Lacné Náhradné brity a hlavice

Vyberajte tie najlacnejšie produkty z kategórie Náhradné brity a hlavice u nás na MALL.sk. Tovar sme pre vás porovnali aj podľa úspechu u zákazníkov, a tak budete mať vyberanie jednoduchšie.

Zobraziť viac
  • Vybraný tovar vám doručíme ešte dnes až k vám domov.
  • Chcete si radšej nákup vyzdvihnúť, keď sa vám to bude hodiť? Využite niektoré z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Máte otázky k tovaru z kategórie Náhradné brity a hlavice alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Ušetrite a nakúpte lacnú drogériu vo výpredaji.
  • Nevyhovujúci tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
  • Okrem klasických možností platieb ponúkame MALL Pay – nakúpte ihneď a zaplaťte až za 30 dní.

Okrem tovaru z kategórie Náhradné brity a hlavice nájdete u nás na MALL.sk ďalší 1 milión produktov!

Upresniť parametre
BEURER HL 35 planžeta Philips OneBlade QP220/51 - Náhradné čepele 2 ks
BEURER HL 35 planžeta

Náhradná planžeta pre strojček HL 35

môžete mať 18.04 - 21.04

Philips OneBlade QP220/51 - Náhradné čepele 2 ks Philips OneBlade QP220/51 - Náhradné čepele 2 ks
Philips OneBlade QP220/51 - Náhradné čepele 2 ks

Súčasťou balenia NIE JE SK a SK návod Návod k produktu si môžete vyhľadať na stránkach: https://www.navod-k-obsluze.cz/ Patríte medzi hrdých majiteľov revolučného zastrihávača fúzov Philips OneBlade?

môžete mať 11.04 - 13.04

Philips OneBlade QP620/50 - Náhradné čepele 3 ks Philips OneBlade QP220/51 - Náhradné čepele 2 ks
Philips OneBlade QP620/50 - Náhradné čepele 3 ks

Náhradné brity na tvár a telo pre Philips OneBlade. V balení 1ks na tvár, 1ks na telo s ochranným nástavcom proti porezaniu v citlivých oblastiach a 1× hrebeň na telo (3 mm).

môžete mať 11.04 - 13.04

Xiaomi Electric Shaver S700 Replacement Heads Wilkinson Sword Intuition Perfect Finish 2v1 bateriový voděodolný dámský strojek
Xiaomi Electric Shaver S700 Replacement Heads

Náhradná hlavica pre holiaci strojček Electric Shaver S700 * Vylepšená ochrana proti korózii * Odolná proti opotrebeniu * Brúsená diamantom * Odolná proti kyselinám a zásadám, antioxidačné * Žiadne viditeľné známky …

môžete mať 11.04 - 13.04

Wilkinson Sword Barber Stylist 2v1 bateriový pánský strojek pro nos a uši Wilkinson Sword Intuition Perfect Finish 2v1 bateriový voděodolný dámský strojek
Wilkinson Sword Barber Stylist 2v1 bateriový pánský strojek pro nos a uši

Zastřihovač Wilkinson Sword Barber Stylist 2v1 bezbolestně a jednoduše odstraní nežádoucí chloupky z nosu, uší a obočí bez podráždění pokožky. Vodotěsné zpracování pro bezstarostné použití v koupelně.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Wilkinson Sword Intuition Perfect Finish 2v1 bateriový voděodolný dámský strojek Wilkinson Sword Intuition Perfect Finish 2v1 bateriový voděodolný dámský strojek
Wilkinson Sword Intuition Perfect Finish 2v1 bateriový voděodolný dámský strojek

Bateriový holicí strojek Wilkinson Sword Intuition Perfect Finish 2v1 pro precizní odstranění i jemných chloupků z tváře bez podráždění. Účinnější než používání žiletky.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Akcia
Gillette Fusion náhradné hlavice 8 ks Wilkinson Sword Intuition Complete náhradní hlavice 6 ks
Gillette Fusion náhradné hlavice 8 ks
Cashback - Získajte 25 % späť pri nákupe výrobkov P&G (maximálna možná vrátená čiastka 10 EUR). Platí od 1. 3 .- 30. 4. 2023. Viac informácií nájdete TU.

Náhradné holiace hlavice Gillette Fusion5 na holiaci strojček pre mužov majú 5 čepieľok proti treniu pre holenie, ktoré ani nepocítite. Precízna zarovnávajúca čepieľka na zadnej strane holiacej hlavice je výborná pre ťažko dostupné miesta a tvarovanie porastu tváre. Lubrikačný pásik vybledne, keď už nezabezpečuje optimálnu kvalitu holenia. Jedna náhradná holiaca hlavica postačí až na mesiac holenia. Náhradné holiace hlavice Fusion5 na holiaci strojček pre mužov sú kompatibilné so všetkými batériovými holiacimi strojčekmi Fusion5 a Fusion5. Holiace strojčeky Gillette predtým známe ako Gillette Fusion.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Wilkinson Sword Intuition Complete náhradní hlavice 6 ks Wilkinson Sword Intuition Complete náhradní hlavice 6 ks
Wilkinson Sword Intuition Complete náhradní hlavice 6 ks

Náhradní holicí hlavice Wilkinson Sword Intuition Complete s pěti břity pro precizní oholení i v těžko dostupných oblastech a záhybech. Výsledkem je extra jemná a hladká pokožka. Zvlhčující pásek hydratuje a usnadňuje holení.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Akcia
Gillette Venus Smooth náhradná holiaca hlavica 12 ks Wilkinson Sword Intuition Complete náhradní hlavice 6 ks
Gillette Venus Smooth náhradná holiaca hlavica 12 ks
Cashback - Získajte 25 % späť pri nákupe výrobkov P&G (maximálna možná vrátená čiastka 10 EUR). Platí od 1. 3 .- 30. 4. 2023. Viac informácií nájdete TU.
Náhradné holiace hlavice Smooth pre holiace strojčeky Gillette Venus. Holiace hlavice s tromi čepieľkami a ochrannými vankúšikmi kopírujú krivky tela a pokožku uhladia tak, aby bolo holenie rýchle, jednoduché a s výsledkami, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Akcia
Gillette Mach3 holiace hlavice pre muža 12 ks Wilkinson Sword Intuition Perfect Finish 4v1 batériový strojček vrátane 1xAA alkalickej batérie
Gillette Mach3 holiace hlavice pre muža 12 ks
Cashback - Získajte 25 % späť pri nákupe výrobkov P&G (maximálna možná vrátená čiastka 10 EUR). Platí od 1. 3 .- 30. 4. 2023. Viac informácií nájdete TU.

Gillette Mach3 náhradné holiace hlavice na holiaci strojček pre mužov majú čepieľky silnejšie ako oceľ, ktoré zostávajú dlhšie ostrejšie (v porovnaní so Sensor3). S ostrejšími čepieľkami (prvé 2 čepieľky v porovnaní so Sensor3) je navrhnutý na 15 pohodlných holení. Tieto holiace strojčeky Gillette majú lubrikačný pásik, ktorý sa kĺže po pokožke, čím ju chráni pred začervenaním, a mikrolamelu Skin Guard, ktorá napne pokožku a pripraví fúzy na holenie. Náhradné holiace hlavice na holiaci strojček pre mužov Mach3 sú kompatibilné so všetkými holiacimi strojčekmi Mach3.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Wilkinson Sword Intuition Perfect Finish 4v1 batériový strojček vrátane 1xAA alkalickej batérie Wilkinson Sword Intuition Perfect Finish 4v1 batériový strojček vrátane 1xAA alkalickej batérie
Wilkinson Sword Intuition Perfect Finish 4v1 batériový strojček vrátane 1xAA alkalickej batérie

Batériový strojček pre úpravu obočia, intímnych partií alebo oholenie jemných chĺpkov. Wilkinson Sword Intuition Perfect Finish 4v1 batériový strojček vrátane 1×AA alkalickej batérie je vhodný aj pre použitie v sprche. Súčasťou balenia je čistiaca kefka, batéria a taštička.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Philips OneBlade QP220/50 - Náhradné čepele 2 ks Wilkinson Sword Intuition Perfect Finish 4v1 batériový strojček vrátane 1xAA alkalickej batérie
Philips OneBlade QP220/50 - Náhradné čepele 2 ks

Philips OneBlade – Náhradné čepele 2ks QP220/50 Súčasťou balenia NIE JE SK a Sk návod Návod k produktu si môžete vyhľadať na stráchach: https://www.navod-k-obsluze.sk/ Patríte medzi hrdých majiteľov revolučného …

môžete mať 11.04 - 13.04