhrada Microfibre 2v1 155747
13,42 € 8 €

Náhrada k mopu Vileda Ultramax a Easy wring Ultramat2 druhmi vlákien umyje podlahu lepšie ako kedykoľvek predtým. Mikroaktívne vlákna pohltia a zotrú mastnotu a šmuhy, abrazívne vlákna lepšie odstránia aj zaschnuté nečistoty.

BRILANZ Mop set ROTERO, 2 ks hlavíc, zelený
16 € 15 €

jednoduchým mop setom ROTERO, 2 ks hlavíc v zelenej farbe od výrobcu BRILANZ bude starostlivosť o podlahy jedna radosť. Súčasťou setu je teleskopická tyč, vedierko so žmýkacím košom a dve hlavice z mikrovlákna. Využiť môžete na všetky typy podláh a dlažieb. Žiadne ohýbanie a pri žmýkaní stačí len zatlačiť mop do žmýkacieho koša.

Spontex Express System Plus náhrada
8,85 € 6,50 €

Náhrada na inovovaný Express System Plus z mikrovlákna zaisťuje veľmi účinné upratovanie, ľahko totiž odstraňuje aj odolné nečistoty. Veľkou výhodou je, že návlek je možné prať v práčke.

BRILANZ Mop set ROTERO, 2 ks hlavíc, modrý
16 € 15 €

jednoduchým mop setom ROTERO, 2 ks hlavíc v modrej farbe od výrobcu BRILANZ bude starostlivosť o podlahy jedna radosť. Súčasťou setu je teleskopická tyč, vedierko so žmýkacím košom a dve hlavice z mikrovlákna. Využiť môžete na všetky typy podláh a dlažieb. Žiadne ohýbanie a pri žmýkaní stačí len zatlačiť mop do žmýkacieho koša.

LEIFHEIT Náhradné hlavice k mopu Power Mop 3v1
6,70 €

Strapcové hlavica k mopu Leifheit Power Mop 3v1 z troch druhov vlákien. Prednosťou vrchnej vrstvy je vysoká miera nasiakavosti, spodné vrstvy Power Scrub a Power Pick-up slúžia na odstránenie zaschnutých nečistôt a zberu vlasov a chlpov.

Söke upratovací set (6 ks)
16,20 €

Sada mopu v pestrých farbách. Söke upratovací set (6 ks) obsahuje 2 náhrady z mikrovlákien, hlavu metly, sadu lopatky a teleskopickú rukoväť.

VILEDA Spin & Clean náhrada
7,99 € 6,70 €

Náhrada k rotačnému mopu Spin & Clean od značky Vileda pre unikátny systém umývanie podláh bez ručného žmýkania. Mop je vhodný na všetky druhy tvrdých podláh Náhradu možno prať na 60 °C v práčke.

Spontex SPX Express system+ COMPACT
43,40 € 26,90 €

Mop s pradecím systémom v kompaktnom prevedení. Spontex SPX Express system+ COMPACT je vybavený veľkou pravouhlou hlavou a vedierkom, ktorý sa ľahko prenáša a skladuje.

LEIFHEIT Set Vedro + Žmýkací nadstavec pre Classic Mop alebo Power mop 3v1
10,70 € 9,50 €

Vedro so žmýkacím nadstavcom pre mop Leifheit Classic alebo Power 3v1. Vedro s objemom 12 litrov má vyznačenú objemovú stupnicu, výlisky pre jednoduché vylievanie vody a ergonomicky tvarované rukoväte. Žmýkací nadstavec je prispôsobený pre efektívne a jednoduché žmýkanie strapcových mopov značky Leifheit.

LEIFHEIT Organizér CLICK SYSTÉM
15,80 € 10,70 €

Organizér pre prehľadné skladovanie produktov z rady Leifheit Click System. Tri nadstavce, dva úchyty a tri háčiky umožnia mať všetky prvky spolu na jednom mieste. Súčasťou balenia je inštalačný set na stenu.

LEIFHEIT Náhrada Picobello Extra Soft M
9 € 6,30 €

Náhrada pre mop Picobello má záber 33 cm. Je vhodná predovšetkým pre podlahy citlivé na vlhkosť ako sú parkety, korok či lamino. Veľkou výhodou je, že možno náhradu prať v práčke.

LEIFHEIT Jednorazové handričky na mop Clean & Away vo vrecku, 30 ks v balení
3,50 € 2,70 €

Balenie jednorazových handričiek k mopu Leifheit Clean & Away na odstránenie prachu a drobných nečistôt. Antistatická handrička, ktorá sa suchým zipsom uchytí na hlavicu mopu, vytvára trením náboj a priťahuje všetky nečistoty ako magnet. Zároveň môže slúžiť ako bežná prachovka na nábytok.

LEIFHEIT Vozík k vedru Clean Twist (EVO)
10,70 € 9,40 €

Praktický vozík pre ľahšiu manipuláciu s vedrom Leifheit Clean Twist (EVO). 360 ° kolieska poskytujú maximálnu flexibilitu, ale zároveň sú stabilné aj pri žmýkaní. Inštalácia na vedro je jednoduchá a zaberie iba niekoľko sekúnd.

Lamart Vedierko Push LT8038

Lamart Vedierko Push LT8038

Hodnotenie: 4,8
4,63 € 3,90 €

Biele plastové vedierko značky Lamartobjem 13 litrov a je primárne určené k mopu Push, môžete ho však využiť aj inak.

Lamart Náhrada Push LT8037-24%

Lamart Náhrada Push LT8037

Hodnotenie: 3,9
3,85 € 2,90 €

Výpredaj

Náhradný obojstranný návlek k mopu Lamart 2v1 Push LT8036. Jedna strana dovolí drhnutie hrubých nečistôt, druhá strana umožní hladké zotretie podlahy.

Spontex Refill Aqua Revolution System-47%
10,46 € 5,50 €

Výpredaj

Náhrada na mop k systému Aqua Revolution. Ide o dvojbodový systém, ktorý čistí podlahu vďaka jedinečnému systému čistenia, ktorý oddeľuje čistú a znečistenú vodu.

LEIFHEIT Jednorazové handričky na mop Clean & Away v krabičke, 20 ks v balení
2,70 € 2,30 €

Balenie jednorazových handričiek k mopu Leifheit Clean & Away na odstránenie prachu a drobných nečistôt. Antistatická handrička, ktorá sa suchým zipsom uchytí na hlavicu mopu, vytvára trením náboj a priťahuje všetky nečistoty ako magnet. Zároveň môže slúžiť ako bežná prachovka na nábytok.

LEIFHEIT Náhradná hlavica k TWIST DISC MOP Micro Duo
7,90 € 6,40 €

Strapcová hlavica k mopu Clean Twist Disc určená predovšetkým na čistenie dlaždíc a kamenných podláh. Dva druhy mikrovlákien hlavice značky Leifheit sú schopné intenzívne vstrebávať nečistoty, a tým dôkladne vyčistiť podlahy. Jednoduchá a rýchla inštalácia.

LEIFHEIT Odkladacia plocha na žehličku
9,90 € 9,50 €

Protišmyková podložka na žehličku z kvalitného silikónu, ktorý vydrží teploty až do 250 °C. Odkladacia plocha značky Leifheit je odolná, ľahká a ľahko umývateľná – preto je ideálnym pomocníkom do každej domácnosti. Žehličku na nej možno položiť ako vo vodorovnej, tak zvislej polohe.

LEIFHEIT Náhrada Picobello/Picollo Cotton Plus S 56611
9,90 € 2,90 €

Náhrada vhodná k mopom Leifheit Picobello a Piccolo je s prímesou bavlny a hodí sa na vytieranie všetkých typov podláh, najmä dlaždíc a kamenných podláh. Náhradu možno prať v práčke na 40 °C.

Spontex SPX Express system+ COMPACT náhrada
7,90 € 6,50 €

Kompaktná náplň zo 100% mikrovlákna, ktorá účinne čistí nečistoty. Spontex SPX Express system+ COMPACT náhrada je vhodná na všetky typy povrchov. Používa sa mokrý len s vodou alebo obvyklým čistiacim prostriedkom.