Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte tie najlacnejšie produkty z kategórie Pánske náhradné brity u nás na MALL.sk. Tovar sme pre vás porovnali aj podľa úspechu u zákazníkov, a tak budete mať vyberanie jednoduchšie.

Zobraziť viac
  • Vybraný tovar vám doručíme ešte dnes až k vám domov.
  • Chcete si radšej nákup vyzdvihnúť, keď sa vám to bude hodiť? Využite niektoré z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Máte otázky k tovaru z kategórie Pánske náhradné brity alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Ušetrite a nakúpte lacnú drogériu vo výpredaji.
  • Nevyhovujúci tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
  • Okrem klasických možností platieb ponúkame MALL Pay – nakúpte ihneď a zaplaťte až za 30 dní.

Okrem tovaru z kategórie Pánske náhradné brity nájdete u nás na MALL.sk ďalší 1 milión produktov!

Upresniť parametre
Gillette Mach3 hlavice do holiaceho strojčeka 8 ks + Sensitive gél na holenie 200 ml Gillette Mach3 hlavice do holiaceho strojčeka 8 ks + Sensitive gél na holenie 200 ml
Gillette Mach3 hlavice do holiaceho strojčeka 8 ks + Sensitive gél na holenie 200 ml

Holiace hlavice a gél na holenie na citlivú pokožku. Holiace hlavice je možné použiť so všetkými holiacimi strojčekmi Mach3. Mikrolamely pre ochranu pokožky, jednotlivé, pružne uložené čepieľky. Balenie obsahuje 8 hlavíc.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Gillette ProGlide Pánske Náhradné Holiace Hlavice, 14 ks Gillette Mach3 hlavice do holiaceho strojčeka 8 ks + Sensitive gél na holenie 200 ml
Gillette ProGlide Pánske Náhradné Holiace Hlavice, 14 ks

Náhradná holiaca hlavica Gillette ProGlide oholí každý fúz vďaka 5 čepieľkam znižujúcim trenie. Pre hladké a dlhotrvajúce oholenie. Mikrolamely jemne napnú a vyhladia pokožku a zarovnávací brit oholí ťažko dostupné miesta.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Gillette Mach3 Charcoal Náhradní hlavice do holicího strojku pro muže 8 ks Gillette Mach3 hlavice do holiaceho strojčeka 8 ks + Sensitive gél na holenie 200 ml
Gillette Mach3 Charcoal Náhradní hlavice do holicího strojku pro muže 8 ks

Náhradní hlavice pro holicí strojek Gillette Mach3 Charcoal. Pomocí 3 ostrých břitů zajistí hladké oholení bez starostí. Vylepšený zvlhčujíc pásek vylepšuje skluz po pokožce a snižuje podráždění.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Gillette Fusion5 ProGlide holiaca hlavica pre mužov 12 ks Gillette Fusion5 ProGlide holiaca hlavica pre mužov 12 ks
Gillette Fusion5 ProGlide holiaca hlavica pre mužov 12 ks

Tenšie a jemnejšie čepielky, ktoré sa ľahko kĺžu po pokožke bez vytrhávania a ťahania fúzov. Súčasťou holiacej hlavice je aj upravený zvlhčujúci pásik – s väčším množstvom zvlhčujúcich látok a obsahom minerálneho oleja. Napriamovač fúzov – pomáha napnúť kožu, uvádza fúzy do vhodnej polohy. Hlavice majú 5 čepieľok + 1 zarovnávaciu čepielku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Gillette Mach3 Pánske Náhradné Holiace Hlavice 18 ks Gillette Fusion5 ProGlide holiaca hlavica pre mužov 12 ks
Gillette Mach3 Pánske Náhradné Holiace Hlavice 18 ks

Náhradné holiace hlavice pánskeho holiaceho strojčeka Gillette Mach3 sú navrhnuté pre precízne klasické holenie, ktorému môžete dôverovať. Tri čepele pevnejšie ako oceľ zostávajú dlhšie ostré (v porovnaní s holiacim strojčekom Sensor3). Všetky náhradné holiace hlavice Mach3 je možné používať so všetkými rukoväťami Mach3.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Gillette Mach3 Náhradné Holiace Hlavice 16 ks Gillette Fusion5 ProGlide holiaca hlavica pre mužov 12 ks
Gillette Mach3 Náhradné Holiace Hlavice 16 ks

Náhradné holiace hlavice pánskeho holiaceho strojčeka Gillette Mach3 sú navrhnuté pre precízne klasické holenie, ktorému môžete dôverovať. Tri brity pevnejšie ako oceľ zostávajú dlhšie ostré (v porovnaní s holiacim strojčekom Sensor3). Všetky náhradné holiace hlavice Mach3 je možné používať so všetkými rukoväťami Mach3.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Gillette Fusion ProGlide Power - náhradné hlavice 4 ks Gillette King C. Žiletkový Pánsky Holiaci Strojček - 5 holiacich hlavíc
Gillette Fusion ProGlide Power - náhradné hlavice 4 ks

Náhradné hlavice na batériový holiaci strojček pre mužov Gillette Fusion5 ProGlide majú 5 čepieľok proti treniu pre holenie, ktorí ani nepocítite. Precízna zarovnávajúca čepieľka na zadnej strane holiacej hlavice je výborná pre ťažko dostupné miesta a tvarovanie porastu tváre. Vylepšený prúžok Lubrastrip obsahuje viac lubrikačných zložiek (v porovnaní s Fusion5). Jedna náhradná holiaca hlavica postačí až na mesiac holenia. Náhradné hlavice na batériový holiaci strojček pre mužov Gillette Fusion5 ProGlide sú kompatibilné so všetkými batériovými holiacimi strojčekmi Fusion5 a Fusion5 Power. Holiace strojčeky Gillette predtým nazývané batériové strojčeky Fusion ProGlide.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Gillette King C. Žiletkový Pánsky Holiaci Strojček - 5 holiacich hlavíc Gillette King C. Žiletkový Pánsky Holiaci Strojček - 5 holiacich hlavíc
Gillette King C. Žiletkový Pánsky Holiaci Strojček - 5 holiacich hlavíc

Holiaci strojček King C. Gillette ako jediný nesie názov zakladateľa značky, Gillette, a spája dlhoročnú tradíciu v holení s dokonale precíznym tvarovaním fúzov. Žiletka s platinovým poťahom upravuje s úplnou presnosťou a využijete ju predovšetkým pri tvarovaní kotliet či briadky. Neobyčajný dizajn s uzavretým nadstavcom umožňuje skvelú kontrolu nad pohybom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Gillette Mach3 holiace hlavice pre muža 12 ks Gillette King C. Žiletkový Pánsky Holiaci Strojček - 5 holiacich hlavíc
Gillette Mach3 holiace hlavice pre muža 12 ks

Gillette Mach3 náhradné holiace hlavice na holiaci strojček pre mužov majú čepieľky silnejšie ako oceľ, ktoré zostávajú dlhšie ostrejšie (v porovnaní so Sensor3). S ostrejšími čepieľkami (prvé 2 čepieľky v porovnaní so Sensor3) je navrhnutý na 15 pohodlných holení. Tieto holiace strojčeky Gillette majú lubrikačný pásik, ktorý sa kĺže po pokožke, čím ju chráni pred začervenaním, a mikrolamelu Skin Guard, ktorá napne pokožku a pripraví fúzy na holenie. Náhradné holiace hlavice na holiaci strojček pre mužov Mach3 sú kompatibilné so všetkými holiacimi strojčekmi Mach3.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bulldog Original Bamboo strojček + 2 náhradné hlavice Gillette Fusion ProGlide Manual - náhradné hlavice 4 ks
Bulldog Original Bamboo strojček + 2 náhradné hlavice

Plne ekologický holiaci strojček od značky Bulldog. Bambusová rukoväť a obal z recyklovaných materiálov, to je budúcnosť holenia. V balení nájdete rukoväť a 2 náhradné hlavice s 5 kalenými oceľovými čepieľkami.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Gillette Fusion Power náhradné hlavice 8 ks Gillette Fusion ProGlide Manual - náhradné hlavice 4 ks
Gillette Fusion Power náhradné hlavice 8 ks

Najdokonalejšie brity od Gillette s patentovaným poťahom ostria pre ešte lepší sklz strojčeka a pohodlie. Hlavice majú 5 čepieľok, ktoré sú o 30% bližšie u seba a vylepšený indikačný zvlhčujúci pásik obohatený o prírodné zdroje. Každá hlavica obsahuje ešte špeciálny zarovnávací brit, ktorý umožňuje jednoduchú úpravu kotliet, holenie pod nosom a tvarovanie fúzov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Gillette Fusion ProGlide Manual - náhradné hlavice 4 ks Gillette Fusion ProGlide Manual - náhradné hlavice 4 ks
Gillette Fusion ProGlide Manual - náhradné hlavice 4 ks

Náhradné holiace hlavice na holiaci strojček pre mužov Gillette Fusion5 ProGlide majú 5 čepieľok proti treniu pre holenie, ktoré ani nepocítite. Precízna zarovnávajúca čepieľka na zadnej strane holiacej hlavice je výborná pre ťažko dostupné miesta ako oblasť pod nosom a bokombrady. Vylepšený prúžok Lubrastrip obsahuje viac lubrikačných zložiek (v porovnaní s Fusion5). Jedna náhradná holiaca hlavica postačí až na mesiac holenia. Náhradné hlavice na holiaci strojček pre mužov Fusion5 ProGlide sú kompatibilné so všetkými batériovými holiacimi strojčekmi Fusion5 a Fusion5 Power. Holiace strojčeky Gillette predtým nazývané batériové strojčeky Fusion ProGlide.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL